Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

tomek019

BNB Compound - 200% - www.bnbcompound.com

Recommended Posts

Posted (edited)
6086e3a34ae89_Zrzutekranu(338).png.425086023fbf4c7aa2e098f0b1c28a6d.png

Projekt ruszył wczoraj tj 26.04.2021 o 21:00 czasu Polskiego i dopiero będzie w tym tygodniu puszczony na kraje anglojęzyczne we współpracy z kilkoma większymi YouTuberami.
Osobiście wpłaciłem wczoraj o 21:00 1 BNB i dałem opcję Compound za co dostałem dodatkowe tokeny które będzie można sprzedać za 7dni. Więcej o tym poniżej.

PLAN INWESTYCYJNY

Czysty Link: https://bnbcompound.com/

BNBCompound - Dynamiczna platforma inwestycyjna oparta na łańcuchu blokowym Binance Smart Chain.

• Podstawowa stopa procentowa: + 2,4% co 24 godziny (+ 0,1% co godzinę)

• Całkowity zwrot z inwestycji (zysk końcowy): 200% MINIMUM (BRAK MAKS.)

• Minimalny depozyt: 0,05 BNB

• Maksymalny depozyt: 10 BNB co 24 godziny

• Bonus od pierwszego depozytu: 50% depozytu, jeśli zrobisz reinwest lub 25% z możliwością natychmiastowej wypłaty

• Potężny system Compound

• Tokeny BNBCT dla każdego depozytu lub reinwestu

• Tylko 1.000.000 BNBCT (token BNBCompound)

• Cena katalogowa: 100 BNBCT / 0,1 BNB

• Wysoce opłacalny system poleceń na 3 poziomach

• 1. poziom 7%, 2. poziom 3%, 3. poziom 1% (bez ograniczeń)

• Minimalne opłaty administracyjne (7% tylko od depozytów)

• Wypłata lub reinwestycja tylko co 24 godziny (dynamiczne)

• Ekstremalnie niskie opłaty transakcyjne

• Uczciwy, uczciwy i długoterminowy projekt

SYSTEM REFERENCYJNY 

Uzyskaj dodatkowy dochód, zapraszając nowych inwestorów

Otrzymasz:

• 7% z każdego depozytu polecającego poziomu 1

• 3% z każdego depozytu polecającego poziomu 2

• 1% z każdego depozytu polecającego poziomu 3

Prowizje za polecenie zostaną automatycznie skumulowane (dodane do Twojej inwestycji),

zwiększanie dziennej kwoty odsetek i końcowej kwoty zwrotu z inwestycji.

Przykład:

Twój depozyt wynosi 0,05 BNB, co oznacza, że   będziesz zarabiać 0,0012 BNB co 24 godziny (2,4% dziennie) i

Twój końcowy zwrot z inwestycji to 0,10 BNB (200%)

Twój znajomy zdeponuje 1 BNB za pomocą Twojego linku polecającego, a wtedy całkowita inwestycja stanie się

0,12 BNB (0,05 BNPierwszy depozyt + 7% depozytu znajomego 0,07 BNB)

Teraz zarobisz 0,002 88 co 24 godziny, a Twój ostateczny zwrot z inwestycji wyniesie 0,24 BNB. (200%)

BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT

Dla każdego nowego użytkownika, który złoży depozyt na naszej platformie, otrzyma on prosty, ale dobry bonus, natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Możesz wybrać pomiędzy 25% Cashback lub 50% na Compound.

Przykład:

Jeśli wpłacisz 1 BNB, teraz na Twoim saldzie zobaczysz 0,50 BNB.

Teraz możesz zdecydować, czy chcesz wycofać połowę (0,25 BNB = 25% z 1 BNB).

Lub dokonać reinwestycji (Compound), ponownie inwestując, a Twoja aktywna inwestycja osiągnie 1,50 BNB, a Twój ostateczny zysk wyniesie 3 BNB.

UWAGA: Kiedy zreinwestujesz swój bonus, otrzymasz 200 BNBCT za każdy złożony BNB!

Brzmi dobrze, prawda?

REINWESTYCJA (COMPOUND) - na czym to polega?

Nasza inteligentna umowa Dynamic Investment daje Ci przewagę przy podejmowaniu decyzji, czy chcesz wypłacić swoje dochody
lub reinwestować, ten wybór jest możliwy co 24 godziny.

Przykład:

Wpłacasz 1 BNB, po 24 godzinach saldo naliczeń wyniesie 0,024 BNB, w tym momencie możesz zdecydować, czy chcesz
Wycofać swoje saldo lub reinwestować swoje zarobki.

