Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

wojciechm

Global-bux.net - all1tool

Recommended Posts

konto Gold na 3 dni
Grid

ilość reklam: $0.02
wartość: $0.02 - $0.001
klik poleconego: 50%
max. DR: 700
max. RR: 2000  
minimum do wypłaty: $2
metody wypłat: Paypal, PM, Payeer, BTC
czas oczekiwania: Manual
odstęp między wypłatami: 6
dzienny zarobek: $0.083

link polecający: https://www.global-bux.net/?ref=eszmal

GlobalBux-Banner-1.gif

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zgadza się... To jest oczywiste, tyle tylko, że w moim mniemaniu całkowicie nienormalne, o czym za chwilę... Poza tym jest jeszcze taka mała, malutka kwestia, która odróżnia media publiczne od wielu innych mediów. Tą kwestią jest przymusowe płacenie abonamentu rtv za posiadanie odbiornika radiowego lub telewizyjnego który to abonament idzie na media publiczne. Więc nawet jak ktoś nie ogląda reżimowej TV, a ogląda w telewizorze inne kanały, to bulić kasę musi (oczywiście za pewnymi wyjątkami, do których i tak duża część społeczeństwa się nie kwalifikuje).  Więc jeżeli ktoś chce sobie obejrzeć co mają do powiedzenia dziennikarze TVN-u, Polsatu, albo na jeszcze innych kanałach telewizyjnych, to przy okazji musi składać się na wypłaty dla dziennikarzy w TVP w ramach przymusowego abonamentu. I to mimo, że ich nie ogląda. Ba, mimo, że nawet nie miałby zaprogramowanego kanału TVP na swoim odbiorniku... Ja nie mam nic przeciwko temu, by różne telewizje sobie wybierały po jakiej linii politycznej będą siały taką czy inną propagandę, ale pod warunkiem, że nie będzie się to wiązało z przymusowym płaceniem opłat na te telewizje. Tymczasem telewizja publiczna to jest po prostu jeden wielki absurd gdzie w jakiejś części tę telewizję finansują również ludzie, którzy należą do różnych środowisk społecznych, politycznych, wyznaniowych, itd.  które niekoniecznie są zgodne z poglądami partii rządzącej. I tym samym w TVPis  są te środowiska, ci ludzie, delikatnie mówiąc ukazywani w zmanipulowanym, zniekształconym świetle i jeszcze muszą za to płacić, że są tak ukazywani.  To jest kolosalny absurd i wysoce skrajnie chora sytuacja. Media publiczne powinny być apolityczne i służyć wszystkim obywatelom, bo to obywatele z różnych środowisk społecznych, z różnymi poglądami politycznymi, z różnym wyznaniem, itd, finansują publiczne media.  Bo to nie jest telewizja prywatna należąca do PiS, czy kiedyś do PO, czy SLD, żeby zmuszani do jej finansowania były tylko osoby należące do tej, czy innej partii. Media publiczne finansowane są przez cały przekrój społeczeństwa, a tymczasem serwuje się im wąsko przefiltrowane treści, z naciskiem na treści propagandowe zgodne z wizją jednej jedynej najsłuszniejszej partii, która nie uznaje że ktoś może mieć inne poglądy. I to właśnie jest chora sytuacja.
    • Hm... Ja nie znam żadnego takigo dziennikarza ani w Polsce ani na świecie... Nie bardzo też rozmumiem skąd takie oczekiwania. Dziennikarz to przecież zywy człowiek. Ma swoje poglądy, emocje, światopogląd... Zresztą, nie wyobrażm sobie neutalnego felietonu, reportażu czy relacji sportowej... Co więcej... Doskonale wiem czego mogę się spodziwać włączając telewizję reżimową, i to niezależnie od tego czy aktulanie jeest reżim pisowski, peiowski czy eseldowskopeeselowski... Chyba oczywistą oczywistością jest, że w reżimowej telewizji pracują dziennikarze, którzy  prezentują reżimowe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość... Ba, zdziwiłłbym się gdyby było inaczej... Dokładnie z tych samych powodów kompletnie niie dziwi mnie to, że w takim Tusk Vision Network dziennikarze są po linii i prezentują poglądy właścicieli stacji...Także bym sie zdziwił gdyby było inaczej.... Zdradzę też w tajeemnicy, że gdy chcę ossluchać co ma do powiedzenia nasz okupant to nie włączam telewizji jego przciwników politycznych ale właśnie teelewizje reżimową... Przyznam się też, że gdy chcę poznać - bliższy mi osobiście - oglad prawicowy to sięgam po Ziemkiewicza albo Najwyższy Czas a gdy interesuje mnie ogląd lewaków to siegnę po Gazetę Wybiórczą i np. Szumlewicza...   Na Boga! Ja nie chcę byartykułłu pisały beeznamientne automaty czy maszyny analizujące wg jakichś algorytmów... Chcę - gdy będe miał kaprys - poczytać antyklerykalnego Urrbana własnie dlatego, że jest antyklerykalny i dlatego, że jest Urbanem. A gdy będe miał inną ochotę chcę poczytać bądź possłłuchac nawróconego do przesady Jana Pospieszalskiego. Chcę móc mieć możliwość posłuchania Magdaleny Ogórek, jak i usłuyszeć staawianie kropki nad i przez Monikę Orodnik... Ups... Olejnik... I chodzi o sama możliwość, z któórej wcalee korzysstać nie muszę... I kompletnie mi nie przeszkadza, a wręcz ułatwia, to że piewców okupantów szukać mam w mediach reżimowych a ich przeciwników we właściwych ich poglądom innych - mniej lub bardziej mainstreamowych mediach...  
    • Poznaj kilka nowych ofert, które rozpoczęliśmy w zeszłym tygodniu! Od 18 do 24 stycznia dodaliśmy kilka ofert dla Rosji, Sri Lanki, Polski i Ukrainy:   1. Займ Сразу ID: 5284 / GEO: Rosja Wypłata: ₽95   2. LotusLoan LK CPL ID: 5292 / GEO: Sri Lanka CPL: 1,70 USD   3. SzybkaGotówka CPS PL ID: 5286 / GEO: Polska Wydany kredyt (nowy klient): 60 zł   4. Форвард Банк UA API ID: 5274 / GEO: Ukraina   Płatność za ważnego leada: ₴ 30 i stała stawka za pożyczkę, w zależności od liczby udzielonych pożyczek:   1 do 5 pożyczek: 750 JPY / każda 6 do 9 pożyczek: 1150 ₴ / każda Ponad 10 pożyczek: 1500 JPY / każda Płatność za wydaną ograniczoną kartę kredytową: 45   Życzymy udanych testów!