Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Program:
logo2.png

Zwrot/Plany:
(Naliczenia w dni robocze)
nQ8UQ6k.png
Wypłaty: manualne
Mój komentarz: 
Program typu after który dopiero co wystartował(spał ponad 250dni). Po pierwsze posiada doświadczonego i otwartego na kontakt admina(Właściciel programu na R.....N, który działał i płacił 4-5msc). Twierdzi, że nie jest typowym scammerem. Wiadomo to tylko słowa ale jak pamiętamy z poprzedniego prgoramu admin potrafi dobrze promować i posiada na to spory budżet. Ja ze swojej strony wchodzę za $200 z czasem dołożę do $500 na dniach. 

System referencyjny:
Bardzo rozbudowany z bonusami za LVL oraz miesięcznymi + 5% z refaR0bNK25.png

Mój depozyt:

hhYMakK.png

Edited by nowampson

Widziałem program zaraz po wybudzeniu , dobrze wygląda:) że niby admin razzletona , mam trochę wątpliwości, raczej on by się pojawił na ISA ? Woody jakos tez wszedł, pojawił sie na Emily tez go wzięła,  reasumując może dać zarobić. ja osobiście się jakoś waham ale może wejdę 

Edited by lordzuk
  • Like 1

12 godzin temu, lordzuk napisał:

Widziałem program zaraz po wybudzeniu , dobrze wygląda:) że niby admin razzletona , mam trochę wątpliwości, raczej on by się pojawił na ISA ? Woody jakos tez wszedł, pojawił sie na Emily tez go wzięła,  reasumując może dać zarobić. ja osobiście się jakoś waham ale może wejdę 

chodziło mi bardziej o roboton :P 

Edited by nowampson

15 godzin temu, Emmaras napisał:

Wypłaca ?

tak wypłaca dowód tutaj: 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By marcinryt
      Witajcie,
      Mam taki pomysł na większą skalę.
      Chodzi o "uprawę" Drzew tlenowych tak zwanych oxytree
      Docelowo zakup gruntów i uprawa tych drzew w ilości ok 100 hektarów to jest ok 50000 drzew
      Sprzedaję prawo własności drzewa i części zysków z nim związanych.
      Cena zakupu 1 drzewa to 300 zł - co obejmuje, sadzenie, nawożenie, pielęgnacja, ogrodzenie powierzchni uprawianej, wycinka, sprzedaż - czyli pełna obsługa"
      Cena sprzedaży 1 drzewa po 6-7 latach to w granicach 50Euro dajmy na to 200 zł po czym drzewo z powrotem odrasta
      Inwestor otrzymuje 50% czyli 100 zł (choć w obecnym czasie może to być większa kwota) załóżmy 50% z zysku ze sprzedaży
      30% jest przeznaczonych na wykup udziałów - praw własności drzew od inwestorów % w zależności od pakietu
      20% przeznaczona dla mnie,
      Pakiety inwestycyjne:
      Pakiet A: 1-30 drzewek  - 50%  z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 2% w skali roku od zainwestowanej kwoty.
      Pakiet B: 31-60 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 2,5% w skali roku od zainwestowanej kwoty., wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 1/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 2 arów uprawy)
      Pakiet C: 61-120 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 3%w skali roku od zainwestowanej kwoty, wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 3/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 6 arów uprawy)
      Pakiet D: 121-200 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 3,5%w skali roku od zainwestowanej kwoty, wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 8/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 16 arów uprawy)
      Pakiet E: 201-320 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 4% w skali roku od zainwestowanej kwoty., wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 13/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 26 arów uprawy)
      Pakiet F: 321-500 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 5% w skali roku od zainwestowanej kwoty, wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 24/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 48 arów uprawy)
       Czyli na przykładzie przy inwestycji załóżmy 10 drzew - wykładam 3000 zł po 6-7 latach zostaje wyciętych 10 moich drzew - przewidywany zysk z 1 drzewa 100 zł *10 = 1000 zł po kolejnych 5 latach następne 1000 zł,  itak dalej. Załóżmy że po tych 6-7 latach firma zdecyduje się wykupić moje drzewa to dostanę: 3000 zł mój wkład plus 1000 zł za sprzedaż plus 360-420 zł za odsetki roczne zyski razem 4360-4420 zł co daje zwrot z inwestycji ok 45-48% w całości (ok 6-7% w skali roku)
      Przy zakupie Pakietu D 150 drzewek 45000 zł, po 6-7latach posiadam 8/50 hektara własności gruntu, 150 drzewek * 100 = 15000 zł po kolejnych 5 latach 15000 zł, itd.  Załóżmy, że po tych 11-12 latach firma zdecyduje się wykupić moje drzewa dostanę w tedy 45000 zł mój wkład, plus 2 tury sprzedażowe po 15000 razem 30000 zł plus 17325-18900 za odsetki roczne. Po 11 latach z kwoty 45000 zł dostanę ok 92300 to ponad 100% zysku ( co daje ok 9-10 % w skali roku)
      Jeżeli ktoś będzie chciał sam wcześniej zrezygnować z inwestycji to będzie mógł go odsprzedać innemu inwestorowi, ewentualnie będziemy mogli go my wykupić.
      Prawo własności gruntu uważam za odpowiednie zabezpieczenie inwestycji.
      Załóżmy, że firma sprzeda wszystkie pakiety (znajdzie inwestorów na 50000 drzew) zakupi odpowiedni areał (100ha) ogrodzi go, zbuduje system nawadniania i w 2022 roku zacznie się uprawa, i po tych wszystkich inwestycjach zostaną dodatkowe środki ze zgromadzonego kapitału, to wówczas zostaną one zainwestowane w punkt tartaczny, skład zaopatrzenia, a z zysk z tej dodatkowej działalności zostanie podzielony na dodatkową dywidendę oraz wykup pakietów.

