Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
lordzuk

[wybudzony sleeper-] yerbalife.net-1,5% przez 20 dni

Recommended Posts

Nazwa programu: Yerbalife

55eb39748b35cad3.gif

Minimum inwestycyjne: 25$ lub 0.0025 BTC 

Plany inwestycyjne 1,5 % dziennie przez 20 dni , depozyt zwracany na koniec planu 
Akceptowane systemy płatności: PM, BTC, Epaycore
Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne do 24h z zastrzeżeniem do 72h (1$ dla PM 0.0005 BTC) 

d622efb7b6c8e431med.png

e5cf37397d7ebda6.png

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Dziś dołączyłem wybudzonego sleepera który spał sobie i płacił na spokojnie przez  rok , wiec nawet dość jak na sleepera i parę dni temu mieliśmy wybudzenie(26.11.2020):) Przyglądałem się programowi przez te parę dni i dziś postanowiłem wbić za 700$ (0.036 BTC). Program jest bardzo dobrze przygotowany pod względem technicyzm jak i wizualnym oraz ma dość specyficzną legendę mianowicie  yerba mate i dawno nie było równie fajnej :) Sądząc po wszystkich tych rzeczach to podejrzewam choć pewny nie jestem iż mamy do czynienia z doświadczonym adminem , tylko że zamiast kawy mamy Yerbe( starzy gracze powinni kojarzyć temat )  ;). Także ja jestem dobrej myśli co do programu + możemy wycofać depozyt przed zakończeniem planu (10% fee , podobnie jak w piggybankach ), Depo w BTC zostaje w BTC wiec kolejny plus. Program ref 4-2-1 wiec nie ma takiego rozdawnictwa. To jest HYIP wiec licz się z ewentualna startą kapitału !!!

Rejestracja

b0257902bf5a87eamed.png

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Póki co z krypto tylko BTC no i zwykłe dolce Perfect money i epaycore

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Małe info wczoraj doszły nowe monitory( 8 łącznie), blogerzy zaczaili wskakiwać w tym WB podniósł depo , jestem, dobrej myśli :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zleciłem pierwszą wypłatę naliczeń( dzięki za refki ) , dam znać jak doleci :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

wypłata na portfelu :) + małe info :) 


- doszły nowe monitory i blogi 

- HL indeks rośnie obecnie 7.26 

- depozyty idą po wybudzeniu a to dobrze :) 

d6eca10e479b18c0med.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłata na portfelu :) + info 

