Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

[SCAM] bit-atm.net- 3% dziennie na zawsze

Recommended Posts

@Vocatont nie dojdzie :( zobacz sobie acount history , admin wyłączył wypłaty instant a ręcznie na bank nie puści, nie miej jednak wszyscy co weszli na początku wyszki na plus , sam myślałem ze tu będzie większe ROI ale cóż jest plus jest ok :) P.S będę polował na następne programy admina 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Nazwa programu: Profina Plany inwestycyjne: 1,18% na godzinę 90 godzin [7,00 USD - 777,00 USD] lub 0,61% na godzinę 188 godzin [77,00 USD - 7777,00 USD] lub 0,5% na godzinę 288 godzin [333,00 USD - 77777,00 USD]
      lub 2,5% na godzinę 48 godzin [3333,00 USD - 77777,00 USD]
      Minimum inwestycyjne:7 $
      Akceptowane systemy płatności: BTC. LTC, ETH, DASH, PM
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant 0.10 dla PM 5$ dla krypto  Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program mianowicie Profina. Program wystartował 29.11.2020. Jest to program z naliczeniami godzinowymi z dość szybkimi planami ale aczkolwiek dobrze zrobiony jak na szybszy program. Stoi na licencjonowanym goldcoders , na start promocja w 3 monitorach w tym ISA wiec obadałem i wszedłem za 400$(BTC) w plan 0.5 $ przez 288 godzin co da łącznie 144% ROI. Może być to program admina hourlyminer co działał koło 50 dni i dał ładnie zarobić ale pewności nie mam choć widać podobieństwa  Program Ref do 5% w zależności od planu, multikonta zabronione !!. Oczywiście jest to HYIP wiec inwestując licz się z ryzykiem utraty kapitału !!! Rejestracja   Depo 
    • PTP ilość reklam: 4+
      wartość: $0.00015
      klik poleconego: $0.00004
      max. DR: No limit
      max. RR: 0  
      minimum do wypłaty: $2
      metody wypłat: PM, BTC
      czas oczekiwania: Manual
      odstęp między wypłatami: 7
      dzienny zarobek: $0.0006+ link polecający: http://www.rotate4.website/?ref=eszmal
    • Ostatni tydzień się nic nie działo, za to dziś było ciekawie, bo na relax1 użycie kapitału było na poziomie 30% wiec jeśli ktoś miał SL na około 20% kapitału, zamknęło mu kopiowanie. Ja idę trochę ryzykowniej i mam obecnie SL na poziomie 50% kapitały, trader wyciągnął konto na plus - a było naprawdę goraco  
    • Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. I chociaż jesteśmy w stanie pomyśleć bardziej niż te wymyślne uroczystości, spójrzmy na ocenę z zeszłego tygodnia! Wewnątrz znajdziesz informacje dotyczące Rosji, Europy i Azji. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się ze swoim osobistym menedżerem Znajdź ocenę tutaj: https://bit.ly/33ubWBJ