• By NomenOmen
      Excaage.com to prawnie zarejestrowana firma w Wielkiej Brytanii, która zajmuje się wydobywaniem kryptowalut przy wykorzystaniu zielonej energii wytwarzanej za pomocą potężnej technologii, która generuje wykładnicze wyniki co godzinę.

Wraz ze wzrostem popularności Bitcoina i innych kryptowalut ceny tych walorów poszybowały w górę, a więc coraz więcej górników chce wydobywać kryptowaluty. Im więcej osób wydobywa kryptowalutę, tym trudniej jest ją zdobyć i tym wyższy jest koszt wydobywania bitcoinów i innych kryptowalut.
      W rezultacie wygrywają ci górnicy, którzy mają niższy koszt energii elektrycznej, gdyż produkują kryptowaluty taniej. Zwykle ci górnicy, w których energia elektryczna jest tańsza, osiągają dużo większy zysk niż górnicy kopiący tradycyjnymi metodami. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii pozwala znacznie obniżyć koszty wydobycia i wydobywać więcej kryptowaluty, aby mieć większy zysk.

Pakiety inwestycyjne Excaage przedstawiono na poniższym obrazku:

Zarabiaj do 15% prowizji z programu polecającego Excaage.

Zarabiaj dziennie 5000 $ plus 150 $ za każde polecenie z programu nagród Excaage.
      Szykuje się gruba impreza
      Dołącz do Excaage już teraz i zarabiaj codziennie !  
    • By Kryptokox

Nazwa programu: ASOLIS
      Data startu: 01.01.2020
      Plany:
      1,5% przez 365 dni (depozyt od 20 do 9999 USD) 2% przez 365 dni (depozyt od 10k USD w górę) Depozyt zwracany na końcu lub w momencie wypowiedzenia - po 30 dniach można wycofać się w dowolnym momencie płacąc 10% fee  Wypłaty: Instant (minimum wypłata $1 w przypadku procesorów płatniczych, $10 dla BTC i $5 dla altcoinów)
      Możliwe formy płatności: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Perfect Money, Bitcoin Cash, Dogecoin, Dash
      Program ref: 4% - 1% - 1%
      Domena: NameCheap, Inc., 2020-08-16 - 2021-08-16 (registered for 1 year)
      SSL: EV SSL valid from 14 Dec, 2020 to 14 Dec, 2021 - DigiCert Inc
      Hosting: Ddos - Guard Corp
      Skrypt: GoldCoders Licensed
      Rejestracja firmy: ASOLIS LIMITED - Overview (free company information from Companies House)
      Adres firmy (zapewne fakowy): 114 Clarence Rd
      Komentarz:
      Wszedłem z uwagi na wysoką cenę BTC (wpłaty i wypłaty) po aktualnym kursie i chęć zaryzykowania pod ten nowy rok. Plan wydaje się być sensowny i niewygórowany. Pod względem technicznym OK. Admin projektu dla mnie nie znany, jednak w HL zastrzeżenia może budzić adres IP, który był używany w innych projektach, które nie trwały zbyt długo. Projekt aktualnie na 6 monitorach ze statusem Paying. Dziś trzeci dzień i ocena w HL: 6.16. Program to skarbonka z której po 30 dniach można wyjść płacąc 10% fee od depozytu. Wizualnie ładnie, zobaczymy czy się rozwinie czy padnie szybciej niż powstał
      Mój depozyt: $750

