Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

GoldFlame to nieregulowany broker, będący najprawdopodobniej oszustwem inwestycyjnym. Słyszałem o przypadkach inwestorów, którzy nie mogą wypłacić środków zdeponowanych na obsługiwanych przez niego rachunkach.

Spółka prowadzi agresywny telemarketing i łamie prawo związane z pozyskiwaniem klientów, które obowiązuje licencjonowanych brokerów. Jako swój adres podaje wirtualne biuro zlokalizowane w Hong Kongu.

W telegraficznym skrócie: Kilka dni temu zadzwonił do mnie przedstawiciel firmy. Na początku nie chciał się przedstawić pełnym imieniem i nazwiskiem. Potem nie chciał podać czy i przez kogo są regulowani jako broker FX. Namolnie namawiał mnie do zdeponowania kasy na rachunku i obiecywał mega bonus jako dodatek do inwestycji. Kiedy stanowczo zacząłem domagać się podania informacji, to zacząć ze mnie szydzić, podśmiewywać się głupio i wmawiać, że na pewno jestem 'jeleniem' oszukanym przez jakiegoś 'szmatławego' brokera FX dlatego tak namolnie domagam się uzyskania informacji uwiarygadniających brokera.

Podsumowaując: trzymajcie się jak najdalej od nich. Śmierdzi oszustwem na kilometr.

PS. O poziomie merytorycznym wsparcia i traktowaniu potencjalnego klienta niech świadczy 'prezent powitalny' otrzymany od firmy. 'Badziew' wyjątkowy. Wystarczy pobieżnie rzucić okiem, żeby przekonać się, że firma nastawiona jest na 'polowanie na jelenie'.

szybkie-pieniądze-scalping.pdf

Edited by TRex4eX

Dzięki za to info, co dwa tygodnie dzwoni do mnie pewien pan z call center i zachęca do zdeponowania środków. Spławiam go, żeby zadzwonił za dwa tygodnie. Do tej pory zastanawiałem się czy czasem nie  skorzystać z ich oferty. Nawet założyłem tam konto, bardzo szybko to poszło i wszystko trwało w ciągu kilku minut telefonicznej rozmowy. Poznałem kilka funkcji tego konto, ale jak piszesz że to oszustwo to i dobrze, będę miał tematy do rozmowy z panem z call center przy najbliższej okazji. :)

Poszukującym rzetelnych informacji i sprawdzonych, a ponadto regulowanych na naszym lokalnym rynku brokerów FX, polecam zacząć od strony: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/forex

a potem skorzystać z odsyłaczy. ;)

na przykład: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/forex/pytania_i_odpowiedzi

a w szczególności warto zwracać uwagę na listę ostrzeżeń, systematycznie uzupełnianą przez KNF: https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne

szczególnie cenne: ostrzeżenia organizacji międzynarodowych oraz zagranicznych organów nadzoru: https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_zagranicznych_organow_nadzoru

aktualna lista domów maklerskich nadzorowanych przez KNF: https://www.knf.gov.pl/podmioty/Podmioty_rynku_kapitalowego/Firmy_inwestycyjne_i_Agenci_firm_inwestycyjnych/domy_maklerskie

Bardziej doświadczeni mogą oczywiście skorzystać na własne ryzyko z ofert zagranicznych brokerów z lepszymi warunkami handlowymi, ale zanim  podejmiesz decyzję o zawodowym wejściu w rynek tego typu ryzykownych inwestycji, zachęcam do trzymania się ofert brokerów nadzorowanych przez KNF.

Chociażby ze względu na procedurę reklamacyjną, która od początku do końca będzie odbywała się na terenie naszego kraju.

Edited by TRex4eX

Po co te złośliwości? :offtopic:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By immoderate
      Pan Nafalski wraz z doborowym towarzystwem ludzi o podobnej reputacji stworzył nowy scam:  Xion
      więcej na www.xion.cash
      Czy te wazony nie mają wstydu?
    • By Kryptokox
      Projekt: doubleway.io 
      Kategoria: Matryce, Smart Kontrakt
      Min. 18$ - 0.08 ETH plus gas.
      Od wczoraj bardzo mocna promocja przez polskich liderów tego projektu w Social media. Kilka tysięcy rejestracji w jeden dzień.

Wszystko na smartkontraktach! 
      Zapoznaj się z poniższym opisem, aby zacząć lub dołącz teraz, jeśli poradzisz sobie sam z rejestracją i zaczęciem biznesu:
      Poznaj pierwszy w historii projekt blockchain bez ryzyka. 
      Po raz pierwszy ani jedna osoba na świecie nie może wpłynąć na działanie systemu. Nie istnieje żadna firma ani zarząd, który mógłby zablokować konto.

