Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
lordzuk

[SCAM] axtrader.com- od 3% do 5% dziennie [Piggy Bank]

Recommended Posts

Nazwa programu: axtrader

ecdc228dd8217614.gif

Plany inwestycyjne:  3% dziennie przez 30 dni, 4% dziennie przez 40 dni, 5% dziennie przez 50 dni (możliwość wycofania depo 10% fee)+ depozyt zwracany na koniec planu
Minimum inwestycyjne:10$
Akceptowane systemy płatności:Perfect Money, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, DashCoin, BitcoinCash, Dogecoin
Wypłaty (manualne/aut.): Manualne do 24h min 2$ dla PM oraz 3 $ dla krypto 

807ba5ced65cd26cmed.png

cb144e6f16cfb14emed.png

 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : Witam i przedstawiam nowy program mianowicie axtrader, wystartował 08.12.2020 i jest to skarbonka czyli piggybank. W skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(10% fee) od zaksięgowania się depozytu :)Naliczenia mamy co 24h.  Będąc w programie dłużej niż 4 dni , jak wycofamy depozyt to jesteśmy na plusie :) Wszedłem do programu za 500$ gdyż jest bardzo dobrze wykonany, śliczny desing, jest wideo promocyjne. Sądząc po jakości wykonania mamy tu do czynienia z nie byle jakim adminem, ten czarnawy desing bardzo mi przypomina  dobry piggybank w którym ostatnio dobrze zarobiłem wiec liczę iż tu będzie podobnie. Program ref 5-2-1 wiec nie ma rozdawnictwa , social media telegram, twitter, FB , instagram wiec narzędzi do promocji są, depozyty są przeliczne na dolce po aktualnym kursie no ale jeśli ktoś tego nie lubi jest PM :) jest to HYIP o charakterze piramidalnym wiec istnieje ryzyko utraty kapitału !!!! Multikonta dozwolone ale jest info w FAQ iż drenowanie prowizji dla samego siebie zabronione i skutkuje banem wszystkich kont !

Rejestracja

Depo

316afcadd89615b7med.png

 

 

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lordzuk Napisałeś, że depozyt jest przeliczany na USD. Czysto hipotetycznie, jeśli cena BTC wzrośnie o 100% to wypłacą mi 50% mniej BTC niż w płaciłem + odsetki, ale ich wartość w $ będzie się zgadzać. Natomiast jeśli cena BTC spadnie o 50% to dostanę 2x więcej BTC + odesetki. Dobrze to rozumiem? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Prymul dokładnie, tak to działa  :) Jedni to luba drudzy nie , kwestia gustu 

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam weszłem skromnie za 50$ oby popracował jak najdłużej!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich na pokładzie :) zleciłem pierwsza testową wypłatę ( dzięki za ref ) , dam znać jak dojdzie 

Edit doleciała w 15 min , dowód ==> TU

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłata na portfelu :)

Info

Na dzień dzisiejszy 8 monitorów + 6 recenzjo blogowych , depozyty idą , rośnie indeks HL 7.02

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również dołożyłem niewielki depozyt. Oczywiście z refa :) Powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłata na portfelu :) + nowe wideo promocyjne :) 

 

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłata na portfelu :) + małe info

-monitory dochodzą na bieżąco 

-recenzje tak samo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Kryptokox

   Nazwa programu: ASOLIS
   Data startu: 01.01.2020
   Plany:
   1,5% przez 365 dni (depozyt od 20 do 9999 USD) 2% przez 365 dni (depozyt od 10k USD w górę) Depozyt zwracany na końcu lub w momencie wypowiedzenia - po 30 dniach można wycofać się w dowolnym momencie płacąc 10% fee  Wypłaty: Instant (minimum wypłata $1 w przypadku procesorów płatniczych, $10 dla BTC i $5 dla altcoinów)
   Możliwe formy płatności: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Perfect Money, Bitcoin Cash, Dogecoin, Dash
   Program ref: 4% - 1% - 1%
   Domena: NameCheap, Inc., 2020-08-16 - 2021-08-16 (registered for 1 year)
   SSL: EV SSL valid from 14 Dec, 2020 to 14 Dec, 2021 - DigiCert Inc
   Hosting: Ddos - Guard Corp
   Skrypt: GoldCoders Licensed
   Rejestracja firmy: ASOLIS LIMITED - Overview (free company information from Companies House)
   Adres firmy (zapewne fakowy): 114 Clarence Rd
   Komentarz:
   Wszedłem z uwagi na wysoką cenę BTC (wpłaty i wypłaty) po aktualnym kursie i chęć zaryzykowania pod ten nowy rok. Plan wydaje się być sensowny i niewygórowany. Pod względem technicznym OK. Admin projektu dla mnie nie znany, jednak w HL zastrzeżenia może budzić adres IP, który był używany w innych projektach, które nie trwały zbyt długo. Projekt aktualnie na 6 monitorach ze statusem Paying. Dziś trzeci dzień i ocena w HL: 6.16. Program to skarbonka z której po 30 dniach można wyjść płacąc 10% fee od depozytu. Wizualnie ładnie, zobaczymy czy się rozwinie czy padnie szybciej niż powstał
   Mój depozyt: $750

