Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
NomenOmen

Sprzedałem swoje wszystkie bitcoiny !!! PS. Znowu.

Recommended Posts

Cześć :) Chciałbym się podzielić z Wami informacją, arcy ciekawą. Mianowicie: Sprzedałem wszystkie moje bitcoiny !!! To znaczy nie sprzedałem w sensie fizycznego wzięcia za nie gotówki, ale wszystkie bitcoiny, które miałem zainwestowałem w przedsięwzięcie, które może mi sprawić frajdę. Nie zawiodłem się na nim do tej pory i chciałem, żeby tej frajdy było jeszcze więcej. Od kilku dni zaś mam taki jakiś niedźwiedzi nastrój co do bitcoina i wszystkie znaki na niebie i ziemi podpowiadają mi, że bitcoin może zostać zmieciony z piedestału na rzecz innej kryptowaluty. Mam nawet takie dziwne przeczucie, że na rynku bitcoina zamiast setek milionów ludzi bijących się o kilka satoshi poprostu zostanie dwóch wielorybów, którzy swoje ostatnie miliony bitcoinów będą chcieli opchnąć jakiemuś entuzjaście dziwactwa za cenę nie przekraczającą obecnej ceny pizzy w sieci Pizza Hut z kolei jak ktoś będzie gadał na temat bitcoina, to każdy go wyśmieje i będzie się pukał w czoło o czym ten gość gada, o średniowieczu? Takie mam wizje. Bitcoin może odejść do muzeum osobliwości myśli ludzkiej i nikt nie będzie po nim płakał. A że ktoś na inwestycji w bitcoina stracił majątek życia, to już nie problem całej ludzkości. Trzeba wiedzieć kiedy wyjść z tonącego statku, a wiele symptomów na to wskazuje. Jednym z nich jest moja nieufność i trzymanie ręki na pulsie. Tak więc, znów nadszedł ten dzień, że pozbyłem się wszystkich moich bitcoinów i zainwestowałem je w produktywniejszy projekt. Innymi słowy, postanowiłem, że moje bitcoiny zamiast leżeć na portfelu powinny pracować w myśl starej zasady, że pieniądz (a bitcoin jest formą pieniądza) jest jak woda, gdy stoi to cuchnie. Dlatego ja wolę, aby pieniądz nie stał jak woda w bagnie, ale żeby płynął i był faktycznym środkiem wymiany. Jednakże, ja osobiście jako konsument i uczestnik rynku kryptowalutowego uznałem, że bitcoin jest przeceniony i trzeba sprzedawać, to znaczy trzeba go upłynnić i to aktywo które posiadałem powinno zostać przesunięte z rynku kapitałowego do rynku, który znajdzie dla tego kapitału lepsze zastosowanie, lepszą stopę zwrotu dzienną, ale także i o lepszej dywidendzie, gdyż może nie czytaliście książki Wielki Kryzys Globalizacji, ale w tej książce też jest ciekawa myśl. Mianowicie w tej książce przed 2008 rokiem wielu Amerykanów uważało siebie za bardzo majętnych ludzi, a swoje aktywa oceniali wyłącznie po wzroście cen swoich nieruchomości, i w końcu przyszedł kryzys 2008 i wielu Amerykanów zamiast pławić się w luksusach, o których mogli tylko marzyć patrząc na papierze jak ich nieruchomości drożeją, popłynęli i to grubo. Jak to mówi Warren Buffet, po opadnięciu wody wielu Amerykanów doszło do wniosku że nie tylko zostali pozbawieni swoich spodni od garnituru, ale także bielizny.

Jaki jest z tego morał, chciałbym dzisiaj przekonać się, czy lepiej mieć frajdę z działania, które da Ci realnego dolara dzisiaj niż 500 milionów za 10 lata albo nigdy. Co sądzicie o moim pomyśle? Sądzę, że musi być ten pierwszy, który czyta, analizuje i dochodzi do wniosku, sprzedaję, - z pustego i Salomon nie naleje. Już teraz na rynku kryptowalut jest bardzo tłoczno, a tak naprawdę nie wiemy co się wydarzy na świecie za 2 lata.

