Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

marek505

Kryptowaluty – Trading, nauka, analizy, szkolenia, zarabianie na dźwigni

Recommended Posts

Naucz się handlować na wzrosty oraz spadki

Witajcie, chciałbym wam dziś przedstawić ofertę, która moim zdaniem jest bardzo atrakcyjna jeśli chodzi o jej cenę jak i wartość, którą otrzymujemy.

Zainteresowanie kryptowalutami rośnie, ale nie ma za bardzo rzetelnego miejsca, aby zdobywać taką wiedzę.

Ja takie miejsce znalazłem, korzystam jak i mam dobre wyniki dzięki temu.

Chciałbym się podzielić nim tutaj:

Sprawa wygląda tak, że w internecie jest bardzo dużo NACIĄGACZY, którzy biorą pieniądze ZA NIC, za grupy sygnałowe, sprzedają szkolenia, jednak sami zazwyczaj na tym nie potrafią zarabiać. Są po prostu sprzedawczykami czegoś, bo mają z tego prowizję można to zauważyć na Tiktoku jak i Instagramie, jeśli widzisz taki profil, gdzie ktoś bardzo chwali się pieniędzmi, ma wykresy forex oraz inne w tym temacie to nie koniecznie jego pieniądze pochodzą z tradingu, jeśli to w ogóle są jego pieniądze, a nie tylko do zdjęć.

Takie osoby raczej NIE dają żadnej wartości, a sprzedają szkolenia za horrendalne kwoty!

Tylko dlatego, że wszystko jest ładnie ubrane marketingowo i dlatego jest to przepłacone!

Jako że ja zarabiam online SYSTEMATYCZNIE od 2016 roku

Postanowiłem coś zweryfikować sam! Po długiej obserwacji jak i sprawdzeniu tego, czy faktycznie to działa mam coś dla was!

Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób początkujących jak i tych, którzy chcieliby uzyskiwać zyski z kryptowalut, ale nie mają sami czasu na analizowanie rynku.

Postanowiłem się z wami podzielić grupą edukacyjną na FB -  Krypto-Analizy Gdzie znajdziecie mnóstwo DARMOWEj WARTOŚCI, która przydaje się na samym początku.

Prowadzi ją Darek i pracę, jaką wykonuje Darek Rydwelski jest moim zdaniem jedną z niewielu oraz warta swojej ceny, dlatego, że otrzymujesz dużo więcej za tak niską cenę, bo uwaga cena to 49-200 złotych miesięcznie! Dodatkowo są różne zniżki i promocje sezonowe.

Jego kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCOO9_tK3Yj26YM7d7l5CA0g

Zachęcam też do otworzenia konta na BINANCE  [---]

Czysty link Binance - https://www.binance.com/en

Dziękuję za korzystanie z moich linków.

Moim zdaniem to śmieszna kwota, za którą dostajesz sporą wartość, ja nie raz korzystałem z różnych grup, pamiętam takie w 2107, gdzie za dostęp do różnych grup płaciłem nawet 3 BTC miesięcznie !

Ja nawiązałem z Darkiem współpracę, dzięki czemu mam zniżkę dla osób, które korzystają z mojego polecenia :D 

Czysty link do ofert Darka - https://www.darekrydwelski.network/

Zachęcam do skorzystania ze zniżki. Aby skorzystać z tej oferty, zachęcam do rejestracji z linku, który wygenerował dla mnie Darek dodatkowo macie 7% ZNIŻKI

https://www.darekrydwelski.network/grupa-szkoleniowa/4yewe?coupon=ZNIZKA-PARTNERSKA-7 

Napiszcie, czy taka opcja jest dla was interesująca i dajcie znać, czy ktoś już korzysta, a może szukał czegoś takiego 

Pozdrawiam!

Przykładowe opisy transakcji jak i wyniki, które mam dzięki handlowaniu z Darkiem i nauce z nim

ETH - wykres 5min 

Skorygowałem nieco kanał spadkowy, gdy cena do niego powróci rozważę pozycję short gdy natomiast potwierdzi wsparcie, będę potrzebował większej ilości potwierdzeń na pozycję long.

https://www.tradingview.com/x/6wMi2EJY/

N59wUnK.png

ZEC - jeśli rynek będzie wystarczająco mocny zobaczymy finalny target na 119 - 120

https://www.tradingview.com/x/W5vkb8KD/

QDbqu6g.png

UNI Update  - wykres 1h

Już niecałe 7% w górę od wejścia w rynek, bardzo pozytywna i spodziewana reakcja rynku.

https://www.tradingview.com/x/tuV5nzgM/

Kgot6N1.png

Predykcja na dzień dzisiejszy znalazła potwierdzenie na wykresie co dało nam kilka okazji na profit.

Dziś nie szukam już nowych wejść, wracam na grupę jutro około 10.00

SsxBcmM.png

NlY7DK9.jpg

Pamiętajcie, że wyniki z tradingu to sprawa indywidualna i każdy osiąga inne, podstawą jest wiedza, nauka jak i doświadczenie.

Życzę powodzenia i samych udanych pozycji.

Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem w komentarzach 

Edited by Polon

Jakim kapitałem należy dysponować, by w oparciu o powyższą ofertę zyski miesięczne były większe niż "śmieszne" 200zł?

Godzinę temu, Redix napisał:

Jakim kapitałem należy dysponować, by w oparciu o powyższą ofertę zyski miesięczne były większe niż "śmieszne" 200zł?

Ja mam 1000 $ i handluje 2/5-10% kapitału na pozycje :)  Myślę, że 200$ to już spoko. Jednak najpierw zacząć trzeba od nauki i ogarniania binance jak i futures. Później już z górki :) 

Jako iż też gram mówię wprost . nie kupować, grać samemu(najlepsza nauka), proste , trader zarabia na rynku nie na szkoleniach , można zamknąć temat :D P.S Wszystko jest za darmo w necie. A ten koleś nie potrafił sprzedać szkolenia wiec wziął do spółki marketingowca ? Także na hyipforum nie złapiecie jeleni. Daje o zakład ze taki @TRex4eX wyjaśnia was 2 razem wziętych wiedzą i doświadczeniem  :) 

Edited by lordzuk

42 minuty temu, lordzuk napisał:

Jako iż też gram mówię wprost . nie kupować, grać samemu(najlepsza nauka), proste , trader zarabia na rynku nie na szkoleniach , można zamknąć temat :D P.S Wszystko jest za darmo w necie. A ten koleś nie potrafił sprzedać szkolenia wiec wziął do spółki marketingowca ? Także na hyipforum nie złapiecie jeleni. Daje o zakład ze taki @TRex4eX wyjaśnia was 2 razem wziętych wiedzą i doświadczeniem  :) 

Nie zgodzę się z tobą, mam całkiem inne zdanie. Też jestem szukaczem i wiele rzeczy zbajduje w necie za free 

Powiedz to komuś kto nie ma zielonego pojęcia o giełdach, aby założył konto na Binance i zaczął zarabiać samemu, bez podstawowej wiedzy o tym. Już to widzę...

