Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

[SCAM] bit-atm.net- 3% dziennie na zawsze

Recommended Posts

• Masz racje lordziuk :) Transfer jest obecny na sochain ale nie ma potwierdzen w sieci jeszcze . Fałszywy alarm w takim razie ;)
  • Like 1

Ważne info :) W skrócie została podniesione min do wypłaty w BTC do 50$ ( z uwagi na duże fee przy obecnej zapchanej sieci BTC, moje 4 ostatnie wypłaty wiszą jeszcze niepotwierdzone  ) Ale jest systemowy exchanger który pozwala zmienić na PM PAYYER , LTC ETH. Ja osobiście teraz nie będę czekał aż osiągnę min 50$ w BTC tylko zamieniał sobie na LTC i tak też przed chwila zrobiłem i wypłata na portfel LTC instant :) 

P.S Sowią drogą LTC jest na historycznych minimach do BTC może jeszcze to się opłacić jak LTC do BTC urośnie :) 

6c9f6efcf361c0ef.png

Edited by lordzuk
  • Like 1

Dzięki za info możesz mi pomóc?

Nie będę ukrywał :D że nie znam angielskiego.

Cóż usunąłem swój portfel BTC oraz dodałem portfel LTC żeby przypadkiem BTC nie wysłać.

No ale cóż wchodzę we wypłatę środków i z automatu przechodzi mi do opcji wypłaty BTC, kliknąłem wyślij to szczęście bądź nie no ale wykryło że nie mam portfela BTC dodanego. 

Zacząłem kombinować, wlazłem w wymianę salda konta i tam zmieniłem BTC na LTC przy okazji wartość mi spadła o około 1$.

Nie do końca wiem do czego to jest :D bo można tam wybrać też  PM bądź Payeera, widzę że jakby jeszcze raz wykonał tą transakcję wybierając obojętnie która opcje znów około dolara by mi ubyło nie do końca wiem o co chodzi co to jakaś prowizja sprzedaż rodem na giełdzie przy wymianie (sprzedaży) walut? 

f799PT3.png

No w każdym bądź razie zmieniłem na to LTC na dashboard oczywiście jestem stratny o około tego dolara ale na daschbordzie nadal widzę BTC a nie LTC, zaś przechodząc do wypłat nadal chce wallet BTC? 

@VocatontZ uwagi na to iż minimum do wypłaty w BTC zostało podniesione do 50 dolców( jeśli nie chcesz czekać aż uzbiera się min do wypłąty 50$ w btc )  , właśnie admin dodał exchenger żeby sobie wymienić BTC na ltc , eth bądź PM albo Payeer ( to ostatnie 2 to procesory płatnicze na których możesz trzymać dolce itp) i po wymianie możesz sobie wypłacić na portfel LTC, ETH  lub na te 2 procesory :) Jak wypłacić ? Ustawiamy sobie adres portfela w ustawieniach i jak już wymienimy na co tam chcemy to przy wypłacie automatycznie podpowie się dany portfel wpisujemy kwotę i tyle ( tak jak poprzednio ) i dostaniemy na portfel odpowiednio wartość coinów w danej krypto lub dolców na procesory. Mi też poprało prowizje kolo 1 dolca ( uznałem to za nieistotne gdyż i tak już wypłacam na plus no ale myślałem że jest prowizja ileś  tam % np 5 czy 10 ale może i być też na sztywno typu właśnie 1 dolar , jak się dowiem dam znać a EDIT (na telegramie podali iż jest fee 10%) :) ) Edit U mnie tez mam cos na balansie kolo 1/3 wypłaconej kwoty  jakby zwrócona i na portfel wleciało mi mniej o tą kwotę ? Jakiś BUG czy cuś nie wiem zobaczę jak jutro będę miał nowe liczenie i jak pójdzie wypłata i powrzucam screeny jak ja zrobić. Wracając do twojego przypadku to z tego co widać na screenie to otrzymałeś jakaś wartość w btc i tą Ci przeliczy na LTC w momencie wypłaty, ja to robiłem sumie tak na szybko ale jutro się przyjrzę  jak dokładnie zmienia etc etc 

Edited by lordzuk

Wypłata w ltc instant :) Już opisuje aj sobie wymienić jeśli nie chcemy czekać na min 50$ do wypłaty w BTC :)

1. Klikamy w exchanegr celem zamiany na inne krypto lub PM, Payeer

Widzimy ze mamy na balasnie 0.00112625 i po wymianie dostajemy na balans kwote 0.00101363 w BTC( -10% fee )  , którą możemy wypłacić w LTC (system sam przeliczy ile to LTC) 

91afd29606484a4a.png

2. Po zamianie dostajemy $ na balans ( to jest te 13,97+ kolo 4 $ zwrotu z wczoraj ( to pewnie był jakiś BUG) ) i klikamy withdrawal request I widzimy iż mamy podświetlone BTC w LTC ( to trochę mylące ale co zrobić ) 

a4f3a5fdc258ff49.png

3 klikamy custom amount jak chcemy inną kwotę wypłacić niż przykładowe 1,2,5,10,20,50

4. Wpisujemy kwotę ( w moim wypadku 17.90) i potwierdzamy i idzie instant :) I widzimy iż system automatycznie przeliczy nam ilość BTC( 0.00129897 BTC na 0.32567858 LTC)  na LTC i tyle dostaniemy na portfel LTC czy tam innej kryptro 

804e7251bc67d05c.png

Edited by lordzuk
  • Like 1

Wypłata instant :) + moje zaległe wypłaty się dziś potwierdziły :) 

Edited by lordzuk

Zapomniałem wczoraj napisać :) wyplata instant 

Mam nowy temat podobny do tego też płaci 3% dziennie Niemcy w to weszli ja wszedłem za prawie 300$. Zobaczymy jak sprawe załatwi admin czy się zawinie czy nie ale program ładnie zrobiony. Jest zarejestrowany w UK więc trochę się postarali

Kurczę przez przypadek zamieniłem BTC na PM da się to jakoś zmienić?

Chyba jeszcze raz musisz użyć exchngera żeby wymienić 

Problemy w tym że niema tam teraz możliwość wyboru od kiedy zamieniłem na PM 

Jak klikam opcje zamiany to wyskakuje ten komunikat co wkleiłem na czerwono

Jv2csVx.png

To nie wiem w sumie,  ja bym wtedy radził wypłacić na PM i później ewentualnie wymienić na jakiś zewnętrznym exchangerze a jest ich pewnie trochę, sam kiedyś z jednego korzystałem i było ok ale nie pamiętam nazwy  

Dzięki wypłaciłem na PM 1 raz styczność z nim :D dramatyczny ten PM w każdym razie wypłata instant.

Ja dlatego wole portfele crypto  :) + wypłata instant 

Jak u was z wypłatami ? niby jakieś techniczne problemy ale widomo jak może być ( monitory powoli wrzucają do scamu ) ja poczekam do jutra jak się nie rozważę to zgłaszam do scamu 

zgłaszam do scamu , program udany koło 140 % ROI bez ref wiec wynik dobry ale nie najlepszy :) 

Program został przeniesiony do działu SCAM.

ja też na + wyszedłem teraz próbowałem zlecić wypłatę.

Wyskakuje że można zlecić tylko jedną wypłatę na dzień, oczywiście to była pierwsza w tym dniu :D

@Edyt 

Pomimo komunikatu środki znikły z dashhbordu jak by coś doszło to dam znać

Edited by Vocatont