Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Recommended Posts

Faucet co 30 minut

dane dla konta Standard
ilość reklam : 4
wartość: 4 satoshi
klik poleconego: 10%
max. DR: No limit
max. RR: //////
minimum do wypłaty: 100 satoshi
metody wypłat: FaucetPay
czas oczekiwania: Instant
odstęp między wypłatami: 0
dzienny zarobek: 16+ satoshi

FAUCET.BET

aLQaNnV.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo kocham www.fxfastglobal.com Inwestuję w nie od zeszłego roku i zarabiam pieniądze. polecę to wszystkim. zaróbmy razem te pieniądze. oferują 7% zysku dziennie i są natychmiastowe wpłaty i wypłaty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • TVPis przegrało. https://www.gdansk.pl/wiadomosci/jacek-kurski-przegral-proces-tvp-przeprosi-gdansk-i-wplaci-50-tys-zl-na-imigrantow,a,189959
  • @TRex4eX Jak widać po powyższym twoim wpisie, dalsza dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu. Przynajmniej dla mnie. Piszesz o merytoryce, ale jej brak nawet w twoich wypowiedziach.   Dla jednego przyzwoity wynik to 100% miesięcznie a dla innego 10% rocznie. Ja dalej nie rozumiem jakich konkretów ty szukasz, póki co jak już napisałeś tylko sobie tutaj sam sobie piszesz 'pierdololo'  Pozdrawiam
  • Dziś jest ten smutny dzień, gdzie zamiotło nam Uraii oraz jego strategie RELAX i RELAX1 z planszy, dał zarabiać bardzo długo, jeśli ktoś korzystał umiejętnie z tego mógł sobie odłożyć sporo siana na bok, więc nawet wyłączenie tego konta nie ma dużego wpływu. Ja tak zrobiłem 50/50 z tą strategią. Co się wydarzyło w dzisiejszym dniu trader ten wygenerował stratę na poziomie 80%. Stało się tak, ponieważ było tąpniecie na rynku w parze walutowej EURUSD, gdzie equity konta nie wytrzymało i pozycje zostały zamknięte na stop out. Później trader znowu podjął handel i rynek ciągle szedł w nie jego stronę. Wyłączył całkowicie swoją strategię, gdy stwierdził, że to nie ma już sensu dalej. Dlatego bardzo ważne jest to, aby realizować zyski systematycznie, bo to, że ty lub ktoś inny ma dobrą passę nie znaczy, że tak będzie i ona będzie trwać wiecznie. Zobaczymy co dalej, czy gość wróci, czy jak to będzie.
  • Wypłata instant + wrzuciłem 0.3 LTC na nowe kółko  
×