Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

[SCAM] profina.club- plany godzinowe

Recommended Posts

Nazwa programu: Profina

15cf0bdf2eba8abc.gif

Plany inwestycyjne: 1,18% na godzinę 90 godzin [7,00 USD - 777,00 USD] lub 0,61% na godzinę 188 godzin [77,00 USD - 7777,00 USD] lub 0,5% na godzinę 288 godzin [333,00 USD - 77777,00 USD]
lub 2,5% na godzinę 48 godzin [3333,00 USD - 77777,00 USD]
Minimum inwestycyjne:7 $
Akceptowane systemy płatności: BTC. LTC, ETH, DASH, DOGE,
Wypłaty (manualne/aut.): Instant 0.10 dla PM 5$ dla krypto 

08c2de149ac81961med.png

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program mianowicie Profina. Program wystartował 29.11.2020. Jest to program z naliczeniami godzinowymi z dość szybkimi planami ale aczkolwiek dobrze zrobiony jak na szybszy program. Stoi na licencjonowanym goldcoders , na start promocja w 3 monitorach w tym ISA wiec obadałem i wszedłem za 400$(BTC) w plan 0.5 % przez 288 godzin co da łącznie 144% ROI. Może być to program admina hourlyminer co działał koło 50 dni i dał ładnie zarobić ale pewności nie mam choć widać podobieństwa :) Program Ref do 5% w zależności od planu, multikonta zabronione !!. Oczywiście jest to HYIP wiec inwestując licz się z ryzykiem utraty kapitału !!!

Depo 

17b0906fb1b99d91med.png

Edited by lordzuk

Małe info :) 
-doszły nowe monitory , dziś kolo 3,5k depozytów 

+ kolejna wypłata instant :) 

Również zrobiłem nieduży depozyt - załapałem się do pierwszego planu :) Powodzenia 

Są jakieś opłaty za wypłaty w krypto? Po upływie czasu w danym planie wszystkie środki są uwalniane i mogę je wypłacić? 

Edited by Prymul

@Prymul Witam na pokładzie, opłat za wypłatę nie ma :) A co do planów( w każdym planie) to depozyt wypłacany jest wraz z naliczeniami czyli plan trwa ileś godzin i co godzinę dostajesz określony % w pierwszym planie to 1,18% x 90h = 106,2% czyli po całym cyklu masz depo + 6,2% czystego zysku , w  drugim planie masz 114.68% ROI , w trzecim 144% ROI, i czwartym 120% ROI ( 48h ale większe depo trzeba)  

Edited by lordzuk

wypłata instant :) 

Depozyty napływają 

5e98b3d368332846med.png

Edited by lordzuk

@lordzuk Planujesz jakąś reinwestycję w trakcie trwania Twojego pierwszego planu? Czy wypłacasz wszystko na bieżąco? 

To szybki program i bardziej ryzykowany wiec na bieżąco wypłacam :) Co do reinwestycji zobaczę jak program pyknie dopiero dały mój  cykl i wtedy będę podejmował decyzje czy wchodzę w następne kółko 

Edited by lordzuk

Ja dzisiaj wyszedłem z programu. W sumie 16% na plus :) 

• Like 1

Dziś wypłaciłem pierwsze naliczenie na plus z planu 288h :) 

Wypłata instant :) mój plan 288h dobiegł końca 144% ROI przygarnięte :)  dziś bądź jutro dam znać czy wchodzę w następne kółko , musze chwilę poobserwować / wybadać  sytuacje itp 

Dobra po wybadaniu sytuacji postanowiłem zrobić nowy depozyt 350$ w plan 288h :) 

eb0be92aa4f6e8bcmed.png

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lordzuk
      Nazwa programu: Bitero

Plany inwestycyjne: 2 % dziennie  w dni robocze, 1% w dni biznesowe
      Minimum inwestycyjne:0.005 BTC
      Akceptowane systemy płatności:BTC
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant min 0.0005 BTC

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program mianowicie Bitero. Program wystartował 07.09.2020  i jest to skarbonka czyli piggybank. W skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(10% fee) od zaksięgowania się depozytu Naliczenia mamy co 24h i depozyt trwa 30 dni co da łącze ROI 150% Będąc w programie dłużej niż 5 dni , jak wycofamy depozyt to jesteśmy na plusie . Program oferuje również automatyczną reinwestycje czyli tak zwany compounding, którym możemy łatwo i przyjemnie sterować w panelu usera. Program jest bardzo ładnie i starannie wykonany ale to bardzo starannie , widać tu dbałość o szczegóły co świadczy iż to nie byle jaki admin, no naprawdę śliczne wygląda i się prezentuje  Program jest łapany przez monitory oraz blogerów , natomiast widać iż promocja nie jest na wariata a to plus  Poparzyłem obadałem, zasięgnąłem języka i wszedłem do programu tym razem za nieco więcej niż zwykle gdyż jest to 0.05 BTC (500$) i liczę na ładne pomnożenie . Program ref 5% od depozytu +1% pasywnego przychodu z depo poleconego ( szerzej jest to opisane w samym programie ). Program jest przetłumaczony na kilka języków i ma socjal media. Oczywiście jest to HYIP wiec licz się z ewentualna startą kapitału !!!!! 
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Niron.shopping

