Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

marek505

Kryptowaluty – Trading, nauka, analizy, szkolenia, zarabianie na dźwigni

Recommended Posts

Po co się stresować jakimś podążaniem za wahaniami kursów, skoro INDEKSY ZAWSZE WYGRYWAJĄ. Ja ma lepszą strategią, KUPUJ TURBO PRZECENIONE WALORY, gdyż są w sytuacji, w której nie mogą upaść niżej i jedyna droga to droga do góry, odbicie od dna.

Po drugie śmieszą mnie tego typu obrazki :

2019-12-27_rafa.pngCzy ktoś jest w stanie z tego wykresu przewidzieć uderzenie asteroidy w Ziemię albo atak Chin na Syberię, albo wynalezienie komputera kwantowego.

A co do internetowych guru, którzy potrafią sprzedać Ci kurs na każdy temat, którym zdobędziesz zawód przyszłości jako trader, progamista AI w ciągu dwóch tygodni to wiadomo - bajki. Jest to szwindel i trzeba się od tego trzymać z daleka. Kiedyś wystarczyło pójść do pracy, wkręcać śrubki i to wystarczyło. A teraz nie pozostaje nic innego jak wyrobić w sobie zdolność do odsiewania wszelkiej maści oszustów, którzy pod płaszczykiem przekazywanej "wiedzy" sprzedają Ci g//// zawinięte w różowy papierek.

https://zyciejestpiekne.eu/wielcy-guru-internetu/

16 minut temu, NomenOmen napisał:

Hehe... Wyborne... I w samo sedno...

Co do wykresów...

No cóż... Wróżnie z fusów ma swoje plusy a wróżenie z wykresów swoje. W sumie potencjalnemu nowemu, przyszłeemu guru giełd łatwiej założyć, że lepsze wyniki przyniesie analiza wykresów i dopasowanie ich do założonych wskaźników niż analiza wzorów w filżance kawwy czy herbaty...

Mi osobiście bliżej do fundamentów, a i rację ma @zombine pisząc..

W dniu 17.01.2021 o 07:59, zombine napisał:

Podstawą tradingu nie jest w moim przekonaniu ani wiedza czy doświadczenie czy nauka tylko informacje. Reszta to co najwyżej kwiatek do kożucha. 

No właśsnie....

Stąt też taki wysyp  gurru-wróżbitów...

Zresztą, na co zawsze zwracam uwagę rynek krypto  jest ciągle tak płyciutki, że praktycznie każda plotka czy sugestia (niewaażne czy prawwdziwa czy nie) może wywołać znaczące manipulacje na całym rynku.

Ambaras polega głównie na tym, by albo mieć wiedzę albo mieeć fatra i przy póbie taakieej manipulacji posstawić na właściwego konia. Inaczej rzecz ujmując pospekulować sobie :) 

Inna sprawa, że popularność opieraniaa ddecyzji inwestycyjnych na analizie technicznej prowadzi ddo tego, że często staje się ona smospełniającą się przepowiednią. Tyle, że do czasu gdy ci bardziej wpływowi zdecydują się zdyskontować zyski.

I właśnie tu jest pies pogrzebany. Wielu niedosłych guru giełd zachwyca się ciągle rosnącą wartością portfela zapominając, że zysk jest dopieero wtedy gdy trzyma się gotówkę w ręku i jest jeyj więcej niż się w interes włożyło. A często jesst jej naa końcu mniej, bo  niedoszły guru na czas nie miał inforrmacji pozwalającej na zdyskontowanie zysków...

Niemniej skoro ktoś chce zawierzyć, Markowi, Darkowi czy komukolwiek innemu...Ma do tego święte prawo...

20 godzin temu, pepperoniss napisał:

PS. A jednak wiesz co jest ważne w PP :)

Sa takie i takie programy partnerskie, moim zdaniem oba maja swoje plusy jak i minusy :) 

Skupmy się jednak na produkcie czy serwisie, który oferują dane firmy :) 

Godzinę temu, marek505 napisał:

Sa takie i takie programy partnerskie, moim zdaniem oba maja swoje plusy jak i minusy :) 

Owszem są. Tylko jedne są rzeeczywiście programami partnerskimi a drugie przynajmniej zahaczają o piramidalność...

Skupmy się jednak na produkcie czy serwisie, który oferują dane firmy :) 

No właśnie sęk w tym, że poduktem jest óów rzekomy program partnerski o czym jasn ostoi na stronie.

A o tym Czym Innym, o tym dołączonym do "programu partnerskiego" niby-produkcie i jego twórcy masz niezmiernie mało do powiedzenia. No oprócz tego, że jest za śmieszne pieniądze :) 

Proste Pytania nadal czekają na odpowiedź :) 

21 godzin temu, pepperoniss napisał:

Powtórzę więc je:

Jakie wykształecenie ma Darek Rydwelski?

Gdzie i u kogo studiował?

Gdzie można przejrzeć jego publikacje?

Jaka jestj ego historia zawwoddowwaa? Gdzie pracował?

Jakie ma rzeczywiste osiągnięcia w tradingu i czy jest w stanie jest wykazać?

Godzinę temu, pepperoniss napisał:

Powtórzę więc je:

Jakie wykształecenie ma Darek Rydwelski?

Gdzie i u kogo studiował?

Gdzie można przejrzeć jego publikacje?

Jaka jestj ego historia zawwoddowwaa? Gdzie pracował?

Jakie ma rzeczywiste osiągnięcia w tradingu i czy jest w stanie jest wykazać?

1, 2, 4 - Nie znam go prywatnie, więc nie mam jak na to odpowiedzieć :) 

3, 5 - cześć swoich analiz i sygnałów daje za darmo na FB - tutaj ( nie wiem xzy mogę tu publikować link do grupy, jeśli nie to usunę) https://www.facebook.com/groups/KryptoAnalizy/?ref=share

Kanał YT - https://youtube.com/channel/UCOO9_tK3Yj26YM7d7l5CA0g

Nie wydaje ci się, że ważne nie jest to gdzie i co studiował, a to że jednak ludzie są zadowoleni z wyników ?

Nie wydaje ci się, że ważne nie jest to gdzie i co studiował

Hm...

A mi wydaje się, że w świecie, w którym każdy może w internecie - i nie tylko - otworzyć kanał na youtube i grupę na faceeboku i oferować sprzedaż szkoleń i analiz za mnieej lub bardziej powodującą śmiech sumę prawnych środków płatniczych - to wlaśnie inforrmacje  o dawcy tej potężnej wiedzy są -  a ptzynajmniej pwinny być - najbardziej miarodajne przy wyborze dostawcy teej wiedzy lub sygnałów.

Uwierz, żee tak jak mając ból brzucha wolałbym by leki ordyował mi lekarz bądź choćby farmaceuta a nie stolarz czy - nie daj Boże - grabarz, tak w przypaddku szkolemnia w przedmiocie tradingu i udosstepniania sygnałów inwestycyjnych wolałłbym by nie udostęniał ich rybak z Mazur albo piekarz z Konina.

a to że jednak ludzie są zadowoleni z wyników ?

Hm... Bądź mówią, że są zaddowoleni skrzętnie licząc prowizje za polecenie, choć w istocie sami z żaddnych szkoleń i sygnałów nie korzystają...

Resumując...

Rekomendujesz kompletnym laikom zakup za jakieeś 200 zł subskrypcji analiz i sygnałów od kogoś, kto ma niewiadomo jaką podbudowę teoretyczną, niewiadomo jakie osiągnięcia i niee wiadomo czym dotychczas zajmującym się zawodowo, czyli od typowego No Name'a.

Jednocześnie zauażasz w pierwszym poście, że "w internecie jest bardzo dużo NACIĄGACZY, którzy biorą pieniądze ZA NIC, za grupy sygnałowe, sprzedają szkolenia, jednak sami zazwyczaj na tym nie potrafią zarabiać."

Dalej zauważasz: "Są po prostu sprzedawczykami czegoś, bo mają z tego prowizję można to zauważyć na Tiktoku jak i Instagramie, jeśli widzisz taki profil, gdzie ktoś bardzo chwali się pieniędzmi, ma wykresy forex oraz inne w tym temacie to nie koniecznie jego pieniądze pochodzą z tradingu, jeśli to w ogóle są jego pieniądze, a nie tylko do zdjęć."

By skonstatować: "Takie osoby raczej NIE dają żadnej wartości, a sprzedają szkolenia za horrendalne kwoty! Tylko dlatego, że wszystko jest ładnie ubrane marketingowo i dlatego jest to przepłacone!"

I tu moja konsternacja...

Bo nie bardzo widzę różnicę między tym co tak bardzo krytykowałeś i przed czym ostrzegałeś a tym co sam sprzedajesz...

Uprzedzając, Twój ewntualny argument, że Darka bronią wyniki użyję Twojego argumentu... A co Waćpan może wiedzieć o tych, których tak w czambuł, z góry krytykuje i odradza korzystania z ich ofert skoro - jak mniemam - nie wykupił subskrypcji od każdego wrzuconego do tego, jednego worka?

Ja jednak widzę różnicę. Nie każdy oferujący sygnały czy szkolenia traktuje je jaakoo produkt uboczny do wizji dochodu pasywnego z subsrkypcji produktu ubocznego.

• Like 2

Poradnik jak być rekinem biznesu :D

1. Szukaj w necie jak ''zarabiać w intrenecie''

2. Odkryj futureadpro aka cały future net + ekipę niepełnosprytnych  czy jak oni sie tam nazywali 

3.Zacznij być rekinem rekrutacji do piramidki 

4.Nie stałeś sie rekinem biznesów w  ''Romancompany'' :D 

5. Przy okazji odkryj iż jest coś takiego jak BTC poza dolarami z śp Payzy 

6. Myśl długo i intensywnie jak tu zarobić i wymyśliłeś iż będziesz rekinem trejdingu na BTC ale uwaga potraciłeś na trejdingiu wiec stajesz się jak twórca piramidy i naganiaj  i zatrudnij naganiaczy na swój własny kurs :D 

image.png.ac173d4407b8e14324b4fd99782ae3de.png

Edited by lordzuk

Naprawdę uważasz, że ten pseudofachowy bełkot jest zrozumiały dla laików - członków grupy? 

Ja myślę, że nie. Do tak stargetowanej grupy należałoby mówić jej językiem. W sspossób prosty i konkretny a nie używając niezrozumiałego dla niej żargonu.

Pomijając powyższą uwagę nadal nie bardzo rozumiem za co członkowie grupy - poza prawem do prowizji z naganania do niej - mieliby płacić ów abonament. Umiejętności dokonywania tak prostej analizy technicznej powinni oni bowiem nabyć na szkleniu. Skoro nie zostali tego nauczeni to słuchanie wywodóów ich guru co najwyżej może uświadczać ich w błędnym przekonaniu o jego wybitnej wiedzy. Tymczasem dokonana przez niego na grupiee analiza jest dość pobieżna...

6 minut temu, pepperoniss napisał:

Ja myślę, że nie. Do tak stargetowanej grupy należałoby mówić jej językiem. W sspossób prosty i konkretny a nie używając niezrozumiałego dla niej żargonu.

Od tego są materiały i jest szkolenie, aby się tego nauczyć. Nic nie jest proste do czasu jak się tego nie zrozumie :)

Jakoś ja się nauczyłem tego żargonu jak go nazwałeś :)

7 minut temu, pepperoniss napisał:

Pomijając powyższą uwagę nadal nie bardzo rozumiem za co członkowie grupy - poza prawem do prowizji z naganania do niej - mieliby płacić ów abonament. Umiejętności dokonywania tak prostej analizy technicznej powinni oni bowiem nabyć na szkleniu. Skoro nie zostali tego nauczeni to słuchanie wywodóów ich guru co najwyżej może uświadczać ich w błędnym przekonaniu o jego wybitnej wiedzy. Tymczasem dokonana przez niego na grupiee analiza jest dość pobieżna...