Edited by NomenOmen

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 11.05.2021 o 21:15, NomenOmen napisał:

zainwestowałem w przedsięwzięcie, które może mi sprawić frajdę

Gratuluję. :)

Cena BTC 50k, a ETH 4k. Ponoć jest teraz sezon na altcoiny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musk pokazał, to co w zasadzie wszyskim powinno być wiadome o rynku bitcoina w szczególności i rynku kryptowalut w ogólności.

To szalenie płytki rynek niezmiernie podatny na manipulacje.

Podatny także z tego powodu, który dla wielu - w tym dla mnie - jest zaletą. Otóż, rynek ten jest jeszcze prawie nieregulowany.

Tak to 2 tweety jednego człowieka zatrząsły kryptowalutowymn światkiem. Tweet memcoinowy i bitcoinowy...

Co ciekawe to te rzekome szalone ilości energii są fakenewswm. Szalone to jest może zużycie energii przez Chiny czy USA.

Bitcoinowe zamieszanie zaczęło się od tego...

jA030MF.png

Proponuję dokładnie przyjrzeć się temu tweetowi i zastanowić co w istocie on oznacza...

Otóż przyklaskując rzekomym ekologicznym zapędom Muska de facto wyrażamy zgodę na to by sieć była znacznie mniej bezpieczna...

Dlaczego?

Otóż powód jest prosty. Bezpieczeństwo największej sieci kryptowalutowej zależy wszak między innymi od rozproszenia górników i...  kosztów wydobycia, czyli pośrednio ilości zużytej energii. 

Łatwo zauważyć, że spełnienie winszowania Muska i zmniejszenie kosztów energii do 1% w zasadzie oznacza potencjalnie stukrotnie niższy koszt skutecznego ataku na sieć... 

Wniosek: Zważ, że jeśli Musk niedługo znów zamanipuluje tweetem rynek kryptowalut wskazując mniej energochłonną kryptowalutę będzie ona 100 razy mniej bezpieczna od bitcoina... 

Oczywiście nie znaczy to, że nie można ssobie p[ospekulować na co Musk postawi :) 

 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe... Jaby potwierdzenie powyższej analizy...

za 40$ :) 

I jak mało energii na to poszlo :) 

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minut temu, pepperoniss napisał:

Hehe... Jaby potwierdzenie powyższej analizy...

za 40$ :) 

I jak mało energii na to poszlo :) 

Myślisz, że moja decyzja była kamykiem, który pociągnął lawinę? Ja się cieszę mimo wszystko, bo trochę tych bitcoinów dziennie mi jeszcze dopływa i jest z czego robić atak. Cały czas swapuję. Mam przestać ? :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musk buduje fabrykę samochodów w Niemczech i musi się liczyć ze środowiskiem "ekologicznym", by mu specjalnie tej budowy nie blokowali, więc cała sprawa może być poniekąd wizerunkowa na potrzeby operacyjne. Ekologia zaś tutaj jest prawdopodobnie drugorzędna.

Trochę zabawne jest, że już się pojawiły spekulacje, co do tego jakoby DOGE miał przejść z POW na POS i wyprzeć Bitcoina:

https://businessinsider.com.pl/musk-stworzy-wlasna-kryptowalute-praca-nad-rozwojem-dogecoina/8c5jdle

Ewentualnie celebryta influencer miałby stworzyć całkiem nową kryptowalutę. Niemniej są to raczej gdybania, bo mnóstwo już istniejących projektów podejmuje się próby rozwiązywania licznych problemów i wcale nie jest to takie proste. Najczęściej jest też coś za coś, albo kompromis.

POW właśnie daje bezpieczeństwo sieci, ale jest wobec tej metody zarzut, że moc obliczeniowa, a przy okazji energia są marnowane, choć w przypadku energii część może pochodzić z nadwyżek, dla których nie ma metod przechowywania, a także energia cieplna bywa użyta do ogrzewania, choć jest to niewielka część całości. Tak więc poza samą metodą bardzo wiele zależy też od uzupełniających optymalizacji.

Co do samego pozyskiwania energii, na wszelkie możliwe potrzeby ludzkości, jej pozyskiwanie i przekierowanie destabilizuje naturalny porządek. To jest pochodna sytuacji, w której człowiek postrzega siebie jako ograniczoną istotę, która próbuje to ograniczenie przekraczać przez zewnętrzne narzędzia. Ten paradygmat ewentualnie ulegnie zmianie.