Jak to działa:
      Będziesz potrzebował portfela Ethereum MetaMask lub Trust Wallet i 0,08 ETH + fee.
      (0,08 ETH  ~ 18 USD )
      Aby się #zarejestrować i uzyskać 1. poziom w systemie, zarezerwuj 0,084 ETH na swoim portfelu. 

W rzeczywistości pierwszą transakcją jest rejestracja. Wszystkie pozostałe przelewy są dokonywane z zarobionych środków. 
       - #WAŻNE, pieniądze odzyskujesz natychmiastowo już przy zaproszeniu pierwszej osoby 
      - Istnieją trzy sposoby uzyskania poleceń:

*Przyciągaj polecenia do swojej struktury w DOUBLEWAY.
      *Otrzymuj polecenia ze swoich uplinów poprzez „przepełnienia” (zgodnie z zaprogramowaniem w inteligentnej umowie).
      *Poczekaj, aż system sam przyniesie Ci bezpłatne polecenia.
      *Twoje polecenia z CRYPTOHANDS staną się automatycznie Twoimi poleceniami w DOUBLEWAY.  
      Otrzymuj automatyczne transakcje z inteligentnej umowy bezpośrednio na portfelu Ethereum.  

*Prezentacja biznesu: https://drive.google.com/file/d/1DVRVNqvHlJ8E1dNoxSjWepT8ef78bOzI/view
      Zgodnie z tabelą, na 1. poziomie zostajesz przeniesiony 0,16 ETH, na 2. poziomie - 0,64 ETH, a na 3. poziomie - 2,56 ETH. 

(#UWAGA -mamy 8 poziomów łącznie, - przy pełnym wypełnieniu osiągniemy 3500 ETH dochodu miesięcznie,  i 40000 ETH dochodu rocznie). 

Realnie patrząc jest to wykonalne, matryca zapełniana jest bardzo szybko, jednak nawet osiąganie 10 % założonej sumy miesięcznie - zadowoli wszystkich.
      Rejeatracja:
      https://doubleway.io/pl/?rid=28020
      Nikt nie może zamknąć twojego konta, aby zatrzymać płatności lub dokonać zmian w systemie, ponieważ inteligentna umowa jest ładowana do sieci Ethereum. 

Osobiście możesz zaprosić tylko 2 polecenia, które są dołączone bezpośrednio do Ciebie i nazywane są „poleceniami z pierwszego wiersza”.
      2 z Twoich poleconych w pierwszym wierszu (osobiście zaproszonych przez Ciebie) również zapraszają 2 ze swoich poleconych. Tych 4 uczestników w twojej strukturze to „skierowania drugiej linii”.
      Następnie, analogicznie, masz 8 poleceń z 3 linii i 16 poleceń z 4 linii.

Jeśli nadal będziesz zapraszać poleconych, gdy masz już 2, kolejne polecenia są dołączane do głębokości twojej struktury i stają się Twoimi poleceniami z 2, 3 i tak dalej, aż do 10 linii. Nazywa się to „przepełnieniem”.
      Nawet jeśli nie zaprosisz żadnego polecającego, prędzej czy później będziesz nadal otrzymywać skierowania w następujących sposobach bez twojego udziału:
      *za pomocą przelewu od Twoich sposnorów,
      *Bezpłatne skierowania z systemu.
      Instrukcja wersja 1:
      https://drive.google.com/file/d/1-lipbVoEJvRkWYoW7U-nBs7oY6RmlrRq/view?fbclid=IwAR03oTXFdIpGo4Pu-48q_ndxQ_k-gGe8_AhTj2gHovhV_EjnQwbpTgoVKc4
      Instrukcja rejestracji 2:
      https://www.youtube.com/watch?v=8gvbpmMbGO0

Pomimo opisu twórców przetlumaczonego w powyższym opisie programu jest to na 100% ponziak. Dopóki jest więcej wpłat niż wypłat to hajs się zgadza.  
    • By cryptoinvestment

Alcore Betting Company

DATA ROZPOCZĘCIA:
      13 grudnia 2019
      Pierwszy film promocyjny pojawił się 17 grudnia, ale z tego co się zorientowałem, to wypłynął na szerokie wody niedawno.
      Takie programy często działają po cichu, w wąskich kręgach, często rozpowszechniane są przez Skype itp.
      To dzieło jest zapewne tworem rosyjskim, mi trochę przypomina ruskie hyipy, którymi kiedyś się fascynowałem i które często fajnie działały.
      Wywiad ze słupem CEO William Copper (ruski aktor z angielskim czytanym z kartki - standard) pojawił się dopiero 14 lutego.

