Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

NomenOmen

[SCAM] Excaage - zielona energia prosto z Wielkiej Brytanii. Zielone kopanie kryptowalut z dużym zyskiem

Recommended Posts

Excaage.com to prawnie zarejestrowana firma w Wielkiej Brytanii, która zajmuje się wydobywaniem kryptowalut przy wykorzystaniu zielonej energii wytwarzanej za pomocą potężnej technologii, która generuje wykładnicze wyniki co godzinę.

excaage1-png.161706

Wraz ze wzrostem popularności Bitcoina i innych kryptowalut ceny tych walorów poszybowały w górę, a więc coraz więcej górników chce wydobywać kryptowaluty. Im więcej osób wydobywa kryptowalutę, tym trudniej jest ją zdobyć i tym wyższy jest koszt wydobywania bitcoinów i innych kryptowalut.

W rezultacie wygrywają ci górnicy, którzy mają niższy koszt energii elektrycznej, gdyż produkują kryptowaluty taniej. Zwykle ci górnicy, w których energia elektryczna jest tańsza, osiągają dużo większy zysk niż górnicy kopiący tradycyjnymi metodami. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii pozwala znacznie obniżyć koszty wydobycia i wydobywać więcej kryptowaluty, aby mieć większy zysk.

excaage3-png.161707

Pakiety inwestycyjne Excaage przedstawiono na poniższym obrazku:

excaage2-png.161708

Zarabiaj do 15% prowizji z programu polecającego Excaage.

excaage6-png.161709

Zarabiaj dziennie 5000 $ plus 150 $ za każde polecenie z programu nagród Excaage.

Szykuje się gruba impreza :)

Edited by pepperoniss

No a gdzie dowód wpłaty ? Z całym szacunkiem ale ten program wygląda na to iż ogóle nie zapłaci po zrobieniu depo , wyprowadź mnie z błędu jak sie myle.  Ja bym sie tam nawet nie rejestrował... I formowniczom też radzę nawet się nie rejestrować , chyba że założyciel tematu wyprowadzi mnie z błędu 

BTW na trust pilot same fake comenty 

image.thumb.png.8399a73dc600143e8f097274f5537ff5.png

Edited by lordzuk

Najlepsze jest to : INSURANCE: $97,899,999,999.99

Uznajmy temat założony dla beki. Nie mam tyle, żeby stracić. :)

No to dobrze ze temat dla beki ale wiesz czasem jakiś nowy się zarejestruje , wpłaci i nie zobaczy kasy itp A Dario92 bo taki jest reflink to kto ?

:ph34r: Ostrzegam wszystkich nowych, UWAŻAJCIE !!! JAK KTOŚ CI PROPONUJE PEWNY BIZNES BEZ RYZYKA TO TRZYMAJ SIĘ MOCNIEJ ZA KIESZEŃ...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By nowampson
      Program:

Zwrot/Plany:
      (Naliczenia w dni robocze)

Wypłaty: manualne
      Mój komentarz: 
      Program typu after który dopiero co wystartował(spał ponad 250dni). Po pierwsze posiada doświadczonego i otwartego na kontakt admina(Właściciel programu na R.....N, który działał i płacił 4-5msc). Twierdzi, że nie jest typowym scammerem. Wiadomo to tylko słowa ale jak pamiętamy z poprzedniego prgoramu admin potrafi dobrze promować i posiada na to spory budżet. Ja ze swojej strony wchodzę za $200 z czasem dołożę do $500 na dniach. 
      System referencyjny:
      Bardzo rozbudowany z bonusami za LVL oraz miesięcznymi + 5% z refa

Mój depozyt:

• By Kryptokox

Nazwa programu: ASOLIS
      Data startu: 01.01.2020
      Plany:
      1,5% przez 365 dni (depozyt od 20 do 9999 USD) 2% przez 365 dni (depozyt od 10k USD w górę) Depozyt zwracany na końcu lub w momencie wypowiedzenia - po 30 dniach można wycofać się w dowolnym momencie płacąc 10% fee  Wypłaty: Instant (minimum wypłata $1 w przypadku procesorów płatniczych, $10 dla BTC i $5 dla altcoinów)
      Możliwe formy płatności: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Perfect Money, Bitcoin Cash, Dogecoin, Dash
      Program ref: 4% - 1% - 1%
      Domena: NameCheap, Inc., 2020-08-16 - 2021-08-16 (registered for 1 year)
      SSL: EV SSL valid from 14 Dec, 2020 to 14 Dec, 2021 - DigiCert Inc
      Hosting: Ddos - Guard Corp
      Skrypt: GoldCoders Licensed
      Rejestracja firmy: ASOLIS LIMITED - Overview (free company information from Companies House)
      Adres firmy (zapewne fakowy): 114 Clarence Rd
      Komentarz:
      Wszedłem z uwagi na wysoką cenę BTC (wpłaty i wypłaty) po aktualnym kursie i chęć zaryzykowania pod ten nowy rok. Plan wydaje się być sensowny i niewygórowany. Pod względem technicznym OK. Admin projektu dla mnie nie znany, jednak w HL zastrzeżenia może budzić adres IP, który był używany w innych projektach, które nie trwały zbyt długo. Projekt aktualnie na 6 monitorach ze statusem Paying. Dziś trzeci dzień i ocena w HL: 6.16. Program to skarbonka z której po 30 dniach można wyjść płacąc 10% fee od depozytu. Wizualnie ładnie, zobaczymy czy się rozwinie czy padnie szybciej niż powstał
      Mój depozyt: $750

