Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Leries

Investro.xyz - Od 2% - 4% dziennie

Recommended Posts

Posted (edited)

Nazwa programu: Investro

image.png.fcf56bf546dfeffeacb681b153abe8c8.png 

Plany inwestycyjne:  2% dziennie przez 30 dni, 2.25% dziennie przez 35 dni, 2.75% dziennie przez 40 dni,3% dziennie przez 45 dni, 4% dziennie przez 50 dni, depozyt zwracany na koniec planu 
Minimum inwestycyjne:10$
Akceptowane systemy płatności:Perfect Money, Bitcoin, Ethereum, Litecoin
Wypłaty (manualne): Manualne do 24h min 10$ 

Welcome bonus: 5$

Program ref: 10%

Wystartował: 18.3.2021

Wszedłem do programu za 500$

image.png.6c66e47779b6acf86fa7a403ddeb1cc1.png

Edited by Leries

Wypłata na portfelu

Wypłata na portfelu

+ modyfikacja planu, teraz 3-5% :)

Wypłata na portfelu :)

pół cyklu zakończone, program zaczyna się powoli rozwijać :) 

Witam.. Czy z Bitbay mozna również przelać btc na Investro ? Nie rozumiem za bardzo zasad. Przelewa sie btc, , a programy są w $ ?

System działa, wysyłając BTC, następnie przeliczając na dolary, a następnie wybierając w BTC. Myślę, że działa dobrze z bitbay. :) napisz support

waplata na portfelu :)

Nie potrafię się zarejestrować. Trzeba to zrobic przez jakiś link ?  Próbowałam z Twojej Rejestracji i bezpośrednio na stronie i nie potrafię :(

Edited by BetiBeti

Próbowałem się zarejestrować i działa normalnie :/ Jeśli nadal nie możesz napisz support..

Zrobiłem kolejny deposit w wysokości 500 $.  Mam w sumie 1000 $ deposit:)

Wypłata na portfelu :)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   1 member

• Similar Content

• By Kryptokox

Nazwa programu: ASOLIS
      Data startu: 01.01.2020
      Plany:
      1,5% przez 365 dni (depozyt od 20 do 9999 USD) 2% przez 365 dni (depozyt od 10k USD w górę) Depozyt zwracany na końcu lub w momencie wypowiedzenia - po 30 dniach można wycofać się w dowolnym momencie płacąc 10% fee  Wypłaty: Instant (minimum wypłata $1 w przypadku procesorów płatniczych, $10 dla BTC i $5 dla altcoinów)
      Możliwe formy płatności: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Perfect Money, Bitcoin Cash, Dogecoin, Dash
      Program ref: 4% - 1% - 1%
      Domena: NameCheap, Inc., 2020-08-16 - 2021-08-16 (registered for 1 year)
      SSL: EV SSL valid from 14 Dec, 2020 to 14 Dec, 2021 - DigiCert Inc
      Hosting: Ddos - Guard Corp
      Skrypt: GoldCoders Licensed
      Rejestracja firmy: ASOLIS LIMITED - Overview (free company information from Companies House)
      Adres firmy (zapewne fakowy): 114 Clarence Rd
      Komentarz:
      Wszedłem z uwagi na wysoką cenę BTC (wpłaty i wypłaty) po aktualnym kursie i chęć zaryzykowania pod ten nowy rok. Plan wydaje się być sensowny i niewygórowany. Pod względem technicznym OK. Admin projektu dla mnie nie znany, jednak w HL zastrzeżenia może budzić adres IP, który był używany w innych projektach, które nie trwały zbyt długo. Projekt aktualnie na 6 monitorach ze statusem Paying. Dziś trzeci dzień i ocena w HL: 6.16. Program to skarbonka z której po 30 dniach można wyjść płacąc 10% fee od depozytu. Wizualnie ładnie, zobaczymy czy się rozwinie czy padnie szybciej niż powstał
      Mój depozyt: $750

• By cryptoinvestment

AvonFX
      Plan inwestycyjny :
      1 plan godzinowy 0.15% na godzinę, 3.6% dziennie 7/24

Minimalna wpłata:
      0.001 BTC

Minimalna wypłata:
      0.0005 BTC

Procesory:

Program partnerski:

Opis:
      Fajny nowy piggy bank, nowy, bo działa drugi dzień i wygląda na dofinansowany. Ma 2FA i ogólnie strona i dashboard są ładnie przygotowane.
      Program jest zrobiony na skrypcie Gold Coders (licencja jest), serwer ddos i admin też wykupić EV SSL, co lubię, bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza, często to dobry znak.

Piggy Bank czyli taka świnka skarbonka, którą możemy ją rozbić i już po 1 dniu i wybrać/wypłacić depozyt, opłata to 10%.
      Czyli po 3 dniach jesteśmy na czysto, gdybyśmy po tym terminie chcieli wyjąć depozyt i zapłacić te 10% (3 dni to 3x3.6% = 10.8%)
      Program mi się podoba i w teorii podobne ok. 1-2 miesięcy działają, to moja strategia to wypłacić depozyt po 2-3 tygodniach.
      Po 2 tygodniach: 14 x 3.6% = 50.4% - 10% = 40.4% czystego zysku po 14 dniach.
      Po 3 tygodniach: 21 x 3.6% = 75.6% - 10% = 65.6% czystego zysku po 21 dniach.

