Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
NomenOmen

Stabilne, dobrze płatne programy partnerskie z atrakcyjnymi produktami

Recommended Posts

Cześć :) Chciałbym Was zapytać czy znacie w obecnym czasie jakieś stabilne programy partnerskie, które dobrze płacą za polecenie użytkownika, które miałyby by w dodatku całkiem niezłą konwersję? Chodzi mi o świeżynki na rynku, ale z potencjałem rozwoju i nie chodzi mi tutaj stricte o hyipy, tylko raczej strony z programami partnerskimi, które oferują jakiś innowacyjny produkt, który byłby całkiem dobry do promowania w internecie, który można oferować ludziom na stronach, które oferują reklamę typu paid - to - sign up. Nie chodzi mi tutaj o mlmy, ani hyipy tylko strony z realnym produktem, który może być przydatny dla użytkownika. Widziałem tutaj na forum opis systemu DAST i celował bym w coś podobnego, tylko bardziej nastawione na masowego użytkownika.

 

Z góry dzięki za wszelkie propozycje.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

ja korzystam z programu partnerskiego firmy, która jest brokerem usług kurierskich- Globkurier.pl. Ich oferta programu przeznaczona jest dla tych, którzy prowadza działalność. Nie wymagają żadnych formalności, tylko rejestracja na stronie. Zarabiasz na każdej poleconej przesyłce. Materiały dostajesz od Globkurier.pl, możesz je wstawić na stronę, media społecznościowe, wysłać mailem do rożnych osób, wydrukować itd. Ja zarabiam  w ten sposób na prowizji od KAŻDEGO zamówienia, które zostało złożone przez moje polecenie. Tutaj masz link: https://www.globkurier.pl/oferta/program-partnerski/?utm_source=strona&utm_medium=link&utm_campaign=linkowanie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej,

Ja od jakiegoś czasu korzystam z programu afiliacyjnego. Dostajesz prowizję za polecenie m.in usług finansowych: kredyty, konta bankowe lokaty, itd. Według mnie najlepszy program pod względem prowizji, więc jeżeli masz trochę wolnego czasu zapraszam do dołaczenia: https://bit.ly/RegisterNowM2M

można zarobić naprawdę fajną kasę, ale oczywiście wymaga to trochę zaangażowania. 

Rejestracja jest darmowa, w każdej chwili mozna zrezygnować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By DawidAlfa
   ADDILIGENCE to program dedykowany produktom finansowym- pożyczkom online.
    
   Software zlicza w czasie rzeczywistym kliknięcia, konwersje, prowizje. Co miesięcze wypłaty, niskie progi. Bazowa stawka : hybryda CPL 30 PLN + CPS 30/40 PLN.


×