Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

NomenOmen

Lista rosyjskojęzycznych blogów zapleczowych

Recommended Posts

Witajcie. Chciałbym Was zapytać czy wiecie skąd można zdobyć listę rosyjskojęzycznych blogów zapleczowych o różnej tematyce - sport, zdrowe odyżwianie, moda, podróże, rozwój osobisty, inwestycje i finanse. Potrzebuję tego typu treści, które mają do 15 000 znaków oraz żeby było ich bardzo dużo. Czy znacie sposoby w jaki sposób uzyskać w wyszukiwarce google tego typu strony?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By RFL
      Patrząc subiektywnie, konkurencja wśród blogów finansowo-edukacyjnych wydaje się być ogromna. Z których blogów rzeczywiście warto czerpać wiedzę i inspirację? 
    • By Nokturna
      Ktoś czyta? Ja się wkręciłam Dużo nowości, klasyków i takich słodyczy, których normalnie nawet bym nie znalazła w sklepie, bo po prostu nie wpadłyby mi w oko.

Moje ulubione to:
      www.livingonmyown.pl
      www.posypanacukrem.blogspot.com/
      www.chwile-zaslodzenia.blogspot.com/

Znacie inne dobre?
    • By djseiten
      Jak w temacie - kupię popularne konto o tematyce mody kobiecej
      na kanałach społecznościowych: instagram, snapchat, facebook itp.

Proszę o oferty na PW.

• przelałes minimum 4$ jak tak pisz na ich telegramie i zresetuj w apce ich ogolnie słabo nam idzie ostatnio ja wzmocniłem projekt na just swap ale nie mam tyle by go dobrze wzmocnic.
    • Nie znam ani jednego dzienikarza polskiego który na temat polityki wypowiada się w sposób neutralny.
    • Witam, zrobiłem opłatę gas w formie eth i już czekam na przelew od wczoraj, wie ktoś ile się czeka bo pisze ze maksymalnie do 6 godzin ale nic nie ma i pisze tylko ze przelew w realizacji. 
    • To jest ogólny problem obecnych czasów, gdzie programy opiniotwórcze zastępują programy informacyjne. Wszelkie serwisy są orężem którejś ze stron. Także główne platformy społecznościowe walcząc z propagowaniem fałszywych wiadomości jednocześnie stają się tendencyjne. Z kolei alternatywne media dryfują głównie po powierzchni i siłą rzeczy również przekazują pewne opinie gdyż nie mają możliwości dotrzeć do źródeł poruszanych tematów.
    • Obejrzałem całość i według mnie ten gościu jest niewiarygodny. Używa wobec takich osób jak Kraśko czy Lis, sformułowań typu : najlepszy dziennikarz. Może i dla swoich oni są najlepsi. Ale na pewno nie są to ludzie związani z polską racją stanu. Także obiektywizm tego domorosłego youtubera, który odżegnuje się od jakichkolwiek koneksji politycznych przez sam wydźwięk jego filmu wskazuje iż może on go sobie w buty wsadzić. Nie wiem czego on oczekuje, że TVP będzie przyznawało przeciwnikom politycznym (tylko z nazwy, a wszyscy wiemy jaki jest podział zadań miedzy różne frakcje od 1989 roku) co roku Telekamery. I co on sobie w ogóle wyobraża, że TVP zacznie moderować swoje teksty jak Wikipedia? Przygłup, a do tego w ogóle taki jakiś ciepły, nacechowany emocjonalnie naiwnością. Nie ubił bym z nim nawet muchy w kiblu. Piosenka nadaje się na Jarocin '88.