Kryptowaluty i podobne projekty postrzegam jako obszar bardzo interesujący. Stanowią one dążenie do takiego ustawienia wiedzy, by działała ona w tle, zwalniając nas z potrzeby rutynowych działań i w ten sposób nasza moc staje się wolna do użycia jej na potrzeby rozpoznania zupełnie innych możliwości. Należy jednak uzupełnić, że wymagane jest, byśmy zwrócili się ku rozpatrzeniu obecnego paradygmatu, w wielkim uproszczeniu paradygmatu myślenia cząsteczkowego i lepiej przyjrzeli się naturze wibracyjnej. Brak takiego odświeżenia i zbytnie przywiązanie do obecnego trybu skutkuje zwiększającym się nadzorem, który coraz szczelniej ustawi nas w wyznaczonych pozycjach znacznie uszczuplając swobodę ruchu. *

Zapewne w sieci POS atak 51% może być łatwiejszy do przeprowadzenia, ale po takim udanym przejęciu zaufanie do waluty bardzo by spadło i jeśli cel ataku byłby finansowy to musiałby on od razu mieć w przygotowaniu szybkie pozbycie się monet. Przynajmniej w takim najbardziej oczywistym scenariuszu. W przypadku POS ważnym zabezpieczeniem jest dobrze rozbudowana społeczność, wtedy korzyści z ataku stają się trudniejsze do uzyskania.

Metody POW i POS ukazują bardzo dobrze cenę bezpieczeństwa i konieczność realnego wysiłku jako gwarancji tegoż. POW jest bardzo prostym rozwiązaniem, natomiast POS wymaga oprócz samej sieci odpowiedniej społeczności.

Nie tylko sama użyteczność, ale też gwarancja bezpieczeństwa stanowią o wartości projektów.

BTC testuje poziom 42k (który był pierwszym ATH przed ostatnim rajdem do ponad 60k) i występy Elona jedynie ułatwiły sprawdzanie tego poziomu.

* Ten temat jest bardzo rozległy i wiele wskazuje za tym, że będzie nabierać on na sile. Można oczekiwać, iż "pandemia" jest jedynie przedsionkiem do forsowania zmiany praw człowieka i zapędów do trans humanizmu cząsteczkowego, czyli edycji genetycznej człowieka, początkowo edycji żołnierzy i klonowania.

https://tech.wp.pl/rosjanie-chca-sklonowac-armie-wojownikow-sprzed-3000-lat-6640345545890400a

https://wyborcza.pl/7,75400,27071715,od-broni-biologicznej-do-superzolnierzy.html

Trochę wciąż to jeszcze postrzegamy jako sf rodem z Gwiezdnych Wojen, albo z opowieści Lema, ale ciśnienie w tym kierunku się zwiększa. Jednocześnie duchowość człowieka i wszelkie rozważania natury wibracyjnej zjawisk ukazywane są jako niepraktyczne i odrealnione.

Edited by Redix

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/elektrownia-belchatow-awaria-ekspert-byla-odczuwalna-nawet-w-afryce/xj9tkw8,79cfc278

"Pomimo tak dużej utraty mocy w środku Polski w kluczowej dziś elektrowni i dzięki temu, że Polska jest elementem jednego z największych systemów elektroenergetycznych, który ciągnie się od Afryki po Turcję, byliśmy w stanie sobie z tym poradzić.
[...]
Ten obszar świata pracuje zwykle na częstotliwości 50 herców. W wyniku wypadnięcia trzech gigawatów w Polsce, nieznacznie ona spadła. Dzięki temu, że jesteśmy częścią większego systemu, straty zostały zrekompensowane rezerwą wirującą z elektrowni w Niemczech, Francji czy Hiszpanii."

- interesujące powiązanie, współpraca energetyczna w regionie. Jak widać na powyższym przykładzie ma to swoje zalety. Ukazuje jednak też, że wydarzenie w jednym miejscu wpływa na inne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiny - chciałoby się powiedzieć dziesięcioleci -  regularnie na każdej hossie zakazują czegoś tam związanego z bitcoinem. Co niezmienia faktu, że bitcoinowy biznes w Chinach ma się coraz to lepiej :) 

Zawsze też tego typu wieści wrzucane są w trakcie trwającej głępszej korekty. I zawsze korektę pogłębiaja...