Mam odczucie że wrzucasz to co tu opisałem do wora „bezużyteczne i przepłacone szkolenia” aczkolwiek jeśli tak to się mylisz :) 

„Ten koleś „ nie sprzedaje szkoleń, nawet się nie reklamuje. Ma program partnerski więc z niego ja sam korzystam, jak i każdy kto z nim działa może skorzystać. 

Jasne, że jest za darmo, ale nic konkretnego nie znajdziesz a na pewno nie aktualnych analiz rynku, a jeśli jacyś youtuberzy to robią to w opisach filmów mają 30 reflinkow

Cóz żal mi ludzi, którzy mają ból dupy o to że ktoś daje naprawdę fajną wartość i bierze za to pieniądze. Każdy tylko chce brać za darmo, a nie potrafi docenić kogoś pracy. 

Ile razy ja to przerabiałem z ludźmi co przychodzą do mnie i mówią daj, a ja ich nawet nie znam. 

Moim zdaniem warto skorzytać z tej oferty, twojego zdania nie ma co słuchać bo jest po prostu nie poparte niczym, bo nawet nie wypróbowałeś, a oceniasz :)

Tak samo jak beke ze mnie cisneli z forex i ctrader, ja pomnożyłem kapitał w rok x3 inni po prostu tylko piszą zbędne komentarze.

Pozdrawiam

Edited by marek505

Niestety trading to wróżenie z fusów. Ja się wyleczyłem z różnego typu porażek i słabego morale związanego z tym tematem. Wiecie, kilka porażek i stres jaki towarzyszy przy obstawianiu jakichkolwiek ruchów warto odreagować śmiechem. Polecam to :

:)

6 godzin temu, NomenOmen napisał:

Niestety trading to wróżenie z fusów. Ja się wyleczyłem z różnego typu porażek i słabego morale związanego z tym tematem. Wiecie, kilka porażek i stres jaki towarzyszy przy obstawianiu jakichkolwiek ruchów warto odreagować śmiechem

Masz 100% racji, dlatego trading jest dla wszystkich, ale nie dla każdego. 

Jeśli traktujesz pieniądze, które rzeznaczasz na ten cel bardzo emocjonalnie to warto dać sobie spokój. Na trading należy przeznaczyć takie siano (drobne) które można stracić i potraktować przynajmniej na początku jako nabywanie doświadczenia.

Jeśli jednak z głową i według zaleceń będziemy działać na rynku nie będzie tak iż stracimy kase, najczęściej to nasz umysł płata nam figle i po jakimś czasie jak już nam idzie dobrze, włącza sięnam tryb hazzardzisty

Pozdrawiam.

W podejściu do szkoleń i analiz związanych  z tradingiem, szczgólnie związanych z krypto, bliżej mi do @lordzuk

Z doświadczenia też wiem, że zwykle owe analizy to oczwiste oczywistści, jak słusznie zaważył @lordzuk a co potwierdzają zacytowane przez @marek505 wyrywki z twórczości pana Darka...

Jest tylko jedno ale...

Otóż te oczywiste oczywistości - i te mniej oczywiste, które pewnie p. Darek zachowuje dla siebie - trzeba umieć dostrzec oraz zinterpretować. 

I choć uważam, że lepiej nauczyć się  samemu z dostępnych źródeł i na własnych błędach ale skorzystanie z takich ofert jaak ta może jednak też pomóc w rozpczęciu przygody z tradingiem. Ważne jest jednak to by z dostarczyciela treści nie zrobić guru inwestycyjnego...

• Thanks 1

7 godzin temu, pepperoniss napisał:

I choć uważam, że lepiej nauczyć się  samemu z dostępnych źródeł i na własnych błędach ale skorzystanie z takich ofert jaak ta może jednak też pomóc w rozpczęciu przygody z tradingiem. Ważne jest jednak to by z dostarczyciela treści nie zrobić guru inwestycyjnego...

Dokładnie, jak by to miało na celu tylko naukę jak grać tzn zrobić depo, zając pozycje itp to spoko( generalnie to jest wszystko dostępne za free na necie ) no ale tu niestety widać co innego na moje. 

Owszem, widać... Generalnie zgadzam się z Tobą....

Głównie ze stwierdzeniem, że

W dniu 14.01.2021 o 20:25, lordzuk napisał:

trader zarabia na rynku nie na szkoleniach

No, przynajmnij nie internetowych. Do tego z programem partnerskim...

Po tym jednak wszyko staje się jasne...

DUqP5Jo.png

Wizą Darka nie jest niesienie kaganka oświaty tradingowej lecz... generowanie pasywnego dochodu

SZzK6QM.png

ze sprzedaży subskypcji jego produktów...

Niestety, z programem partnerskim jako takim ma to niewiele wspólnego... Autor treści wymaga bowiem subskrybowania przez partnera swoich treści...

OkyW1pb.png

@pepperoniss co mogę dodać , no chyba nic, jak zawsze trafiłeś w punkt. A tak ogólnie czy nie lepiej dla założyciela tematu iż by wprost powiedział o co chodzi w końcu jesteśmy na hyipforum. Tu na moje lepiej powiedzieć  wprost iż ponzi/matryca/mlm/czy inne cudawianki  , to trochę brak szacunku dla userów forum :) 

25 minut temu, lordzuk napisał:

co mogę dodać , no chyba nic, jak zawsze trafiłeś w punkt. A tak ogólnie czy nie lepiej dla założyciela tematu iż by wprost powiedział o co chodzi w końcu jesteśmy na hyipforum.

Godzinę temu, pepperoniss napisał:

Niestety, z programem partnerskim jako takim ma to niewiele wspólnego... Autor treści wymaga bowiem subskrybowania przez partnera swoich treści...

Niestety panowie mylicie się, bo darek tu zarabia na rynku, a firme pod to stworzył dużo później, można to zauważyć po jego materiałach na yt. 

Ja nie wiem co w tym złego jeśli ktoś korzysta z usług oraz z programu partnerskiego, piszecie tutaj o tym jak bym wam wciskał kit i nic nie warte szkolenia, a to prawda nie jest. 

Nie wiem jak można to porównać do ponzi , jak to zwykly program partnerski, a produkt jakim jest dostep do rzeczy premium jest mega tani. Zreszta z darmowych rzeczy tez mozna korzystac na grupie FB. 

Szkolenia sa dodatkiwm do gotowych analiz, sygnałow, predykcji wejść i wyjść z rybku, co pozwala z powodzeniem osiągać dobre wyniki i dodatkowo się uczyć zachowań na rynku. 

29 minut temu, lordzuk napisał:

Tu na moje lepiej powiedzieć  wprost iż ponzi/matryca/mlm/czy inne cudawianki  , to trochę brak szacunku dla userów forum

Większych głupot nie czytałem dawno, widać, że nawet nie zaponałeś się z tym o czym ja pisze i co dostajesz za to iż zapłacisz Darkowi. 