Ty dalej to samo :wacko: Dodaje update i tyle.

Pozdro.

1 minutę temu, marek505 napisał:

Od tego są materiały i jest szkolenie, aby się tego nauczyć.

Własnie! 

Nic nie jest proste do czasu jak się tego nie zrozumie :)

Owszem... 

Dlatego dziwi mnie "szkolenie" na którym "wykładowca" wymądrza się a nie wwykłada w sposób choćby poteencjalnie zrozumiały dla "studentów".

Oni nie mają szansy zrozumieć...

3 minuty temu, marek505 napisał:

Jakoś ja się nauczyłem tego żargonu jak go nazwałeś :)

Nie chodzi o nauczenie się żargonu lecz podstaw analizy technicznej. Ze znajomoścci żargonu nie wynika jeszcze to drugie :) 

Natomiast jeśli już nauczyłeś się owych podstaw analizy to po jaki grzyb Ci analiza autora niby-szkolenia zaprezentowanegoo na tym filmie? Do tego PŁATNA MIESIĘCZNIE?

Oczywiście pomijając aspekt mozliwości uyskania prowizzji za naganianie...

8 minut temu, marek505 napisał:

Ty dalej to samo :wacko:

Sęk w tym, że to Ty nadal to samo...

Żadnych konkretnych oddpowiedzi. To właśnie utwwierdza w przekonaniu, że płłacenie subsskrypcji ma tylko jeden cel. Prawo do prowizji.

Dlaczego nie możesz albo niee chcesz odpowwiedzieć na Proste Pytanie jaki jest - choćby hiptetycznie - cel publicznego dokonywania prostej analizy wskaźnikowej w trudnoprzysteępny dla laików sposób zamiast nauczenie ich jej podstaw?

15 minut temu, pepperoniss napisał:

Natomiast jeśli już nauczyłeś się owych podstaw analizy to po jaki grzyb Ci analiza autora niby-szkolenia zaprezentowanegoo na tym filmie? Do tego PŁATNA MIESIĘCZNIE?

Ja korzystam, szanuje swój czas i nie muszę siedzieć i sam robić tych analiz a wiele pomagają mi analizy Darka, które ułatwiają.

17 minut temu, pepperoniss napisał:

Oczywiście pomijając aspekt mozliwości uyskania prowizzji za naganianie...

To tylko twoje zdanie, z którym ja się nie zgadzam, ale ty na siłę starasz się pokazać, że masz rację. Mam prawo się nie zgadzać przecież, a ty masz prawo do swojego zdania, które może być odmienne od mojego. Tylko po co te ciągłe przepychanie?

16 minut temu, pepperoniss napisał:

Sęk w tym, że to Ty nadal to samo...

Żadnych konkretnych oddpowiedzi. To właśnie utwwierdza w przekonaniu, że płłacenie subsskrypcji ma tylko jeden cel. Prawo do prowizji.

Dlaczego nie możesz albo niee chcesz odpowwiedzieć na Proste Pytanie jaki jest - choćby hiptetycznie - cel publicznego dokonywania prostej analizy wskaźnikowej w trudnoprzysteępny dla laików sposób zamiast nauczenie ich jej podstaw?

Nie chce mi się tracić czasu na dyskusję z tobą, która prowadzi do nikąd. Ja mówię jedno, ty wmawiasz mi drugie i tak możemy godzinami. 

Cel analiz jest mogą prosty, aby się ich nauczyć i zakumać, a to jest tylko niewielka część. Jak już wspomniałem, że mamy dostęp do wielu gotowych na świeżo przygotowywanych analiz, które to pomagają w decyzjach podejmowanych na rynki i co najważniejsze mają dobra skuteczność

9BThtXl.jpg

Tak sobie myślę, że ludzi dzielimy:

Na tych, którzy szukają dziury w całym, mają swoje "powody" albo wymówki, patrzą, widzą i nic tak naprawdę z tym nie robią.

Mamy też tych, którzy szukają, testują, nie wybrzydzają i chcą czegoś więcej.

Dla mnie ty jesteś pierwszą osobowością, która ma cechy tej drugiej. Aczkolwiek myślę, że jest to męczące dla samego ciebie jak i rozmówców.

To tylko twoje zdanie, z którym ja się nie zgadzam, ale ty na siłę starasz się pokazać, że masz rację.

Owszem, to moje zdanie i właśnie dlatego staram się czytelników Forum do niego przekonać. Nie widze powodu bym miał przekonywać ich do Twoich racji.

Szczególnie, że Ty sam niezbyt chętnie do nich chcesz przekonywać bardziej oczekując by forumowicze przyjęli je na słowo.

4 minuty temu, marek505 napisał:

Tylko po co te ciągłe przepychanie?

Wyjawię Ci coś co nie jest żadną tajemnicą...

Otóż z bardzo proteego powodu. Mianowicie po to by czytelnik tego wątku mógł wyrobić sobie swoje własne zdanie właśnie na podstawwie dyskusji w tym wątku, którą Ty raczyłeśś nazwać przepychankami. 

Ja usiłuję dać Tobie szansę przekonania ich - mnie zresztą także - do Twoich racji ale to niee znaczy, że mam Ci oddać pole i nie wspominać o moich wątpliwościach.

9 minut temu, marek505 napisał:

Nie chce mi się tracić czasu na dyskusję z tobą, która prowadzi do nikąd.

Pozwól, że to ocenią czytelnicy :) 

Wbrew pozorom dysskusja wcale nie musi kończyć się przyznaniem racji przez jednego interlokutora drugiemu. Największą rolą dyskusji jest możliwość wyrobienia sobie własnegp zdania przez słuchaczy i dyskutantów ewentualnie tylko kończąca się zmianą zdania przez dyskutanta.

12 minut temu, marek505 napisał:

Ja mówię jedno, ty wmawiasz mi drugie i tak możemy godzinami. 

Hm... Ty raczej nic nie móówwisz poza powtarzaniem - na słowo - frazesów... Ale OK...  Tak też można...

13 minut temu, marek505 napisał:

Cel analiz jest mogą prosty, aby się ich nauczyć i zakumać, a to jest tylko niewielka część.

Wybacz ale nie rozumiem...

Albo guru robi analizę i ją daje wyznawcą pozostawiając sposób dojścia do określonych wniosków albo uczy jak samodzielnie takieej analizy dokonać.

W tym drugim celu należy dać "studentowi" podsstawy teoretyczne, ćwiczenia, zlecić jemu a nie sobiee analizęę, bo przecież Pan Proofesor raczej wie jak tę analizę przeprowadzić... To dość proste. Na tym polega od wieków proces nauczania...

19 minut temu, marek505 napisał:

Jak już wspomniałem, że mamy dostęp do wielu gotowych na świeżo przygotowywanych analiz, które to pomagają w decyzjach podejmowanych na rynki

Czy aby na pewno?

0tsFgcN.png

Bo ja widzę, że to ponoć materiał informacyjno-szkoleniowo-edukacyjny. I choć ja w tych materiałach jakichkolwiek walorów edukacyjnych nie widzę to przynajmniej autor tak twierdzi i to wyraźnie zastrzega.

Co więcej, to słuchacz ma sobie zinterpreetować wszystko na podstawie swojego doświadczenia i wiedzy.

Czyli z darczynego na polski:

Pan Darek gadda sobie co chcee i jak chce, i niczeego nie rekomenduje tylko po swojemu interpetuje a słuchacz ma to sobie sam ułożyć w łeepeetyniee na podstawie własnych doświadczeń oraz wiedzą...

Hm...

31 minut temu, marek505 napisał:

i co najważniejsze mają dobra skuteczność

Co ma tę dobrą skuteczność? Takie tam sobie bleblanie?

Widzisz... Każde kłamstwo ma krótkie nogi..

A tu tym kłłamsstwem jest to, że to jakieśś szkoleenie jeest czy cośś takiego. W rzeczywistości jest to w zasadzie subskrypcja grrupy sygnałowej i swoimi wpisami w zasadzie to potwierdzasz.

I - znów pomijając rzeczywisty cel wdrożenia programu partnerskiego -ja nie mam nic przeciwko temu by ktoś komu nie chce lub nie potrafi się nauczyć samodzielnie wyłusskiwać sygnałów z rynku sobie takie sygnały kupował a pan Dareek by je sobie sprzedawał. 

Tylko nazywajmy rzeczy po imieniu!

Ale, gdy ktoś próbuje mi ssprzedać swoje rzekome doświadczenie to ja mówię sprawdzam.

W tym przypaddku spotykam się z ciszą...

Wniosek...

Waćpan próbujesz sprzedać nieweryfikowalne sygnały, nieweryfikowalnego, rzeekomego tradera o nieznanej skuteczności i bez jakiejkolwwiek reputacji. 

Hm... Naprawdę jedym konkretem jest prowizja za naganianie do wyrwania pod warunkiem opłacania subskrypcji. Reszta to wielka niewiadoma.

48 minut temu, marek505 napisał:

Tak sobie myślę, że ludzi dzielimy:

Na tych, którzy szukają dziury w całym, mają swoje "powody" albo wymówki, patrzą, widzą i nic tak naprawdę z tym nie robią.

No... Wiesz... Coś w tym jest...

Zwykle takie jak Twoje twierdzenia padają z ust i wychdzą spodd palców zwwykłych naganiaczy... Sprawdź w wątkach w dziale hisstorycznym forum.

A powód jest prosty... Oni zwyklee - o ile nie zawsze - nie są w stanie znaleźć merytorrycznego argumentu. Poza tym ich celem jset sprzedaż czegokolwiek komukolwiek byle otrzymać prowizję. Stąd też inny pseudoargument - zresztą też przez Ciebie już w dyskusji użyty, że wypowiadać się powinni Ci, którzy już kupili produkt, bo inni nic o nim nie wiedzą...

55 minut temu, marek505 napisał:

Dla mnie ty jesteś pierwszą osobowością, która ma cechy tej drugiej. Aczkolwiek myślę, że jest to męczące dla samego ciebie jak i rozmówców.

Hm... Kompletnie nic z tego nie rozumiem. I niby co miałoby być męczące dla mnie? Bycie mną? Nie sądzę :) 

Wybacz ale co mam zrobić z uzyskaną od Ciebie informacją, która sprowadza się do krzyku:

"Choćta, choćta mnie was tutaj potrzeba dla prowizji i kupta se szkolenie nie będącce szkoleniem  sygnały nie będącee sygnałami robione przez nieważne kogo, z nieeważnee jakim dośświadczeniem praktycznym ani podbudową teorretyczną"?

Zrobić to co Ty i zacząć naganiać do byle jakiego programu, z byle jakimi analizami  i byle jakimi sygnałami kolejnych jelonków? Bo tych pewnie nazwiesz tymi działającymi... Którzy coś robią...

Widzisz, ja wolę pokazać miałkość takich gołosłłownych twierdzeń... Nawet jeśli jest to nie po Twojej myśli. 

A, że jestem cierpliwy to nie licz na to, że oddam Ci pole do opowiadania bajek. 

Widzisz... To, że Ty coś tu sobie gołosłownie piszesz jakoś Tobie nie przeszkadza. Jednak już nie masz zamiarru poddać istotnych konkretów na poparcie swych tez a kwestionowanie twych twierdzeń wywołłuje Twoje zdziwienie.

I to jest zawsze dla mnie niezmiernie interesujące... Dlaczego mówienie bałwochwalczo o projekcie miałoby być nie tylko akceptowalne ale wręcz pożądane ale już każdy o innym zdaniu winien milczeć.

Mamy też tych, którzy szukają, testują, nie wybrzydzają i chcą czegoś więcej.

Zapomniałeś dodać: płacą bez gadania...

