Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

tomek019

CoinSwap (CoinSwap.Space) - Nowa Farma Kryptowalut

Recommended Posts

CoinSwap (CoinSwap.Space)

Mój refflink: https://master.coinswap.space/farm?coinswapfriend=0xb3368a2A251ED1f4a856d7fB3a6e382a5301f3B1

Czysty link: https://coinswap.space/

Jest to projekt zwany popularnie "farmą" który łączy kilka podstawowych funkcjonalności takich jak:
Automatic Market Maker
Yield Farming (Farm)
Stake (Staking)
Refer a Friend (Referral)

CoinSwap ma możliwość uruchamiania nowych puli, jest zautomatyzowanym animatorem rynku, który wykorzystuje inteligentny routing, który zapewnia swoim klientom najlepszą możliwą szybkość wymiany, poślizg i wpływ na cenę.
Płynność dostarczona do zamiany pochodzi od dostawców płynności („LP”), którzy stawiają swoje tokeny w „pulach”. W zamian otrzymują tokeny CSS-LP (CoinSwapSpace-LiquidityProvider), które można również obstawić, aby zarobić tokeny CSS na „farmie”.

Co odróżnia tą "farmę" od innych ?
Podejście twórców którzy nie są anonimowi oraz dobrze rozpisany roadmap i marketing.

Czego potrzebujemy aby zacząć tutaj działać ?
Portfela takiego jak Metamask (polecam), lub TrustWallet z siecią Binance Smart Chain (BSC).

Jak zoptymalizować tutaj ryzyko przy dostarczaniu płynności żeby zabezpieczyć się przed zjazdem ceny tokena w dół ?
Najlepiej farmić tutaj w parach które nie mają w sobie tokena farmowego czyli np.: BUSD / USDT (najbezpieczniejsza para), czy też BNB / BUSD.

Osobiście wrzuciłem BUSD oraz USDT na farmę w tej właśnie parze BUSD / USDT.
Tokeny CSS z farmienia wrzucam w Staking CSS.

Zrzut-ekranu-340.png

Wideo Poradnik poruszania się po nowej Farmie Kryptowalut

Jak dodać Binance Smart Chain (BSC) do Portfela MetaMask

Skąd ściągnąć Metamask ?
https://metamask.io/

Mój refflink: https://master.coinswap.space/farm?coinswapfriend=0xb3368a2A251ED1f4a856d7fB3a6e382a5301f3B1

Czysty link: https://coinswap.space/

Całkiem ciekawy projekt, jak go ogarnę to może coś z tego będzie. :)

W dniu 6.05.2021 o 15:01, NomenOmen napisał:

Całkiem ciekawy projekt, jak go ogarnę to może coś z tego będzie. :)

