Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

[SCAM] defibanking.biz- 3,6% dziennie forever [piggybank]

Recommended Posts

Posted (edited)

Nazwa programu: defibanking.biz

a4813ec6483e68d2med.png

Plany inwestycyjne:  0.15% na godzinę = 3.6% dziennie forever ( możliwość wyjecia depo 5% fee po 24h od zaksięgowania sie depo )
Minimum inwestycyjne:
 0.0002 BTC, 0.002 ETH,0.03 LTC, 0.007 BCH, 0.02, 20 Doge, 10 USDT,  7 XRP,  0.03 ZEC, 80 TRX, 15 XLM
Akceptowane systemy płatności: BTC, LTC, ETH, XRP , DOGE, USDT + zapewne reszta później 
Wypłaty (manualne/aut.):  0.0001 BTCm 0.002 ETH, 0.015 LTC, 0.003 BCH, 0.01 Dash,10 Doge, 5 USDT, 4 XRP, 0.015 ZEC, 40 TRX, 8 XLM

547049d43a852f0dmed.png

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program defibanking . Program wystartował 15.07.2021 i jest to skarbonka czyli piggybank. W tej skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(5% fee) od zaksięgowania się depozytu :) Po 2 dniach jeśli chcielibyśmy wypłacić depo już jesteśmy na plusie. Skarbonka solidnie wykonana można operować 6 krypto i każdy ma swój osobny dashboard ;)( pewniej później zostanie dodana reszta) , depozyty zostaja w krypto :) Programu póki co nie ma na żadnym monitorze(lata poczta pantoflowa). Reasumując obadałem , popytałem i wszedłem za 0.01BTC (330$) no i mi się generalnej podoba bo wygląda na dobrego admina od skarbonek  :) Program ref 5% . Oczywiście jest to HYIP wiec licz się z ewentualna startą kapitału jeśli zamierzasz wejść !!!!! 

depo

b59272c08ecc67d4med.png

Edited by lordzuk

@BadamkacWitaj na pokładzie + witam resztę :) Pierwsza wypłata poszła instant :) dowód==>TU

Czy ktoś wchodził również za xrp, tron lub usdt? Takie coś mi się wyświetla, support odpisał ale wgl nie na temat tak jakby sami nie wiedzieli o co chodzi. Wygląda jakby chcieli jednak pomniejszyć możliwość wpłat zamiast poszerzyć ;p 

Screenshot_20210717-094500_Brave.jpg

Rano właśnie też tak mailem ale myślałem że to przez mój net , wakacje ;) u mnie teraz działa 

Jak wygląda u was sprawa z naliczeniami? Niby w historii naliczenia są co godzinę, a jednak stan konta jak i historia aktualizowane są 2 razy lub raz dziennie :/ 

Posted (edited)

Mi w historii pokazuje naliczenia ale nie zagłębiałem się ( urlopik  ) loguje się raz dziennie czasem też później  ale suma sumarum to co wypłacam to daje ten dzienny % Jak wrócę to prześledzę te naliczenia :)

Edited by lordzuk

W jaki sposob wypłaca się depozyt? 

Jest informacja że mogę to zrobić i że pobiera mi za to 5% ale opcje wypłaty mam tylko dla naliczeń. 

Btw. wypłata instant 

Jak uwolnisz depozyt to dostaniesz go na balans pomniejszony o 5% fee i wtedy normalnie wypłacisz + wypłata instant 

U mnie dziś BTC i XRP wpadło w pending no ale XRP już dostałem na BTC czekam :)  ( może admin uzupełnia monetki ) 

@Badamkac Jak wyjąc depo. Zakłada invest > view details

image.thumb.png.22c75a5bce313bb8c33b41b44582ad6e.png

Podajemy kwotę i confirm i wraca na balans i wypłacamy 

image.thumb.png.ea443224e4c732a28dc2af60297361cd.png

I BTC właśnie doleciało na portfel :) 

Jeden monitor zgłosił wczoraj problem A dziś zaktualizował na niewyplacalny i 3 blogi czekają na wypłatę. Dlatego wczoraj uwolniłem środki i dziś rano dotarło na portfel.

Moja przygoda zakończona z tym projektem na + 50% ROI

:)

• Like 1

Posted (edited)
29 minut temu, Badamkac napisał:

Jeden monitor zgłosił wczoraj problem A dziś zaktualizował na niewyplacalny i 3 blogi czekają na wypłatę. Dlatego wczoraj uwolniłem środki i dziś rano dotarło na portfel.

Wydaje mi się, że jakby mieli się zwinąć to byś środków nie dostał :/

jednak strona nie działa. Ma ktoś ich telegram i wiec co się tam dzieje? :)

Edit: Strona już działa. 

Edited by Prymul

10 minut temu, Prymul napisał:

Wydaje mi się, że jakby mieli się zwinąć to byś środków nie dostał :/

jednak strona nie działa. Ma ktoś ich telegram i wiec co się tam dzieje? :)

Edit: Strona już działa. 

Zgadza się natomiast też nie wyglada na to żeby się rozwijali. A indeks HL mocno ucierpiał 

U mnie od 2h pending. Dam znać jak dostanę wypłatę 

Posted (edited)

@Prymul + Reszta, dziś rano mi wypłata wpadła w pending ale dostałem ja w przeciągu 10-15 min wiec uznałem iż luzik  , no ale na szybko posprawdzałem monitory później po południu  itp i były czerwone flagi + na stronie nie szły wypłaty  i na wszelki zleciłem wypłatę  depo i doszła(o 20:45) + wypłaty an stronie ruszyły  niedawno wiec płaci :) No ale wychodzę na wszelki wypadek i czekam na nowy program admina , on może jeszcze pochodzić i to nawet długo ale nie podoba mi się  teraz działanie Adamina, raz manualnie raz instant + monitory nie pomagają bo żonglują statusami a to trochę odstrasza itp. Stoję już z boku  zarobione +45% na czysto wiec ok 

10 godzin temu, Badamkac napisał:

Słuszna decyzja :) Ja podjąłem podobna + te monitory nie raz za szybko ustawia statusy i to potencjalnie odstrasza ( ten admin tez tak trochę ma iż działa jak działa , za bardzo się nie przejmuje monitorami) No ale to i tak na moje ma wpływ na napływ kapitału 

Edit 

Miałem jakieś resztki jeszcze i teraz właśnie doszły :) wiec jak ktoś chce to pewnie na spokojnie wypłaci depo itp + tak jak wspomniałem może jeszcze pochodzić ale pamiętajcie róbcie  jak uważacie :) 

Edited by lordzuk