Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Cześć,

nasi ulubieńcy z towarzystwa Żukiewiczów, Pelczarskich na czele ze znanym wszystkim Mateusz Gużba tworzą jakiś nowy projekt oparty o nieruchomości i stały zysk na poziomie ok 10%.

Z social mediów widać, że trwa wycieczka do raju z prezentacja rzekomych nieruchomości.

Generalnie wiadomo jak jest, ale macie jakieś swoje opinie na temat Assets Pro?

linki:

https://www.assetspro.com/

https://www.facebook.com/assetspro

8 godzin temu, immoderate napisał:

stały zysk na poziomie ok 10%.

W skali ? Ale że co ponzika tworzą czy jak i że niby nieruchomości  ? Weszli na wyższy lvl i zaś będą adminami ?  Ktoś z forumowiczów cuś wie? Może być ciekawie, szykuje popcorn na łzy wydymanych naganiaczy w finale  :D 

Edited by lordzuk

Wywiad z CEO

Tutaj inny filmik z prezentacji nieruchomości

1 godzinę temu, Egzekutor napisał:

A gdzie program afiliacyjny? :D

Program afiliacyjny jest w Lucrias. Te dwa "biznesy" to praktycznie z jednego ojca a raczej ojców czyli głównych naganiaczy dascoina.

Same znajome twarze.

cUTXPOV.png

W dniu 18.09.2020 o 21:17, lordzuk napisał:

W skali ? Ale że co ponzika tworzą czy jak i że niby nieruchomości  ? Weszli na wyższy lvl i zaś będą adminami ?  Ktoś z forumowiczów cuś wie? Może być ciekawie, szykuje popcorn na łzy wydymanych naganiaczy w finale  :D 

Niby nieruchomości, rzekomo część już powstało (na YT / insta ) trwająca wycieczka ,,śmietanki" odwiedza zrealiowane hotele i budowy kolejnych. Zastanawiające jak to powstało, jaka jest marka handlowa (Ota, crt, cm czy inne hotelowe aspekty) bo jakoś poświęcając 10 min nie znalazłem oferty tych obiektów. Ciekawe też za co zostały wybudowane te obecne. Na stronie same obiecywania, wzniosłe teksty kopiuj wklej z innych pontiaków a realnych informacji brak. Napisałem maila udając zainteresowanego i pytając o np umowę, stan prawny, zabezpieczenie, strukturę spółki, kwestie podatków itp odpowiedź po 2 dnia była dość żenująca..

6 minut temu, immoderate napisał:

Napisałem maila udając zainteresowanego i pytając o np umowę, stan prawny, zabezpieczenie, strukturę spółki, kwestie podatków itp odpowiedź po 2 dnia była dość żenująca..

Jest szansa iż wrzucisz tu ową odpowiedź ? Sam jestem ciekaw co dopisali , pewnie jakiś bełkot ale zawsze można cuś wywnioskować itp 

15 godzin temu, lordzuk napisał:

Jest szansa iż wrzucisz tu ową odpowiedź ? Sam jestem ciekaw co dopisali , pewnie jakiś bełkot ale zawsze można cuś wywnioskować itp 

nie ma czego. Mail łamanym angielskim (!) mimo, że moja wiadomość była PL. w stylu: dziękujemy za wiadomość, pora realizować marzenia, żyj z pasywnych dochodów i bądź współwłaścicielem blablabla. W odpowiedzi na twoje pytanie nasz biznes jest transparentny, legalny i bezpieczny. Części danych nie udostępniamy ponieważ są własnością firmy i elementem naszej wartości i unikalnej oferty. dalej bełkot niczym z cycaty coleho i bogaty ojciec i tyle.. Zero merytorycznych odpowiedzi na podstawowe pytania:) W praktyce nie wiadomo czy owe hotele są rzeczywiście ich, ja jakiej zasadzie to działa nawet nie ma umowy. W zamian za wielkie hasła + plany tokenizacji. Z tego co pamiętam ,,Omega" też miała swoją wille w raju która okazała się wynajmowana a czynsz za nią nie opłacony :)

Niemniej jednak dla własnej rozrywki będę śledził temat w SM:)