ma dobre plany na rozwój więc zobaczymy :) 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By NomenOmen
      Cześć. Po ostatnich nieodpowiedzialnych rajdach jakie zafundował nam prezes Tesli, Elon Musk chciałbym Wam zaproponować rozwiązanie, pewną społeczną innowację, jak nauczyć wielki biznes i ludzi z mainstreamu, pokory co do rynku kryptowalutowego. Mam dla was kolejną aryciekawą informację, mianowicie dzisiaj pozbyłem się wszystkich moich doge coinów. Podjąłem taką decyzję, po tym jak zauważyłem, że przecież kryptowaluty, które opierają się na inflacyjnym modelu są bezwartościowe. Chciałbym, aby mój wpis był początkiem zmiany taktyki wielu rynkowych graczy. Rynek kryptowalut to cała gama insteresariuszy spekulantów, dużych inwestorów, regulatorów rzadowych, ale też wolnych ludzi, którzy widzą w kryptowalutach nadzieję, na uniezależnienie swoich pieniędzy od systemu bankowego opartego o pieniądz fiducjarny. Wiele wskazuje na to, że rynek kryptowalut został zdominowany przez spekulantów i wszyscy zapomnieli czym tak naprawdę są kryptowaluty i jaką rolę pełnią w społeczeństwie. Przede wszystkim są ideą, że człowiek może posiadać całkowitą wolność nad tym co posiada i jak dysponuje swoimi finansami bez potrzeby pytania się kogokolwiek czy to co robi jest dobre czy nie, czy zapłaci od tego podatek czy nie.
      Obecnie, widzimy trend, aby właśnie tą własność kryptowalut przysypać działaniami spekulantów, którzy wartość kryptowalut oceniają po tym czy zostaną one zaimplemetowane jako powszechny środek płatniczy. Mam wrażenie, że nie o to w nich chodziło, czy zostaną zaakceptowane skoro bitcoin został wymyślony po to, aby ludzie mogli wymieniać wartość między sobą w warunkach powszechnej inwigilacji państwa transakcji bankowych. Bitcoin czy inne kryptowaluty miały być walutą internetową a sam ich deflacyjnych charakter powinien raczej skłaniać do ich gromadzenia a nie wydawania na rzeczy, które nie przynoszą wymiernej korzyści i tutaj pojawia się słynne powiedzenie, że wartość nowego samochodu tuż po wyjeździe z salonu spada o 20 %. Po co zatem kupować samochody za bitcoiny skoro jest to projekt, który ma dać przede wszystkim ludziom wolność i pewną anonimowość. Jakim trzeba być krótkowzrocznym imbecylem, żeby kupować samochody za bitcoiny. Ale do rzeczy. Chciałbym zaproponować Wam rozwiązanie jak nauczyć pokory Elona Muska, który nadmierne zaczął angażować się w działania manipulacyjne na rynku kryptowalutowym. Proponuję Wam zatem abyście pozbyli się wszystkich swoich doge coinów i powiedzieli Elonowi Muskowi: Sprawdzam ! Uważam, że Elon Musk nie sfinansuje swojej podróży na Księżyc czy Marsa za doge coiny i za żadne inne kryptowaluty. Niech idzie po kredyt do swoich przyjaciół z Goldman Sachs i niech weźmie sobie kredyt w dolarach jak na prawdziwego amerykańskiego przedsiębiorcę przystało. Życzę mu powodzenia.
      Swoja drogą gdyby patrzeć na to w ten sposób, to właśnie te kryptowaluty, które miały by zostać zdelegalizowane powinny rosnąć na wartości, gdyż oznacza to że są zagrożeniem dla władzy banksterów nad wolnymi ludźmi. Sądzę, że trzeba powrócić do starych zasad jakie przyświecały powstaniu kryptowalut i nauczyć tych wszystkich wielkich graczy odrobiny pokory. Jeżeli zgadzacie się ze mną to myśli jakie przedstawiłem w tym wpisie udostępniam na zasadzie Creative Commons. Możecie je dowolnie modyfikować i udostępniać, ale zachowajcie ten model:
      Pytanie : Jak nauczyć Elona Muska pokory wobec społeczności kryptowalutowaej, a szerzej cypher punkowej.
      Odpowiedź : Sprzedaj swoje doge coiny. Zmuś Elona do sprzedaży swoich doge coinów i wycofania się z branży crypto.
      To bardzo proste rozwiązanie. Głosuj swoimi pieniędzmi i nie zasilaj trolla Elona Muska.
      PS. Celowo nie mówię w jakie krypto zamieniłem moje doge coiny, a właśnie tak zrobiłem, żeby nie robić pompy na żaden znany dotychczas asset. Po prostu wybierz ten walor, który jest mniej podatny na takie akcje jak te Elona Muska związane z bitcoinem i doge coinem. Dla mnie te dwie kryptowaluty są już spalone i warto udowodnić Elonowi Muskowi, że światowa kryptospołeczność nie potrzebuje takich cwaniaków na tym rynku.