Widzisz... Ja wiem, żee takie potulne ciele to nalepszy target dla zaganiaczy...Taki co to uwwierzy na słowo, da prowizję, mimo braku wyników będzie siedział cicho i zastanawiał się co on  robi źle, że nie wychodzi, a gdy straci w jednym projeekcie bez mrugnięcia okiem przyjmie tłumaczenie, że to wina złych ludzi, peppronissa, żydóww, masonów, cyklistów i... wejdzie potulnie w kolejny Biznes Życia.

@pepperoniss tak jak pisałem, szkoda naszego czasu. Ja zarabiam i wykorzystuje tę opcję, ty piszesz elboraty twierdząc, że to nie działa :rolleyes:

Wykorzystując którą opcję?

Bo jedyną opcją na zarabianie, o którejn pisałeś w tym wątku to był program partneski, do uczestnictwa w którym konieczne jest opłacanie miesięcznej subskrypcji.

twierdząc, że to nie działa :rolleyes:

Waćpan raczy fantazjwać albo jawnie kłamać!

A w którym to niby miejscu napisałem, że TO nie działa?

I co to jest to TO? Bo nie bardzo rozumiem.

Mogę też Cię zpewnić, że nigdy nie twierdziłem, że na naganianianiu zarobić się nie da.

Nie twierdziłem też, że nie da się zarobić na traddingu.

Jestem tez przekonany, że można zarobić na szkoleniu innych a nawet na uddawaniu szkolenia.

Zarobić też można sprzedając sygnały nawet jeśli ich wartość jest wątpliwa.

Ja odd początku wwątku próbuję ustalić czym jest to co w tym wątku oferujesz. I jak - poza programem partnerskim - można na tym zarobić.

Chciałbym także dowiedzić jak wg cieebie to co piszesz trzyma się kupy, bo wg mnie się nie trzyma.

Naprawdę stawiam Proste Pytania bez Odpowiedzi.

Ale jak pisałem jestem cierpliwy więc niektóre z tych pytań powtórzę:

1. Czym są darkowe analizy otrzymywane w zamian za miesięczną subskrypcję? Elementem szkolenia? Poradą? Sygnałem? Czymś innym?

2. Jak i gdzie Darek nabył wiedzę lub doświadczenie, którą się dzieli? Jakie ma wykształcenie? Doświaczenie? Sukcesy? Czy można to zweryfikować? Gdzie?

3. Jakie są rzekome efekty szkoleń, porad, sygnałów czy czegoś innego o których piszesz i czy oraz gdzie można to zweryfikować? 

14 godzin temu, pepperoniss napisał:

Wykorzystując którą opcję?

Bo jedyną opcją na zarabianie, o którejn pisałeś w tym wątku to był program partneski, do uczestnictwa w którym konieczne jest opłacanie miesięcznej subskrypcji.

Pisałem, że i handluje i korzystam z programu partnerskiego, nie wiem, dlaczego tak ciężko ci to zrozumieć i uczepiłeś się od samego początku tylko tego, że można polecac :lol:

14 godzin temu, pepperoniss napisał:

1. Czym są darkowe analizy otrzymywane w zamian za miesięczną subskrypcję? Elementem szkolenia? Poradą? Sygnałem? Czymś innym?

2. Jak i gdzie Darek nabył wiedzę lub doświadczenie, którą się dzieli? Jakie ma wykształcenie? Doświaczenie? Sukcesy? Czy można to zweryfikować? Gdzie?

3. Jakie są rzekome efekty szkoleń, porad, sygnałów czy czegoś innego o których piszesz i czy oraz gdzie można to zweryfikować? 

1. Zazwyczaj analizy są predykcją rynku, czyli tego co może się wydarzyć. Dodatkowo mamy sygnały z precyzyjnie podaną ceną otwarcia zlecenia, TP- take profitem i SL - stop loss, wklejałem to już i mówiłem,  ale waćpan chyba nie zauważył.

2. Czy to ma w ogóle jakiekolwiek znaczenie, nie wydaje mi się. Bo dla mnie żaden to punkt odniesienia. Czy on jest po zawodówce, czy po studiach? No, chyba że to wyznacznik inteligencji ludzi i radzenia sobie w życiu, co raczej nie działa. Jak by nie działało, nie miałby stałych subskrybentów. Tak mi się przynajmniej wydaje, czy też źle mi się wydaje w twoim mniemaniu? Bo jeśli ludzie zarabiają to korzystają, jeśli by nie zarabiali to by nie płacili i nie korzystali.

Czy można zweryfikować jego skuteczność tak, na grupie FB gdzie pokazuje co robi. Kiedy dał sygnał a jak rozegrała się dana predykcja, też to już pisałem, coś mi się wydaje.

3. Takie są rzekome efekty, że nawet całkiem początkująca osoba może się nauczyć i osiągać zyski dzięki temu co jest dostępne. Zweryfikować można na grupie, którą podawałem jak dobrze pamiętam.

W dniu 13.01.2021 o 23:57, marek505 napisał:

Postanowiłem się z wami podzielić grupą edukacyjną na FB -  Krypto-Analizy Gdzie znajdziecie mnóstwo DARMOWEj WARTOŚCI, która przydaje się na samym początku.

Pozdrawiam, trochę więcej wiary w ludzi życzę.

4 godziny temu, marek505 napisał:

Pisałem, że i handluje i korzystam z programu partnerskiego, nie wiem,

Owszem pisałeś... Tylko co z tego ma wynikać?

nie wiem, dlaczego tak ciężko ci to zrozumieć i uczepiłeś się od samego początku tylko tego, że można polecac :lol:

Ależ ja to doskonale rozumiem. Wszak byłeś raczyłeś napisać to, że sobie tradujesz.

Tylko jaki to, że handlujsz ma związeek z miesięczną subskrypcją.

Właśnie tego usiłuję dociec. Za co płacisz Dakoowi miesięczną subskrypcję skoro on wyraźnie zstrzega, że w jego filmach nie ma żandych innych treści poza edukacyjnymi. Z Twoich zaś wypowiedzi wynika coś zgoła odmiennego.

Więc albo kłamie Darek albo Ty.

Natomiast nie ma najmniejzej wątpliwości, że by zraabiać na polecaniu trzeba - z woli Darka - opłaccaśś subsskrypcję. A to oznacza, że projekt ma niiewątpliwie charakter piramidalny. Wszak Darek ma gdzieś tych, którzy przyniśli mu przychód polecającc jego program jeśli sami nie chcą płacić. Korzystać nie muszą z niczego poza prawem do prowizji.

To sfera faktów. Natmiast czym poza tym jest darkowy produkt to sfera niedomówień.

1. Zazwyczaj analizy są predykcją rynku, czyli tego co może się wydarzyć. Dodatkowo mamy sygnały z precyzyjnie podaną ceną otwarcia zlecenia, TP- take profitem i SL - stop loss, wklejałem to już i mówiłem,  ale waćpan chyba nie zauważył.

Ależ zauważyłem.

Tyle, że zauważyłem także, że sam autor zaklina się, że to nie żadna porada, sygnał tylko "akademickie" bleblanie a on jeno edukatrem jest...

Wychodzi więc na to, że szanowny Darek po prostu kłłamie i pod pozorem szkolenia w rzeczywistości sprzedaje zwykłe sygnały.

2. Czy to ma w ogóle jakiekolwiek znaczenie, nie wydaje mi się.

Ależ oczywiście, że ma.

Jak sam zauważyłeś żargonu traderów można się nauczyć, bo sam się nauczyłeś. Póki co nie mam powodu Ci w tym zakresie nie wierzyć.

Bo dla mnie żaden to punkt odniesienia. Czy on jest po zawodówce, czy po studiach?

Dla Ciebie może nie.

Dla mnie jednak jest isstne czy dentysta jest dentystą czy też hydraulikiem, który przypadkowo wszedł w posiadanie fotela dentystycznego i odkrył, że rwanie zębów i ich borowania sprawia mu przyjemność a nawet dobrze wychodzi. Spytaj też swoją żonę/narzeczną/kochankę czy ma dla niej znaczenie czy baddający ją lekarz jest ginekologiem. A, że nie jest to czczee gadanie kuknij sobie w te linki LINK LINK LINK LINK.

Przypomnę tylko, że zarówno lekarz, jak i doradca inwestycyjny to zawody reglamentwane przez Państwo. 

Co prawda jako wolnorynkowiec nie uważam, że ten drugi zawód winien być reglmeentowany ani samo w sobie niee przeszkaddza mi, że mogą znaleźć się tacy/takie, którzy zamiast do lekarza z chęcią pójdą do hydraulika a zamiat do dordcy inwstycyjnego do pieekarza ale decyja ta ma być świadoma. Ty czy twoja pani ma wiedzieć i świadomie iść do znachora, bo jest tańszy, przystjniejszy, lepiej mu z oczu patrzy czy Bóg wie z jakiego innego powodu. W innym razie to zwwykłe OSZUSTWO jest.

No, chyba że to wyznacznik inteligencji ludzi i radzenia sobie w życiu, co raczej nie działa.

Nie twierdziłem, że jest to wyznacznik inteligeencji. Niee twierdziłem też by był to wyznacznik radzenia sobie w życiu.

Niemniej formalne wyksztacenie jest pewnym sygnałem co do teoretycznego przygotowania ww danej dziedzinie. Natomiast doświadczenie może być sygnałem przygotowania faktycznego.

Dlatego isstotnym jest poznanie tych kwestii a także osiągnięętych sukcesów przez osobę, której w zasadzie zawierza się włassne pieniądze bądź ich los.

Jak myślisz... Dlaczego w CV właśnie dokładdnie o to się pyta?

Jak by nie działało, nie miałby stałych subskrybentów.

Bzdura!

Gównie z powodu piramidalnego systemu partnerskiego. 

By zarabiać na polecaniu trzeba subskypcję opłacać. 

Nie da się określić ilu subskrybentów w ogóle ma szanowny Darek. Ilu z nich jest dla programu partnerskiego. Ilu opłaca subskrypcję czekającc na kkosy ze stosowania sygnałów. Ba, nawet niee wiadomo czy w ogóle ma stałych subskrybentów.

Fakt posiadania subskrybentów nie dowodzi też w żaden sposób skuteczności czy poprawności sygnałów. Szczególnie, że sam Dariusz twierdzi, że on tylko edukuje a to edukowany ma to co on mówi zweryfikować na podstawie swojego własnego dowiadczenia - choć to trochę śmieszne jest :) 

Tak mi się przynajmniej wydaje, czy też źle mi się wydaje w twoim mniemaniu?

Owszem, żle Ci się wydaje...

Powiesz mi czyje to słowa?

Sprawa wygląda tak, że w internecie jest bardzo dużo NACIĄGACZY, którzy biorą pieniądze ZA NIC, za grupy sygnałowe, sprzedają szkolenia, jednak sami zazwyczaj na tym nie potrafią zarabiać. Są po prostu sprzedawczykami czegoś, bo mają z tego prowizję można to zauważyć na Tiktoku jak i Instagramie, jeśli widzisz taki profil, gdzie ktoś bardzo chwali się pieniędzmi, ma wykresy forex oraz inne w tym temacie to nie koniecznie jego pieniądze pochodzą z tradingu, jeśli to w ogóle są jego pieniądze, a nie tylko do zdjęć.

A Ty co sprzedajesz?

Grupę sygnałową? Szkolenia?

Czy sprzedajesz produkt Darka bo masz z tego prowizję?

Czy możesz wykazać, że Darek zarabia? Że Ty zarabiasz? Że zarabiacie faktycznie a nie teoretycznie na jego sygnałach?

Jesli tak to to zrób!

A jeśli nie to bądź łaskaw wyjaśnić mi czym różnisz się Ty i Darek od słów wystukanych przez autora powyższego cytatu?