Tutaj ostatnie update :) 

Pozdrawiam

FE148601-1A23-4F9C-B23B-16CB8E086DEB.thumb.jpeg.8a8f86d18fa39c3bc07b95afa4a071b2.jpegE19DB2D3-473E-4625-984F-0C12F89FBA5B.thumb.jpeg.fd50ec5e23ad8688646f8f18b0e84353.jpeg2AC00B16-85C0-4B81-8501-830F185DA65D.thumb.jpeg.369609fe6c0ba7e83f9159cf90fd068d.jpegA83E931F-057B-4740-8416-8ABD3968B571.thumb.jpeg.a36af5e5f8cee43d9e32a4b697f50381.jpeg

1 minutę temu, marek505 napisał:

Niestety panowie mylicie się, bo darek tu zarabia na rynku

Możńe zarabia, może nie...

Na pewno jednak usiłuje robić dbre wrażnie, co nieco naginająącc rzeczywistość...

Ot... Choćby takie mini kłamstewko...

YVdeiDQ.png

Gdy tymczasem to typowa funkcja prawdziwie normalnego programu partnerskiego Binance. Nie żadne bliskie partnerstwo... Zwykła opcja dosstępna jednym kliknięciem dla każdego posiadacza 500 BNB.

13 minut temu, marek505 napisał:

a firme pod to stworzył dużo później

Nie wiem czy stworzył firmę czy też swe usłługi oferuje na szaro bądź czarno.

Niemniej nie zmienia to faktu, że by otrzymać prowizję za polecenie nie wystrczy polecać jego produktów lecz trzeba je kupować...

W połączeniu z prezentowaną przez niego wizją oznacza to zachętę do typowego naganiania, z tzw. duplikacją oraz... bleblaniem o rozwoju osobistym z tym związanym...

21 minut temu, marek505 napisał:

Ja nie wiem co w tym złego jeśli ktoś korzysta z usług oraz z programu partnerskiego

Nic.

Jednak dopóki dopóty by otrzymć prowizję nie ma obowiązku korzstania z usług.

Wiesz jaka jest różnica między normalnym progrramem partnerskim a tym, który można nazwać piramidalnym?

Ano taka, że w norrmalnym dostanę rowizję za polecenie od każdego skierowania i zakupu. Jeśli prowizja wynosi 20% i sprzedam w miesiącu 1 produkt za 100 zł to dla mnie będzie 20 zł a dla Darka - 80. Gdy sprzedam za 1000 zł, ja o trzymam 200 zł a Darek 800 zł.

W Darkowym prrogramie gdy sprzedam za 100 zł to mój koszt wyniesie 80 zł (100 zł za zakup usługi minus 20 zł prowizji) a Darka przychód 180 zł. Gdy sprzedam za 1000 zł ja zarobię 100  zł a Darek 900 zł. Ale... gdy  nie zapłacę owych 100 zł za produkt to nawet  jeśli z mojego linku sprzedam za 10000 zł to nie dostanę nic a całość zatrzyma Darek.

I gdy dotego dochodzi wizja tzw. pasywnego dochodu oznacza to ni mniej ni więcej jak to, że celem jest nakłonieeniee do subskrypcji i przekonanie ssubskrybenta do duplikacji. Produkt w tym układzie jest drugo, trzecio bąńdź pięciorzędny albo w ogóle mało istotny.  Zarabiać ma się bowiem na kolejnej sprzedaży a czy szkoleenia czy gówna w papierku to insza inszość...

38 minut temu, marek505 napisał:

Nie wiem jak można to porównać do ponzi , jak to zwykly program partnerski

Hm...

Sęk właśnie w tym, że temu "programowwi partnerskiemu" znacznie bliżej do zwykłego ponzi niż zykłego programu partnerskiego.

Jakie bowiem może być uzasadnienie do tego by naliczenie i wypłatę kasy (prowizji) uzależniać od uprzedniej wpłaty (zakup "usługi").

42 minuty temu, marek505 napisał:

a produkt jakim jest dostep do rzeczy premium jest mega tani.

To czy tani czy drogi w żaden sposób nie zmienia faktu, że głownym celem Darka - jak sam napisał i pod to ułożył system - jest dostarczyć na rynek narzędzie dzięki któremu każda osoba mogłaby generować dochód pracując z domu nie martwiąc się o przyszłość swoją czy przyszłość Firmy której powierzyła swoje pieniądze.

54 minuty temu, marek505 napisał:

co dostajesz za to iż zapłacisz Darkowi. 

Hm... Ja  bym się bardziej skupił na tym co dostaje Darek :) 

W drugiej kolejności co w zamian daje. A jak wynika z jego strony przede wszyskim daje pseudo program partnerski a w drugiej kolejności pseudo produkt.

Dla jasności używając okeślenia pseudo produkt nie mam na myśli merytorycznej wartości tego "co Darek dajee za tak śmieszną cenę" lecz to, że to "co daje" ma tyle  niewielkie znaczenie, że w całlym projekcie nie o to chodzi lecz o zarabianie na polecaniu jego produktów bez wzgldu na to czym są i co prezeentują. To bowiem tylko kwiatek ddo kożuszka.

Na marginesie tylko - jak słusznie zauważył @lordzuk - podobne analizy dostępne są w necie całkowicie za darmo. Niejednokrotnie analizy te tworzne są przez osoby o znacznie większej rozoznawalności i reputacji niż - bądź co bąddź dość anonimowy - Darek..

I na drugim marginesie... Przyjrzyj się ponziakom na tym forum. Pewnie z łatwością dostrzeżesz, że wiele z nich miało podobny modus operandi. Tzn. za mniejsze lub większe pieniądze oferowała ogólniedostępny kontent bądź byle jaki, często udawany podukt a sednem projeku było głównie nakłnienie do zakupu takiego produktu w zamian za sutą prowizję i promowanie idei rzekomeego dochdu pasywnego,

A tak poza marginesami...

Otóż ja nie mam nic do sprzedaży czegoś co dostępne jest też za darmo. Jeśli ktoś godzi się za to płacić  - to jego prawo i jego wola. Sam często zresztą to robię. Np. wgrwając gotowy, płatny, obsługiwany build do kodi miast samemu dobierać i konfigurować wtyczki.

2 godziny temu, pepperoniss napisał:

Ano taka, że w norrmalnym dostanę rowizję za polecenie od każdego skierowania i zakupu. Jeśli prowizja wynosi 20% i sprzedam w miesiącu 1 produkt za 100 zł to dla mnie będzie 20 zł a dla Darka - 80. Gdy sprzedam za 1000 zł, ja o trzymam 200 zł a Darek 800 zł.

To jest program partnerski dla aktywnych partnerow, nie dla osob z ulicy co by chcieli sobie ponaganiac. 
Kompletnie tego nie rozumiesz, albo udajesz ze nie rozumiesz :) 

59 minut temu, pepperoniss napisał:

W drugiej kolejności co w zamian daje. A jak wynika z jego strony przede wszyskim daje pseudo program partnerski a w drugiej kolejności pseudo produkt.