• By NomenOmen
      Cześć Chciałbym się podzielić z Wami informacją, arcy ciekawą. Mianowicie: Sprzedałem wszystkie moje bitcoiny !!! To znaczy nie sprzedałem w sensie fizycznego wzięcia za nie gotówki, ale wszystkie bitcoiny, które miałem zainwestowałem w przedsięwzięcie, które może mi sprawić frajdę. Nie zawiodłem się na nim do tej pory i chciałem, żeby tej frajdy było jeszcze więcej. Od kilku dni zaś mam taki jakiś niedźwiedzi nastrój co do bitcoina i wszystkie znaki na niebie i ziemi podpowiadają mi, że bitcoin może zostać zmieciony z piedestału na rzecz innej kryptowaluty. Mam nawet takie dziwne przeczucie, że na rynku bitcoina zamiast setek milionów ludzi bijących się o kilka satoshi poprostu zostanie dwóch wielorybów, którzy swoje ostatnie miliony bitcoinów będą chcieli opchnąć jakiemuś entuzjaście dziwactwa za cenę nie przekraczającą obecnej ceny pizzy w sieci Pizza Hut z kolei jak ktoś będzie gadał na temat bitcoina, to każdy go wyśmieje i będzie się pukał w czoło o czym ten gość gada, o średniowieczu? Takie mam wizje. Bitcoin może odejść do muzeum osobliwości myśli ludzkiej i nikt nie będzie po nim płakał. A że ktoś na inwestycji w bitcoina stracił majątek życia, to już nie problem całej ludzkości. Trzeba wiedzieć kiedy wyjść z tonącego statku, a wiele symptomów na to wskazuje. Jednym z nich jest moja nieufność i trzymanie ręki na pulsie. Tak więc, znów nadszedł ten dzień, że pozbyłem się wszystkich moich bitcoinów i zainwestowałem je w produktywniejszy projekt. Innymi słowy, postanowiłem, że moje bitcoiny zamiast leżeć na portfelu powinny pracować w myśl starej zasady, że pieniądz (a bitcoin jest formą pieniądza) jest jak woda, gdy stoi to cuchnie. Dlatego ja wolę, aby pieniądz nie stał jak woda w bagnie, ale żeby płynął i był faktycznym środkiem wymiany. Jednakże, ja osobiście jako konsument i uczestnik rynku kryptowalutowego uznałem, że bitcoin jest przeceniony i trzeba sprzedawać, to znaczy trzeba go upłynnić i to aktywo które posiadałem powinno zostać przesunięte z rynku kapitałowego do rynku, który znajdzie dla tego kapitału lepsze zastosowanie, lepszą stopę zwrotu dzienną, ale także i o lepszej dywidendzie, gdyż może nie czytaliście książki Wielki Kryzys Globalizacji, ale w tej książce też jest ciekawa myśl. Mianowicie w tej książce przed 2008 rokiem wielu Amerykanów uważało siebie za bardzo majętnych ludzi, a swoje aktywa oceniali wyłącznie po wzroście cen swoich nieruchomości, i w końcu przyszedł kryzys 2008 i wielu Amerykanów zamiast pławić się w luksusach, o których mogli tylko marzyć patrząc na papierze jak ich nieruchomości drożeją, popłynęli i to grubo. Jak to mówi Warren Buffet, po opadnięciu wody wielu Amerykanów doszło do wniosku że nie tylko zostali pozbawieni swoich spodni od garnituru, ale także bielizny.
      Jaki jest z tego morał, chciałbym dzisiaj przekonać się, czy lepiej mieć frajdę z działania, które da Ci realnego dolara dzisiaj niż 500 milionów za 10 lata albo nigdy. Co sądzicie o moim pomyśle? Sądzę, że musi być ten pierwszy, który czyta, analizuje i dochodzi do wniosku, sprzedaję, - z pustego i Salomon nie naleje. Już teraz na rynku kryptowalut jest bardzo tłoczno, a tak naprawdę nie wiemy co się wydarzy na świecie za 2 lata.
    • By NomenOmen
      Cześć Wszystkim Chciałbym w tym wątku podzielić się z Wami informacjami, które wyszperałem w Internecie, które pozwolą nam cieszyć się posiadaniem kryptowaluty Doge Coin. W ostatnim roku za sprawą działań promocyjnych Elona Muska Doge Coin wystrzelił w górę. Chciałbym też Wam nieco opisać moją historię związaną z Doge. Mianowicie, w tamtym roku tak sobie pomyślałem, że Doge Coin ma bardzo duży potencjał wzrostowy i zacząłem szukać możliwości jego zdobycia. Nie podjąłem jednak decyzji o jego zakupie przez giełdy, gdyż powód był w istocie prozaiczny. Nie zagłębiałem się w temat dość mocno i poprzestawałem na szukaniu różnych kraników. Tak trafiłem na freedoge.co.in, który obecnie zakończył działalność a mi udało się z niego wypłacić całkiem niezły zarobek, jak na obecny kurs. Teraz też chciałbym Wam przedstawić kilka opcji jak możemy zdobyć Doge Coin. Jedne są pewne inne mniej. Jednakże warto zainteresować się tematem.
      Do dzieła ! Do tej pory wyszperałem taką oto listę stron, na których możemy zdobywać Doge Coin, podaję czyste linki wraz z moim krótkim opisem:
      1. Doge Faucet - minimum do wypłaty 2 Doge. Obecnie jest to najbardziej wiarygodny kranik Doge, gdyż jest on zasilany przez darczyńców. Mamy listę tych darczyńców i ilość Doge do podziału. Warto się spieszyć. Darmowe Doge dostajemy co 3 godziny.
      2. Doge Buzz - wypłaty za jedno kliknięcie od 0.1 DOGE to 0.0001 DOGE. Możliwość bezpośredniej wypłaty na portfel Doge - minimum 5 Doge. Do portfela Faucet Pay - bez minimum. Wypłatę możemy otrzymać bezpośrednio na nasz portfel Doge w Faucet Pay.
      3. FaucetPay - Korzystając z serwisu Faucet Pay, możemy wymienić inne kryptowaluty na Doge przy pomocy zakładki Coin Swap. Nie testowałem.
      4. FreeFaucet.io - Tutaj także możemy zbierać różne kryptowaluty, także Doge. Dzienny limit wypłaty dla Doge to 800 Doge. Minimum do wypłaty 40 Doge.
      Giełdy
      1. Nominex.io - na tej giełdzie jest obecnie dostępnych do zakupu 999 Doge.
      To by było na tyle z mojej strony. Jeżeli macie jakieś ciekawe projekty odnośnie możliwości zdobycia Doge Coin to zapraszam do linkowania i dyskusji.