Jak myślisz?

Dlaczego autor wątku w pierwszym poście nie zauważył, że krytykowane przez niego grupy mają ssubskrybentów, mimo, że trzeba nieraz płacić znacznie więcej niż Darkowi?

Dlaczego autor tamtych słów nie chciał do nich zastosować rzekomo prostej i oczywistej zasady, że skoro mają subskrybentów to muszą być skuteczne? Wszak wg ciebie gdyby niemieli wyników to by nie mieli subskybentów. Wg ciebie to jednak naciągacze i oszuści! Dlaczego więc do tego grona nie zaliczyć Darka, a może też - nie obrraź się - i Ciebie?

podstawą jest wiedza, nauka jak i doświadczenie

No właśnie...

Ciekaw jestem dlaczego autor tych słów ma zdanie kompletnie odmienne od Twojego. Dlaczego się z nim nie zgadzasz?

To chyba Twoje słowa:

Czy to ma w ogóle jakiekolwiek znaczenie, nie wydaje mi się. Bo dla mnie żaden to punkt odniesienia. Czy on jest po zawodówce, czy po studiach? No, chyba że to wyznacznik inteligencji ludzi i radzenia sobie w życiu, co raczej nie działa.

Dalej...

Czy można zweryfikować jego skuteczność tak, na grupie FB gdzie pokazuje co robi.

Kto może ten może...

Ja nie mogę. Choćby z tego powodu, że praktycznie z faacebooka nie korzystam, więc mój profil jest goły i wesoły i mimo chęci zasubskrybowania teej grupy nie spotkał się z łaskawością Darka i do tajnego kręgu nie został dopuszczony.

Dla jasności ww. grupa jest grupą zamkniętą więc w istocie nie ma możliwości zweryfikowania czegkolwiek bez łaskawej zgody ocenianego. Grupa nie poddaje się też żadnej ocenie reputacji. 

Przyponę, że grupa - z założenia - jest też tajna, bowiem wolą Pana Darka tym co na grupie dzielić się nie można. Musi zostać na grupie...

22 godziny temu, marek505 napisał:

9BThtXl.jpg

@pepperoniss a to co to jest? Swera kłamstw. 

96A7EEA4-D170-4AFF-95B3-2AC226DCDC40.thumb.png.5594163382038194378684b100a97553.png

4FC43916-C876-47C6-9655-08F1FF2B63BC.thumb.png.cb80f10b8b49257bf04a1fee8d47c1ff.png

EF2AD927-8DA9-431F-88FF-89EA60F9F7C1.thumb.png.133f66ae246de3540d70cd3ad7cd280e.png

24A41AD7-1E40-4CDA-A3D5-6427758EF813.thumb.png.086f0cef1c51bae69a769484b3c5b688.png

Nie bede ci już odpisywał poddaje się, poważnie, zabijają mnie twoje przydługawe opisy i to że na siłę próbujesz udowodnić swoją rację, nie chce mi się marnować życia na czytanie twoich wywodów po kilka razy, aby odpisywać na nie po kolei. Wywodów, które i tak nic sensownego nie wnoszą w moje życie. 

Inni jak chcą niech czytają te twoje eksperckie wypowiedzi.

To że ty nie możesz zweryfikować tego, bo nie używasz FB to już twój problem.

Skupmy się na zarabianiu i wykorzystaniu szansy na tym rynku, a nie bezsensownej przepychance, którą prowokujesz. 

pozdrawiam.

Edited by marek505

siłę próbujesz udowodnić swoją rację,

Szkoda, że Ty nie próbujesz wykazać swojej racji.

Ba...

Ani tej zawartej w pierwszym poście.

Ani tej w jednym z ostatnich.

Mimo, że różnią się one o 180 stopni...

2 minuty temu, marek505 napisał:

nie chce mi się marnować życia na czytanie twoich wywodów po kilka razy

Jasne...

Lepiej przeznaczyć je na opowiadanie bajek i budowanie własnego ego... 

Jak choćby takich...

eeZGjsN.png

A tu źródło tego sukcesu...

sVTfV1U.png

Inaczej rzecz ujmując...

Waćpan wprost daje swoim blogowiczom radę, by...

liczyli na ślepy los...  Nie trzeba wiedzy... nie trzeba nauki... by zarabiać na rynku..

I owszem! To jest prawda! Ba, nawet świtęta prawda!

Jest dokładnie tak jak radzisz!

Można zyskać licząc na ślepy los!

Wszak i ślepej kurze trafi się ziarno!

Tyle, że to żadne wysublimowana strategia inwestycyjna lecz zwykła loteria, zwykły totolotek w którym ciagle kreślisz te same liczby licząc, że wygrasz...

Lcws9iD.png

I masz tego pełną świadomość. 

Wszak na końcu bloga piszesz, że z emerytury mogą być nici...

vxI2WD8.png

Ergo... To nie jest pomysł na zabezpieczenie na starość lecz liczenie na ślepy los. Trudno więc to nazywać emeryturą czy też nawet oszczędzaniem.

I dla jasności. Nie ma nic przeciwko temu byś Ty lub ktokolwiek inny proponował podjęcie ryzyka inwestycji w losowe walory dowolnych wolnych kwot i liczenie na to, że za jakiś czas ich wartość wzorśnie nie tylko nominalnie ale i realnie.

Tyle, że wynik, którym w cytowanym poście się tak bardzo chwalisz nie jest w żadnym razie wynikiem ani Twojego geniuszu ani nawet przeciętnych zdolności bowiem oczywistą oczywistością jest to, że łączna wartość posiadanych walorów rośnie gdy ich ceny rosną tak jak teraz. A przecież ddo tego sprowadza się Twoja stratega. Chwalenie się teraz sukcesem swojej "startegii" jest nadużyciem i to wielkim. Dziwnym bowiem trafem gdy wartość zakupionych w ramach tej "strategii" malała nie oceniałeś tego jako porażkę pomysłu lecz był to element uśredniania cen.

Uwierz nie jest niczym nadzwyczajnym notować wzrost wrtości potfela na rosnącym rynku. To raczej norma.

I na koniec pewna opinia spod cytowanegoo wcześnie postu i Twoja na nią odpowiedź...

uXp6h8A.png

Myslę, że to dużo wyjaśnia...

Być może masz rację... I może rzeczywście Jakub "wykręcił" jakieś centy w czasie gdy Ty masz wyniki z wieloma zerami choć musimy Ci w to uwierzyć na słowo, bo przecież Ty niczego z tego co twierdzisz nie musisz i nie chcesz udowadniać. Ja zaś nie mam potrzeby tego kwestionować.

Bo nawet jeśli to jest prawda to i tak nie zmienia to faktu, że brak fundamentów w Twoim podejściu do inwestycji i liczenie na ślepy los albo wiara w równie wiarygoddnych guru inwestycji z prawdopodobieństwem graniczącym z pewością doprowadzi Ciebie i tych, którzy nieopacznie Tobie zaufali do utraty większości bądź całości środków.

A wnosek mój wynika z tego, że tak się kończy inwestowanie w giełdę przez większość inwestorów, którzy nie mają żadnej lub mają znikomą wiedzę na temat mechanizmów rynkowych zwłaszcza jeśli swe decyzje opierają wyłącznie na podstawie analizy wskaźnikowej.

Większość na giełdzie w ostatecznym rozrachunku traci. I niczego nie zmieniają chwile euforii na górce, których jedną  właśnie przeżywasz i próbujesz nią zarazić innych.

Najsmutniejsze w tym wszyskim jest to, że takie rady jak udzielasz w sprawie emerytur są najzwyczajniej szkodliwe. Choć nie przypuszczam byś robił to celowo, mimo, że w poście na blogu zawarte są rflinki, dzięki którym możliwe jest, że Twoje testowanie Twojej "strategii" jest beznakładowe i finansowane przez poleconych.

1 godzinę temu, marek505 napisał:

Wywodów, które i tak nic sensownego nie wnoszą w moje życie.

To Twoje zdanie. Choć nie wiem czy za chilkę znów go nie zmienisz :) 

Tymczasem to Ty na temat polecanego projektu nie chciałeś nic sensowenego i weryfikowalnego powiedziedzieć. Teraz już wiem, że dlatego, iż uważasz, że nie musisz i nie ma takiej potrzeby. I choć mam zdanie przeciwne to szanuję Twoje :) 

Inni jak chcą niech czytają te twoje eksperckie wypowiedzi.

Hm... Za eksperta - do tego z własnej nominacji - to raczej Ty usiłujesz robić... Tylko dlatego, że ponoć zarabiasz krocie choć niczego nie musisz i nie chcesz udowadniać. Ale cóż... Polska to wolny kraj. I każdy może być ekspertem od giełdy :) 

To że ty nie możesz zweryfikować tego, bo nie używasz FB to już twój problem. 

Możesz sobie manipulować do woli... 

Po pierwsze nic takiego nie napisałem. Napisałem jedynie, że Twój guru REGLAMENTUJE dostęp do grupy i ocenia, który profil jest godny zaszczytu dostępu ddo jego tajnej grupy. To, że mało używam facbooka to i owszem,  moja spawa ale nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. To Twój guru Darek ma problem z dopuszczeniem do grupy "gołego" profilu.

Efekt jego dzałłań jest taki, że wbrew temu co twierdzisz niczego nie mogę zweryfkować.

I śmiem przypuszczać, że nie tylko ja.

2 godziny temu, pepperoniss napisał:

Szkoda, że Ty nie próbujesz wykazać swojej racji.

Ba...

Ani tej zawartej w pierwszym poście.

Ani tej w jednym z ostatnich.

Mimo, że różnią się one o 180 stopni...

Nie chce mi się po prostu, chyba mam do tego prawo.

Jasne...

Lepiej przeznaczyć je na opowiadanie bajek i budowanie własnego ego... 

Jak choćby takich...

To są fakty, nie żadne bajki. A EGO mam na miejscu i mi nigdzie nie odleciało, jeśli byś mnie znał, a nie znasz to byś wiedział, że takie uszczypliwe posty robię od czasu do czasu, aby kopnąć ludzi do działania.

Chyba że znasz, bo teraz wyszło, że jednak masz FB i doskonale sobie na nim radzisz, wyszło też to, że kłamałeś o tym jak to nie masz możliwości zweryfikować grupy Darka :lol:

Za to jesteś Turbo kot w wyciąganiu rzeczy, które są wyrwane z kontekstu i czepiania sie ich.

A tu źródło tego sukcesu...

Dokładnie i wszystko ładnie opisane. Myślę, że się podoba i tobie jak czytelnikom. Bo pomysł prosty, ale nie każdy na niego potrafi wpaść.

Chyba dalej nie zauważyłeś, że jako inwestor nie tylko zarabiam na krypto, a  zarabiam na różne sposoby. Pewnie i tak tego nie ogarniesz, no cóż, postaram się tobie trochę szerszy obraz pokazać co jest moim koszykiem w krypto:

Hodluje od lat tj od 2016 roku ja i moi znajomi, dzieki którym kupowałem kryptowaluty bardzo tanio

Traduje - z darkiem jak i sam

Testuje różne narzędzia do tradingu z lepszym lub gorszym wynikiem, piszę o tym open, aby pokazać ludziom co działa, a co nie -  tak samo jak tu na foum wątek z Ctraderem, gdzie na innym forum mnie wyśmiali, mi podwoiło kapitał, ale po co się mam kopać z lemingiem?

Śledzę YT, twitter, reddit, 4chan i inne miejsca

Kupuje projekty shortterm - pod wydarzenia

Kupuje projekty na midterm - swing trading na kilka tyg, ewentualnie do 3 miesięcy

Kupuję projekty na longterm - 5 miesięcy +

Stakuje - na portfelu i na giełdzie

Kopie ETH koparkami od 2017 roku

Uzywam farmingu, launch pool oraz innych mozliwości

Korzystam z Defi

Korzystam z UNI swap - tez pokazałem to ludziom, gdzie za darmo dostali krypto uni 200 szt, dziś cena 20$, kto trzymał 50% tak jak zasugerowałem ma mega fajny plus.