PLANY INWESTYCYJNE:
      Dla mnie w takich programach najbardziej interesujące i najmniej ryzykowne są zazwyczaj 2 pierwsze plany, bo są na krótko i można szybciej zrezygnować.
      Poza tym często lepiej zrobić 2-3 kółka w krótkim planie z reinwestem zarobków, niż 1 kółko w długim planie, a zawsze można wyjść w międzyczasie.
      W planie Basic na 10 dni (moim zdaniem fajna opcja) można mieć tylko 1 depozyt, w innych bez ograniczeń. 
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.
      Naliczenia są zmienne, ale oscylują w górnych granicach raczej, no bo przecież zależy to wyników z zakładów sportowych.
      Codziennie naliczenie jest w dashboardzie w tabeli % of daily income.

PROCESORY PŁATNICZE:
      Payeer, Perfect Money, BTC, ETH, LTC
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.

MINIMALNA WPŁATA:
      USD: 50$, BTC: 0.007, ETH: 0.3
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę, nie wiem czy są manualne, bo w FAQ zastrzegają sobie do 72h.

MINIMALNA WYPŁATA:
      Dla depozytów w USD: Payeer i Perfect Money: 1$, BTC: 10$
      Dla depozytów w krypto: BTC 0.00014, ETH: 0.005
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę. Zakładam, że mogą być manualne mimo wszystko.

PROGRAM PARTNERSKI:
      Jak na tego typu program, to nie ma tu przesady, bonusów pieniężnych (jest na ostatniej randze/levelu, ale to ciężko osiągnąć).
      Aby osiągnąć drugi level trzeba mieć 1000$ własnej inwestycji i 100 000$ w grupie - a to dużo i niewiele osób to osiągnie.

OPIS:
      Ten program zainteresował mnie, bo podoba mi się pierwszy plan, jest krótki (10 dni roboczych) i wydaje się mało ryzykowny, jak na taki hyip.
      Kolejna cecha, która mnie zachęciła to możliwość korzystania z zakładów sportowych na platformie, co jest ciekawą opcją, która dla laika dodaje dużo wiarygodności.
      Generalnie to legenda to są te zakłady sportowe i wygląda to całkiem, całkiem, oczywiście pamiętajmy, że jest to HYIP, więc wszystko się może zdarzyć.
      Platforma jest bardzo ładnie wykonana i dopracowana, widać, że wymagało to dużo pracy, są te zakłady i wyniki wydarzeń, to nie jest łatwe do zrobienia.
      Z zakładów osobiście nie zamierzam korzystać, choć bawię się w buchmakerkę trochę z typów. Dobre jest to, że tu możemy to robić za krypto.
      W razie wygranej w zakładach, zyski są przelewane na balans do 24h po zakończeniu wydarzenia sportowego.
      Widzę też, że program dopiero niedawno wypłynął, więc pewnie na początku nie było dużego ruchu, zresztą takie programy działają po cichu raczej.
       Na ISP znalazłem, że jest 7 monitorów i jakieś tam recenzje, ostatnia chyba z końca stycznia.
      Domena zarejestrowana na 8 lat - niby zawsze na to ludzie patrzą ... dla mnie ma to tylko dlatego znaczenie.

Liczę, że program trochę pochodzi, ale moja strategia to 2-3 kółka na 10 dni, ewentualnie rozważam drugi plan na 1 kółko.
      Przy założeniu, że plan Basic płaci ok. 13%, to po 3 kółkach wyjdzie ok. 44% zysku (z reinwestem):
      np. 100$ x 13% = 113$ x 13% = 127,69$ x 13% = 144,28$
      Może być ciut więcej, bo zazwyczaj naliczenia wahają się od 1.3-1.4% dziennie.
      Na YouTube jest trochę recenzji, dużo z ostatnich 2-4 tygodni i są też takie cuda (chojrak, pewnie kolega admina, bo kto wpłaca na taki plan):
      Podsumowując, liczę, że moja strategia się opłaci i sobie tu wygeneruję parę groszy.
      Wracam do HYIPów i będę testował różne wynalazki, tęskniłem za tym, parę fajnych tematów przegapiłem, więc pomyślałem, że może ten rynek będzie teraz się lepiej rozwijał - czas pokaże.
      Zrobiłem już dzisiaj 2 wypłaty, dodam dowody do odpowiedniego działu.

