Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
zeno13

Sorare.com - Gra dla miłośników Piłki i Krypto

Recommended Posts

Posted (edited)

Sorare to klasyczny football fantasy. Gra jest połączeniem kryptowalut i sportu.
Gra jest na blockchainie Etherum, przy obecnym boomie na krypto i NFT staje sie coraz bardziej popularna.
Celem gry jest stworzenie zespołu złożonego z pięciu kart kolekcjonerskich reprezentujących prawdziwych profesjonalnych piłkarzy. Punkty zawodnikom przyznawane są na podstawie rzeczywistych wyników graczy. Najlepsze drużyny każdego turnieju wygrywaja narody w postaci kart którymi można handlować i Etherum.

Na start dostajemy zestaw darmowych kart common, którymi nie można handlować,
ale możemy brać udział w turnieju Rookie, żeby zapoznać się z mechaniką gry.
Można i w tym turnieju zgarnąć narody w postaci ETH lub kart. 

Rodzaje kart to karty białe comon nie można nimi handlować, karty rzadkie czerwone może być ich 100 każdego zawodnika na dany sezon, karty super rzadkie niebieskie max 10 kart na sezon i uniqalne 1 karta na sezon. super rzadkie i uniqalne mają większy bonus do punktacji.
Uniqalna karta Kyliana Mbappe została sprzedana za ponad 50k Euro
Drużyny mamy tutaj 5 osobowe Bramkarz + obrońca + pomocnik + napastnik + 1 extra może to być karta z dowolnej pozycji.

Gra rozwija się również od strony marketingowej jako doradca strategiczny dołączył np Gerard Pique.

Jak zarobić bez inwestycji. Jest to możliwe ale szanse małe, możemy grać w Rookie lige kartami comon mamy 8 tygodni na to.
Z darmowych sposobów są jeszcze konkursy na Discordzie gdzie możemy np obstawić najgorszego zawodnika kolejki z własnych kart lub obstawić ile dany zawodnik zdobędzie pktów w kolejce.

Sposoby zarobków przy inwestycji. Na początek referal bonus za kupno 5 kart z new signigs czyli od gry nie od innych osób dostajemy losowo 1 rzadką kartę.
Można otrzymać karte wartą nawet kilka tysięcy euro. Są różne sposoby możemy kupować najtańszych lub polować na takich co uda się sprzedać z zyskiem ale trzeb dobrze śledzić statystyki, możemy kupić 5 za nową kase lub 1 odsprzedać i za te pieniądze kupić kolejną więc nasza inwestycja nie musi być wcale duża a można poznać mechanizm gry.
Ja otrzymałem karte wartą 150 euro. ale znam osoby, które zgarneły warte 600-800 euro. A jak np trafisz Lewego to ceny 5000-8000 euro.
Jak skompletujemy skład już z rzadkich na start możemy zacząć grać w Global All star Division 4 tutaj mogą brać udział zawodnicy z całego świata
możemy również użyć 1 karty common najdrożej wychodzi zakup bramkarza więc przeważnie tutaj mamy lepszą darmową karte, niestety ma ona
na starcie - 50% do punktacji. Za przekroczenie 205 pktów w kolejce otrzymujemy 0.01 eth za przekroczenie 250 0.02 eth od 130 miejsca otrzymujemy również rzadkie karty. Za zajęcie 1 miejsca w tej rozgrywce otrzymujemy 1 rzadką karte i 0.5 eth.
W różnych ligach są inne wymagania co do zawodników i inne nagrody np w lidze Global Under 23 mogą brać udział tylko zawodnicy do 23 roku.
Można wyszukiwać okazje cenowe i później odsprzedać drożej, możemy składać oferty niższe niż wystawieni zawodnicy a sprzedawca może zaakceptować
lub odrzucić oferte.