Zbieram Airdropy - pokzuje to ludziom, dzięki mnie w ostatnie 2 lata zarobili kupę kasy.

A Projekt Cryptosalvaton powstał w listopadzie 2018, a ja zarabiam od 2016 na krypto, gdzie w tym projekcie chodzi o to, aby pokazać, że z drobnych pieniędzy można zrobić coś większego nie skupiając się nad tym za wiele.

Dodatkowo mam jeszcze wiele innych alternatywnych inwestycji i sposobów na zarabianie.

Jednak jak ty to możesz to wiedzieć nie znając człowieka i oceniając kogoś przez pryzmat wycinków z posta na FB, który celowo został napisany prowokacyjnie. Czy obraz ocenia się po skrawku płótna?

Dodatkowo twierdzisz, że robie coś na oślep, gdzie nie posiadasz w tym elementarnej wiedzy co i jak robie. Podejrzewam, że jeśli chodzi o kryptowaluty mam dużo większą wiedzę i doświadczenie niż ty, zamiast z tego skorzystać to zaniżasz mnie i atakujesz sugerując czytelnikom, że jestem zwykłym oszołomem, bez wiedzy. :cheesy:

BRAWO :D trzymaj tak dalej

Inaczej rzecz ujmując...

Waćpan wprost daje swoim blogowiczom radę, by...

liczyli na ślepy los...  Nie trzeba wiedzy... nie trzeba nauki... by zarabiać na rynku..

I owszem! To jest prawda! Ba, nawet świtęta prawda!

Jest dokładnie tak jak radzisz!

Można zyskać licząc na ślepy los!

Wszak i ślepej kurze trafi się ziarno!

Tyle, że to żadne wysublimowana strategia inwestycyjna lecz zwykła loteria, zwykły totolotek w którym ciagle kreślisz te same liczby licząc, że wygrasz...

Bzdury opowiadasz, jak widać  nie potrafisz zrozumieć celu tego projektu, a czytelnicy niech sobie robią co chcą, ja robie po swojemu kupuję stać mnie na stratę i to samo zasugerowałem na BLOGU.

Przecież ty masz jak i inni macie wolną wolę, róbcie co i jak chcecie,  dodam tylko że osoby, które poszły moimi śladami dziś tez mają ponad 200% zysku i mi za to dziękują, jakoś przetrwały całą bessę i nie wyprzedały tego, widocznie rozumieją założenie tego działania.

I masz tego pełną świadomość. 

Wszak na końcu bloga piszesz, że z emerytury mogą być nici...

Tak dobrze zauważyłeś jestem świadomy w 100 % ryzyka i tego, że z tego eksperymentu, bo tak go też nazwałem może być zysk, albo może nie być nic, czy to coś złego twoim zdaniem?

To samo każdy kto podejmuje takie działanie powinien też być świadomy, przecież jasno tam napisane.

Tyle, że wynik, którym w cytowanym poście się tak bardzo chwalisz nie jest w żadnym razie wynikiem ani Twojego geniuszu ani nawet przeciętnych zdolności bowiem oczywistą oczywistością jest to, że łączna wartość posiadanych walorów rośnie gdy ich ceny rosną tak jak teraz. A przecież ddo tego sprowadza się Twoja stratega. Chwalenie się teraz sukcesem swojej "startegii" jest nadużyciem i to wielkim. Dziwnym bowiem trafem gdy wartość zakupionych w ramach tej "strategii" malała nie oceniałeś tego jako porażkę pomysłu lecz był to element uśredniania cen.

Po prostu odkryłeś tu Amerykę, przecież logiczne, że uśrednianie ceny tak działa, tylko trzeba to robić stale i systematycznie.

Gratuluje spostrzeżeń. Jak miałem minus 40% na tym projekcie też to pokazywałem, pokazywałem, że ja kupuję itd. bo taki sobie założyłem cel i się go trzymam, kto chciał tutaj zarobić szybko to wymiękł, raczej nie z mojej winy, a z braku swojego sprecyzowanego celu.

Możesz rzucić jeszcze okiem na blog Bitfilar, i napisać o nim to samo, co o mnie. Obrzucić go łajnem, bo przecież to nie pojęte, aby pokzać coś na czym można zarobić lub stracić dorosłym i myślącym ludziom. Prowadzacy bitfilar nazwał sobie bloga 

"Moja emerytura w bitcoinach. Blog o alternatywnej formie oszczędzania w kryptowalutach. Dodatkowy filar emerytalny, czyli eksperyment na lata."

Ja się inspirowałem nim właśnie. Może też żle zrobiłem? On też nie odkrył jakoś zlotego grala, ale jak ja bym nie przeczytał jego bloga to bym dziś nie miał tylu kryptowalut w projekcie, który dostosowałem do siebie.

Myslę, że to dużo wyjaśnia...

Być może masz rację... I może rzeczywście Jakub "wykręcił" jakieś centy w czasie gdy Ty masz wyniki z wieloma zerami choć musimy Ci w to uwierzyć na słowo, bo przecież Ty niczego z tego co twierdzisz nie musisz i nie chcesz udowadniać. Ja zaś nie mam potrzeby tego kwestionować.

Bo nawet jeśli to jest prawda to i tak nie zmienia to faktu, że brak fundamentów w Twoim podejściu do inwestycji i liczenie na ślepy los albo wiara w równie wiarygoddnych guru inwestycji z prawdopodobieństwem graniczącym z pewością doprowadzi Ciebie i tych, którzy nieopacznie Tobie zaufali do utraty większości bądź całości środków.

Tutaj cóż forma mojej wypowiedzi jest taka, a nie inna. A dlaczego? No z prostych powodów.

Ludzie mnie pytają czy kupować kryptowaluty i kiedy jest odpowiedni czas i tak co roku dostaje tysiące wiadomości, od nowych jak i starch znajomych, gdzie na górce zawsze jest to wiadomości X5 więcej ponieważ wspieram społecznośc krypto i ludzie mnie znają, wiedzą że wiem co robię i potrafie nauczyć i przekazać wiedzę, co wyda się dla ciebie nieprawdopodobne, to robie to za darmo :rolleyes: ale jest haczyk, a taki, że ucze ich jak zarabiać na krypto w zamian za to, że korzystają z różnych airdropów i promocji, które opisuję na blogu.

Zapewne dla wielu "janków' "fakeów' "cwaniaków internetowych" "ameb" "lemingów' :blink: jeden czort jestem tym złym, niedobrym naganiaczem, naciągaczem, łapaczem refów, zwał jak zwal. 

A to wszystko dlatego, że za przeproszeniem g©wno wiedzą o mnie, mojej intencji, moich działaniach i tym, że jeśli ja komuś mogę pomóc to mam z tego satysfakcję, a jeszcze większą satysfakcję mam jak z czasem takiej osobie żyje się lepiej, bo dzięki mnie zauważyła możliwości, o których nie miała wcześniej pojęcia, że to wszystko może być tak proste.

Oceniajcie jak chcecie, ja mam to gdzieś znam swoją wartość i ludzie którzy potrafia to docenić, a co ważne zapytć też ją znają.

Tego typu posty, który tu wkleiłeś dla mnie jest logicznym, że jest pisany w ten sposób, aby ludzie sobie pomyśleli - " wez zobacz, jak cwaniaczy" "wez zobacz chwali się" itd wiedziałem, ze mogą być pozytywne reakcje jak i negatywne.

Dlaczgo ty właśnie wyrwałeś z kontekstu ten jeden negatywny komentarz ? Może pokaż inne komentarze, aby było fair play :D Wybrałeś 1 negatywny komentarz jakieś sfrustrowanej i niezadowolonej osoby moim zachowaniem, dlaczego nie pokazałeś osób, które są zadowolone i które właśnie dzięki takim postom coś zyskały, nawet nie pieniądze a świadomość czegoś.

@pepperoniss-ku czy to tak ładnie manipulować i kogoś zaniżać na forum, gdzie waćpan tak wymaga PRAWDY no to jest dopiero smutne...

TbMkRQk.jpg

7uNNFaM.jpg

1ElH0F2.jpg

Moje posty mają dawać poruszenie, jednych uszczypnąć w innych wytworzyć focha, taki mój cel, mam za to przepraszać, bo uraziłem kilka osób, nie wydaje mi się - resztą w odpowiedzi do Jakuba masz wszystko wyjaśnione haha.

To czy te osoby zarobią, czy stracą pieniądza, będziemy oceniać wtedy jak to nastąpi, a nie teraz, bo to nie ma żadnego sensu.

A wnosek mój wynika z tego, że tak się kończy inwestowanie w giełdę przez większość inwestorów, którzy nie mają żadnej lub mają znikomą wiedzę na temat mechanizmów rynkowych zwłaszcza jeśli swe decyzje opierają wyłącznie na podstawie analizy wskaźnikowej.

Większość na giełdzie w ostatecznym rozrachunku traci. I niczego nie zmieniają chwile euforii na górce, których jedną  właśnie przeżywasz i próbujesz nią zarazić innych.

Twój wniosek, sanuje go tylko, jakoś ja jeszcze na tym eksperymencie nie straciłem, jeśli stracę, bo zbanują krypto cóż trudno, coś się wydarzy hmmm zobaczymy. Może zejdę na CO VIDA kto wie.

Uważam, że wystarczająco edukuję ludzi z odejściem do tego w taki, a nie inny sposób, że powtarzam wrzuć drobne, które wydałbyś na kawe, fajki, czy piwo z kolegami i potraktuj to jak byś już tego nie miał 

Najsmutniejsze w tym wszyskim jest to, że takie rady jak udzielasz w sprawie emerytur są najzwyczajniej szkodliwe. Choć nie przypuszczam byś robił to celowo, mimo, że w poście na blogu zawarte są rflinki, dzięki którym możliwe jest, że Twoje testowanie Twojej "strategii" jest beznakładowe i finansowane przez poleconych.

Smutne rzeczy i te najsmutniejsze opisałem już wyżej, to ty zasmucasz nie ja.

Nie uważam, iż udzielam rad, wręcz przeciwnie jak widzę, że ktoś nie ogarnia mentalnie to ODRADZAM

Ja za to  robie swoje moge dać wskazówki jeśli ktoś zwyczajnie mnie o to poprosi, byłbym arogancki jeśli bym odmówił lub napisał w stylu, jakim pokazałeś na screenie z FACEBOOKA, którego rzekomo prawie wcale nie używasz, za to dla mnie potrafiłeś zrobić wyjątek, czyli nie jestem ci obojętny, a może twoim celem i misją na tym forum jest zaniżanie ludzi i wyciąganie brudów, porażek i innych takich rzeczy? Tak właśnie mi się wydaje.

Wracając do wątku,  ja tylko pokazuję co robię, jak robie, po co robie, gdzie robie - a dlaczego ? Bo mam z tego radość i satysfakcję, ty za to widzisz podstęp i naganianie :lol::lol: I to, że na pewno robie to po to, aby obłowić się z reflinków, weź już wyluzuj.

Nie mam zabiamru brać odpowiedzialność dorosłych ludzi na siebie - NIE DZIĘKUJE, sa dorośli, dostali wskazówki niech sami sobie decydują

Czy moja strategia jest dobra, nie wiem, dla mnie tak, bo ta forma  systematycznych zakupów za drobne działa w długim terminie, co roku miałem górkę i dołek i tak będzie się powtarzać. Jeśli ktoś ma do tego emocje, niech sobie sprzeda, wyjmie wkład to nie straci nic, najwyżej nie zarobi. Też to powtarzam.