Jeśli zreinwestujesz, Twoja inwestycja osiągnie wartość 1.024 BNB, a Twoje dzienne odsetki zostaną uwzględnione w nowej kwocie

Kiedy zrobisz reinwest, otrzymasz 200 BNBCT za 1 BNB.

Przykład: Jeśli masz reinwest 0,024 BNB, otrzymasz 4,8 BNBCT

Tego wyboru / operacji można dokonywać co 24 godziny.

Aby pomóc Ci zrozumieć wartość możliwej reinwestycji, stworzyliśmy na pulpicie Projekcję Twoich zarobków.

TOKENOMIA

Za każdy depozyt lub reinwestycję otrzymasz darmowe tokeny BNBCT, nasz własny token.

Przy pierwszym depozycie otrzymasz 100 BNBCT za każdy zdeponowany 1 BNB.

Przykład: Wpłacając 0,05 BNB, otrzymasz 5 BNBCT.

Za każdym razem, gdy złożysz nowy depozyt lub reinwest, otrzymasz 200 BNB za każdy BNB.

Przykład: Dokonując nowego depozytu w wysokości 0,05 BNB z tego samego konta, otrzymasz 10 BNBCT.

Przykład 2: Reinwestujesz 0,048 BNB ze swoich dochodów, a otrzymasz 9,6 BNBCT.

5% z każdej wypłaty zostanie zebrane w naszym funduszu płynności, aby zasilić naszą parę na PancakeSwap

dokładnie po 7 dniach od uruchomienia naszej platformy.

Nazwa: BNBCT

Maksymalna ilość: 1.000.000

Pre-mine: 20%

Cena katalogowa: 100 BNBCT / 0,1 BNB

Edited by tomek019

Też tu zainwestowałem i ten projekt jest o tyle dobry że tu lampki nie zgaszą projekt z audytem. A kto teraz wejdzie to matematycznie nie ma szans że straci a może zyskać.

• Thanks 1

2 minuty temu, koteczek515 napisał:

Też tu zainwestowałem i ten projekt jest o tyle dobry że tu lampki nie zgaszą projekt z audytem. A kto teraz wejdzie to matematycznie nie ma szans że straci a może zyskać.

Dokładnie, jeśli ktoś wejdzie teraz to ma wysokie prawdopodobieństwo wyciągnięcia sporego zysku. Zawsze dla osób czujących niepewność jest opcja ograniczenia ryzyka poprzez wypłatę instant 25% swojego depozytu :) 

Dzięki za podzielenie się projektem :) Planuje także podzielić się moim ref linkiem w ten weekend :D 

• Like 1

13 godzin temu, foxHyip napisał:

Dzięki za podzielenie się projektem :) Planuje także podzielić się moim ref linkiem w ten weekend :D 

dzisiaj zaczęły się pojawiać rozyjskie / ukraińskie wideo z tego co widziałem na YT :) 

Cześć, dawno mnie tu nie było i stwierdziłem że pora na powrót :) 

Wszedłem delikatnie i napotkałem problem, mianowicie po wpłacie nie mogę zrobić ani reinwestycji ani wypłaty, co bym nie klikał otwiera mi przelew z Metamask z kwotą 0. Może czegoś jeszcze nie zrobiłem, albo coś robię źle ?

3 godziny temu, mokbor napisał:

Cześć, dawno mnie tu nie było i stwierdziłem że pora na powrót :) 

Wszedłem delikatnie i napotkałem problem, mianowicie po wpłacie nie mogę zrobić ani reinwestycji ani wypłaty, co bym nie klikał otwiera mi przelew z Metamask z kwotą 0. Może czegoś jeszcze nie zrobiłem, albo coś robię źle ?

wchodziłeś z PC z Chrome ? czy z telefonu za pomocą Metamask Browser :)

dokładnie PC + chrome, teraz też sprawdziłem przez Metamask Browser i wygląda to tak samo:

image.png.6a6e0f263cdd19a24953ea1d73f338ef.png

1 godzinę temu, mokbor napisał:

dokładnie PC + chrome, teraz też sprawdziłem przez Metamask Browser i wygląda to tak samo:

image.png.6a6e0f263cdd19a24953ea1d73f338ef.png

sprawdziłem nawet teraz zarówno na telefonie jak i na PC i śmiga u mnie normalnie. Masz oczywiście BNB na koncie, (NIE WBNB), oraz sieć Binance Smart Chain :) ? Pytam tylko żeby wyeliminować podstawy :) 

tak, bez tego nie mógł bym wpłacić na start.
Jutro spróbuję może na discordzie albo telegramie się z nimi skontaktować, chyba jedyna nadzieja

W dniu 28.04.2021 o 14:04, mokbor napisał:

To - wbrew pozorom - dość proste.