Gdy nie wiadomo o co chodzi....

No właśnie... Zaczynam mieć nieodparte wrażenie, że Chiny instytucjonalnie mają interes w tym, by spekulacyjnie zbić cenę...

Dla mnie ten news obecnie niewiele - no, może poza znacznie mniejszym zasięgiem - różni się od speku;acyjnych tweetów Muska...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By tomek019
   Binance od początku 2018 roku jest uważany za największą giełdę kryptowalut na świecie pod względem wolumenu oraz obrotu. Obecnie nadal jest TOP 1 giełdą kryptowalut jeśli chodzi o ranking. Rozwojem oraz możliwościami zarabiania na różne sposoby w świecie kryptowalut również nie odstają, a nawet wyprzedzają swoją konkurencję. Oferują wiele bonusów, promocji, handel na dźwigni, margin, futures, staking, poole oraz wiele wiele innych opcji których opis znajdziecie w wideo poniżej. Do tego wszystkiego całość upiększona kartą VISA, dzięki czemu mamy dostęp 24/7 do naszych środków, płacąc za zakupy czy też wypłacając w bankomacie.
   CEO i założyciel Binance: Changpeng Zhao
   Wcześniej założył Fusion Systems (2005r).
   W 2013 roku dołączył do Blockchain.info jako trzeci członek zespołu.
   Pracował także w OKCoin jako CTO przez mniej niż rok.
   Także jest to osoba znana i ze sporym doświadczeniem w świecie kryptowalut.
   W ramach współpracy z Binance mogę zaoferować każdemu forumowiczowi 20% CASHBACK z prowizji waszych transakcji. Oznacza to że prowizja z każdej transakcji którą zrobisz na giełdzie wróci do Ciebie na Twoje konto w wysokości 20%. W perspektywie czasu dla każdego kto robi więcej niż 1 transakcję na rok, zbierze się naprawdę ładna suma. Promocja ważna tylko ze specjalnym linkiem promocyjnym.
   Mój link polecający z opcją Cashbacku 20%: https://accounts.binance.com/en/register?ref=VFQJWCAR
   Kod osoby polecającej (Refferal ID): VFQJWCAR

   Czysty link: https://www.binance.com/
   Na koniec przedstawię wam 2 filmy ze swojego YouTube, w których tłumaczę sposób rejestracji i wpłaty oraz sposoby zarabiania na giełdzie Binance.
   Oczywiście sposobów zarabiania na tej giełdzie cały czas przybywa, także niebawem będę musiał zrobić Update odnośnie tego  
    