Nie mam nawet intencji, aby komuś szkodzić, nigdy nie miałem, a robiąc różne rzeczy nie zawsze wszystko wychodzi, bo to jest normalne ja to wiem, ty zapewne też

A co do reflinków, tak są zawarte, bo sam już wiesz, że korzystam z tej formy zarobku, jakim jest afiliacja. Sam podobno twierdzisz, że to niczłego, a tu znowu próbujesz wmówić czytelnikom, że ja na pewno jestem ten zły bo naganiam na reflinki, i zarabiam z tego kupe siana, gdzie moje kryptowaluty tak na prawde mam za darmo a naiwni ludzie kupują za swoje ciężko zarobione pieniądze i mogą stracić, a ja z tego mam w qrwe siana :lol::lol::lol:

Przepraszam wujku @pepperonissie szczera prawda jest taka, że nie masz żadnej racji i ponownie próbujesz mnie zaniżyć i skompromitować Pisząc "Choć nie przypuszczam byś robił to celowo, mimo, że w poście na blogu zawarte są rflinki, dzięki którym możliwe jest, że Twoje testowanie Twojej "strategii" jest beznakładowe i finansowane przez poleconych."

Fakt- napisałeś słowo MOŻLIWE, aczkolwiek ciężko to zakodowąc w kontekscie zdania i z góry sugerujesz, że jednak nagoniłem tylu "jeleni" bo to wasze ulubione słowo tutaj, że to oni płacą za moje zakupy i ja tak naprawdę nic nie ryzykuje.

Piszesz mi o EGO, a sam nie masz tego swojego EGO ogarniętego, bo na siłę aż wmawiasz czytelnikom i sobie dziwne rzeczy.

A testowanie strategii mój drogi nie jest beznakładowe, ponieważ to, co Bitpanda daje z afilacji to jakieś centy, a ja przez okres 2 lat wpłaciłem na nią ponad 12 000€ z własnej kieszeni, i co miesiąc obecnie wpłcam i kupuję za swoje. Jak już wspomniałem nie muszę nic udowadniać, ale zrobie dla ciebie wyjątek

38JnKYG.png

Qr6DJkY.png

To jest mój projekt, który jest wzorowany na innym, ale ja robie go po swojemu dla siebie nie dla innych!

I smutne jest dopiero to, że ty @pepperoniss jesteś typem człowieka szukającym wiecznie dziury w całym i uważającym wszystkich za kłamców, oszustów i naciągaczy. Nie potrafisz docenić, że ktoś chce zrobić coś dobrego dla otoczenia, a od razu go zaniżasz.

To jest smutne.

Pozdro. Tak jak już napisałem wcześniej trochę wiary w ludzi.

wniosek mam taki

Proszę cię daruj sobie już ten wątek, daj ludziom żyć i korzystać bo twoimi wywodami powodujesz, że może ich ominąc fajny zarobek. Ty nie chcesz luzik nie korzystaj z grupy Darka, ale widze że na siłe starasz sie udowodnić że to nie działa pisząc jednocześnie, że nie masz na to dowodów i nie masz jak tego sprawdzić bo nie korzytasz z FB, po czym wklejasz screeny z FB aby mnie tutaj obrazić i wystawić na kompromitację. Bardzo słabe zagranie z twojej strony.

Edited by marek505
dodanie screenów

Teraz, marek505 napisał:

Nie chce mi się po prostu, chyba mam do tego prawo.

Owszem... Masz i w pełni z tego prawa korzystasz. 

Takie wiem ale nie powiem ale uwierz mi na słowo, bo mam kolosalnee eefekty choć nie będę tego udowadniał bo nie musszę i mam do tego prawo...

Masz...

I pracujesz na swoją reputację.

I do tego tesz masz prawo.

uszczypliwe posty robię od czasu do czasu, aby kopnąć ludzi do działania.

To nie było uszczypliwe lecz - jak słusznie ujął to Twój interlokutor - szydercze.

5 minut temu, marek505 napisał:

Chyba że znasz, bo teraz wyszło że jednak masz FB i kłamałeś żenie masz jak zweryfikować gupy Darka.

A gdzie to niby napisałem? Zacytujesz? Podlinkujesz? Czy znów czytelnicy mają Ci wierzyć na słowo?

Napiszę jeszcze raz... Nie mogę, bo to Darrek nie chciał przyjąć mnie do tej taajnej grupy. Do czego, i owszem, ma prawo ale onzacza to, że nie ma nawet hipotetycznej możliwości zweryfikowania Twoich twierdzeń.

Inna sprawa, że nie bardzo uśśmiecha mi się rola recenzenta grupy.

Z tego co zaprezentowałeś z grupy można się spodziewać tego co z płatnej części "produktu" czyli poprawnych acz podstawowych analiz technicznych jakich pełno w necie i których dokonywanie winien panować każddy, kto chce poważnie zajmować się trradingiem opartym na wskaźnikach. 

13 minut temu, marek505 napisał:

Chyba dalej nie zauważyłeś, że jako inwestor w krypto zarabiam na różne sposoby.

Przecież to Twoje pieniądze, Twój czas, Twoje ryzyko i masz pełne prawo robić z tym co chcesz. Mnie nic do tego...

W tym watku odnoszę się głównie do projektu, który raczyłeś byłeś nam zaprezentować w samych superlatywach ale żadnej z nich nie chcesz bo nie musisz wykazaćć, bo masz do niewykazywania prawo...

16 minut temu, marek505 napisał:

Tak dobrze zauważyłeś jestem świadoy w 100 % ryzyka i tego, że z tego eksperymentu, bo tak go też nazwałem może być zysk, albo może nie być nic, czy to coś złego twoim zdaniem?

Nie napisałem nigdzie, że jest w tym coś złego. 

Jedynie tyle, że to końcowe zdanie nijak się ma ddo tytułu wpisu o emeeryturzee z krypto. Emerytura bowiem kojarzy się z zabezpieczeniem wartości a nie ze spekulacją i znacznym ryzykiem. 

19 minut temu, marek505 napisał:

Po prostu odkryłeś tu Amerykę, przecież logiczne, że uśrednianie ceny tak działa, tylko trzeba to robić stale i systematycznie.

Niczego nie odkryłem. To Twoje a nie moje słowa. Ja je tylko przytoczyłem. I wcale nie twiedziłeem, że są nieprawdziwe.

Wskazywwałem jednak na pewien zabieg eystyczny, którego używałeś gdy nie mogłeś się pochwalić wzrssotem wartości portfela. Wówczas z oczywistych względów nie mówiłeś o sukcesie ale nie nazywałeś też tego spaddku zawodem czy rozczarowaniem. Wówczas nazywałeś to szansą na tańszy zakup, uśrednianiem cen. Teraz gdy rynek podąża na północ nia ten aspekt już jest nieisotny. Teraz widzisz sukcces sswojeej strategii...

24 minuty temu, marek505 napisał:

Jak miałem minus 40% na tym projekcie też to pokazywałem, że kupuję itd. bo taki sobie założyłem cel

Owszem... Dlatego w istocie grasz na loterii i to oferujesz innym.

Jak pisałem nie mam jako tako nic przeciwko temu tyle, że wolę nazywać rzecczy po imieniu. Między innymi oceniając taką "taktykę" jako szkodliwą. Bo niepodpartą niczym poza Twoim czujstwem, które zresztą mussimy przyjąć na czuja albo wiarę...

To nie jest ooparte na racjonallnośści lecz marzeniach. Acz każdy może marzyć i na tej podstawie wydawać sswoje środki. Ja takie podejściee odradzam. Nie jest to zresztą tajemnicą. Wielokrotnie już na forrum pisałem, że wyznaję filozofię, że lepiej strcić okazję niż pieniądze. Ty zdaje się należysz do tych, którzy wolą mawiać, że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana zaminając jednak o innej prawdzie, że kto nie ryzykuje, ten we Wronkach nie siedzi.

34 minuty temu, marek505 napisał:

Tutaj cóż forma mojej wypowiedzi jest taka, a nie inna z prostych powodów. Ludzie mnie pytają cy kupować kryptowaluty i kiedy jest odpowiedni czas i tak co roku dostaje tysiace wiadomości, gdzie na górce zawsze jest to wiadomości X5 więcej.

Hm... Ja w takiej sytuacji wolę odesłać do odpowiedniej literatury bądź bardziej wyspecjalizowanych forów nie zaś dawać rady. No, ale skoro Ty czujesz się na siłach by uddzielać rad to OK. Tylko nie dziw się, że  mimo Twoich rzekomych sukcesów niektórzy - w tym ja - będą powątpiewać w Twoje eksperckie predyspozycje.

Szczegónie, że niczego o ssobie i swoich efektacch wyjaśniaćć nie chcesz i nie musisz. Zaś - co ja wiem a Ty tylko być może wiesz - Twój rzekomy sukces na rynku krypto wynika z aktualnego  trendu a nie twoich osobistych predyspozycji. Loteria po prostu.

43 minuty temu, marek505 napisał:

Jakoś ja jeszcze na tym eksperymencie nie straciłem, jeśli stracę, bo zbanują krypto cóż trudno.

Czy aby na pewno?

Znów wracamy Twojego relatywizmu...

Gdy jesteś na plus to zyskałeś ale gdy byłeś na minus to nie straciłeś. Ciekawe...

Widzisz... Ja - sszczególnie w oddniesieniu do krypto i innych mocno ryzykownych walorów, w tym hyipów - mam taką filozofiię, że poczynione na ich zakup wydatki traktuję jak koszt do czasu sprzedaży. Tak więc rozpoznaję stratę tak długo aż przychód ze sprzedaży tycch walorów nie przekroczy kosztu. Aktualna wartość ma znaczenie wyłącznie takie, że może skutkować podjęciem decyzji o ich sprzedaży i realizacji zysku lub akceptacji straty. Nikogo nie zmuszam do takiego myślenia ale zapewniam, że takie poddejście znakomicie wpływa na dobrostan i eliminuje zbędne emocje wynikające z podniecenia ogromnym bogactwem w niezrealizowanych walorch, które jutro mogą mieć zerową wartość. Taka moja prywatna strategia ZERO EMOCJI - ZERO STRESU.

Dla ciebie jak będzie strata TO TRUDNO. Ok... Sęk w tym, że póki co w rzeczywistości jesteś na minus a cchwalisz się zyskami. Przed czytelnikami roztaczasz wizję emerytury... A oni już niekoniecznie skwitują ewentualną stratę słowem TRUDNO.

Za mocno ryzykowną uważam strategię, którą w swoim pomyśle na "emeryturę" prezentujesz. Zresztą jak każdą z założeniem "KUP I TRZYMAJ". Bezpieczna startegia winna zakładać choćby częściową realizację zysków wraz z hossą...

No nie wiem, bo nie uważam iż udzielam rad, wrecz przeciwnie ja robie swoje a tylko pokazuję co robię, mam brać odpowiedzialność dorosłych ludzi na siebie NIE DZIĘKUJE

Sęk w tym, że Ty podonie jak Darek pod pozorem nie dawania rad właśnie to czynicie. 

Przecież Ty i ci, którzy Twojej rady-nierady posłuchali i robili to co Ty są zadowleni i się pod nosem uśmiechają a ci, którzy tego nie zrobili to ich krew ze złości zalewa.  

Przecież po to by podążać za Tobą dajesz im co rusz takiego kopniakowego posta...

Po to przekonujesz ich by wierzyli Ci na słowo.... Bo niczego nie musisz udowadniać...

Nie mam nawet intencji, aby komuś szkodzić, a reflinki są zawarte, bo sam już wiesz, ze korzystam z tej formy zarobku, jakim jest afiliacja

No precież dokładnie to napisałem... Jasno się chyba wyraziłem, że z tego powodu, że uważam, że Twoja propozycja oszczędzania na emeryturę jest szkodliwa nie wynika, że robisz to celowo.

