Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
lordzuk

cryptoware.biz- 2,4% dziennie na zawsze , naliczenia godzinowe [Piggybank]

Recommended Posts

Nazwa programu: cryptoware

3619caf9e0a2ec85.gif

Plany inwestycyjne: 2,4% dziennie na zawsze , naliczenia godzinowe
Minimum inwestycyjne:0.001 BTC, 0.02 ETH, 0.035 BCH, 3000 Doge, 0.15 LTC, 0.1 Dash
Akceptowane systemy płatności: BTC
Wypłaty (manualne/aut.): Instant 0.0005 BTC, 0.0035 BCH, 0.002 ETH, 0.015 LTC, 300 Doge, 0.01 Dash

fb13ed9daf86ed77med.png

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program cryptoware. Program wystartował 06.11.2020  i jest to skarbonka czyli piggybank. W tej skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(5% fee) od zaksięgowania się depozytu :) Po 3 dniach jeśli chcielibyśmy wypłacić depo już jesteśmy na plusie. Skarbonka solidnie wykonana można operować 6 krypto i każdy ma swój osobny dashboard :) Stoi na licencjonowanym goldcosers ,depozyty w krypto zostają w krypto. Naliczenia mamy 0.1% na godzinę co dziennie wychodzi 2,4%. Program póki co lata po blogach, pocztą pantoflowa ale pewnie zacznie niebawem się pojawiać szerzej.  Reasumując obadałem , popytałem i wszedłem za 0.03BTC (450$) no i mi się generalnej podoba :) Program ref 7% . Oczywiście jest to HYIP wiec licz się z ewentualna startą kapitału jeśli zamierzasz wejść !!!!! 

Rejestracja

Dowód wpłaty

222149f925f02a9emed.png

 

 

 

Edited by lordzuk
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jeszcze, póki co nie ma go na monitorach , generalnie będę obserwował jak se program radzi itp Ale jak będę wychodził dam znać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Małe info :) Doszło bounty i można wyrwać dodatkowe $ :) 

ec0df90c28c86447.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bizon345 za określone zadania promocyjne , dostajemy dodatkowe $ na konto szczegóły wyżej na obrazku :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. 

Postanowiłem dołączyć za 0,0042BTC.

W poprzednim programie(bit-atm.net) udało się zarobić parę "groszy" :)

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie, po dluzszej przerwie postanowilem sprobowac. Jestem z innego refa i obserwuje z boku od niecalego tygodnia. Niestety wczoraj zlecilem wyplate o 23:00, do dzis nie poszedl batch transakcji. Ktos ma tez juz problem z wyplatą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@radek310 Witam na pokładzie :) @zimmonx wypłaty do 100$ sa instant powyżej tej kwoty manualnie do 24h( na początku nie doczytałem a teraz nie mogę zaktualizować tematu)  , ja przed chwila robiłem wypłatę naliczeń i poszła instant 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, lordzuk napisał:

@radek310 Witam na pokładzie :) @zimmonx wypłaty do 100$ sa instant powyżej tej kwoty manualnie do 24h( na początku nie doczytałem a teraz nie mogę zaktualizować tematu)  , ja przed chwila robiłem wypłatę naliczeń i poszła instant 

Ok. W takim razie musze uderzyc do supportu. Do tej port wszystko u mnie też szlo instant

Edited by zimmonx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zerknąłem z ciekawości na program. To nie musi być jego koniec, ale znalazłem niepokojące wieści na jego temat: https://www.azhyipmonitor.com/hyip_cryptoware_solutions_ltd.html

a to tylko 'pierwszy z brzegu' monitor... ;)