• By NomenOmen
      Nazwa programu : Trone Cash
      Plany inwestycyjne: 200 % w 24 h, 300 % w 48 h, 500 % w 96 h,
      Minimum inwestycyjne: 0.1 USD
      Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Dash.
      System poleceń : trzy poziomy - 30 %, 15 % i 5 %.
      Szczegółowy opis programu : Program działa 3 dni i zebrał już 2948 użytkowników. Bardzo mała minimalna wielkość depozytu może przyciągnąć uwagę świeżych intwestorów, którzy chcieliby przetestować możliwości inwestycji w tego typu programy. Z historii wielu takich programów wiadomo, że raczej nie działają one zbyt długo i cudem można wykręcić tą sumę pieniędzy niezbędną do wypłaty i osiągnięcia zysku. Wszedłem dla zabawy za 10 centów. Dowód poniżej.
    • By Vegeta
      Witam!
      Przedstawiam wam ciekawy projekt kryptowaluty, która nie została jeszcze wypuszczona na światowe giełdy. Zamiast tego prowadzony jest mining z poziomu aplikacji, którą instalujemy na naszym telefonie. Kryptowaluta Pi została stworzona na wzór innej kryptowaluty Monero i podąża jej śladem licząc na wzrost ceny w późniejszym okresie. Mówi się, że mainet tego krypto ma ruszyć pod koniec sierpnia tego roku, wtedy gdy liczba użytkowników Pi osiągnie 10 milionów (Obecnie jest to ponad milion). Podczas uruchomienia aplikacji musimy się zalogować. Mamy dwie opcje do wyboru: Logowanie przez Facebook oraz logowanie numerem telefonu. Następnie musimy podać invite code czyli kod innego, już zarejestrowanego użytkownika. Jest to konieczność, inaczej nie otrzymamy możliwości kopania tej waluty.
      [spam]
      Używając tego kodu otrzymasz 0.25 Pi co godzinę. Co 24 godziny trzeba "tapnąć" ikonkę monety "Pi" aby móc dalej ją "kopać". Aplikacja może być całkowicie wyłączona, nie korzysta ona z mocy obliczeniowej telefonu. Prędkość kopania zwiększamy zapraszając innych do projektu.
      Link do strony projektu: https://minepi.com/
      Aplikacje można pobrać przez powyżej podaną stronę, lub wpisując w sklepie Play na Androidzie "Pi network". Analogicznie to samo dla sklepu App Store dla iOS.
      Przepraszam moderację za przypadkowe dodanie tematu do działu "Gry przeglądarkowe". Miał on być utworzony w dziale "Inne". Uprzejmie proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.
    • By cryptoinvestment

AvonFX
      Plan inwestycyjny :
      1 plan godzinowy 0.15% na godzinę, 3.6% dziennie 7/24

Minimalna wpłata:
      0.001 BTC

Minimalna wypłata:
      0.0005 BTC

Procesory:

Program partnerski:

Opis:
      Fajny nowy piggy bank, nowy, bo działa drugi dzień i wygląda na dofinansowany. Ma 2FA i ogólnie strona i dashboard są ładnie przygotowane.
      Program jest zrobiony na skrypcie Gold Coders (licencja jest), serwer ddos i admin też wykupić EV SSL, co lubię, bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza, często to dobry znak.

Piggy Bank czyli taka świnka skarbonka, którą możemy ją rozbić i już po 1 dniu i wybrać/wypłacić depozyt, opłata to 10%.
      Czyli po 3 dniach jesteśmy na czysto, gdybyśmy po tym terminie chcieli wyjąć depozyt i zapłacić te 10% (3 dni to 3x3.6% = 10.8%)
      Program mi się podoba i w teorii podobne ok. 1-2 miesięcy działają, to moja strategia to wypłacić depozyt po 2-3 tygodniach.
      Po 2 tygodniach: 14 x 3.6% = 50.4% - 10% = 40.4% czystego zysku po 14 dniach.
      Po 3 tygodniach: 21 x 3.6% = 75.6% - 10% = 65.6% czystego zysku po 21 dniach.

Legenda to handel na rynku Forex, a firma jest zarejestrowana w UK, standardowo.

Statystyki:

Mój link:
      https://avonfx.com/ref/cryptolifestyle

Moja wpłata:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/fd8781e1dd23518434ff2fd3ce43eed5f635df314c310dac25ca31764092876b

• Witam wszystkich , am pytanie jako nowicjusz, moja strona obecnie wygląda tak jak na załączonym pliku Pytanie moje dlaczego obecnie co 20min mogę otrzymac jedynie 1,25 satoshi oraz dlaczego , choć staram się co 20 min wycofywać te satoshi to ma caly czas i tak taką samą sumę  tj. 0.00158400 BNB  oraz  0.00000090 BTC Z gory dziękuję za pomoc, Pozdrawiam wszystkich      
    • Dzięki za info Lordziuk  ja też ewakuowałem się z programu i czekam na jakiś nowy z twojego polecenia . 
    • Dzięki za info. Ja planuję posiedzieć do 1 marca i też będę uciekał
    • Szanowni Państwo, w naszym sklepie internetowym Leadstore znajdziesz najnowsze gadżety! A najlepsze jest to, że nie musisz za to płacić!   1. Po prostu zwiększ ruch w ramach konkursu „Golden Parachute” w ramach ofert naszych partnerów stowarzyszonych.   2. Zdobądź punkty.   3. Zamień punkty na nagrody. Na przykład możesz wymienić 3kk punktów na Apple Watch Series 6. To urządzenie może stać się Twoim zaufanym partnerem w Twoich treningach i innych czynnościach związanych z opieką zdrowotną. Z jego pomocą możesz zmierzyć poziom tlenu we krwi, a nawet wykonać badanie EKG w dowolnym momencie. Możesz obejrzeć tutaj: https://store.leadgid.eu