Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
TRex4eX

Wefox Insurance - insurtech nr 1 w Europie uzyskał zgodę KNF na otwarcie Oddziału w Polsce i rozpoczyna działalność

Recommended Posts

W ślad za informacjami prasowymi wefox Insurance AG, uprzejmie informujemy, że rozpoczęcie sprzedaży polis w Polsce jest zaplanowane na II kwartał tego roku. 

wefox Insurance AG to cyfrowy ubezpieczyciel majątkowy działający głównie na rynku niemieckim i szwajcarskim, który w połowie stycznia br. otrzymał zgodę na rozpoczęcie działalności w Polsce.

Na polskim rynku wefox będzie działał w oparciu o Oddział podlegający pełnej jurysdykcji KNF.

 Oliver Lang - Dyrektor Zarządzający wefox Insurance AG w swojej wypowiedzi podkreślił, że Ubezpieczyciel stawia na kompetencje doradcze Agentów stąd strategia dystrybucji oparta jest właśnie na kanale agencyjnym. 

Strategia wefox opiera się na stabilności i przewidywalności. Ubezpieczyciel wyraźnie koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości i przewadze rozwiązań cyfrowych, a nie konkurowaniu ceną.

Wdrażane przez wefox rozwiązania technologiczne mają za zadanie ułatwić pracę Agentom. Dzięki temu Agenci będą mogli zawrzeć polisy ubezpieczeniowe w formie elektronicznej w ciągu zaledwie kilku minut wykorzystując w pełni zdalny proces, przy minimum formalności. Wefox ma ambicję być najnowocześniejszym Ubezpieczycielem w Polsce, zwłaszcza w zakresie procesu sprzedaży.

Klientom z kolei niemiecki ubezpieczyciel chce zaoferować przewagi technologiczne, które znacząco usprawnią proces obsługi likwidacji szkody, tak by był szybki i intuicyjny, a wypłata odszkodowania niemal ekspresowa. W 60 procentach przypadków wefox Insurance likwiduje szkody już tego samego dnia.

Wefox Insurance w pierwszej kolejności zaoferuje ubezpieczenia nieruchomości oraz kompleksowe ubezpieczenie komunikacyjne. Jednocześnie zapewnia, że już pracuje nad wdrożeniem kolejnych produktów.

Więcej o wefox Insurance AG:

Wizją firmy jest zapobieganie 30% wszystkich nieszczęśliwych wydarzeń na świecie, wefox jest największym i najszybciej rozwijającym się ubezpieczycielem cyfrowym w Europie, działającym na rynkach niemieckim i szwajcarskim. Klienci nie mogą kupować produktów ubezpieczeniowych wefox za pośrednictwem strony internetowej. Produkty można kupić wyłącznie za pośrednictwem Agentów. Wefox wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby ułatwić życie Agentom i Klientom. Wiele wniosków, takich jak zmiana danych osobowych, dostosowanie ochrony ubezpieczeniowej lub zgłoszenie szkody, można wykonać cyfrowo. Czas reakcji jest niezwykle krótki. W Niemczech i Szwajcarii wefox wypłaca odszkodowania aż 8 razy szybciej niż tradycyjny ubezpieczyciel, a aplikacja mobilna wefox została uznana za najlepszą aplikację ubezpieczeniową w Niemczech.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.  • Posts

    • Musk pokazał, to co w zasadzie wszyskim powinno być wiadome o rynku bitcoina w szczególności i rynku kryptowalut w ogólności. To szalenie płytki rynek niezmiernie podatny na manipulacje. Podatny także z tego powodu, który dla wielu - w tym dla mnie - jest zaletą. Otóż, rynek ten jest jeszcze prawie nieregulowany. Tak to 2 tweety jednego człowieka zatrząsły kryptowalutowymn światkiem. Tweet memcoinowy i bitcoinowy... Co ciekawe to te rzekome szalone ilości energii są fakenewswm. Szalone to jest może zużycie energii przez Chiny czy USA. Bitcoinowe zamieszanie zaczęło się od tego... Proponuję dokładnie przyjrzeć się temu tweetowi i zastanowić co w istocie on oznacza... Otóż przyklaskując rzekomym ekologicznym zapędom Muska de facto wyrażamy zgodę na to by sieć była znacznie mniej bezpieczna... Dlaczego? Otóż powód jest prosty. Bezpieczeństwo największej sieci kryptowalutowej zależy wszak między innymi od rozproszenia górników i...  kosztów wydobycia, czyli pośrednio ilości zużytej energii.  Łatwo zauważyć, że spełnienie winszowania Muska i zmniejszenie kosztów energii do 1% w zasadzie oznacza potencjalnie stukrotnie niższy koszt skutecznego ataku na sieć...  Wniosek: Zważ, że jeśli Musk niedługo znów zamanipuluje tweetem rynek kryptowalut wskazując mniej energochłonną kryptowalutę będzie ona 100 razy mniej bezpieczna od bitcoina...  Oczywiście nie znaczy to, że nie można ssobie p[ospekulować na co Musk postawi    
    • Powiem tak, niech sobie Elon Musk robi co chce, ale ja pozbyłem się doge coina i odradzam każdemu inwestowanie w tą kryptowalutę. Obecnie też swapuję btc na inne kryptowaluty. Dlaczego? Uważam, że bitcoin jest mocno przeceniony. Poprostu spekulanci pojechali zbyt mocno po bandzie i będą musieli to odczuć. Inne kryptowaluty są stabilniejsze, nie ma wokół nich takiego szumu jak wokół bitcoina i doge coina. Uważam, że bitcoin powinien zostać przeceniony i to mocno. Co do doge coina jego cena także powinna wrócić na swoje dawne miejsce. Taka jest matematyka i żaden Twitterowy guru tego nie zmieni.
    • hahaha Pisowska hydra ciągle pluje jadem. Powinni tego zabronić. Korwin-Mikke jest ruskim agentem śpiochem według mojej oceny. Jego rola jest nieoceniona w gadaniu głupot i dezinformowaniu. Gadać, że wszyscy kradną i przy okazji nie przejmować władzy oraz rozmieniać na drobne elektorat gniewu. Jak żył Andrzej Lepper to on wiedział co robić, żeby ludzie go słuchali i on też mówił, że wszyscy kradną. Ale to był faktyczny joker i został zdjęty. A ten od ponad 30 lat gada że wszyscy kradną, a nigdy nie miał żadnej teki ministra. To jest wstyd i kapitulacja, albo celowe działanie i realizacja instrukcji prosto z Moskwy. Mocne, ale Braun to kolejny przygłup. Oni wszyscy są już odklejeni. Chyba Putin zrobi z całym tym ambarasem porządek.
×