Fakt program nie jest dopracowany, jednak nie przeszkadza to aby polecic dalej jesli jestes zadowolony z jego uslug :) 

2 godziny temu, pepperoniss napisał:

Sęk właśnie w tym, że temu "programowwi partnerskiemu" znacznie bliżej do zwykłego ponzi niż zykłego programu partnerskiego.

Jakie bowiem może być uzasadnienie do tego by naliczenie i wypłatę kasy (prowizji) uzależniać od uprzedniej wpłaty (zakup "usługi").

Myślę, że jak byś zagadał do Darka to nie musiałbyś kupować subskrypcji, ale jak polecać coś, czego się nie rozumie lib nie korzystało się z tego? Ja bym tak nie potrafil

Jeśli uważasz, że w necie znajdziesz za darmo analizy to korzystaj z darmowych, pewnie bedziesz zadowolony. Nie dostaniesz jednego na pewno, czyli sygnaly na wejscie i wyjscie z pozycji w danym momencie co czasem rozgrywa sie w pare minut po sygnale. 

Ps. Nie sądziłem, że ten wątek wywiąże tu taką dyskusje, na forum gdzie reklamowane są różne hyipy i piramidki. 

W dodatku uczepiliście się programu partnerskiego, a nie meritum sprawy. 

Oceniacie kogoś prace bez wiedzy na tem temat, bazując tylko na własnych domysłach, może ktoś sobie kupi dostęp, sprawdzi a później wyda opinie? 

Nie, nie musicie kupować tego z mojego linku partnerskiego bo widzę, że to mega rażący problem tutaj 

Chciałem i dodałem, coś co sam używam, tak samo jak ctrader, który też na innych forach został odebrany, że naganiam, jednak okazało się inaczej. 

Ja już jestem zmęczony trochę pseudo biznesami gdzie utopilem nie raz kasę, 

To co opisałem tutaj ma fajną wartość i chciałem pomóc szukającym takiego rozwiązania, a wy wrzucacie to do śmietnika razem z innymi badziewnymi biznesikami. Cóż, widać taka specyfika tego forum.

Pozdrawiam 

Edited by marek505

1 minutę temu, marek505 napisał:

To jest program partnerski dla aktywnych partnerow, nie dla osob z ulicy co by chcieli sobie ponaganiac. 

Wręcz przeciwnie. To jest program, którego głównym jeśli nie jedynym celem jest właśnie naganianie.

Celem programu partnerskiego jest zwiększenie sprzedaży...

Wyjaśnij mi więc Łaskawco dlaczego partner, który pozyskał ze swjeego linku - dla przykładu - 100 subskrybentów miałby pprrowwizji nie otrzymać tylko dlatego, że  np. po roku korzystania z darczynego produktu uznałby, że już darkowej pomocy nie potrzebuje?

Podbnie zresztą jak z darkowego punktu widzenia komplenie bez znaczenia jest  to czy jego produkt sprzeda partner, który też z prroduktu korzysta, cz też taki, który z niego nie korzysta.

I wbrew pozorm dla Darka rzeczywiście nie ma znaczenia czy  Kowalski z jego produktu korzysta. W zaproponowanym przez Darka  modelu nie o korzystanie z prodduktu bowiem chodzi lecz o zapłatę. 

By mieć profity z prrogramu partnerskiego nie trzeba bowiem z zakupionego produktu korzystaać lecz trzeba za niego zapłacić. To warunek sine qua non!

16 minut temu, marek505 napisał:

Kompletnie tego nie rozumiesz, albo udajesz ze nie rozumiesz :) 

Jak widać rozumiem doskonale :) 

17 minut temu, marek505 napisał:

Fakt program nie jest dopracowany, jednak nie przeszkadza to aby polecic dalej jesli jestes zadowolony z jego uslug :) 

Ani nie przeszkadza go polecać nie będąc zadowolnym z jego usług. Szczególnie, że sam Darek nakreślił, że celem jest zarabianie na polecaniu. I tylko na polecaniu...

20 minut temu, marek505 napisał:

Myślę, że jak byś zagadał do Darka to nie musiałbyś kupować subskrypcji, ale jak polecać coś, czego się nie rozumie lib nie korzystało się z tego? 

A tam zaraz... Bleblanie...

Jakoś nie zauważyłem by warnkieem polecania było zdanie egzaaminu czy zaliczenie kursu. Wystarczy kupić produkt i można polecać.

OkyW1pb.png

Naradę uważasz, że automatycznie po zakupie nabywa wiedzę i zrozumienie zagadnienia?

A co do polecaniabeez rozumności...

Widszisz... Nic prostrzego... Wystarczy publikacja baneru na swojej stronie....Wbrew pozorom by coś sprzedać nie zawsze trzeba nagabywać czy osobiście polecać. Zdecydowanie większa część leadów bierze się ze zwykłej reklamy...

35 minut temu, marek505 napisał:

Ja bym tak nie potrafil. 

Potrafiłbyś... Ba, nawet już potrafisz :) 

36 minut temu, marek505 napisał:

Ps. Nie sądziłem, że ten wątek wywiąże tu taką dyskusje, na forum gdzie reklamowane są różne hyipy i piramidki. 

To przecież hyipforum. Nie dziw więc się, że forumowicze łatwo dostrzegają piramidalne elementy ukrywane pod bleblaniem o rozwoju ossobitym, dochoddzie pasywnym, i innych takich dyżurnych, piramidalnych bzdurach dla gawiedzi...

47 minut temu, marek505 napisał:

Cóż, widać taka specyfika tego forum.

Owszem.... Na tym forum piramidę nazywamy piramidą choć każdy oponent ma szansę wykazać,  że  jesteśmy w błędzie... Inna sprawa, że nie przypominam sobie by coś co na forum uznano za ponziaka okazało się nie-ponziakiem. Natomiast czasami zdarzały się sytuacje oddwrotne. Coś co miało opinię nie-ponziaka okazywało się ponziakim.

51 minut temu, marek505 napisał:

a wy wrzucacie to do śmietnika razem z innymi badziewnymi biznesikami.

Do żadnego śmietnika nikt niczego nie wrzuca.

Przedstaione zostały argumenty za stawianymi przeze mnie tezami.

Nie ja, a Darek, stworzył taki a nie inny program afiliacyjny. Nie ja, lecz on uzależnił możliwość zarabiania na polecaniu od posiadania aktywnej subskrypcji. Nie ja a on głównym celem swojego projektu uznał pasywny dchód  ze sprzedaży swoich subskrypcji na CośTamCośTam...

Jego projekt więc niewiele, bo tylko nieistotnymi szczegółami, różni się odd wspomnianych przez Ciebie - jak to raczyeś nazwać - badzewnych biznesików.

Krótko rzecz ujmując:

W obecnej formie ten projekt to zwykły ponziak. Bezwzględu na to czym jest rzeczona przez Ciebie "wartość".

Wydaje mi się że taki wysyp "ekspertów" przejawiał się mocno w 2017 kiedy zaczęła się szalona pompa na wszystko i wypłynęło sporo doradców, profesjonalnych traderów i wróżek.

