Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
lordzuk

sha-256.io- 1% dziennie na zawsze [piggybank]

Recommended Posts

Nazwa programu: sha-256.io                   

970x90.gif

 Plany inwestycyjne:1% dziennie na zawsze , naliczenia dzienne 
Minimum inwestycyjne:0.001 BTC
Akceptowane systemy płatności: BTC
Wypłaty (manualne/aut.): Instant 0.0005 BTC

ecb7d0dede3e3617med.png

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program sha-256. Wystartował 05.12.2020. Ja dołączyłem do programu  9 dni temu czyli 7.12.2020. Wrzucam go dopiero na forum gdyż chciałem potestować wypłaty itp( na moim telegram blogu już był od mojego wejścia) . W tej skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(5% fee) od zaksięgowania się depozytu :) Po 6 dniach jeśli chcielibyśmy wypłacić depo już jesteśmy na plusie. Program póki co też lata poczta pantoflowa , są 2 monitory ale promocja na moje jeszcze się nie zaczęła i zacznę się zapewne po okresie świątecznym i dlatego tez pewnie takie słabe naliczenia i tylko BTC póki co, ale może w przyszłości pójdą w górę jak przy innej skarbonce prezentowanej na forum ale kto wie. Program ref 5% jedna linia. Jestem za 0.03BTC. To jest HYIP wiec istnieje ryzyko utarty kapitału !!!!

Rejestracja 

d1806415240cd8dbmed.png

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że tylko depozyty w BTC. Jak będzie inne krypto to rozważę wejście :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i 1% to tez nie za wiele ja przy depozycie 0.03 co 2 dni wypłata , no zobaczymy jak i czy program się rozwinie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodane zostało ETH z osobnym dashbordem :) Minimalny depozyt w ETH 0.05 min wypłata 0.005 ETH  

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lordzuk Czy procent dzienny jest naliczany od ilości krypto jakie wpłacę czy od ich wartości w $? :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Prymul tu depozyty zostają w krypto , nie są przeliczane na dolce , reasumują od ilości krypto Np ja mam depo 0.03 i dostaje dziennie naliczenia 0.0003 BTC (1%) + dzisiejsza wypłata instant :)  

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłata instant :) @koteczek515 nom dobry admin, na bieżąco daje info na telegramie itp , generalnie dobry development 

@Prymul doszły dashbordy  w LTC + DOGE :) czyli można robić depo w tych krypto :)  

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naliczenia zostały zwiększone do 3,6 % dziennie :)
image.png.a0ccb231b10404e50faa9d1da16a0e77.png

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.  • Posts

    • Zapraszam do zapoznania się z ww. ofertą. Korzyści wynikające przy zakupie innych ubezpieczeń tej samej marki, to zniżki do 20% na inne produkty. Szczegóły na: rabaty.generali.pl Zainteresowanych zapraszam do dyskusji/kontaktu.  
    • Cześć Wszystkim Chciałbym w tym wątku podzielić się z Wami informacjami, które wyszperałem w Internecie, które pozwolą nam cieszyć się posiadaniem kryptowaluty Doge Coin. W ostatnim roku za sprawą działań promocyjnych Elona Muska Doge Coin wystrzelił w górę. Chciałbym też Wam nieco opisać moją historię związaną z Doge. Mianowicie, w tamtym roku tak sobie pomyślałem, że Doge Coin ma bardzo duży potencjał wzrostowy i zacząłem szukać możliwości jego zdobycia. Nie podjąłem jednak decyzji o jego zakupie przez giełdy, gdyż powód był w istocie prozaiczny. Nie zagłębiałem się w temat dość mocno i poprzestawałem na szukaniu różnych kraników. Tak trafiłem na freedoge.co.in, który obecnie zakończył działalność a mi udało się z niego wypłacić całkiem niezły zarobek, jak na obecny kurs. Teraz też chciałbym Wam przedstawić kilka opcji jak możemy zdobyć Doge Coin. Jedne są pewne inne mniej. Jednakże warto zainteresować się tematem. Do dzieła ! Do tej pory wyszperałem taką oto listę stron, na których możemy zdobywać Doge Coin, podaję czyste linki wraz z moim krótkim opisem: 1. Doge Faucet - minimum do wypłaty 2 Doge. Obecnie jest to najbardziej wiarygodny kranik Doge, gdyż jest on zasilany przez darczyńców. Mamy listę tych darczyńców i ilość Doge do podziału. Warto się spieszyć. Darmowe Doge dostajemy co 3 godziny. 2. Doge Buzz - wypłaty za jedno kliknięcie od 0.1 DOGE to 0.0001 DOGE. Możliwość bezpośredniej wypłaty na portfel Doge - minimum 5 Doge. Do portfela Faucet Pay - bez minimum. Wypłatę możemy otrzymać bezpośrednio na nasz portfel Doge w Faucet Pay. 3. FaucetPay - Korzystając z serwisu Faucet Pay, możemy wymienić inne kryptowaluty na Doge przy pomocy zakładki Coin Swap. Nie testowałem. 4. FreeFaucet.io - Tutaj także możemy zbierać różne kryptowaluty, także Doge. Dzienny limit wypłaty dla Doge to 800 Doge. Minimum do wypłaty 40 Doge. Giełdy 1. Nominex.io - na tej giełdzie jest obecnie dostępnych do zakupu 999 Doge. To by było na tyle z mojej strony. Jeżeli macie jakieś ciekawe projekty odnośnie możliwości zdobycia Doge Coin to zapraszam do linkowania i dyskusji.  
×