Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

17 maj 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam!

 

Czy spotkałeś się kiedyś z programem, w którym aby zarobić musisz jedynie wpłacić pieniądze? Gdzie nie musisz się nawet logować i żądać wypłaty a Twoja inwestycja będzie przynosiła oczekiwane profity? Czy zdarzyło ci się zapomnieć wysurfować strony w autosurfie i stracić zyski czy też zażądałeś wypłaty gdy program stał się już scamem?

 

Dziś chcę Wam, drodzy czytelnicy zaprezentować program, który wymaga minimum czynności aby rozpocząć i realizować swoją inwestycję.

 

Fair Liberty to właśnie nowy program w Money-Monitorze, który spełnia te przesłanki. Właściwie proces rejestracji konta służy tu tylko temu, abyś mógł złożyć depozyt oraz śledzić statystyki konta. Potem wystarczy oczekiwać, aż codzienne zyski będą automatycznie przesyłane na konto. Nie musisz się nawet logować, wypłaty powinny być przesyłane na twoje konto Liberty Reserve. Liberty Reserve jest jedynym dostępnym systemem płatności przez który możesz składać depozyty. Dostępne są również wpłaty poprzez przelewy bankowe.

 

Jeżeli chodzi o plany inwestycyjne, to pokazuje je tabelka:

 

4fb4cba25ba27.gif

 

Minimum inwestycyjne to więc $1, a max. $70k. Zysk waha się pomiędzy 3 a 6% dziennie przez 40 dni. We wszystkich planach zwracany jest depozyt. Zysk i wypłaty realizowane są w dni kalendarzowe, a więc również w weekendy. Czysty zysk w zależności on planu wynosi od 120% do 240%, a więc całkiem sporo.

Ja zdecydowałem zainwestować $60, a więc w drugi plan dający 160% ROI.

 

Fair Libery prezentuje się jako firma zarejestrowana w Holandii:

 

Fair Liberty Ltd.

Rapenburg 26, 2311 EZ Leiden

The Netherlands

 

z dostępnymi biurami w Miami, Budapeszcie i Zagrzebiu.

 

Program oferuje również 5% prowizję za inwestycje poleconych.  Dostępny jest również online chat z supportem programu.

 

 

ALERTPAY PRZEKSZTAŁ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×