• By nowampson
      Program:

Zwrot/Plany:
      (Naliczenia w dni robocze)

Wypłaty: manualne
      Mój komentarz: 
      Program typu after który dopiero co wystartował(spał ponad 250dni). Po pierwsze posiada doświadczonego i otwartego na kontakt admina(Właściciel programu na R.....N, który działał i płacił 4-5msc). Twierdzi, że nie jest typowym scammerem. Wiadomo to tylko słowa ale jak pamiętamy z poprzedniego prgoramu admin potrafi dobrze promować i posiada na to spory budżet. Ja ze swojej strony wchodzę za $200 z czasem dołożę do $500 na dniach. 
      System referencyjny:
      Bardzo rozbudowany z bonusami za LVL oraz miesięcznymi + 5% z refa

Mój depozyt:

• By marek505
      Naucz się handlować na wzrosty oraz spadki

Witajcie, chciałbym wam dziś przedstawić ofertę, która moim zdaniem jest bardzo atrakcyjna jeśli chodzi o jej cenę jak i wartość, którą otrzymujemy.
      Zainteresowanie kryptowalutami rośnie, ale nie ma za bardzo rzetelnego miejsca, aby zdobywać taką wiedzę.
      Ja takie miejsce znalazłem, korzystam jak i mam dobre wyniki dzięki temu.