   REJESTRACJA
   Strona główna • Posts

  • Musk pokazał, to co w zasadzie wszyskim powinno być wiadome o rynku bitcoina w szczególności i rynku kryptowalut w ogólności. To szalenie płytki rynek niezmiernie podatny na manipulacje. Podatny także z tego powodu, który dla wielu - w tym dla mnie - jest zaletą. Otóż, rynek ten jest jeszcze prawie nieregulowany. Tak to 2 tweety jednego człowieka zatrząsły kryptowalutowymn światkiem. Tweet memcoinowy i bitcoinowy... Co ciekawe to te rzekome szalone ilości energii są fakenewswm. Szalone to jest może zużycie energii przez Chiny czy USA. Bitcoinowe zamieszanie zaczęło się od tego... Proponuję dokładnie przyjrzeć się temu tweetowi i zastanowić co w istocie on oznacza... Otóż przyklaskując rzekomym ekologicznym zapędom Muska de facto wyrażamy zgodę na to by sieć była znacznie mniej bezpieczna... Dlaczego? Otóż powód jest prosty. Bezpieczeństwo największej sieci kryptowalutowej zależy wszak między innymi od rozproszenia górników i...  kosztów wydobycia, czyli pośrednio ilości zużytej energii.  Łatwo zauważyć, że spełnienie winszowania Muska i zmniejszenie kosztów energii do 1% w zasadzie oznacza potencjalnie stukrotnie niższy koszt skutecznego ataku na sieć...  Wniosek: Zważ, że jeśli Musk niedługo znów zamanipuluje tweetem rynek kryptowalut wskazując mniej energochłonną kryptowalutę będzie ona 100 razy mniej bezpieczna od bitcoina...  Oczywiście nie znaczy to, że nie można ssobie p[ospekulować na co Musk postawi    
  • Powiem tak, niech sobie Elon Musk robi co chce, ale ja pozbyłem się doge coina i odradzam każdemu inwestowanie w tą kryptowalutę. Obecnie też swapuję btc na inne kryptowaluty. Dlaczego? Uważam, że bitcoin jest mocno przeceniony. Poprostu spekulanci pojechali zbyt mocno po bandzie i będą musieli to odczuć. Inne kryptowaluty są stabilniejsze, nie ma wokół nich takiego szumu jak wokół bitcoina i doge coina. Uważam, że bitcoin powinien zostać przeceniony i to mocno. Co do doge coina jego cena także powinna wrócić na swoje dawne miejsce. Taka jest matematyka i żaden Twitterowy guru tego nie zmieni.
  • hahaha Pisowska hydra ciągle pluje jadem. Powinni tego zabronić. Korwin-Mikke jest ruskim agentem śpiochem według mojej oceny. Jego rola jest nieoceniona w gadaniu głupot i dezinformowaniu. Gadać, że wszyscy kradną i przy okazji nie przejmować władzy oraz rozmieniać na drobne elektorat gniewu. Jak żył Andrzej Lepper to on wiedział co robić, żeby ludzie go słuchali i on też mówił, że wszyscy kradną. Ale to był faktyczny joker i został zdjęty. A ten od ponad 30 lat gada że wszyscy kradną, a nigdy nie miał żadnej teki ministra. To jest wstyd i kapitulacja, albo celowe działanie i realizacja instrukcji prosto z Moskwy. Mocne, ale Braun to kolejny przygłup. Oni wszyscy są już odklejeni. Chyba Putin zrobi z całym tym ambarasem porządek.
×