Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Począwszy od 16.04.2021 Generali TU na Życie SA wypuszcza na rynek zmodyfikowany produkt ubezpieczenia na życie w wariancie indywidualnym i grupowym.

w załączniku 'ramy' produktu.

Postaram się systematycznie rozwijać wątek i dodawać nowe treści.

Zainteresowanych zapraszam do dyskusji. ;)

Laminat A3_GPR_wariant pakietowy_16.04.2021 r.pdf

Posted (edited)

Zapraszam do zapoznania się z ww. ofertą.

Korzyści wynikające przy zakupie innych ubezpieczeń tej samej marki, to zniżki do 20% na inne produkty.

Szczegóły na: rabaty.generali.pl

Zainteresowanych zapraszam do dyskusji/kontaktu. ;)

Edited by TRex4eX

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Johnyy
      Na jakie akcje obecnie polujecie i jaka jest wasza strategia ? 

Ja osobiście postanowiłem wrzucić pierwsze pieniądze na tradycyjną giełdę. Do tej pory inwestowałem tylko w krypto. Chcę kupić akcje na GPW celując raczej w WIG20. Polska giełda jest mega przeceniona, a po tym wirusie to dopiero. Kupiłem jakiś czas temu akcje banków ale sprzedalem z niewielkim zyskiem po decyzjach o obniżaniu stóp. Teraz cena jest już niższa. Po chwilowym odreagowaniu spadków znowu mamy korektę i pytanie jak głęboka ona bedzię, czy zaliczymy podwójne dno na indeksach ? Moim zdaniem nawet najbliższy rok możemy nie mieć wielkiego odbicia, tylko będziemy się tak bujać, aż gospodarka odżyje i wszystko wróci na właściwe tory. Z większości dywidend raczej nici w tym roku. 

Czaję się na akcje PKOBP po 19-20zl, PEKAO po 45-50zł, PZU 25-30zł, JSW okolice 10zł, KGHM 55-60zł, PKN 50-55zł.

Zapraszam do dyskusji