Legenda to handel na rynku Forex, a firma jest zarejestrowana w UK, standardowo.

Statystyki:

Mój link:
      https://avonfx.com/ref/cryptolifestyle

Moja wpłata:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/fd8781e1dd23518434ff2fd3ce43eed5f635df314c310dac25ca31764092876b

• By Egzekutor

Detale:

Program: Piggy Bank
      Zwrot: 0.13-0.22% na godzinę
      Wypłaty: instant

Mój komentarz:

Program do zabawy, który oferuje naliczenia godzinowe. Oparty jest o całkiem przyjemny dla oka szablon graficzny oraz skrypt Gold Coders (posiada licencję). Poprzedni projekt admina ciągnął około 2 miesięcy, jest więc szansa na to, że i tutaj się wyjdzie na plus, szczególnie, że projekt działa od 7 stycznia. Oprócz standardowego angielskiego tłumaczenia strony możemy też przełączyć to tłumaczenie na język chiński i rosyjski. Sam program zarejestrowany jest w UK pod nr rej. 10804076 jako PIGGY B. LIMITED.
      Na stronie w zakładce "PAYMENTS PROOF" możemy śledzić ostatnie wypłaty w programie.
      Administrator wykupił również na forum reklamę na okres 1 miesiąca.

Naliczenia jak wspomniałem są w programie godzinowe:
      Są 4 plany inwestycyjne:
      Piggy 1 - 0.13% na godzinę - czyli około 3.12% dziennie, min. 0.001 btc lub $16
      Piggy 2 - 0.14% na godzinę - czyli około 3.36% dziennie, min. 5 btc
      Piggy 3 - 0.18% na godzinę - czyli około 4.32% dziennie, min. 8 btc
      Piggy 4 - 0.22% na godzinę - czyli około 5.28% dziennie, min. 13 btc
      Naliczenia są wieczne, tzn. do czasu aż zdecydujemy się wycofać swój depozyt. Po 3 dniach można wypłacić depozyt z opłatą 7%. Po zakończeniu planu nie jest zwracany depozyt. Wypłaty są realizowane w trybie instant. 
      Akceptuje PM, Advcash, Payeer i btc.

LINK DO PROGRAMU: Piggy Bank
      LINK DO MONEY-MONITORA: Piggy Bank
    • By noIDEAname
      Nazwa Programu: BitRain

Program afiliacyjny:
      5% podstawa, reprezentując 10% -od inwestycji 1000$ z tego co piszą, otrzymujemy Representatives

Plany Inwestycyjne:
      - minimum 10$ max 150000$
      - 3.36% dziennie do 6% (naliczenia godzinowe)

Akceptowane środki płatności:
      BTC/LTC/PM/Advcash/Payeer/

Wypłaty:
      Minimum jest 2$ dla procesorów oraz jak wynika z FAQ 20$ dla BTC - Instant

"The minimum withdraw limit is $ 2 ( Minimum for BTC is $20.00 due to high fees )and there the maximum is $ 1000"

Komentarz własny:
      Jestem już w kilku tego typu HYIP programach,  te z mniejszym procentem mimo wszystko dają zarobić, Halexa już na plus a płaci dalej, bit sequence, dla przykładu.  standardowo COMODO ca limited,  moje wejście standardowo za 100$ z dokładaniem i zapewne reinwestycją ref/com odkładając część na potwierdzenia wypłat. Jeśli jest to dla kogoś jakimś wyznacznikiem, woody balto wskoczył za 200$. 

Dowód wpłaty opublikuję po dojściu  

Link do programu znajdziecie tutaj:

Link - Bitrain
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Crypto Investment Group Ltd

Plany inwestycyjne: 0.15% godzinowo (3.6% dziennie) na ''zawsze''
      Minimum inwestycyjne:0.001 BTC
      Akceptowane systemy płatności:BTC
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant min 0.0005 BTC

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:  A wiec mamy nowy rok 2018 wiec czas zacząć pomału inwestować w dobrze znane nam wszystkim na forum pozniaczki . Na pierwszy ogień idzie nowy program typu piggy bank/skarbonka, wystartował 4.01.2018. W skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(5% fee) od zaksięgowania się depozytu Naliczenia mamy co godzinę 0.15% co w ciągu doby da nam 3.6%. Będąc w programie dłużej niż 2 dni , jak wycofamy depozyt to jesteśmy na plusie    Planuje posiedzieć w tym programie 7-10 dni i wycofać depozyt tzn zarobić  kolo 30% na czysto o ile admin pozwoli   Osobiście jestem dobrej myśli, ostatnio piggy banki dawały radę, wiec liczę na tego  Program od strony technicznej dobrze zrobiony, skrypt gold codres na licencji, ssl od comodo (greenbar). Jestem w programie za 300$ (0.02 BTC). Program partnerski 5% z pierwszego poziomu