- program obecnie na 7 monitorach 

- 8 blogach 

-HL indeks 7.61

- grupa na telegramie rośnie 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłata na portfelu wraz z depozytem :) 130% ROI zarobione , na razie nie wchodzę w następne kółko , zobaczę jak program się ma przez czas świąt itp 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Niestety trading to wróżenie z fusów. Ja się wyleczyłem z różnego typu porażek i słabego morale związanego z tym tematem. Wiecie, kilka porażek i stres jaki towarzyszy przy obstawianiu jakichkolwiek ruchów warto odreagować śmiechem. Polecam to :
  • Ja czekam na delegalizację bitcoina i kryptowalut, kiedy każdy kraj będzie już miał swoje CBDC. Czekają nas smutne czasy. Oko Saurona już spogląda na Shire łapczywie.
  • Nie wiem czy się z Tobą zgodzić co do tego czy wracamy do tej epoki kamienia łupanego, ale mam wrażenie, że właśnie górale są najmniej związani z pierwotnym życiem. Oczywiście, góry, lasy, dzikość przyrody to może kojarzyć się z góralami, ale w tym przypadku na myśl przychodzi tylko jedno - dutki, stąd nic dziwnego że wśród nich pojawił się pan Michał Kołodziejczak, który prawdę mówiąc już się przejadł. Mnie osobiście te wszystkie protesty też się już przejadły. Do przedsiębiorców, kobiet, rolników teraz dołączyli jeszcze górale. No świetnie i co i nic. Jedyne co się stało to powstał kolejny film na youtube, który można sobie pooglądać z domowych pieleszy. Do tego wszystkiego można jeszcze dodać pro-liferów i mamy wszystkiego w brud, do porzygu. Osobiście czekam na coś większego, coś naprawdę WIELKIEGO co zmiecie te wszystkie pałętające się ostatnio w naszym życiu publicznym - osóbki, nie osobistości, ale osóbki spod budki z piwem, które nie wiedzą dokąd zmierzają, co mają robić, jak rozwalić system. Tylko skaczą jak pajac na nitce i nie wiedzą co tak naprawdę więksi od nich przygotowali dla nich na jutro, pojutrze, za tydzień, za miesiąc lub pół roku. Osobiście mam nadzieję, że kimś takim większym od całego tego polskiego burdelu postsolidarnościowego, postkomunistycznego, tej całej menażerii dziwnych partii jak PO, Nowoczesna, KOD, i innych Lewic oraz PISów będzie Władimir Putin i jego wojska wkraczające na Białoruś, Ukrainę i do Polski. Tylko rosyjskie wojska są gwarantem zaprowadzenia jakiej normalności w naszej części Europy, bo już te wszystkie socjotechniczne eksperymenty spod szyldu POPIS i Lewicy, która zdradziła swoją macierz  już się Polakom przejadły i w głębi duszy liczą na interwencję kogoś, kto weźmie to całe warszawskie towarzystwo specjalnej troski za twarz, załaduje w armatę i wystrzeli w kierunku Berlina, New-Yorku i Tel-avivu. Tego wszystkiego Wam wszystkim życzę i dobrej nocy. Weźcie sobie do serca to co napisałem.
  • System jest do bani. Osoby na stanowiskach, których decyzje dotyczą milionów ludzi za nic nie są odpowiedzialne. Uprawiają zwykły blef. Kręcą interesy, a jak już są zarobieni wycofują się i jeszcze pobierają na odejście profity. Zastępuje poprzednika nowa twarz i historia się powtarza. Noam Chomsky odwołuje się do tradycji ludów pierwotnych jako jedynej szansy na ratunek ludzkości. To jest jeden z ludzi stawiających fundamenty dla światowej lewicy. Obecny papież głosi również te same tezy. Z drugiej strony Elon Musk, wypowiada się o niebezpieczeństwach związanych z rozwijaniem sztucznej inteligencji, przed którą będziemy musieli uciekać na Marsa ( a kobiety na Wenus?? a pozostałe typy na planetoidę Ceres?). Być może głosi to w sposób budzący uśmiech, ale rakiety są prawdziwe. Polityka która nie potrafi przewidywać co zrobi na dwa tygodnie w przód, czyj plan wykonuje? Przecież nie swój, bo swojego nie ma. Ludzie chcą się zajmować swoim życiem pracą, a planowaniem niech się zajmują politycy, od tego są. Politycy jednak nie mają żadnego interesu w planowaniu. Planowaniem zajmują się ci, którzy poczuwają się do własności. Etap 1. Wprowadzamy kwarantannę na dwa tygodnie. Etap 2. Nieco luzujemy kwarantannę, ale mimo wszystko pozostaje aż do wynalezienia szczepionek. Etap 3. Szczepionki już są, ale teraz nadal potrzebna jest kwarantanna, a szczepionki też już będą na stałe. Co z tego, że temat lokalnych społeczności rozważano już od lat a nawet dziesięcioleci gdy to wszystko jest niszczone? Cały ten system upada i pomagają mu upaść nawet ci, którzy z niego żyją, a może przede wszystkim oni, by za w czasu znaleźć się na właściwej pozycji. Wygląda na to, że obecne formy rządów są nie do utrzymania na dłuższą metę i to nie tylko w Polsce. Być może tak to już jest, że to wszystko ma zmieniać się w czasie rzeczywistym, bez wcześniejszego gruntownego przygotowania do tego ludzi. Jedną z tez nowego szamanizmu (z którego czerpał też satanizm, stąd obserwację otoczenia zamieniono na narzędzie kontroli, kierowanie uwagą lub zarządzanie percepcją) jest powołanie ludzi do dzikości lub powołanie do odreagowywania. Ludzie się mieszają jednak i się ich miesza, co powoduje, mniejszą zdolność do reakcji na bodźce. Dlatego właśnie górale wystąpili jako pierwsi, bo oni zachowują jeszcze autentyczną czystość tradycji. Są jakby takim polskim ludem pierwotnym. Reszta ewentualnie za nimi podąży. Zwracam uwagę na to, bo pierwotność nie oznacza  tu prymitywności, a zachowanie autentycznego postrzegania rzeczywistości i żywe ( a nie otumanione) reagowanie na zmiany. Jeśli ten zew nie powstanie, zniewolenie będzie postępować, aż do granic prawie niemożliwych sobie do wyobrażenia i ewentualnie nastąpi koniec, choć raczej nieprędki. Jeśli jednak będziemy dynamiczni i zaczerpniemy z tego co już powstaje narzędzia do samoorganizacji jutro obudzimy się w pięknym i wspaniałym świecie. Znając życie rezultat będzie pośredni, nastąpi ogromna rozpiętość w stylu życia ludzi.        
×