Podstawą tradingu nie jest w moim przekonaniu ani wiedza czy doświadczenie czy nauka tylko informacje. Reszta to co najwyżej kwiatek do kożucha. 

Tak jak napisał @lordzukwszystko jest w necie. Siedząc na różnych grupach, nie tylko krypto ale też i tych tematycznych z różnych dziedzin życia czy hobby to przeważająca ilość osób szuka informacji które leżą w internecie, tylko schylić się po nie trzeba a czasami użyć translatora czy rozumieć angielski ze słuchu. Tak samo w mojej ocenie.

Generalnie opcja ze szkoleniami jest dedykowana dla osób które wejdą/weszły na fali hossy a które nie mają zielonego pojęcia o kruchych i nieobliczalnych(a kto ma?) zwyczajach tego rynku i takie osoby pewnie znajdą tu coś dla siebie. Głównie w formie placebo no ale cóż. Już temat przerabiałem parę lat temu. Osoby otrzaskane z tematem raczej machną ręką nawet z powodu narracji pierwszego posta który wzbudza politowanie i wygląda jak reklama cudownego środka na odchudzanie(bez urazy to moje spostrzeżenie)

Mi się tak bardzo przypomniał użytkownik @antyyesno, że aż podejrzewam, że @marek505 to ta sama osoba, ale być może to tylko ten sam język naganiania, bardzo typowy i powszechny sprawia to wrażenie. Zaczynanie oferty od twierdzenia, że jest pełno oszustów, a samemu się jest przeciwieństwem i oferuje się przepis na życie za "śmieszne" pieniądze jest typowe dla naganiania, a żadna osoba się szanująca i szanująca to co oferuje, nie przedstawiłaby tematu w ten sposób, tylko po prostu przedstawiłaby ofertę. Tu nie jest ważna oferta, zauważył to @lordzuk, a @pepperoniss dokładnie to wykazał.

4 godziny temu, pepperoniss napisał:

Wręcz przeciwnie. To jest program, którego głównym jeśli nie jedynym celem jest właśnie naganianie.

Ty wiesz najlepiej zdaje się, a nawet nie przetestowales uslugi, a oceniasz kogos tylko po domyslach i nazywasz tworca ponzi

Celem programu partnerskiego jest zwiększenie sprzedaży...

Jak kazdego innego programu partnerskiego

Ani nie przeszkadza go polecać nie będąc zadowolnym z jego usług. Szczególnie, że sam Darek nakreślił, że celem jest zarabianie na polecaniu. I tylko na polecaniu...

Bzdury tu piszesz ... z polecania masz drobne jakies, a na wartosci, która daje zarabiasz duzo wiecej na gieldzie-  nie chce mi sie już nawet tlumaczyc 

A tam zaraz... Bleblanie...

Jakoś nie zauważyłem by warnkieem polecania było zdanie egzaaminu czy zaliczenie kursu. Wystarczy kupić produkt i można polecać.

Zasugerowałem ci rozwiązanie, a ty nawet nie sprawdziłeś tego, bo po co? 

Jego projekt więc niewiele, bo tylko nieistotnymi szczegółami, różni się odd wspomnianych przez Ciebie - jak to raczyeś nazwać - badzewnych biznesików.

Krótko rzecz ujmując:

W obecnej formie ten projekt to zwykły ponziak. Bezwzględu na to czym jest rzeczona przez Ciebie "wartość".

Dziwna masz definicje ponziaka... nie wnikam już w to, nie ma to jak ktoś sie nad czymś uprze, a tak mi to wygląda tutaj, może tak jak już zasugerowałem sprawdź sam i oceń czy warto zapłacić 200 zł za informacje które dostajesz pod nos, zamiast latać po necie i szukać samemu

@zombine to szukaj tych wszystkich informacji sam tu płacisz 200 złotych i masz wszystko pod nos

Ja tez w 2017 nadziałem się na wiele znawców i ekspertow, co pomogło mi właśnie dzis zwracać uwagę na takie rzeczy, post napisałem tak jak czuje i jakie mam doswiadczenie, dziś śmiało można trafić na turbo grupy co kosztują 2000 zl miesiecznie, a kopiuja sygnały z innych grup.

Sprawdzając grupę Darka za 200 zl dostałem dużo więcej niż na tych turbo grupach w których byłem w 2017 roku.

Szkoda, ze na tym forum tylko i głównie doczepili się do programu partnerskiego, który jest mało istotny, a nikt nie chce zweryfikować tego co napisałem tylko z góry ocenia że to ponziak właśnie dla tego, że ma program partnerski heh, a moim zdaniem tak nie jest, jak widać nawet swojego zdania mieć nie można, bo od razu chcą je tobie zmienić wręcz na siłę. 

@Redix tym razem, wybrałem wyjątkowo tę formę :) jeśli razi cię w oczy cóż trudno się mówi, może dlatego tu taka dyskusja się wywiązała. Jak to mówią, jeszcze taki się nie urodził, co by każdemu dogodził

Panowie i panie, jeśli sprawdzicie i będziecie później dzielić się swoją oceną jakości itd. Możemy wrócić do tej dyskusji, aczkolwiek zawsze są zdania podzielone, jednak ja wolę oceniać coś co sprawdziłem. 

Obecne wywody i ocenianie tak na prawdę nic nie wnosi do tego wątku, nie wiem jak można oceniać coś z czego się nie korzystało.

To trochę tak, jak oceniać na podstawie zdjęcia i wyglądu danie w restauracji i powiedzieć, że się go nie lubi nigdy go nie jedząc.  

Godzinę temu, marek505 napisał:

to szukaj tych wszystkich informacji sam tu płacisz 200 złotych i masz wszystko pod nos

Ja tez w 2017 nadziałem się na wiele znawców i ekspertow, co pomogło mi właśnie dzis zwracać uwagę na takie rzeczy, post napisałem tak jak czuje i jakie mam doswiadczenie, dziś śmiało można trafić na turbo grupy co kosztują 2000 zl miesiecznie, a kopiuja sygnały z innych grup.

Sprawdzając grupę Darka za 200 zl dostałem dużo więcej niż na tych turbo grupach w których byłem w 2017 roku.

Szkoda, ze na tym forum tylko i głównie doczepili się do programu partnerskiego, który jest mało istotny, a nikt nie chce zweryfikować tego co napisałem tylko z góry ocenia że to ponziak właśnie dla tego, że ma program partnerski heh, a moim zdaniem tak nie jest, jak widać nawet swojego zdania mieć nie można, bo od razu chcą je tobie zmienić wręcz na siłę. 

Wszystko pod nos na modłę "pana Darka" nie dziękuję. Serio ja wolę się samemu dokształcać i podpatrywać innych absolutnie za darmo. To już weryfikuje ludzka natura, tak jak mówiłem są ludzie słabo wyedukowani ekonomicznie, spoza branży lub łapczywi na takie slogany to dla nich tekst "tu płacisz 200 i masz wszystko pod nos", nie dla mnie.