Tutaj mamy całą historie zawodników od cen również tych pod stołem, których nie widać na sorare do punktów jakie zdobywali w ostatnich miesiącach.
Widać dokładnie za ile ktoś kupował w aukcjach i za ile w ofertach.
https://www.soraredata.com/


Jak lubisz piłkę gra Cie może zainteresować mnie powoli wciąga.


reflink bez niego nie otrzymamy bonusu za kupno pierwszych kart 
https://sorare.com/r/easyrider :D

Edited by zeno13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.  • Posts

    • Musk pokazał, to co w zasadzie wszyskim powinno być wiadome o rynku bitcoina w szczególności i rynku kryptowalut w ogólności. To szalenie płytki rynek niezmiernie podatny na manipulacje. Podatny także z tego powodu, który dla wielu - w tym dla mnie - jest zaletą. Otóż, rynek ten jest jeszcze prawie nieregulowany. Tak to 2 tweety jednego człowieka zatrząsły kryptowalutowymn światkiem. Tweet memcoinowy i bitcoinowy... Co ciekawe to te rzekome szalone ilości energii są fakenewswm. Szalone to jest może zużycie energii przez Chiny czy USA. Bitcoinowe zamieszanie zaczęło się od tego... Proponuję dokładnie przyjrzeć się temu tweetowi i zastanowić co w istocie on oznacza... Otóż przyklaskując rzekomym ekologicznym zapędom Muska de facto wyrażamy zgodę na to by sieć była znacznie mniej bezpieczna... Dlaczego? Otóż powód jest prosty. Bezpieczeństwo największej sieci kryptowalutowej zależy wszak między innymi od rozproszenia górników i...  kosztów wydobycia, czyli pośrednio ilości zużytej energii.  Łatwo zauważyć, że spełnienie winszowania Muska i zmniejszenie kosztów energii do 1% w zasadzie oznacza potencjalnie stukrotnie niższy koszt skutecznego ataku na sieć...  Wniosek: Zważ, że jeśli Musk niedługo znów zamanipuluje tweetem rynek kryptowalut wskazując mniej energochłonną kryptowalutę będzie ona 100 razy mniej bezpieczna od bitcoina...  Oczywiście nie znaczy to, że nie można ssobie p[ospekulować na co Musk postawi    
    • Powiem tak, niech sobie Elon Musk robi co chce, ale ja pozbyłem się doge coina i odradzam każdemu inwestowanie w tą kryptowalutę. Obecnie też swapuję btc na inne kryptowaluty. Dlaczego? Uważam, że bitcoin jest mocno przeceniony. Poprostu spekulanci pojechali zbyt mocno po bandzie i będą musieli to odczuć. Inne kryptowaluty są stabilniejsze, nie ma wokół nich takiego szumu jak wokół bitcoina i doge coina. Uważam, że bitcoin powinien zostać przeceniony i to mocno. Co do doge coina jego cena także powinna wrócić na swoje dawne miejsce. Taka jest matematyka i żaden Twitterowy guru tego nie zmieni.
    • hahaha Pisowska hydra ciągle pluje jadem. Powinni tego zabronić. Korwin-Mikke jest ruskim agentem śpiochem według mojej oceny. Jego rola jest nieoceniona w gadaniu głupot i dezinformowaniu. Gadać, że wszyscy kradną i przy okazji nie przejmować władzy oraz rozmieniać na drobne elektorat gniewu. Jak żył Andrzej Lepper to on wiedział co robić, żeby ludzie go słuchali i on też mówił, że wszyscy kradną. Ale to był faktyczny joker i został zdjęty. A ten od ponad 30 lat gada że wszyscy kradną, a nigdy nie miał żadnej teki ministra. To jest wstyd i kapitulacja, albo celowe działanie i realizacja instrukcji prosto z Moskwy. Mocne, ale Braun to kolejny przygłup. Oni wszyscy są już odklejeni. Chyba Putin zrobi z całym tym ambarasem porządek.
×