Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Recommended Posts

Faucet co 30 minut

dane dla konta Standard
ilość reklam : 4
wartość: 4 satoshi
klik poleconego: 10%
max. DR: No limit
max. RR: //////
minimum do wypłaty: 100 satoshi
metody wypłat: FaucetPay
czas oczekiwania: Instant
odstęp między wypłatami: 0
dzienny zarobek: 16+ satoshi

FAUCET.BET

aLQaNnV.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo kocham www.fxfastglobal.com Inwestuję w nie od zeszłego roku i zarabiam pieniądze. polecę to wszystkim. zaróbmy razem te pieniądze. oferują 7% zysku dziennie i są natychmiastowe wpłaty i wypłaty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.  • Posts

    • Pewnie teraz na jakiś czas padnie blady strach na każdego, kto polecał kiedykolwiek, jakąkolwiek piramidę. Nie zmienia to jednak moich wybitnie negatywnych uczuć w stosunku do bezutecznego i szkodliwego urzdu jakim jest UOKiK.  
    • Auć  Cytat: " Niemal maksymalną karę za każdą z trzech stwierdzonych praktyk - łącznie blisko 450 tys. zł – nałożył Prezes UOKiK Tomasz Chróstny na Damiana Żukiewicza (INVESTPROVIDER) za propagowanie systemów promocyjnych typu piramida. Youtuber namawiał do przystąpienia do systemów FutureNet, FutureAdPro i NetLeaders, obiecujących korzyści zależne od wprowadzenia nowych osób. To pierwsza decyzja Prezesa UOKiK wobec tzw. naganiaczy na systemy typu piramida." https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=17172
    • https://comparic.pl/ethereum-ether-eth-zdrozeje-do-20-000-usd-dzieki-zasadom-prawa-metcalfa/ Prawo Metcalfa Prawo Metcalfa dotyczy ekonomii sieci i mówi, że użyteczność sieci telekomunikacyjnej lub innego systemu teleinformatycznego rośnie proporcjonalnie do kwadratu liczby urządzeń (użytkowników) do niej podłączonych. Górnicy utrzymują sieć blockchain bitcoina. Otrzymują bitcoiny od użytkowników sieci jako opłaty za transakcje. Dodatkowo wprowadzają bitcoina do sieci poprzez tak zwane kopanie, za co są również wynagradzani, choć ponoszą sztuczny koszt w postaci wydatku obliczeniowego (lub energetycznego albo także finansowego). Użytkownicy korzystają z sieci, bo mogą wymieniać się między sobą tak zwaną wartością, a także przechowywać tę wartość. W sieciach takich jak ethereum także korzystają z inteligentnych kontraktów lub wirtualnej maszyny (do sieci bitcoina ewentualnie taka użyteczność mogłaby być wprowadzona, ale obecnie nie ma)*. Innymi słowy bitcoin czy ether są paliwem sieci, choć porcja kodu kryptograficznego sama z siebie nie ma wartości, to użycie kryptowalut jako paliwa sieci czyni, iż ich wycena jest zależna od tego jak użytkownicy oceniają sieć i jak z niej korzystają. Spekulacje dotyczące wyceny zależne są zarówno od dostępności i zapotrzebowania (podaż popyt paliwa), jak i nadziei lub obaw dotyczących przyszłego życia (rozwoju lub wycofania się) sieci. Innymi słowy, to nie jest tak, że emocje same są podstawą, a istnieje podstawa dla emocji, którą są dobrodziejstwa sieci, w tym przypadku sieci opartej o łańcuch bloków. Oprócz "przypadkowych" użytkowników są użytkownicy strategiczni, którzy rozumieją w pełni z czym mają do czynienia. Wewnątrz sieć ma swoje mocne i słabe strony, które wynikają z jej budowy natomiast na zewnątrz jej postać może napotkać na możliwości i zagrożenia dla adopcji w świecie. * https://bitcoinpl.org/uruchomienie-sieci-stacks-wprowadza-inteligentne-kontrakty-i-defi-do-bitcoina/ ---- Obecne projekty są obiecujące i jest wiele dróg rozwoju, choć wciąż jest to na etapie żłobka. Duże systemy mające do tej pory monopol zauważyły, że przegrywają pierwsze miejsce w byciu najbardziej efektywnym ośrodkiem wymiany, toteż podejmują myśl o CBDC. Jednak w oczach tych właśnie dużych podmiotów postrzegają także CBDC jako dla nich zagrożenie i nawet nie są w stanie go zdefiniować. Dzieje się tak dlatego, że istotą rozwijanych sieci jest to, iż ich efektywność polega na decentralizacji. Jakikolwiek podmiot centralny czy to państwowy czy prywatny jest logicznym obniżeniem efektywności sieci.  
×