Nie sposób mi zweryfikować też turbo grupy vs program Darka bo najzwyczajniej w świecie mnie to nie interesuje a sama weryfikacja to tylko i wyłącznie zaufanie do tego co piszesz a tak btw. skoro ludzie płacą/płacili 2k lub w okolicach tego, za takie info czy dostęp do grup to reguluje to popyt i podaż także 200pln to kwota która nic mi nie powie.

Nikt się nie czepia. Zerknij na inne temat i sam wyciągnij wnioski czy ktoś tu kogoś osacza, czepia się lub "nie sprawdza bo nie wszedł"

od tego jest dyskusja i ja się z miłą chęcią powymieniam na agrumenty ale ciężko będzie prowadzić dyskusję w momencie gdy te szkolenia to źródło zarobku i jakiekolwiek drążenie tematu lub podkopywanie go będzie się wiązało z reakcją obronną.

W mojej ocenie to nie jest ponziak, to raczej sprzedawanie placebo lub marzeń.

Btw. kanał youtube który pokazałeś to nic niezwykłego na tej platformie jest całe zatrzęsienie takich wróżbitów.

Takiej wiedzy w necie jest mnóstwo. Serio trafiłeś może nie na to forum bo to jakbyś przyszedł do Silesian fight club i zachęcał sparujących tam chłopów ze zgredziałymi od walki ryjami na kurs samoobrony. 

Ps. Dlaczego temat wypływa dopiero teraz skoro już w Listopadzie zacząłeś wpis ? szkolenia się nie sprzedawały ? przecież trwała już hossa na btc i eth

https://marekporwol.pl/2020/11/26/kryptowaluty-trading-nauka-analizy-szkolenia/?fbclid=IwAR0QW0oRDvoCryOQYwtKU3omwLsuwI8QG-qBD-E03c5AfGutDunsDc0cbM4

Edited by zombine

43 minuty temu, zombine napisał:

Wszystko pod nos na modłę "pana Darka" nie dziękuję. Serio ja wolę się samemu dokształcać i podpatrywać innych absolutnie za darmo. To już weryfikuje ludzka natura, tak jak mówiłem są ludzie słabo wyedukowani ekonomicznie, spoza branży lub łapczywi na takie slogany to dla nich tekst "tu płacisz 200 i masz wszystko pod nos", nie dla mnie.

To twoje zdanie, które jak najbardziej szanuje :)  Może trochę zle napisałem, że „wszystko” na pewno takie informacje, ktore daja zarabiac + plus szkolenia na żywo i analiza live jest tego na prawdę sporo. 

43 minuty temu, zombine napisał:

Ps. Dlaczego temat wypływa dopiero teraz skoro już w Listopadzie zacząłeś wpis ? szkolenia się nie sprzedawały ? przecież trwała już hossa na btc i eth

Jak widzisz, ja zanim coś wrzucam, to coś sprawdzam, wiele razy się nadziałem i uwierzyłem na słowo, co skutkowało stratą moich pieniędzy. 

Znalazło się to dopiero tutaj, bo mało bywam na forach, dodatkowo zanim tu oraz na inne fora coś wrzuciłem potrzebowałem więcej czasu i sprawdzenia tego, że to działa i jest warte uwagi. 

Darka obserwuje od roku. Zarabiał na małych wzrostach też, nie tylko na hossie. Nie jest to osoba która wyszła z nory na fali wzrostów, można to sprawdzić po aktywności na jego grupie. 

Np. Analiza z 10 marca 

ETH - jeśli cena przebije się przez lokalny opór to będę czekał na odbicie od poziomu około $208 i potwierdzenie supportu na $204 to będzie dobry moment na long. Targety na wykresie

https://www.tradingview.com/x/fd1MDexa/

Sam dopiero w listopadzie postanowiłem skorzystać z programu partnerskiego, a z tych sygnałów korzystam bardzo długo ;) w tym nie tylko ja, a wiele mi zaufanych osób :)  jestem tak jak ty nastawiony z mega dystansem do takich sygnalow i ludzi prowadzacych platne grupy, bo nie raz się rozczarowałem. Tutaj moim zdaniem warto, jednak i tak decyzje zostawiam każdemu z osobna.

Pozdrawiam

Update

Wczoraj 16.01

BTC Update - wykres 1h

Byki w dalszym ciągu wykazują spore zainteresowanie kupnem więc w dalszym ciągu testujemy opór i czekamy na rozwiązanie.

https://www.tradingview.com/x/FyQfBxfb/

Market Update - jutro rano planuje zrobić sporą garść analiz nowych rynków, dam znać 30min przed rozpoczęciem aktywności.

Dziś pozostaje bez nowych pozycji, życzę wszystkim udanego Sobotniego wieczoru.

Witajcie, dzisiejsze analizy pokażą się na grupie po godzinie 13.00

Udanej Niedzieli !

Dziś 17.01

BTC Update - wykres 1h

Rynek porusza się zgodnie z predykcją, jeśli jesteś w pozycji short warto ustawić stop loss na 35430.

https://www.tradingview.com/x/4F3s43fx/

15 godzin temu, marek505 napisał:

Ty wiesz najlepiej zdaje się, a nawet nie przetestowales uslugi, a oceniasz kogos tylko po domyslach i nazywasz tworca ponzi

Po pierwsze... Nie twierdziem, że cokolwiek testowałem i zawuaż Dobry Człowieku, że wyraźnie zaznaczyłem, iż nie oceniam merytorycznej warości produktu będącego kawałkiem projeku... Tego co Ty tak łanie nazywasz tym co "Darek daje", choć w rzeczywistości sprzedaje...

Po drugie... Nie oceniam po domysłach lecz po faktach. Do tego z pirwszej ręki, bo pochodzących wprost od Twórcy programu, czyli Dariusza Rydwelskiego.

A skoro stworzony proejket jest ponziakiem, to jeego twórca jest twórcą ponziaka. To chyba dość oczywiste...

Więc jeszcze raz! 

Moja wizja... Zacznijmy od tego że pomysł Programu Partnerskiego był od bardzo długiego czasu przedmiotem moich rozmyśleń, zawsze chciałem dostarczyć na rynek narzędzie dzięki któremu każda osoba mogłaby generować dochód pracując z domu nie martwiąc się o przyszłość swoją czy przyszłość Firmy której powierzyła swoje pieniądze. Na rynku zbyt wiele jest niepewnych inwestycji więc jedyną możliwością było zbudowanie czegoś swojego, połączyłem więc  swoją pasję z Programem Partnerskim i od dziś Ty też możesz zarabiać pasywnie w bezpieczny i uczciwy sposób.

Autor: Dariusz Rydwelski źródło: https://www.darekrydwelski.network/program-partnerski

Wniosek... Clue projektu - czyli rzeczywisty produkt - stanowi pasywne zarabianie a nie Coś Innego. Coś Innego jest tylko przyczynkiem dla prgramu pasywnego zarabiania. Przyczynkiem doskonale znanym i stanowiącym nieodłączny eleemeent każdego ponziaka. Tu jest to subskrypcja Czegoś Innego, w innych projektach były to materiay szkoleniowe, dosstęp do tajnych grup, pakiety reklam, udział w kopalni kryptowalut albo... dostęp do zamknietej grupy szkoleniowej lub sygnałów. Wszędzie jednak clue projektu był program afiliacyjny a nie Coś Innego. 