Plany inwestycyjne: 1,5-4% dziennie , naliczenia w dni robocze  
      Minimum inwestycyjne: 5$
      Akceptowane systemy płatności: PerfectMoney, Payeer, YandexMoney, Qiwi, , BitCoin, Ethereum, Litecoin
      Wypłaty (manualne/aut.) manualne do 96h  min 1 USD / 100 RUB / 0,001 BTC / 0,01 ETH / 0,05 LTC / 250 UAH

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:Witam i przedstawiam nowy  program który obserwuje od  jego startu  Nirron wystartował oficjalnie  5.08.2020 i od tego czasu go obserwowałem ( a wcześniej był takim trochę sleeperem jakoś od kwietnia, gdyż zapewne administracja przygotowywała program do pracy )  dziś postanowieniem tu zainwestować.  I już tłumaczę dlaczego. Sam w sobie jest naprawdę bardzo dobrze wykonywany  pod względem technicznym jak i promocyjnym ale i pod względem przygotowania! Gdyż poza standardowym certyfikatem jaki mają zazwyczaj zwykle hyipy,  ma on certyfikat Nowo Zelandzki  A to duży plus gdyż widać iż administracja Nirrona jest dobrze przygotowana do pracy na dłuższy termin i wyszła poza standardowy schemat !  Mam nadzieje iż tak będzie  Plany są raczej dobrze wyważone, są zależne od wielkości depozytu i naliczenia są w dni robocze , program ref również zależy od obrotu struktury poleconych ale nie więcej niż 9%. Podsumowując program jest warty uwagi ze względu na swoje wykonanie i dbałość o legendę + dłuższe plany dają możliwość rozbudowy programu, więc liczę iż będzie to program  długoterminowy . Inwestując licz się z ryzykiem utraty potencjalnego kapitału gdyż chyba nie muszę tłumaczyć iż to jest HYIP  !!

• By lordzuk
      Nazwa programu: richwaygam

Plany inwestycyjne: 2,1-3,5% na zawsze 
      Minimum inwestycyjne:20$ 
      Akceptowane systemy płatności: PerfectMoney, Payeer, Bitcoin, Ethereum, litecoin, bank card (nie testowałem) 
      Wypłaty (manualne/aut.) poniżej fajnie opisane  

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podsyłam nowy program. Richwaygam ruszył 05.08.2020 i tak sobie go oblukiwałem od wczoraj i dziś wszedłem za 0.03 BTC(350$)-(Plan 2,1%). Generalne program sam w sobie jest piggy bankiem ale uwaga! Nie takim klasycznym    Gdyż depozyt możemy wycofać praktycznie od razu jakbyśmy chcieli wyjść z programu ale jest pobierane fee wg poniższego schematu. 

''Pi drzwi'' od 15 dnia jesteśmy na plusie jeśli chcielibyśmy wycofać depo bez starty  Wiec czyżby się szykował trochę dłuższy piggy niż zwykle to bywa? Nie wiem...( w klasykach z reguły po 3,5 dniach jesteśmy na teoretycznym plusie przy wycofani depo) Ale postanowiłem to sprawdzić z kilku względów to sprawdzić. Po pierwsze sam w sobie techniczne dobrze wykonany, jest wszystko co w porządnym pozniaku być powinno, obecnie 10 monitorów i kilku blogerów wiec promocja na start jest , depozyty w krypto pozostają w krypto , ciekawy system redukcji fee . Program ref 6-2-1 wiec raczej standardowy. Oczywiście to zwykły HYIP wiec inwestując ryzykujesz stratę kapitału!!! Ile posiedzę jeszcze nie wiem będę na bieżąco dawał znać  
      Depozyt 0.03 BTC (350$)

• By lordzuk
      Nazwa programu: Block13

Minimum inwestycyjne: 0.001 lub 1$ 
      Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, and Bitcoin Cash, Monero
      Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne  24 h 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program. Block13 wystartował 1.11.2019 wiec jest nówka sztuka  A teraz do rzeczy , w programie mamy 2 plany inwestycje , mianowicie 13% dziennie przez 13 dni biznesowych  lub 113% ROI po 7 dniach ( czyli depo +13% zysku). Ja osobiście wybrałem plan dzienny i wszedłem za 0.03 BTC. Program jest dobrze wykonany pod względem technicyzm + ma fajny design. Jeśli chodzi o promocje to jest kila monitorów na start. Program ref jest zależy od obrotu w strukturze ale na start mamy 1 linia i wynosi 5% od  depo poleconego. Dlaczego zainwestowałem ? Raz iż to możne być dobrze znany admin  , dwa iż jest dużo negatywnych komentarzy, tak negatywnych bo wszyscy myślą iż to jest admin który naśladował R7 , zrobił Royal7 i ogolił dużo ludków , tu jednak moja intuicja podpowiada iż to nie on  Także zameldowałem się na pokład  na start 0.03 BTC i liczę na zarobek no ale czas oczywiście zweryfikuje  To jest HYIP wiec licz się z ryzykiem !!!!! Jeszcze ze jedna sprawa ! UWAŻNIE wpisujecie adresy portfeli do wypłat gdyż później aby zmienić wymagane jest KYC!!!!!
    • By lordzuk
      Nazwa programu: ethx