Chciałbym się podzielić nim tutaj:
      Sprawa wygląda tak, że w internecie jest bardzo dużo NACIĄGACZY, którzy biorą pieniądze ZA NIC, za grupy sygnałowe, sprzedają szkolenia, jednak sami zazwyczaj na tym nie potrafią zarabiać. Są po prostu sprzedawczykami czegoś, bo mają z tego prowizję można to zauważyć na Tiktoku jak i Instagramie, jeśli widzisz taki profil, gdzie ktoś bardzo chwali się pieniędzmi, ma wykresy forex oraz inne w tym temacie to nie koniecznie jego pieniądze pochodzą z tradingu, jeśli to w ogóle są jego pieniądze, a nie tylko do zdjęć.
      Takie osoby raczej NIE dają żadnej wartości, a sprzedają szkolenia za horrendalne kwoty!
      Tylko dlatego, że wszystko jest ładnie ubrane marketingowo i dlatego jest to przepłacone!

Jako że ja zarabiam online SYSTEMATYCZNIE od 2016 roku
      Postanowiłem coś zweryfikować sam! Po długiej obserwacji jak i sprawdzeniu tego, czy faktycznie to działa mam coś dla was!
      Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób początkujących jak i tych, którzy chcieliby uzyskiwać zyski z kryptowalut, ale nie mają sami czasu na analizowanie rynku.
      Postanowiłem się z wami podzielić grupą edukacyjną na FB -  Krypto-Analizy Gdzie znajdziecie mnóstwo DARMOWEj WARTOŚCI, która przydaje się na samym początku.
      Prowadzi ją Darek i pracę, jaką wykonuje Darek Rydwelski jest moim zdaniem jedną z niewielu oraz warta swojej ceny, dlatego, że otrzymujesz dużo więcej za tak niską cenę, bo uwaga cena to 49-200 złotych miesięcznie! Dodatkowo są różne zniżki i promocje sezonowe.
      Jego kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCOO9_tK3Yj26YM7d7l5CA0g

Zachęcam też do otworzenia konta na BINANCE  [---]
      Czysty link Binance - https://www.binance.com/en
      Dziękuję za korzystanie z moich linków.

Moim zdaniem to śmieszna kwota, za którą dostajesz sporą wartość, ja nie raz korzystałem z różnych grup, pamiętam takie w 2107, gdzie za dostęp do różnych grup płaciłem nawet 3 BTC miesięcznie !

Ja nawiązałem z Darkiem współpracę, dzięki czemu mam zniżkę dla osób, które korzystają z mojego polecenia  
      Czysty link do ofert Darka - https://www.darekrydwelski.network/
      Zachęcam do skorzystania ze zniżki. Aby skorzystać z tej oferty, zachęcam do rejestracji z linku, który wygenerował dla mnie Darek dodatkowo macie 7% ZNIŻKI
      https://www.darekrydwelski.network/grupa-szkoleniowa/4yewe?coupon=ZNIZKA-PARTNERSKA-7 

Napiszcie, czy taka opcja jest dla was interesująca i dajcie znać, czy ktoś już korzysta, a może szukał czegoś takiego 
      Pozdrawiam!
      Przykładowe opisy transakcji jak i wyniki, które mam dzięki handlowaniu z Darkiem i nauce z nim

ETH - wykres 5min 
      Skorygowałem nieco kanał spadkowy, gdy cena do niego powróci rozważę pozycję short gdy natomiast potwierdzi wsparcie, będę potrzebował większej ilości potwierdzeń na pozycję long.
      https://www.tradingview.com/x/6wMi2EJY/

ZEC - jeśli rynek będzie wystarczająco mocny zobaczymy finalny target na 119 - 120
      https://www.tradingview.com/x/W5vkb8KD/

UNI Update  - wykres 1h
      Już niecałe 7% w górę od wejścia w rynek, bardzo pozytywna i spodziewana reakcja rynku.
      https://www.tradingview.com/x/tuV5nzgM/

Predykcja na dzień dzisiejszy znalazła potwierdzenie na wykresie co dało nam kilka okazji na profit.
      Dziś nie szukam już nowych wejść, wracam na grupę jutro około 10.00

Pamiętajcie, że wyniki z tradingu to sprawa indywidualna i każdy osiąga inne, podstawą jest wiedza, nauka jak i doświadczenie.