  • By pepperoniss
   W tym filmie pokazany jest prawdziwy atak 51% na prawdziwą sieć praktycznie w 100% kompatybilną z ETH.
   W zasadzie jedyną różnicą między CheapETH i ETH poza społecznością i powszechnością użycia każdej z tych kryptowalut jest to, że koszt energii zużywanej do obsługi tej sieci jest setki tysięcy razy mniejszy niż koszt energii zużywanej przez węzły ETH.
   Efekt taki, że skuteczny atak na sieć CheapETH kosztował zaledwie 40$.
   Nie wdając się w szczegółowe technikalia autor filmu w wyizolowanym środowisku "natłukł" całą masę bloków co po rozgłoszeniu w rzeczywistej sieci spwodowoało, że jego łańcuch był dłuższy, czyli przez poprawnie skonigurowane węzły to jego łańcuch został uznany za główny. Tym samym unieważnił wszyskie transakcje dokonane w łańcuchu pobocznym.
   Niewtajemniczonym wyjaśnie, że skuteczny atak 51% pozwala na swoisty wehikuł czasu i faktyczną kradzież środków. Może go bowiem wykorzystać do takiego niecnego planu, w którym rozgałęziami  łańcuch AAAcoin, izolujemy go i tłuczemy bloki a w akyualnym łańcuchu głównym przesyłamy AAAcoin na giełdę, zamieniamy AAAcoin na BTC a BTC z wymiany wypłacam; następnie rozgłaszamy nasz dłuższy łańcuch w sieci AAAcoin, w wyniku czego transakcja wysyłki AAAcoin na giełdę nie miała miejsca. W ten sposób mamy i AAAcoin i BTC z ich sprzedaży. 
   Na szczęście ChaepETH to kryptowaluta w zasadzie niewymienialna bliższa testnetowi niż rzeczywistemu łańcuchowi kryptowaluty acz z formalnego punktu widzenia stanowi zdecentralizowaną kryptowalutę...
  • By NomenOmen
   Cześć. Po ostatnich nieodpowiedzialnych rajdach jakie zafundował nam prezes Tesli, Elon Musk chciałbym Wam zaproponować rozwiązanie, pewną społeczną innowację, jak nauczyć wielki biznes i ludzi z mainstreamu, pokory co do rynku kryptowalutowego. Mam dla was kolejną aryciekawą informację, mianowicie dzisiaj pozbyłem się wszystkich moich doge coinów. Podjąłem taką decyzję, po tym jak zauważyłem, że przecież kryptowaluty, które opierają się na inflacyjnym modelu są bezwartościowe. Chciałbym, aby mój wpis był początkiem zmiany taktyki wielu rynkowych graczy. Rynek kryptowalut to cała gama insteresariuszy spekulantów, dużych inwestorów, regulatorów rzadowych, ale też wolnych ludzi, którzy widzą w kryptowalutach nadzieję, na uniezależnienie swoich pieniędzy od systemu bankowego opartego o pieniądz fiducjarny. Wiele wskazuje na to, że rynek kryptowalut został zdominowany przez spekulantów i wszyscy zapomnieli czym tak naprawdę są kryptowaluty i jaką rolę pełnią w społeczeństwie. Przede wszystkim są ideą, że człowiek może posiadać całkowitą wolność nad tym co posiada i jak dysponuje swoimi finansami bez potrzeby pytania się kogokolwiek czy to co robi jest dobre czy nie, czy zapłaci od tego podatek czy nie.
   Obecnie, widzimy trend, aby właśnie tą własność kryptowalut przysypać działaniami spekulantów, którzy wartość kryptowalut oceniają po tym czy zostaną one zaimplemetowane jako powszechny środek płatniczy. Mam wrażenie, że nie o to w nich chodziło, czy zostaną zaakceptowane skoro bitcoin został wymyślony po to, aby ludzie mogli wymieniać wartość między sobą w warunkach powszechnej inwigilacji państwa transakcji bankowych. Bitcoin czy inne kryptowaluty miały być walutą internetową a sam ich deflacyjnych charakter powinien raczej skłaniać do ich gromadzenia a nie wydawania na rzeczy, które nie przynoszą wymiernej korzyści i tutaj pojawia się słynne powiedzenie, że wartość nowego samochodu tuż po wyjeździe z salonu spada o 20 %. Po co zatem kupować samochody za bitcoiny skoro jest to projekt, który ma dać przede wszystkim ludziom wolność i pewną anonimowość. Jakim trzeba być krótkowzrocznym imbecylem, żeby kupować samochody za bitcoiny. Ale do rzeczy. Chciałbym zaproponować Wam rozwiązanie jak nauczyć pokory Elona Muska, który nadmierne zaczął angażować się w działania manipulacyjne na rynku kryptowalutowym. Proponuję Wam zatem abyście pozbyli się wszystkich swoich doge coinów i powiedzieli Elonowi Muskowi: Sprawdzam ! Uważam, że Elon Musk nie sfinansuje swojej podróży na Księżyc czy Marsa za doge coiny i za żadne inne kryptowaluty. Niech idzie po kredyt do swoich przyjaciół z Goldman Sachs i niech weźmie sobie kredyt w dolarach jak na prawdziwego amerykańskiego przedsiębiorcę przystało. Życzę mu powodzenia.
   Swoja drogą gdyby patrzeć na to w ten sposób, to właśnie te kryptowaluty, które miały by zostać zdelegalizowane powinny rosnąć na wartości, gdyż oznacza to że są zagrożeniem dla władzy banksterów nad wolnymi ludźmi. Sądzę, że trzeba powrócić do starych zasad jakie przyświecały powstaniu kryptowalut i nauczyć tych wszystkich wielkich graczy odrobiny pokory. Jeżeli zgadzacie się ze mną to myśli jakie przedstawiłem w tym wpisie udostępniam na zasadzie Creative Commons. Możecie je dowolnie modyfikować i udostępniać, ale zachowajcie ten model:
   Pytanie : Jak nauczyć Elona Muska pokory wobec społeczności kryptowalutowaej, a szerzej cypher punkowej.
   Odpowiedź : Sprzedaj swoje doge coiny. Zmuś Elona do sprzedaży swoich doge coinów i wycofania się z branży crypto.
   To bardzo proste rozwiązanie. Głosuj swoimi pieniędzmi i nie zasilaj trolla Elona Muska.
   PS. Celowo nie mówię w jakie krypto zamieniłem moje doge coiny, a właśnie tak zrobiłem, żeby nie robić pompy na żaden znany dotychczas asset. Po prostu wybierz ten walor, który jest mniej podatny na takie akcje jak te Elona Muska związane z bitcoinem i doge coinem. Dla mnie te dwie kryptowaluty są już spalone i warto udowodnić Elonowi Muskowi, że światowa kryptospołeczność nie potrzebuje takich cwaniaków na tym rynku.
    