Prawda? Napisałem tak?

I smutne jest dopiero to, że ty @pepperoniss jesteś typem człowieka szukającym wiecznie dziury w całym i uważającym wszystkich za kłamców, oszustów i naciągaczy.

Trudno szukać dziury w czymś co się kupy nie trzma a tak jest w promowanym przez Ciebie projekcie Darka. Jedynym konkretem jest w niej piramidalny program partnerski. Reszta jest milczeniem. Nie ja więc szukam dziury w całym lecz to Ty nie potrafisz wykazać, żee rekomendowany przez Ciebie produkt ma jakąkolwiek merytoryczną wartość.

A czy Darek nie kłamał, że załatwił z Binance upust? Kłamał. Bo niczego nie załatwił lecz skorzystał z dostępnego każdemu modelu afiliacji na tej giełdzie pozwalającego na podział należnej uczestnikowi projektu prowizji pomiędzy niego a swojeg poleconegp.

Czy nie jest kłamstwem sprzedawanie sygnałów a nazywanie tego szkoleniem?

Dla mnie jest... 

I uwierz mi... Nikogo, kto nie da mi po temu powoddów nie uważam za kłamcę, oszusta czy naciągacza. A jeśli podd czyimśś adresem takie zarzuty podnoszę to zawsze czynię to wraz z argumntacją.

Tu nie o wiarę w ludzi chodzi lecz o fakty.

Nie potrafisz docenić, że ktoś chce zrobić coś dobrego dla otoczenia, a od razu go zaniżasz.

Zaniżam? A niby kogo i czym?

Wiesz... Jak to się mówi: Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane.  To doświadczenie uczy, że dobre intencje to za mało do tego, by zamierone działanie przyniosło pozytywny efekt. Często bywa tak, że zamierzenia wręcz rozmijają się z efektami działań.

Tak może być w Twoim przypadku. Ja Twoje zachęcanie do naśladowania Twojego osszczędzania na emeryturę uważam za szkodliwe. Nie mam więc powodu by to chwalić i doceniaćć Twoje intencje. 

Jeszcze gorzej jest w przypadku głównego teematu wątku.

Tutaj bowiem nie widzę - głównie ze strony twórcy rekomendowanego produktu - żadnych potencjalnych plusów. Wręcz przeciwnie. Widzę typowy pseudoprodukt o praktycznie zerowej wartości merytorycznej ubrany i sprzdawany w piramidalny program partnerski. Zresztą nawet twórca nie kryje, że własnie ów program jest główną wartością jego produktu.

Niczego nie zmienia ty fakt, że jego zasięg jest - jak się zdaje - bardzo niewielki. Od czegś trzeba wszak zacząć.

Mi pozostaje mieć nadzieję, że p. Darek zdecyduje się w przyszości na oparcie swego biznesu na czmś innym niż piramida. Ale wybór nalezy do niego.

@pepperoniss Przeczytaj jeszcze raz bo edytowałem mój wpis ja już zakończyłem dyskusję z tobą.

Fajnie by było jak byś się odniósł do prowizji, która rzekomo pokrywa moje zakupy jak i tego, że wyciągnąłeś tylko ten negatywny komentarz, a nie pokazałeś pełniejszego obrazu.

Jestem w krypto od 2016 i moje sukcesy są wynikiem mojej ciężkiej pracy związanej z tym rynkiem, zarabiałem na bessie jak i na hossie. Nie jestem mistrzem tegorocznej hossy jak sugerujesz.

Życzę szczęścia w życiu i więcej radości, bo tu na tym forum jakiś smutny jesteś.

Edited by marek505

Widzisz Łaskawco...

Niee bardzo wiem dlaczego kogoś, kto ma inne zdanie do Twojego zunajesz za frustrata.

Ale skoro pytassz dlaczego wybrałem akurat ten post to Ci to wyjaśnię.

Powód był brdzo prosty. Otóż w Twoim poście - który także zacytowałem - byłeś raczyłeś chwalić się rzeekomym wynikiem swojego pomysłu szydząc z tych, którzy Twojego nim entuzjazmu nie drzewiej podzielili i nie poszli tą drogą...

Zacytowany przeze mnie post dokładdnie taką ocenę wyraża...

Jak już Ci wielokrotnie pisałem niee widzę powodu bym miał w swoich wypowiedziach bronic Twoich a nie moicch racji. Zresztą, pozostałe zacytowane przez Ciebie posty niczego w mojej ocenie nie zmieniają. Tak na marginesie zresztą istotniejsza była Twoja odpowiedź na ten post. Buńczuczna, samochwalcza, w której jasno stwierdzasz, że nie chcesz ssie "pierdolić" z ludzikami, którzy mają ine zzdanie od Twojego.

Co z tego, że ktoś pod Twoim postem wrzucił skrena z którego wynika to co wynikać powinno, tj, że w czasie hosty, inwestując w te same walory, w mniej więcej ten sam sposób wynik jest w tym samym kierunku.

Ale OK. Skorro uważasz, że warto go przytoczyć na zobrazowanie rzekomego ssukcesu Twojej "strategii" to go przytaczaj. Choć dla mnie to śmieszne.

Zresztą, nie widać byśś studził niezdrowe emocje wirtualnym sianem jak raczyłeś - skądinąd słusznie - je nazwać a wręcz poddoba Ci się trend uchachania z tego, że dziś wieje na północ. I nic to, że aktualna wartość portfela nie ma nic wspólnego z zaufaniem do... No własnie... Czego? Twojej wiedzy na podstawie której określiłeś walory wcgodzące w skład portfela? 

Sęk w tym, ze właśnie takie bezpodstawne zauroczenie Tobą czy Twoją metodą uważm za szkodliwe i niebezpieczne. Bez względu na Twoje intencje...

2 godziny temu, marek505 napisał:

Proszę cię daruj sobie już ten wątek, daj ludziom żyć i korzystać bo twoimi wywodami powodujesz, że może ich ominąc fajny zarobek.

Chyba kpisz!

Kogoś może ominąć fany zarobek bo nie zdecyduje się zapłacić subskrypcji rzekomenu trejderowi, o nieznanych kwalifikacjach teoretycznych i praktycznych, dokonujących prostych analiz mających stanowić sygnały inwestycyjne i sprzedających je pod postacią materiałów edukacyjnych do tego w ramach piramidalnego programu affiliacyjnego.

Uwierz, ja nikomu nie zabraniam korzystać z rad - ani płatnych ani bezpłatnych - człowieka, o którym nie można w zasadzie nic powiedzieć, który nie może się w zasadzie pochwalić żadnym doświadczeniem i efektami ani też o nieznanym wykształceniu. Tyle, żee ja to uważam za poważne ryzyko.

Co równie istotne do proponowanego przez Ciebie projektu sygnałów jak ulał pasują Twoje niepochlebne słowa o jego konkurencji

Sprawa wygląda tak, że w internecie jest bardzo dużo NACIĄGACZY, którzy biorą pieniądze ZA NIC, za grupy sygnałowe, sprzedają szkolenia, jednak sami zazwyczaj na tym nie potrafią zarabiać. Są po prostu sprzedawczykami czegoś, bo mają z tego prowizję można to zauważyć na Tiktoku jak i Instagramie, jeśli widzisz taki profil, gdzie ktoś bardzo chwali się pieniędzmi, ma wykresy forex oraz inne w tym temacie to nie koniecznie jego pieniądze pochodzą z tradingu, jeśli to w ogóle są jego pieniądze, a nie tylko do zdjęć.

Takie osoby raczej NIE dają żadnej wartości, a sprzedają szkolenia za horrendalne kwoty!

Zgadzam się się tobą: TAKIE OSOBY NIE DAJĄ ŻADNEJ WARTOŚCI!

Tylko Ty nie potrfisz wskazać jakiegokolwiek argumentu by ww. słów nie odnieść do Darka. Wręcz przeciwnie. Każdy konkret omijasz szerokim łukiem a nawet popadasz w sprzeczności.

45 minut temu, marek505 napisał:

Fajnie by było jak byś się odniósł do prowizji, która rzekomo pokrywa moje zakupy jak i tego

Hm...

Jak ma się odnosić do czegoś czego nie napisałem. Więc fajnie nie będzie... :) 

Ty nie chcesz luzik nie korzystaj z grupy Darka, ale widze że na siłe starasz sie udowodnić że to nie działa

Dla jasności i po raz kolejny. Ja nie uddowadniam, że To Darkowe Coś Niewiadomo Co nie działa. Ja usiłuję się od Cieebiee dowiedzieć czym To Coś jest i kim jest Ktoś co To Coś Sprzedaje.

Ty zaś - kompletnie gołosłownie - twierdzisz, że to kim jest ten KTOŚ i co ten KTOŚ zacz nic nie znaczy a TO COŚ jest świetne tylko ty nie musisz tego udowadniać, bo Ty niczego nie musisz...

pisząc jednocześnie, że nie masz na to dowodów

Po raz kolejny mijasz się z prawwdą... Nigdy nic takiego nie napisałem. 

i nie masz jak tego sprawdzić bo nie korzytasz z FB

Tego też nigdy niee napisałem.... To Twoje kolejne niedopatrzenie - a właśściwie niedoczytanie - albo świadome kłamstwo.

po czym wklejasz screeny z FB aby mnie tutaj obrazić i wystawić na kompromitację.

Hm... 

Z tą kompromitacją to jest tak, że skoro uważasz, że Twój post na faccebooku Cię kompromituje to nie bardzo rozumiem dlaczego petensje masz do mnie. Ale wówczas wystarczy przeprosić. Inna sprawa, że lepiej było nie pisać takiego postu ale gdy mleko się rozlało to są inne wyjścia.

Jeśli zaś uważasz, że kompromituje Cię cytowany post Twoejgo interlokutora to jesteś w błędzie. On wyraża jedynie swoje zdanie na temat Twoich zachowań. Do tego w grzecznej choć stanowczej formie. To raczej Twoja  oddpowiedź jest arogancka i niegrzeczna.

Nie bardzo wiem więc co miałoby  z mojej strony obrażać. Ale śmiało napisz. Ja nie mam problemów z przeproszeniem. Muszę jednak wiedzieć w czym rzecz...

@pepperoniss Tobie nie musi się podobać to co i jak robie, to jak systematycznie kupuję sobie portfel krypto i w sumie zbieram sobie je jak znaczki. Ty uważasz, że to jest krzywdzące, a ja, że krzywdzące jest też to, co robisz ty i jak probujesz to wyrazić i przekonać czytających do swojej racji, gdzie racje mam zarówno ja jak i ty ją masz z twojego punktu widzenia, a punkty widzenia każdy ma inne -  Tu się nigdy nie zgodzimy, bo racja jest jak Du*a każdy ma swoją, zatem ile ludzi tyle opinii.

Będą tacy, którym się pomysł spodoba, a będą i tacy, którym się podobać nie będzie jak w twoim przypadku. 

10 godzin temu, pepperoniss napisał:
15 godzin temu, marek505 napisał:

Czy można zweryfikować jego skuteczność tak, na grupie FB gdzie pokazuje co robi.

Kto może ten może...

Ja nie mogę. Choćby z tego powodu, że praktycznie z faacebooka nie korzystam, więc mój profil jest goły i wesoły i mimo chęci zasubskrybowania teej grupy nie spotkał się z łaskawością Darka i do tajnego kręgu nie został dopuszczony.

Dla jasności ww. grupa jest grupą zamkniętą więc w istocie nie ma możliwości zweryfikowania czegkolwiek bez łaskawej zgody ocenianego. Grupa nie poddaje się też żadnej ocenie reputacji. 