• By NomenOmen
      Nazwa programu : Trone Cash
      Plany inwestycyjne: 200 % w 24 h, 300 % w 48 h, 500 % w 96 h,
      Minimum inwestycyjne: 0.1 USD
      Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Dash.
      System poleceń : trzy poziomy - 30 %, 15 % i 5 %.
      Szczegółowy opis programu : Program działa 3 dni i zebrał już 2948 użytkowników. Bardzo mała minimalna wielkość depozytu może przyciągnąć uwagę świeżych intwestorów, którzy chcieliby przetestować możliwości inwestycji w tego typu programy. Z historii wielu takich programów wiadomo, że raczej nie działają one zbyt długo i cudem można wykręcić tą sumę pieniędzy niezbędną do wypłaty i osiągnięcia zysku. Wszedłem dla zabawy za 10 centów. Dowód poniżej.
    • By Madziarek891
      Kranik BTC !!
      Wypłacalny 100%
      Zasada działania podobna jak Betfury, zdobywamy darmowe sathosi co godzinę (Fauced) plus Bonus Fauced, czyli dodatkowe szanse na wygraną w zamian za grę np DICE. 
      Grając zdobywamy poziomy, czym więcej zakładów (Wagerów) tym większa możliwość wygranych. Przez pierwsze 3 dni w programie są promocje i darmowe zakłady.
      Do rejestracji potrzeba jedynie maila plus potwierdzenie maila, oczywiście istnieje również program poleceń:
      FAUCET 50% of base prize GAMES 0.4% of wager / bet GIFT-CARDS 5% of gift value .W razie pytań zapraszam na privat

https://btcmaker.io/?ref=Madziarek891

Czysty link: btcmaker.io

• Cześć Wszystkim Chciałbym w tym wątku podzielić się z Wami informacjami, które wyszperałem w Internecie, które pozwolą nam cieszyć się posiadaniem kryptowaluty Doge Coin. W ostatnim roku za sprawą działań promocyjnych Elona Muska Doge Coin wystrzelił w górę. Chciałbym też Wam nieco opisać moją historię związaną z Doge. Mianowicie, w tamtym roku tak sobie pomyślałem, że Doge Coin ma bardzo duży potencjał wzrostowy i zacząłem szukać możliwości jego zdobycia. Nie podjąłem jednak decyzji o jego zakupie przez giełdy, gdyż powód był w istocie prozaiczny. Nie zagłębiałem się w temat dość mocno i poprzestawałem na szukaniu różnych kraników. Tak trafiłem na freedoge.co.in, który obecnie zakończył działalność a mi udało się z niego wypłacić całkiem niezły zarobek, jak na obecny kurs. Teraz też chciałbym Wam przedstawić kilka opcji jak możemy zdobyć Doge Coin. Jedne są pewne inne mniej. Jednakże warto zainteresować się tematem. Do dzieła ! Do tej pory wyszperałem taką oto listę stron, na których możemy zdobywać Doge Coin, podaję czyste linki wraz z moim krótkim opisem: 1. Doge Faucet - minimum do wypłaty 2 Doge. Obecnie jest to najbardziej wiarygodny kranik Doge, gdyż jest on zasilany przez darczyńców. Mamy listę tych darczyńców i ilość Doge do podziału. Warto się spieszyć. Darmowe Doge dostajemy co 3 godziny. 2. Doge Buzz - wypłaty za jedno kliknięcie od 0.1 DOGE to 0.0001 DOGE. Możliwość bezpośredniej wypłaty na portfel Doge - minimum 5 Doge. Do portfela Faucet Pay - bez minimum. Wypłatę możemy otrzymać bezpośrednio na nasz portfel Doge w Faucet Pay. 3. FaucetPay - Korzystając z serwisu Faucet Pay, możemy wymienić inne kryptowaluty na Doge przy pomocy zakładki Coin Swap. Nie testowałem. 4. FreeFaucet.io - Tutaj także możemy zbierać różne kryptowaluty, także Doge. Dzienny limit wypłaty dla Doge to 800 Doge. Minimum do wypłaty 40 Doge. Giełdy 1. Nominex.io - na tej giełdzie jest obecnie dostępnych do zakupu 999 Doge. To by było na tyle z mojej strony. Jeżeli macie jakieś ciekawe projekty odnośnie możliwości zdobycia Doge Coin to zapraszam do linkowania i dyskusji.  
    • Znakiem tego amerykański wymiar sprawiedliwości dość sprawnie poradził sobie z przekroczeniem uprawnień przez policjanta podczas legalnej interwencji. Nie wątpię też, że poradzi też sobie ze zbirami, którzy rozpętali rewoltę po tym zdarzeniu... Szczególnie tymi, którzy mieli w głębokim poważaniu prawo, własność i godność innych...
    • Ława przysięgłych wydała werdykt. https://wyborcza.pl/7,75399,27000957,usa-byly-policjant-winny-smierci-george-a-floyda.html