Jak to działa? To bardzo proste! Poprzez subskrypcję czy zakup dowolnego produktu możesz stać się Partnerem. Otrzymasz link referencyjny za pomocą którego będziesz mógł polecać Darius Rydwelski Network swoim znajomym. Otrzymasz 20% prowizji od sprzedaży i zawsze otrzymasz ją w ten sam dzień!

Autor: Dariusz Rydwelski źródło: https://www.darekrydwelski.network/program-partnerski

Jak w większośści z innych projektów z tego forum by wejść w ten Biznes Pasywnego Zarabiania trzeeba zacząć od zakupu Czegoś Innego. I by "zarabiać pasywnie" trzeba utrzymywać subskrypcję Czegoś Inngo po to by otrzymywać prowizję ze swoich skierowań. To nic, że być możee przerosłeś już mistrza... Płać, bo nici z prowizji...

Z programu partnerskiego może korzystać każdy płatny subskrybent platformy www.darekrydwelski.network

Autor: Dariusz Rydwelski źródło: https://www.darekrydwelski.network/warunkikorzystaniazserwisu

Aby zakwalifikować się do programu partnerskiego należy zasubskrybować choć jeden płatny produkt który znajduje się na portalu.

Autor: Dariusz Rydwelski źródło: https://www.darekrydwelski.network/warunkikorzystaniazserwisu

I właśnie to oceniam jako typową ponziakowatość, bo tak właśnie działają ponziaki.

Nie ma naprawdę żadnego racjonalengo uzasadnienia by Dariusz Rydwelski uzależniał wypłatę prowizji od bieżąco opłaconej subskrypcji. Racjonalnym byoby dzielenie się z każdym,  polecającym. Subskrybent zarejestrowany z opłaconego przez Kowalskiego banera na portalu forexowym, ekonomicznym, mlmowym jest nie mniej cennym niż polecony przez aktualnego subskrybenta.

Wróć...

Jest takie racjonalne uzasadnienie... Porduktem jest Program Partnerski a nie Coś Innego.

16 godzin temu, marek505 napisał:

Jak kazdego innego programu partnerskiego

Owszem...

Tylko, że ten wymusza sztuczny zakup Czegoś Innego tylko po to by móc uzyskać prowizję ze swoic skierowań. I właśnie to wpływa na taką a nie inną moją ocenę tego programu.

Zasugerowałem ci rozwiązanie, a ty nawet nie sprawdziłeś tego, bo po co? 

Owszem... Zasugerowałeś...

Tyle, że nie wiem skąd Twoje przekonanie, że chciałbym teen projekt polecać...

22 godziny temu, marek505 napisał:

Myślę, że jak byś zagadał do Darka to nie musiałbyś kupować subskrypcji

Bo to chyba z Twojej sugestii wynika. Inna sprawa, że z Regulaminu wynika coś zupełnie innego. Choć rozumiem, że dla niektórych mogą być extra warunki. I nie ma w tym nic nadzywczajnego.

Dziwna masz definicje ponziaka... nie wnikam już w to, nie ma to jak ktoś sie nad czymś uprze, a tak mi to wygląda tutaj, może tak jak już zasugerowałem sprawdź sam i oceń czy warto zapłacić 200 zł za informacje które dostajesz pod nos, zamiast latać po necie i szukać samemu

Hm...

W dniu 13.01.2021 o 23:57, marek505 napisał:

Sprawa wygląda tak, że w internecie jest bardzo dużo NACIĄGACZY, którzy biorą pieniądze ZA NIC, za grupy sygnałowe, sprzedają szkolenia, jednak sami zazwyczaj na tym nie potrafią zarabiać. Są po prostu sprzedawczykami czegoś, bo mają z tego prowizję można to zauważyć na Tiktoku jak i Instagramie, jeśli widzisz taki profil, gdzie ktoś bardzo chwali się pieniędzmi, ma wykresy forex oraz inne w tym temacie to nie koniecznie jego pieniądze pochodzą z tradingu, jeśli to w ogóle są jego pieniądze, a nie tylko do zdjęć

Autor: @marek505

Sęk waśnie w tym, że ani Ty ani Darek nie daje żadnej rękojmi, że to Coś Innego ma wyższą jakość, niż to co autor powyższego wpiu tak mocno krytykuje.

W zasadzie nie mamy żadnej weryikowalnej informacji a jedynie zapewnienia, że 200 zł za Coś Innego to tanizna... 

A nawet niee wiemy co ów Darek Rydwelski zacz...

Gdzie, u kogo się uczył?  Jakie ma wykształcenie? Jakie osiagnięcia? 

Ba opis na jego stronie zdaje się sugerować, że Darek to bardziej amator z zacięciem i do gry i do zarabiania w internecie i wyznawca religii rozwoju osobistego...

Szkoda, ze na tym forum tylko i głównie doczepili się do programu partnerskiego, który jest mało istotny

Wręcz przeciwnie! To główny element projektu Darka. Wystarczy przeczytać powyższe cytaty albo źródło.

Wizją Darka jest właśnie ów piramidalny program partnerski a nie szerzenie kaganka oświaty...

a nikt nie chce zweryfikować tego co napisałem tylko z góry ocenia że to ponziak właśnie dla tego, że ma program partnerski

Nie datego, że ma program partnerski tylko dlatego, że ma piramidalny, wymuszający zakup subkrypcji, program partnerski będący istotą projektu Darka o czym zresztą on sam pisze...

heh, a moim zdaniem tak nie jest, jak widać nawet swojego zdania mieć nie można, bo od razu chcą je tobie zmienić wręcz na siłę. 

Ależ jest wręcz przeciwnie! 

Można mieć inne zdanie o czym świadczy choćby to, że Ty masz - i nie tylko Ty - inne zdanie, choć ograniczasz się do twierdzenia, że tak ustawiony program piramidalny nie jest ale argumentów za tym nie przedstawiasz.

Obecne wywody i ocenianie tak na prawdę nic nie wnosi do tego wątku, nie wiem jak można oceniać coś z czego się nie korzystało.

Znów wręcz przeciwnie!

Wnoszą i to dużo. Mogą uchronić potencjalnego subsskrybenta przed wydaniem niemałych pieniążków by się przekonać, że wyddatek ten nie był waart swej ceny...

Jakimś bowiem dziwnym trafem Darek nie daje ani darmowego okresu próbnego na swojee Coś Innego ani też - wbrew prawu zresztą - nie informuje o prawie odstąpienia od umowy zawartej na odległość, co tak przy okazji skutkuje tym, że każdy subskrybent ma nie 14 dni a 12 miesięcy na rezygnację z subskrypcji z pełnum zwrotem zapłaconych kwot.