MOJA WPŁATA:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/50f3fe5d6a1ddfafcc885f132cab7aeb33a95331a39058d33c3f27efec898c3f
      Widzę, że działu wypłat w sumie nie ma, to dodaję tutaj dowody 2 wypłat z dzisiaj - obie dotarły bardzo szybko na mój portfel:

• By Kryptokox

Cześć, mam dla was programik znanego admina z projektów takich jak Triton czy Nodebay, które charakteryzowały się niemal identycznymi procentami dziennymi, ale przedewszystkim też tym, że dawały dobrze zarobić. tj. w Triton chyba zrobiłem około 300%, natomiast w Nodebay w 25 dni podwoiłem wkład.
      Aktualne statystyki: DZIEŃ 4 więc jeszcze warto wejść. Szkoda, że nie wiedziałem przed startem o tym projekcie, ale wchodzę za 0.1 BTC

Ciekawym aspektem jest 1 poziom poleceń - 7% od depozytu poleconego.
      Mamy 3 plany inwestycyjne. Wszystkie na 30 dni, a ich naliczenia zależą od kwoty depozytu. Wygląda to tak jak na grafice poniżej:
      MIN. 0.001 BTC

Całkowity zwrot po 30 dniach: 210%; ZYSK 110%
      Nieco więcej w droższych planach. Np całkowity zwrot w drugim 240% a w trzecim 270%
      Firma klasycznie zarejestrowana w UK

CEO: Russel York
      CTO: Paul Lewis
      CMO / CRYPTO TRADER: Freddie Ramirez
      MOŻEMY ZARABIAĆ NAWET TYLKO NA POLECANIU BEZ INWESTYCJI

Tak wyglądają aktualne statystyki:

Dla nowych osób przypominam o ryzyku inwestycyjnym. Jest to program HYIP i inwestujesz na własną odpowiedzialność. Wiąże się to z potencjalnie DUŻYM zarobkiem, ale też DUŻYM ryzykiem utraty części lub całości kapitału.

• By Kryptokox

Program: Tradenance
      Zwrot: do 2.75% dziennie od Pon do Piątku. 
      Wypłaty: W FAQ jest że zazwyczaj instant, ale na forach piszą, że manualnie od Pon do Pt.
      Data startu: 28/05/2019

Mój komentarz: 
      No i mamy kolejny fajny programik z serii daj pieniążka to Ci potraduje. Główna siedziba firmy znajduje się w Nowej Zelandii - firma twierdzi, że posiadają również biura w Europie oraz Azji. W praktyce pewnie jak zwykle daleko temu do prawdy ale widzę w tym projekcie potencjał zarobkowy więc wchodzę. Na początek 300$, zobaczymy jak wypłaty itd. potem dołożymy.Mamy fajny procent dziennych naliczeń do 2.75% jednak w praktyce jest to nieco mniej. Pierwsze nalcizenie miałem 2.61% także całkiem spoko Do tego dochodzi nam binarka więc jest spoko opcja na rozbudowę drużyny oraz prowizje bezpośrednie. Projekt nowy, ładne i schludnie zrobiony. Jak dla mnie fajny programik na mid term. Adminów projektu nie sprawdzałem, ale wiadomo jak to jest  

Informacje o domenie: http://whois.domaintools.com/tradenance.co
      CEO/CO-Founder - KENDREW GREG & MADELEINE MADIXON
      Technical Head - Hugo Charles
      Investing Partner - GEORGIA DOMINIC

Pakiety inwestycyjne : 
      100$ ,300$ ,500$ ,1000$, 3000$, 5000$, 10.000$, 20.000$, 30.000$, 40.000$, 50.000$ i 100.000$ !
      Każdy pakiet daje nam punkty do binarki - 100$ - 10 ptk, 300$ - 30 pkt itd. (1 ptk to 1$ dla nas)
      Pierwsze naliczenia po 24h na naszym koncie w dni robocze. 
      Maksymalnie 500% - liczą się na to również wszystkie Bonusy. Czyli.. inwestujemy 100$ i maksymalnie możemy na tym pakiecie wyrobić 500$ - liczą się wszystkie bonusy (bezpośrednio, binarnie itp)
      Wpłaty i wypłaty : 
      Min. plan to 100$ (Płatność TYLKO w BTC) 
      Wypłata również w BTC od 50$ (fee 5%)
      Zarobki : 
      Zarabiamy do 2.75% dziennie przez 220 dni roboczych. 
      Od inwestycji za 5000$ otrzymujemy również 1 GPS. 
      GPS - Global Profit Share (takie udziały w globalnym zysku) - wypłacane zawsze w poniedziałki. Otrzymujemy 1% od tygodniowego obortu firmy. 1 GPS to 1000$.
      Prowizje (bezpośrednie) : 
      100$ - 3000$ - 7%
      5.000$ - 40.000$ - 8%
      50.000$ - 100.000$ - 9%
      System Binarny : 
      Otrzymujemy również 10% ze słabszej nogi. 1 PTK to 1 USD dla nas. 