Otóż, sieci BSC za każdą z tych transakcji trzeba z własnych środków zapłacić opłatę. Dlatego nie da się wykonać żadnej z tych transakcji jeśli na własnym adresie (nie w porgramie!) nie posiadasz wystarczających środków. 

Z moich obserwacji wynika, że opłata ta przy drobnych kwotach wynosi około od 50000 -  120000 gas, czyli do ok. 0.0006 BNB i taką kwotę musisz mieć na adresie. By jednak wówczas transakcja się udała musisz zmniejszyć limit gsa na 120000. Przy limicie 500000 musisz posiadać saldo na adresie min. 0.0025 BNB acz sieć pobierze mniejszą, właściwą kwotę. 

Dlatego warto te kwestie uwzględnić w swoich kalkulacjach związanych z potencjalną zyskownością inwestycji:

W dniu 26.04.2021 o 18:00, tomek019 napisał:
Ekstremalnie niskie opłaty transakcyjne

To niezbyt szczęścilwe ujęcie tamatyki prowizji. 

Rzeczywistość w tym projekcie (a właściwie w związku z tym projektem) już nie jest tak różowa i niejednego inwestora może wyprowadzić na manowce...

Otóż faktycznie w liczbach bezwzględnych, w przeliczeniu na usd opłaty transakcyjne są stosunkowo niewielkie i nie przekraczają kilkudziesięciu centów...

Diabeł tkwi jednak w szczegółach...

Tym szczegółem są opłaty transakcujne pobierane zasadniczo od każdej akcji dokonywanej w sieci - a czego nieśioadomość była przyczyną problemu opisanego przez @mokbor.

Wg moich obserwacji i testów wygląda to tak...

Wypłata naliczonych środków kosztuje około 0,000541895 BNB (0,35$) a dołożenie do puli (compound) około 0,000344885 BNB (0,22$). Przypomnę tylko, że opłata ta nie jest pobierana z salda programu lecz obciąża saldo główne portfela. Gwoli wyjaśnienia wysokość opłaty jest prawie constans dla fiatów a nie dla BNB, tzn. że wysłanie środków kosztuje zawsze równowartość ok 0,35$ po kursie z chwili przelewu a nie stałą wartość BNB (choć tu mogę się mylić).

Jakie to rodzi implikacje? 

Ano zasadnicze...

Jak wiadomo minimalna inwestycja w projekt to 0.05 BNB + 0.002 BNB (32.75$ - uwzględniono koszt przelewu środków do programu ok. 1,20$ - 0.002 BNB). 

Jak wiemy możemy wypłacić od razu refback w wysokości 25% depozutu, czyli 0.0125 BNB ale kosztem opłaty za wypłatę 0.00055 BNB. Przy wyborze tego wariantu do wyjścia na "0" zostanie nam 0.04005000 BNB. Dzienne naliczenie wyniesie 2,4%, czyli 0.0012 BNB ale wypłacając środki codziennie w rzeczywistoścci odzyskamy 0.00065 BNB (0.0012 - 0.00055). To daje nam czas zwrotu inwestycji 62 dni, wypłacając co trzeci dzień - 40 dni a co tydzień 35 dni.

Oczywiście przy większej inwestycji te różnice nie są już aż tak istotne.

Mimo wielu zastrzeżeń do programu wszedłem w projekt z kwotą 1 BNB

Na dzień dzisiejszy 03.05.2021

Wpłaciłem: 1 BNB
Wypłaciłem: 0.409 BNB

Na starcie brałem opcję Compound
Jeśli teraz chciałby ktoś dołączyć to tylko z opcją 25% wypłaty Instant od pierwszego depozytu aby zoptymalizować ryzyko.
Osobiście nie zamierzam reinwestować, tylko i wyłącznie już wypłacam na tej stronie. Im dłużej będą cisnąć marketing tym dłużej pożyje smart kontrakt, więc zobaczymy :) 

1 godzinę temu, tomek019 napisał:

Na starcie brałem opcję Compound

Myślę, że to właściwa opcja...

Jeśli teraz chciałby ktoś dołączyć to tylko z opcją 25% wypłaty Instant od pierwszego depozytu aby zoptymalizować ryzyko.

Na początku działania programu to tylko nieznacznie minimalizuje ryzyko. Warto bowiem pamiętać, że zwrot inwestycji przy opcji compound otrzymamy znacznie wcześniej niż przy opcji binusu 25%. Zwykle po 2 tygodniach od inwestycji przy opcji compound już jesteśmy na + w porównaniu z opcją bonusu.

Osobiście nie zamierzam reinwestować

W tym planie w zasadzie reinwestowanie nie jest korzystne, zawsze bowiem wydłuża czas zwrotu zainwestowanego kapitału a to przekłada się na ryzyko. Szczególnie jeśliby program nie miał dłużej pożyć...