O ile 'waiting' w odniesieniu do projektu, który dopiero startuje ma sens, bo jeszcze nie jest przetestowany jak należy, o tyle w tym wypadku może zonaczać, że są już poważne problemy. tym bardziej, jesli przestaje płacić monitorom i to one nadają mu ww. status po 'x' dniach życia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Niestety trading to wróżenie z fusów. Ja się wyleczyłem z różnego typu porażek i słabego morale związanego z tym tematem. Wiecie, kilka porażek i stres jaki towarzyszy przy obstawianiu jakichkolwiek ruchów warto odreagować śmiechem. Polecam to :
  • Ja czekam na delegalizację bitcoina i kryptowalut, kiedy każdy kraj będzie już miał swoje CBDC. Czekają nas smutne czasy. Oko Saurona już spogląda na Shire łapczywie.
  • Nie wiem czy się z Tobą zgodzić co do tego czy wracamy do tej epoki kamienia łupanego, ale mam wrażenie, że właśnie górale są najmniej związani z pierwotnym życiem. Oczywiście, góry, lasy, dzikość przyrody to może kojarzyć się z góralami, ale w tym przypadku na myśl przychodzi tylko jedno - dutki, stąd nic dziwnego że wśród nich pojawił się pan Michał Kołodziejczak, który prawdę mówiąc już się przejadł. Mnie osobiście te wszystkie protesty też się już przejadły. Do przedsiębiorców, kobiet, rolników teraz dołączyli jeszcze górale. No świetnie i co i nic. Jedyne co się stało to powstał kolejny film na youtube, który można sobie pooglądać z domowych pieleszy. Do tego wszystkiego można jeszcze dodać pro-liferów i mamy wszystkiego w brud, do porzygu. Osobiście czekam na coś większego, coś naprawdę WIELKIEGO co zmiecie te wszystkie pałętające się ostatnio w naszym życiu publicznym - osóbki, nie osobistości, ale osóbki spod budki z piwem, które nie wiedzą dokąd zmierzają, co mają robić, jak rozwalić system. Tylko skaczą jak pajac na nitce i nie wiedzą co tak naprawdę więksi od nich przygotowali dla nich na jutro, pojutrze, za tydzień, za miesiąc lub pół roku. Osobiście mam nadzieję, że kimś takim większym od całego tego polskiego burdelu postsolidarnościowego, postkomunistycznego, tej całej menażerii dziwnych partii jak PO, Nowoczesna, KOD, i innych Lewic oraz PISów będzie Władimir Putin i jego wojska wkraczające na Białoruś, Ukrainę i do Polski. Tylko rosyjskie wojska są gwarantem zaprowadzenia jakiej normalności w naszej części Europy, bo już te wszystkie socjotechniczne eksperymenty spod szyldu POPIS i Lewicy, która zdradziła swoją macierz  już się Polakom przejadły i w głębi duszy liczą na interwencję kogoś, kto weźmie to całe warszawskie towarzystwo specjalnej troski za twarz, załaduje w armatę i wystrzeli w kierunku Berlina, New-Yorku i Tel-avivu. Tego wszystkiego Wam wszystkim życzę i dobrej nocy. Weźcie sobie do serca to co napisałem.
  • System jest do bani. Osoby na stanowiskach, których decyzje dotyczą milionów ludzi za nic nie są odpowiedzialne. Uprawiają zwykły blef. Kręcą interesy, a jak już są zarobieni wycofują się i jeszcze pobierają na odejście profity. Zastępuje poprzednika nowa twarz i historia się powtarza. Noam Chomsky odwołuje się do tradycji ludów pierwotnych jako jedynej szansy na ratunek ludzkości. To jest jeden z ludzi stawiających fundamenty dla światowej lewicy. Obecny papież głosi również te same tezy. Z drugiej strony Elon Musk, wypowiada się o niebezpieczeństwach związanych z rozwijaniem sztucznej inteligencji, przed którą będziemy musieli uciekać na Marsa ( a kobiety na Wenus?? a pozostałe typy na planetoidę Ceres?). Być może głosi to w sposób budzący uśmiech, ale rakiety są prawdziwe. Polityka która nie potrafi przewidywać co zrobi na dwa tygodnie w przód, czyj plan wykonuje? Przecież nie swój, bo swojego nie ma. Ludzie chcą się zajmować swoim życiem pracą, a planowaniem niech się zajmują politycy, od tego są. Politycy jednak nie mają żadnego interesu w planowaniu. Planowaniem zajmują się ci, którzy poczuwają się do własności. Etap 1. Wprowadzamy kwarantannę na dwa tygodnie. Etap 2. Nieco luzujemy kwarantannę, ale mimo wszystko pozostaje aż do wynalezienia szczepionek. Etap 3. Szczepionki już są, ale teraz nadal potrzebna jest kwarantanna, a szczepionki też już będą na stałe. Co z tego, że temat lokalnych społeczności rozważano już od lat a nawet dziesięcioleci gdy to wszystko jest niszczone? Cały ten system upada i pomagają mu upaść nawet ci, którzy z niego żyją, a może przede wszystkim oni, by za w czasu znaleźć się na właściwej pozycji. Wygląda na to, że obecne formy rządów są nie do utrzymania na dłuższą metę i to nie tylko w Polsce. Być może tak to już jest, że to wszystko ma zmieniać się w czasie rzeczywistym, bez wcześniejszego gruntownego przygotowania do tego ludzi. Jedną z tez nowego szamanizmu (z którego czerpał też satanizm, stąd obserwację otoczenia zamieniono na narzędzie kontroli, kierowanie uwagą lub zarządzanie percepcją) jest powołanie ludzi do dzikości lub powołanie do odreagowywania. Ludzie się mieszają jednak i się ich miesza, co powoduje, mniejszą zdolność do reakcji na bodźce. Dlatego właśnie górale wystąpili jako pierwsi, bo oni zachowują jeszcze autentyczną czystość tradycji. Są jakby takim polskim ludem pierwotnym. Reszta ewentualnie za nimi podąży. Zwracam uwagę na to, bo pierwotność nie oznacza  tu prymitywności, a zachowanie autentycznego postrzegania rzeczywistości i żywe ( a nie otumanione) reagowanie na zmiany. Jeśli ten zew nie powstanie, zniewolenie będzie postępować, aż do granic prawie niemożliwych sobie do wyobrażenia i ewentualnie nastąpi koniec, choć raczej nieprędki. Jeśli jednak będziemy dynamiczni i zaczerpniemy z tego co już powstaje narzędzia do samoorganizacji jutro obudzimy się w pięknym i wspaniałym świecie. Znając życie rezultat będzie pośredni, nastąpi ogromna rozpiętość w stylu życia ludzi.        
×