Jestem w lewej nodze mojego upline. Będę budował prawą nogę, także po założeniu konta proponuje założyć sobie jeszcze dwa dodatkowe konta pod siebie i na konto na lewej nodze wpłacić kwotę minimalną a następnie budować osobie nogę lewą, żebyście mieli coś z moich osób które będą wam spadać na prawo. Przykład: Robicie konto główne na 500$ i na lewą i prawą nogę konto, ale wpłacacie tylko na lewą 100$ i macie kwalifikacje do binarki.
      Pozostały Bonus : 
      W zależoności od zdobytej rangi otrzymujemy dodatkowe 2% od zarobków naszych partnerów. 

https://trader.tradenance.co/signup/KRYPTOKOX
      Po rejestracji wchodzimy w Financial -> Deposit a po wpłynięciu kasy wchodzimy w TRADER PLANS i kupujemy pakiet. Niestety przy aktywacji naliczają jakieś 10$ głupiej opłaty więc trzeba mieć to na uwadze i wpłacać 10$ więcej niż cena pakietu.

Programy tego typu opierają się zazwyczaj o schemat ponziego. Powyższe informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestuj tyle ile możesz stracić.

• Bez wyjaśnień, czy kontaktu ze mną w systemie została zdjęta ikonka zgonu, ale nie pojawiła się też gdzie indziej (np. że zaznaczyli w innym miejscu przez przypadek). Po prostu.... ni ma...
    • Aktualizacja projektu: Przygotowany został nowy adres na który przelałem po 500 000 Peer 1,2,3 Zgromadzone na nim Tokeny służą jako nagroda Defi dla inwestorów, którzy złożą depozyt i zmniejszą przy tym ilość tokenów w obiegu, co ma wpłynąć na wzrost ceny naszej Kryptowaluty. Naliczenia do końca tego roku wynoszą 0,3% dziennie co daje 9% w skali Msc. Od stycznia ta nagroda będzie wynosiła, 0,2% czyli 6%/Msc W przyszłości naliczenia będą obniżone o czym będę informował w tym temacie, ponieważ liczba tokenów jest ograniczona i trzeba będzie przeanalizować rentowność kontraktów poola JustSwap i wraz z rozwojem projektu będziemy zarabiać TRX. Minimalna kwota depozytu to 1000Peer. Można je zakupić na JustSwap lub w formie oferowanych w temacie pakietów. Nie ma górnego limitu, a wpłacać należy sumy zaokrąglone do tysiąca, czyli 1000, 2000, 5000 itd. Wypłata dywidendy będzie realizowana raz w tyg. co niedzielę na ten sam adres z którego dokonany był depozyt. Peer można deponować na wskazany adres: TAQJwZDaWBeAiqFXnaSYUThTyBamk6qNTG Natomiast aby dokonać wypłaty depozytu należy wysłać 1TRX z tego samego adresu którym dokonano wpłaty. Tutaj adres blockchain: https://tronscan.org/#/address/TAQJwZDaWBeAiqFXnaSYUThTyBamk6qNTG Po pojawieniu się pierwszych depozytów przygotuję arkusz kalkulacyjny, gdzie dodam wszystkie adresy, które dokonały depozytu i będę tam co tydzień w nowej rubryce wklejał hash transakcji wypłacanej dywidendy. Link do niego będzie dodany tu na forum i na tej stronie, która jeszcze jest uzupełniana: http://msx96.pl/expeertproject-prywatne-kryptowaluty-tokeny-trx-trc20/ Jak możecie zauwać cena tych tokenów systematycznie rośnie, ponieważ na bieżąco je skupuje gdy ktoś sprzedaje więcej i drastycznie zaniża ich cenę. Jest to ostatni moment, aby zakupić je za mniej niż 0.05 czy nawet 0.01TRX od szt, ponieważ gdy sprzedadzą się pierwsze oferowane paczki i ulokuję  po 1000TRX w kontrakty JustSwap to cena się ustabilizuje na poziomie 0.1TRX i projekt zacznie na tych kontraktach zarabiać.
    • Może ktoś ma dostęp do konta zmarłego i nie chce się pogodzić z jego odejściem. PZ bez aktu zgonu raczej by nie uśmiercił pożyczkobiorcy..  dziwne, ale nie niemożliwe.. daj znać jak się dowiesz o co chodzi