Przyponę, że grupa - z założenia - jest też tajna, bowiem wolą Pana Darka tym co na grupie dzielić się nie można. Musi zostać na grupie...

Czy to jest moja wina, że twój profil jest goły i uchodzi za FAKE konto na FB, których ludzie nie chcą wpuszczać na grupy bo zazwyczaj takie profile trollują to, co tam się znajduje?

4 godziny temu, pepperoniss napisał:

Zgadzam się się tobą: TAKIE OSOBY NIE DAJĄ ŻADNEJ WARTOŚCI!

Tylko Ty nie potrfisz wskazać jakiegokolwiek argumentu by ww. słów nie odnieść do Darka. Wręcz przeciwnie. Każdy konkret omijasz szerokim łukiem a nawet popadasz w sprzeczności.

Fajnie, że się ze mną zgadzasz bardzo mnie to cieszy, tylko zarówno w tym samym zdaniu już i się nie zgadzasz z kolejną rzeczą, to jak to jest w końcu?

Bo ja sam się już po prostu gubię w tym wszystkim, co tu napisałeś a na konkrety odpowiedziałem, to że moje odpowiedzi ciebie nie satysfakcjonują, cóż przepraszam nie potrafię inaczej, może masz jakiś poradnik, w jaki sposób powinienem odpowiedzieć panu @pepperoniss na forum, aby był w pełni usatysfakcjonowany.

Prynajmniej mi się tak wydaję, że odpowiedziałem ci na twoje wysublimowane pytania o wykształcenie i pochodzenie etniczne Darka, że dla mnie ma to małe znaczenie, a liczą się wyniki, których ty to nie jesteś w stanie sprawdzić i zweryfikować z wiadomych już powodów.

Winisz zatem innych o to i chcesz by to oni tobie wszystko jak na tacy przedstawili. Pokazałem co dzieje się na telegramie, ale to dla ciebie za mało. Znowu zacząłeś szukać dziury.

To program afiliacyjny ci nie pasuję, bo jest piramida - tak napisałeś, chociaż ja tak nie uważam.

Później, że szkolenie jest słabe, bo jest w formie live ze trudnym słownictwem (możesz) mieć takie odczucie ja tak nie uważam, aby było trudne, bo szkolenia, z tego co mi wiadomo są materiały, darmowe, niepłatne dostępne dla każdego na YouTube Darka, aby zrozumieć wszystko - co jak działa, nazewnictwo i wszystko to, co potrzebne ci, abyś rozpoczął trading na binance. Czy to n spot, czy na dźwigni.

Proszę, tutaj przykład, a jest tego cała playlista:

Ja już niestety nie wiem już jak sprostać tu twoim wymaganiom, dlatego napisałem, że nie chce mi się już tobie odpowiadać, chyba mam prawo prerwać dyskusję, której nie chcę prowadzić z kimś, komu będzie zawsze mało informacji.

NIE MAM ZAMIARU i NIE CHCE na siłę przekonywać kogoś do czegoś NIGDY TEGO NIE ROBIŁEM, więc i tutaj robić nie będę.

Nie sądziłem, że wątek wywoła aż taki monolog z twojej strony.

Mam jeden mocny wniosek na przyszłość z tego wyciągam - Z tego wszystkiego wynika, że nie potrzebnie dałem się wciągnąć w tę twoją dyskusję.

Bo jak już wcześniej wspomniałem to prowadzi do nikąd i można się tak wiecznie i w nieskończoność przepychać w jedną i drugą stronę, a po prostu mi się już nie chce.

Ja wiem jedno, że DLA MNIE to, co daje Darek DZIAŁA, bo z tego korzystam, pisałem to już kilkukrotnie w tym poście.

DLA KOGOŚ innego może to nie działać, ale sprawdzić należy to samemu, czy faktycznie taka forma jest da kogoś odpowiednia czy też nie i tutaj nie mam jak pomóc, bo nie znam planu dnia każdego. tego czy on będzie w stanie z tego korzystać i mieć wyniki

Nie powinno oceniać się książkę po okładce, a mam wrażenie, że ty w tym wypadku trochę tak zrobiłeś.

Chociaż jasne, masz prawo tak sądzić, tylko dlaczego ktoś tak uważą jeśli nie zebrał wystarczająco dużo informacji i sam nie sprawdził czegoś wystarczająco dobrze?

Nie musisz wierzyć mi na słowo, a nawet nie powinieneś - to powtarzam zawsze:  NEGUJ, SPRAWDZAJ, WERYFIKUJ wszystko na własną, rękę, bo to, co dla mnie jest OK, dla ciebie może być czymś, co się nie spodoba i to jet jak najbardziej OK

To, że ty nie masz jak tego zweryfikować to przecież nie jest moją winą.

A czuję się tak, że to ja zawiniłem, iż ty nie nie masz jak zebrać wystarczająco dużo informacji i dopytujesz o coraz bardziej absurdalne dla mnie rzeczy.

Ja jak coś mi się nie podoba, to nie draże tematu jak w twoim wypadku, a jeśli coś zobaczę i mnie zaciekawi szukam sam informacji, nie spotkałem się z tym, aby ktoś nie wpuścił mnie gdzieś na grupę czy nie odpowiedział na prywatną wiadomość.

5 godzin temu, marek505 napisał:

Fajnie by było jak byś się odniósł do prowizji, która rzekomo pokrywa moje zakupy jak i tego

Hm...

Jak ma się odnosić do czegoś czego nie napisałem. Więc fajnie nie będzie... :) 

7 godzin temu, marek505 napisał:

Nie napisałeś, ale zasugerowałeś to jasno i wyrźnie, co możę wprowadzić w błąd.

Sugerując coś, podejrzewasz, że tak może być czyż to nie jest właśnie tak?

Wprowadzasz jakiś tok myślenia, aby ludzie pomyśleli sobie, że tak właśnie JEST lub MOŻE być, gdzie tak napisałeś właśnie "może" a finalnie dostałeś potwierdzenie w formie screena, to odwracasz kota ogonem, że przecież ty nic takiego nie powiedziałeś  i zostawiasz wątek, no bo nie potrzebuje już on odzewu, ponieważ nie jest ci po drodze, tylko że to znowu jest właśnie w twoim unikalnym stylu, aby wyrwać z kontekstu tylko to, co pasuje ci w danym momencie.

Ja nie wiem w ogóle, dlaczego ty tutaj w ten wątek przyniosłeś jakieś screeny z FB i jaki był tego cel, może taki, że po prostu nie wiesz już i nie masz innych sposobów na to, aby na siłę udowadniać coś, tylko co chciałeś udowodnić?

To, że jestem arogancki i przez to nie mogę mieć w czymś racji?- Takie mam po prostu wrażenie i odczucie tego co robisz.

Ty nie chcesz luzik nie korzystaj z grupy Darka, ale widze że na siłe starasz sie udowodnić że to nie działa

Dla jasności i po raz kolejny. Ja nie uddowadniam, że To Darkowe Coś Niewiadomo Co nie działa. Ja usiłuję się od Cieebiee dowiedzieć czym To Coś jest i kim jest Ktoś co To Coś Sprzedaje.

Ty zaś - kompletnie gołosłownie - twierdzisz, że to kim jest ten KTOŚ i co ten KTOŚ zacz nic nie znaczy a TO COŚ jest świetne tylko ty nie musisz tego udowadniać, bo Ty niczego nie musisz...

Usiłujesz się ode mnie dowiedzieć kim jest Darek, jak bym wiedział to bym powiedział, nie znam go prywatnie, jednak szanuję go i to co robi, tak jak każdego innego człowieka.

Widzisz ja cię też nie znam, jednak szanuję to co robisz tu na forum, nie liczy się dla mnie, do jakiej szkoły chodziłeś, czy masz jakieś wykształcenie, bo to mało znaczące jest. Odpisuję ci na tyle ile potrafię, jednak nie zawsze się z tobą zgadzam.

Za to Ty ciągle drążysz i z mojego punktu widzenia czepiasz się już teraz mnie i tego co robie, jak robie itd.

Potrafiłeś przyjść tutaj ze screenami z FB, które nie dotyczą tego wątku i raczej nic tutaj nie wnoszą, bo dotyczą czegoś innego więc zrobiłeś offtopic - jaki był tego cel, powiesz mi, bo ja nie wiem, wytłumacz mi proszę co chciałeś tym pokazać i udowodnić?

5 godzin temu, pepperoniss napisał:

Tu znowu uczepiłeś się tego, że napisałem, iż niemusze niczego udowadniać i teraz bijesz piane o to...

i nie masz jak tego sprawdzić bo nie korzytasz z FB

Tego też nigdy niee napisałem.... To Twoje kolejne niedopatrzenie - a właśściwie niedoczytanie - albo świadome kłamstwo.

Widzisz dla ciebie to kłamstwo, a dla mnie fakt.

Teraz wiemy już, że jednak faktycznie korzystasz z FB tylko nie korzystasz z niego moim zdaniem w poprawny sposób.

I znowu mi powiesz, że co ja tam wiem o poprawności korzystania z FB.

Teraz dla jednych poprawnym sposobem może być to, że np. ja mam prawdziwy profil na FB i tak też go używam, a dla innych poprawne wykorzystanie może być posiadanie profilu, który de fakto prawdziwym nie jest, bo jest pusty.

8 godzin temu, marek505 napisał:

po czym wklejasz screeny z FB aby mnie tutaj obrazić i wystawić na kompromitację.

Hm... 

Z tą kompromitacją to jest tak, że skoro uważasz, że Twój post na faccebooku Cię kompromituje to nie bardzo rozumiem dlaczego petensje masz do mnie. Ale wówczas wystarczy przeprosić. Inna sprawa, że lepiej było nie pisać takiego postu ale gdy mleko się rozlało to są inne wyjścia.

Jeśli zaś uważasz, że kompromituje Cię cytowany post Twoejgo interlokutora to jesteś w błędzie. On wyraża jedynie swoje zdanie na temat Twoich zachowań. Do tego w grzecznej choć stanowczej formie. To raczej Twoja  oddpowiedź jest arogancka i niegrzeczna.

Nie bardzo wiem więc co miałoby  z mojej strony obrażać. Ale śmiało napisz. Ja nie mam problemów z przeproszeniem. Muszę jednak wiedzieć w czym rzecz...

Mój post mnie nie kompromituje, nie jest to pierwszy i ostatni post tego typu.

Bardziej  mam takie wrażenie ty starasz się to zrobić na forum, tak ja to odebrałem, jeśli nie to napisz wprost, że nie miałeś takiego celu, tylko dalej nie rozumiem, po co to zrobiłeś- jak post na FB dotyczył całkiem czegoś innego.

Jakie mleko się rozlało?  Tak jak napisałem ten wątek, a post to 2 całkiem niezwiązane z sobą rzeczy, arogancki cóż taki miał właśnie być jednych ukłuje innym się spodoba, co zresztą widać po reszcie komentarzy.

Przeprosisz wow - Nawet nie oczekuje przeprosin, bo nie ma chyba za co przepraszać, bo mleko się wylało, nie rozumiem po prostu połączenia tych 2 faktów:

Wątek na tym forum na temat Darka, a mój post na temat czegoś, co robie w całkowicie inny sposób.

Wątek stworzyłem informacyjnie, że jest taka, nie inna opcja, a ty sobie wziąłeś za cel stworzenie tutaj, sam nie wiem czego już nawet, ciężko mi to zrozumieć co ty chcesz? Wiem, tylko że ty nie zgadzasz się ze mną, masz mnie za aroganta, którym nie jestem, ale oceniłeś to po jednym komentarzu na FB i uważasz, że właśnie co robie za szkodliwe. To twoje zdanie, za to inni powiedzą, że to, co robie fajne. Tak jak już pisałem ile ludzi tyle opinii, ja nie chce trafiać do każdego.