• Like 1

8 minut temu, pepperoniss napisał:

Myślę, że to właściwa opcja...

Na początku działania programu to tylko nieznacznie minimalizuje ryzyko. Warto bowiem pamiętać, że zwrot inwestycji przy opcji compound otrzymamy znacznie wcześniej niż przy opcji binusu 25%. Zwykle po 2 tygodniach od inwestycji przy opcji compound już jesteśmy na + w porównaniu z opcją bonusu.

W tym planie w zasadzie reinwestowanie nie jest korzystne, zawsze bowiem wydłuża czas zwrotu zainwestowanego kapitału a to przekłada się na ryzyko. Szczególnie jeśliby program nie miał dłużej pożyć...

nic tylko się zgodzić :) 

Te programy na Smart Kontraktach to 100% ryzyka, ale są o tyle dobre i różnią się od zwykłych Hyipów, że widzimy ile jest BNB w sieci, ile ludzie wypłacają, ile wpłacają, ile ludzi przybywa, więc teoretycznie jesteśmy w stanie sobie zaprognozować jakoś żywotność takiego programu :) 

Fakt... W zasadzie pewni wygrani zaszyci są w samym kontrakcie w ramach którego 3% depozytu trafia na jedno a 4% na drugie konto... Wprost bezpośrednio po wpłacie...

Zdaje się, że autorzy projektu zamknęli sobie stronę i w ten sposób przytulą sobie znaczną część z leżących na kontrakcie 177 BNB. No cóż chyba scamik na 100.000$.

Ten kij jednak ma 2 końcę... Teraz już wiem, że do tego programu nie dopłacę a raczej nieżlę zarobię... :) 

Chwilowy Link do bnbcompound:
https://bnbcompound2.com/

Admin przerabia tamtą stronę. Chce wypuścić farmę na dniach opartą o tokeny które dostaliśmy za inwestycje w ten Hyip i każdy ma je na portfelu  

Warto śledzić ich telegram:
https://t.me/bnbcompoundgroup

Tokeny które dostajemy w ramach inwestycji / reinwestycji w BNBCompound to BNBCT

ADRES TOKENÓW 
0x8c7A9Bf6b676c280B6eCC8A0b1073711E1d605FD

Po inwestycji wpłynęły one na nasz portfel więc trzeba sobie je ręczne dodać aby je zobaczyć :) 

PS: BNB można wypłacać też bezpośrednio ze smart kontraktu, nie trzeba wchodzić na ich stronę

Edited by tomek019

35 minut temu, tomek019 napisał:

PS: BNB można wypłacać też bezpośrednio ze smart kontraktu, nie trzeba wchodzić na ich stronę

Tak... Dlatego napisałem o tym, że do projektu nie dopłacę. Niemniej "umarcie" głównej strony programu ma ewidentne znamiona scamieia projektu. 

Po pierwsze: praktycznie uniemożliwia większości uczestników wypłaty. Widać to doskonale po ilości dokonywanych transakcji wypłaty.

Po drugie: co ważniejsze - w zasadzie uniemożliwia dokonywanie wpłat i w zasadzie niweczy dotychczasowe promowanie programu...

Po trzecie: nie każdy ogarnie bezpośrednią interakcję z kontraktem lub uzyska dostęp do nowej strony przez co zwrot dla tych, którzy to ogarną może być i będzie wyższy...

Po czwarte: zmiany na stronie naprawdę nie wymagają jej wyłączenia i wdrażania nowej strony a nawet jeśli już stronę się w takich okolicznościać i z takich powodów wyłącza to powinno się nie wyciągać wytczkę od starej strony lecz zostawić na niej stosowne info z odesłaniem do nowego adresu.

• Like 1

2 hours ago, pepperoniss said:

Zdaje się, że autorzy projektu zamknęli sobie stronę i w ten sposób przytulą sobie znaczną część z leżących na kontrakcie 177 BNB. No cóż chyba scamik na 100.000$.

Ten kij jednak ma 2 końcę... Teraz już wiem, że do tego programu nie dopłacę a raczej nieżlę zarobię... :) 

Na szczęście nie wszedłem, wole bardziej sprawdzone projekty na dłuższy termin niż kto pierwszy ten lepszy :) dobrze ze wyszedłeś na plus. 

2 godziny temu, tomek019 napisał:

Chwilowy Link do bnbcompound:
https://bnbcompound2.com/

Póki działa ta strona to uczestnicy projektu śmiało mogą z niej korzystać. Gdyby przestała działać to postaram się przedstawić sposób na wypłatę bezpośrednio z kontraktu. Zastrzegam jednak, że do obsługi wg mojej instrukcji trzeba będzie się posłużyć starym, dobrym portfelem MyCrypto.