  • By tomek019
    CoinSwap (CoinSwap.Space)
   Mój refflink: https://master.coinswap.space/farm?coinswapfriend=0xb3368a2A251ED1f4a856d7fB3a6e382a5301f3B1
   Czysty link: https://coinswap.space/
   Jest to projekt zwany popularnie "farmą" który łączy kilka podstawowych funkcjonalności takich jak:
   Automatic Market Maker
   Yield Farming (Farm)
   Stake (Staking)
   Refer a Friend (Referral)
   CoinSwap ma możliwość uruchamiania nowych puli, jest zautomatyzowanym animatorem rynku, który wykorzystuje inteligentny routing, który zapewnia swoim klientom najlepszą możliwą szybkość wymiany, poślizg i wpływ na cenę.
   Płynność dostarczona do zamiany pochodzi od dostawców płynności („LP”), którzy stawiają swoje tokeny w „pulach”. W zamian otrzymują tokeny CSS-LP (CoinSwapSpace-LiquidityProvider), które można również obstawić, aby zarobić tokeny CSS na „farmie”.
   Co odróżnia tą "farmę" od innych ?
   Podejście twórców którzy nie są anonimowi oraz dobrze rozpisany roadmap i marketing.
   Czego potrzebujemy aby zacząć tutaj działać ?
   Portfela takiego jak Metamask (polecam), lub TrustWallet z siecią Binance Smart Chain (BSC).
   Jak zoptymalizować tutaj ryzyko przy dostarczaniu płynności żeby zabezpieczyć się przed zjazdem ceny tokena w dół ?
   Najlepiej farmić tutaj w parach które nie mają w sobie tokena farmowego czyli np.: BUSD / USDT (najbezpieczniejsza para), czy też BNB / BUSD.
   Osobiście wrzuciłem BUSD oraz USDT na farmę w tej właśnie parze BUSD / USDT.
   Tokeny CSS z farmienia wrzucam w Staking CSS.
    

   Wideo Poradnik poruszania się po nowej Farmie Kryptowalut
    
   Jak dodać Binance Smart Chain (BSC) do Portfela MetaMask

   Skąd ściągnąć Metamask ?
   https://metamask.io/
   Mój refflink: https://master.coinswap.space/farm?coinswapfriend=0xb3368a2A251ED1f4a856d7fB3a6e382a5301f3B1
   Czysty link: https://coinswap.space/
  • By nowampson
   Program:


   REJESTRACJA: https://bruxis.com/ref/profitableicoreview

   Zwrot/Plany:
   (Naliczenia w dni robocze)

   Wypłaty: manualne
   Mój komentarz: 
   Program typu after który dopiero co wystartował(spał ponad 250dni). Po pierwsze posiada doświadczonego i otwartego na kontakt admina(Właściciel programu na R.....N, który działał i płacił 4-5msc). Twierdzi, że nie jest typowym scammerem. Wiadomo to tylko słowa ale jak pamiętamy z poprzedniego prgoramu admin potrafi dobrze promować i posiada na to spory budżet. Ja ze swojej strony wchodzę za $200 z czasem dołożę do $500 na dniach. 
   System referencyjny:
   Bardzo rozbudowany z bonusami za LVL oraz miesięcznymi + 5% z refa
    
   Mój depozyt:×