W konsekwencji więc jego amatorskie podejście do biznesu da świadomemu konsumentowi nawet roczny darmowy okres próbny.

Ale to tak na marginesie...

To trochę tak, jak oceniać na podstawie zdjęcia i wyglądu danie w restauracji i powiedzieć, że się go nie lubi nigdy go nie jedząc.  

Hm...

IMHO, aburdalny argument... Bo akurat w restauracji, w której jesteś pierwszy raz najczęściej decyzję o wyborze dania podejmujesz nawet bez zdjęcia czy znajomośści wyglądu dania a na podstawie nazwy, składu, ew. rekomendacji obsługi albo znajomych bądź aplikacji.

Nie w tym rzecz...

Dla mnie taki argument jest kolejnym elmentem - wybacz - bezmyślnego (lub wręcz przeciwnie - świetnie przemyślanego) zaganiania. Także dośść typowego dla ponziakowych naganiaczy.

To typowy argument mający zdyskredytować krytyczne opinie. 

Tyle, że kompletnie błędny. Otóż naprawdę nie trzeeba kupić trabanta i mecedesa by móc je oceniać, bądź dokonywać wyboru, które z aut kupisz. Podobnie jak w przypadku Twojej restauracji niee trzeba zamawiać całej karty by zdecydować co ostatecznie się zje...

@pepperoniss uczepiłeś sie programu partnerskiego, który nie jest głównym celem Darka, ale ty się przy temu upierasz i roztrzasasz to w wpisach na 5 kartek a4 już nawet nie chce mi się tego czytać :) 

Nie tego mój wpis dotyczy, a ty dalej i w kółko to samo, nie wie dlaczego jesteś takim wrogiem systemów poleceń i nawet nie wnikam.

Mój wpis dotyczy jego usługi, a program partnerski jest mało istotny, jednak ciebie zaślepił nic innego tutaj nie widzę po twoich wypowiedziach.

Ja koncze dyskusję, kto chce skorzysta, kto nie chce nie będzie korzystal, proste jak budowa cepa. 

pozdrawiam. 

12 godzin temu, marek505 napisał:

@pepperoniss uczepiłeś sie programu partnerskiego, który nie jest głównym celem Darka,

Tyle, że jest dokładnie odwrotnie niż piszesz. Przynajmniej tak wynika z tego co pisze Twój idol...

Jeszcze raz...

Moja wizja... Zacznijmy od tego że pomysł Programu Partnerskiego był od bardzo długiego czasu przedmiotem moich rozmyśleń, zawsze chciałem dostarczyć na rynek narzędzie dzięki któremu każda osoba mogłaby generować dochód pracując z domu nie martwiąc się o przyszłość swoją czy przyszłość Firmy której powierzyła swoje pieniądze. Na rynku zbyt wiele jest niepewnych inwestycji więc jedyną możliwością było zbudowanie czegoś swojego, połączyłem więc  swoją pasję z Programem Partnerskim i od dziś Ty też możesz zarabiać pasywnie w bezpieczny i uczciwy sposób.

Autor: Dariusz Rydwelski źródło: https://www.darekrydwelski.network/program-partnerski

Pan Darek jednznacznie stwierdza co jest gównym jego celem. I jasno z tego wynika, że nie są to dochody z traddingu lecz dochd pasywny z zaniania na Coś Inneego jego produkcji.

ale ty się przy temu upierasz i roztrzasasz to w wpisach na 5 kartek a4 już nawet nie chce mi się tego czytać :) 

Nie ma obowiązku czytania :) 

Nie tego mój wpis dotyczy

Ależ wręcz przeciwnie!

Właśnie tego...

W kolejnym bowiem już wpisie - wbrew faktom - twerdzisz, że nie ów piramidalny progrram partnerski ma być owym graleem projektu tylko rzeekommo Coś Innego.

Tyle, że nawet swoich twierdzeń nie usiujesz wykazać.

nie wie dlaczego jesteś takim wrogiem systemów poleceń i nawet nie wnikam.

A szkoda...

Bo wówczas bybyś byłł się dowiedział, że znów jesteś w błędzie, gdyż ja wcale nie jestem wrogiem systemów poleceń.

Wręcz przeciwnie! 

Ja nawet nie jestem przeciwnikiem systemów piramidalnych.

Natomiast nie lubię gdy komukolwiek wciska się otwarcie kit. 

Nie raczyłeś się odnieść do żadnych argumentów. Ani do tego, że źródłem  dochodu wg  twórcy projektu m być właśnie program  partnerski ani do tego, że bez sesnu jest opłacanie subskrypji wyłącznie po to by korzystać z dobrodziejstw programu partnerskiego. Tyko twierdzisz, że jest inaczej... 

Mój wpis dotyczy jego usługi,

Hm .. . 

Wręcz przeciwnie! 

To tylko papka markeetingowa o niesamowwitej porcji traddingowej wiedzy za śmieszne pieniądze w potwornym świeciee w którym naciagacze za podobną "usługę" winszują sobie nawet 10 razy więcej.

Sęk w tym, że i Darek i ci hipotetyczni źli to takie same NoName.

Ty zaś na odpowwiedziałeś na żadne istotne pytanie dotyczące twórcy paswnego dochodu z prorgamu partnerskiego Czegoś Tam.

Powtórzę więc je:

Jakie wykształecenie ma Darek Rydwelski?

Gdzie i u kogo studiował?

Gdzie można przejrzeć jego publikacje?

Jaka jestj ego historia zawwoddowwaa? Gdzie pracował?

Jakie ma rzeczywiste osiągnięcia w tradingu i czy jest w stanie jest wykazać?

To, że coś jest sprzedawane z 200 zł nie oznacza, że warto to kupić. Natomiast przytaczane przez Ciebie analizy są typowymi, pobieeżnymi analizami. W sumie nic nadzwyczajnego. Każdy, kto pozna te zasady może dojść do podobnych  wniosków.

I uwaga. Samo w sobie nie ma w tym nic złego. Masz bowiem rację, że jak ktoś chcce dostać coś pod nos niż samemu się bawić w analizy to ma do tego pełne prawo.

Sek w tym, że takie podejście oznacza, że szkolenie jest znów tylko kwiatkieem ddo kożuszka, bo jak ktoś się już czegoś po szkoleniu nauczy to już analizować umie i subsskrypcji nie potrzebuje...Tyle, że jeśli z niej zzreezygnuje to nici z prowizji od tych, którzy uczyć się nie chcą a chcą dostać pod nos darkowe analizy. I tak kółko się zamyka. Znów jesteśmy przy programie partnerskim i niespójnościaach w narrracji co do celów projektu.

PS. A jednak wiesz co jest ważne w PP :)

9 godzin temu, marek505 napisał:

Ważne: żeby działać w programie partnerskim DAST, NIE ma konieczności wykupienia w firmie usługi przechowywania dokumentów.

Autor: @marek505, źródło: https://www.hyipforum.pl/topic/22555-dast-archiwa-zewnętrzne-–-jak-zarabiać-na-programie-partnerskim/?tab=comments#comment-574554

Edited by pepperoniss