Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
olala123

PTC SAGA 2020 - ptcsaga.com

Recommended Posts

PTC SAGA 2020

Kliknij link poniżej, aby się zarejestrować


https://ptcsaga.com

[spam]

Gdy zdobędziesz 1600 BAP, system zacznie przeliczać dokładną dzienną kwotę z Twojego BAP i zamienia ją w płatne reklamy, które klikasz, aby otrzymywać dzienne zarobki.

Kup reklamy zbiorcze i dołącz do wyższej grupy, aby zarabiać coraz więcej! (im więcej BAP-ów dostaniesz się do wyższych grup).

Raczej wiecie o co chodzi.

Dziękuję za wsparcie

Edited by pepperoniss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawie to wygląda. Nawet się zarejestrowałem. Będę się przyglądał. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Bitcoin
   20 satoshi co 30 min
   minimum do wypłaty: 1000 sat Bitcoin Cash
   70 satoshi co 5 min
   minimum do wypłaty: 5000 sat Ethereum
   30 gwei co 5 min
   minimum do wypłaty: 5000 gwei Litecoin
   250 litoshi co 5 min
   minimum do wypłaty: 10000 litoshi Z poleconych 20% Wypłaca na Faucetpay FAUCETSPIN
  • Nie było mnie trochę, wypłaty codziennie instant.

   HL Index 6.75

   W ostatnich dniach coś mało nowych depozytów, ale to widzę również w innych programach.

    
  • Update Wczoraj 16.01 BTC Update - wykres 1h Byki w dalszym ciągu wykazują spore zainteresowanie kupnem więc w dalszym ciągu testujemy opór i czekamy na rozwiązanie. https://www.tradingview.com/x/FyQfBxfb/ Market Update - jutro rano planuje zrobić sporą garść analiz nowych rynków, dam znać 30min przed rozpoczęciem aktywności. Dziś pozostaje bez nowych pozycji, życzę wszystkim udanego Sobotniego wieczoru. Witajcie, dzisiejsze analizy pokażą się na grupie po godzinie 13.00 Udanej Niedzieli ! Dziś 17.01 BTC Update - wykres 1h Rynek porusza się zgodnie z predykcją, jeśli jesteś w pozycji short warto ustawić stop loss na 35430. https://www.tradingview.com/x/4F3s43fx/  
  • To twoje zdanie, które jak najbardziej szanuje   Może trochę zle napisałem, że „wszystko” na pewno takie informacje, ktore daja zarabiac + plus szkolenia na żywo i analiza live jest tego na prawdę sporo.    Jak widzisz, ja zanim coś wrzucam, to coś sprawdzam, wiele razy się nadziałem i uwierzyłem na słowo, co skutkowało stratą moich pieniędzy.  Znalazło się to dopiero tutaj, bo mało bywam na forach, dodatkowo zanim tu oraz na inne fora coś wrzuciłem potrzebowałem więcej czasu i sprawdzenia tego, że to działa i jest warte uwagi. 
     Darka obserwuje od roku. Zarabiał na małych wzrostach też, nie tylko na hossie. Nie jest to osoba która wyszła z nory na fali wzrostów, można to sprawdzić po aktywności na jego grupie. 
     Np. Analiza z 10 marca  ETH - jeśli cena przebije się przez lokalny opór to będę czekał na odbicie od poziomu około $208 i potwierdzenie supportu na $204 to będzie dobry moment na long. Targety na wykresie https://www.tradingview.com/x/fd1MDexa/ Sam dopiero w listopadzie postanowiłem skorzystać z programu partnerskiego, a z tych sygnałów korzystam bardzo długo  w tym nie tylko ja, a wiele mi zaufanych osób   jestem tak jak ty nastawiony z mega dystansem do takich sygnalow i ludzi prowadzacych platne grupy, bo nie raz się rozczarowałem. Tutaj moim zdaniem warto, jednak i tak decyzje zostawiam każdemu z osobna. Pozdrawiam  
×