Życzę powodzenia i samych udanych pozycji.
      Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem w komentarzach 

• Musk pokazał, to co w zasadzie wszyskim powinno być wiadome o rynku bitcoina w szczególności i rynku kryptowalut w ogólności. To szalenie płytki rynek niezmiernie podatny na manipulacje. Podatny także z tego powodu, który dla wielu - w tym dla mnie - jest zaletą. Otóż, rynek ten jest jeszcze prawie nieregulowany. Tak to 2 tweety jednego człowieka zatrząsły kryptowalutowymn światkiem. Tweet memcoinowy i bitcoinowy... Co ciekawe to te rzekome szalone ilości energii są fakenewswm. Szalone to jest może zużycie energii przez Chiny czy USA. Bitcoinowe zamieszanie zaczęło się od tego... Proponuję dokładnie przyjrzeć się temu tweetowi i zastanowić co w istocie on oznacza... Otóż przyklaskując rzekomym ekologicznym zapędom Muska de facto wyrażamy zgodę na to by sieć była znacznie mniej bezpieczna... Dlaczego? Otóż powód jest prosty. Bezpieczeństwo największej sieci kryptowalutowej zależy wszak między innymi od rozproszenia górników i...  kosztów wydobycia, czyli pośrednio ilości zużytej energii.  Łatwo zauważyć, że spełnienie winszowania Muska i zmniejszenie kosztów energii do 1% w zasadzie oznacza potencjalnie stukrotnie niższy koszt skutecznego ataku na sieć...  Wniosek: Zważ, że jeśli Musk niedługo znów zamanipuluje tweetem rynek kryptowalut wskazując mniej energochłonną kryptowalutę będzie ona 100 razy mniej bezpieczna od bitcoina...  Oczywiście nie znaczy to, że nie można ssobie p[ospekulować na co Musk postawi    
    • Powiem tak, niech sobie Elon Musk robi co chce, ale ja pozbyłem się doge coina i odradzam każdemu inwestowanie w tą kryptowalutę. Obecnie też swapuję btc na inne kryptowaluty. Dlaczego? Uważam, że bitcoin jest mocno przeceniony. Poprostu spekulanci pojechali zbyt mocno po bandzie i będą musieli to odczuć. Inne kryptowaluty są stabilniejsze, nie ma wokół nich takiego szumu jak wokół bitcoina i doge coina. Uważam, że bitcoin powinien zostać przeceniony i to mocno. Co do doge coina jego cena także powinna wrócić na swoje dawne miejsce. Taka jest matematyka i żaden Twitterowy guru tego nie zmieni.
    • hahaha Pisowska hydra ciągle pluje jadem. Powinni tego zabronić. Korwin-Mikke jest ruskim agentem śpiochem według mojej oceny. Jego rola jest nieoceniona w gadaniu głupot i dezinformowaniu. Gadać, że wszyscy kradną i przy okazji nie przejmować władzy oraz rozmieniać na drobne elektorat gniewu. Jak żył Andrzej Lepper to on wiedział co robić, żeby ludzie go słuchali i on też mówił, że wszyscy kradną. Ale to był faktyczny joker i został zdjęty. A ten od ponad 30 lat gada że wszyscy kradną, a nigdy nie miał żadnej teki ministra. To jest wstyd i kapitulacja, albo celowe działanie i realizacja instrukcji prosto z Moskwy. Mocne, ale Braun to kolejny przygłup. Oni wszyscy są już odklejeni. Chyba Putin zrobi z całym tym ambarasem porządek.