Plany inwestycyjne:0.01
      Minimum inwestycyjne:minimum: 0.01
      Akceptowane systemy płatności: ETH
      Wypłaty (manualne/aut.): automatyczne
      Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
      Nowy podwajacz btc których teraz coraz mniej na rynku  Działa jak coirn.me i coinr.cc  czyli automatyczne wypłaca podwojone BTC w przeciągu 15 min po upływie 100 godzin  z jedna różnica tym razem dubler działa sobie na telegramie + jest też strona natomiast depozyty robimy na telegramie + tez na telegramie ustawiamy portfel na który ma być wysłana wypłata o ile dubler wypłaci no generalnei działa on na telegramie    . Dubler jest dość świeży  wystartował 26.10.2019 a dziś wyłapałem go na monitorze i sobie zaryzykowałem depo w wysokości 0.005 BTC. Dawno nie byłem  w żadnym dublerze i z ciekawości wbiłem + ten pojawił się na monitorach a dublery nie często pojawiają się na monitorach + jest czat na telegramie itp   Wiadomo iż dublery sa dość ryzykowne więc licz się z ryzykiem starty jeśli chcesz wejść  !! Program ref 10% 
      P.S Pamięta ktoś czasy kiedy dublery były dość popularne i robiły kilka kółek ? Może ten da radę  
      Link do telegrama
      Link do strony
      Mój depozyt 0.005 BTC
      https://www.blockchain.com/btc/tx/f4bff30b053037d200fa115e76fb805df523724740a0c81b394b313e76133123

• Zapraszam do zapoznania się z ww. ofertą. Korzyści wynikające przy zakupie innych ubezpieczeń tej samej marki, to zniżki do 20% na inne produkty. Szczegóły na: rabaty.generali.pl Zainteresowanych zapraszam do dyskusji/kontaktu.  
    • Cześć Wszystkim Chciałbym w tym wątku podzielić się z Wami informacjami, które wyszperałem w Internecie, które pozwolą nam cieszyć się posiadaniem kryptowaluty Doge Coin. W ostatnim roku za sprawą działań promocyjnych Elona Muska Doge Coin wystrzelił w górę. Chciałbym też Wam nieco opisać moją historię związaną z Doge. Mianowicie, w tamtym roku tak sobie pomyślałem, że Doge Coin ma bardzo duży potencjał wzrostowy i zacząłem szukać możliwości jego zdobycia. Nie podjąłem jednak decyzji o jego zakupie przez giełdy, gdyż powód był w istocie prozaiczny. Nie zagłębiałem się w temat dość mocno i poprzestawałem na szukaniu różnych kraników. Tak trafiłem na freedoge.co.in, który obecnie zakończył działalność a mi udało się z niego wypłacić całkiem niezły zarobek, jak na obecny kurs. Teraz też chciałbym Wam przedstawić kilka opcji jak możemy zdobyć Doge Coin. Jedne są pewne inne mniej. Jednakże warto zainteresować się tematem. Do dzieła ! Do tej pory wyszperałem taką oto listę stron, na których możemy zdobywać Doge Coin, podaję czyste linki wraz z moim krótkim opisem: 1. Doge Faucet - minimum do wypłaty 2 Doge. Obecnie jest to najbardziej wiarygodny kranik Doge, gdyż jest on zasilany przez darczyńców. Mamy listę tych darczyńców i ilość Doge do podziału. Warto się spieszyć. Darmowe Doge dostajemy co 3 godziny. 2. Doge Buzz - wypłaty za jedno kliknięcie od 0.1 DOGE to 0.0001 DOGE. Możliwość bezpośredniej wypłaty na portfel Doge - minimum 5 Doge. Do portfela Faucet Pay - bez minimum. Wypłatę możemy otrzymać bezpośrednio na nasz portfel Doge w Faucet Pay. 3. FaucetPay - Korzystając z serwisu Faucet Pay, możemy wymienić inne kryptowaluty na Doge przy pomocy zakładki Coin Swap. Nie testowałem. 4. FreeFaucet.io - Tutaj także możemy zbierać różne kryptowaluty, także Doge. Dzienny limit wypłaty dla Doge to 800 Doge. Minimum do wypłaty 40 Doge. Giełdy 1. Nominex.io - na tej giełdzie jest obecnie dostępnych do zakupu 999 Doge. To by było na tyle z mojej strony. Jeżeli macie jakieś ciekawe projekty odnośnie możliwości zdobycia Doge Coin to zapraszam do linkowania i dyskusji.