Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

[SCAM] defibanking.biz- 3,6% dziennie forever [piggybank]

Recommended Posts

Posted (edited)

Nazwa programu: defibanking.biz

a4813ec6483e68d2med.png

Plany inwestycyjne:  0.15% na godzinę = 3.6% dziennie forever ( możliwość wyjecia depo 5% fee po 24h od zaksięgowania sie depo )
Minimum inwestycyjne:
 0.0002 BTC, 0.002 ETH,0.03 LTC, 0.007 BCH, 0.02, 20 Doge, 10 USDT,  7 XRP,  0.03 ZEC, 80 TRX, 15 XLM
Akceptowane systemy płatności: BTC, LTC, ETH, XRP , DOGE, USDT + zapewne reszta później 
Wypłaty (manualne/aut.):  0.0001 BTCm 0.002 ETH, 0.015 LTC, 0.003 BCH, 0.01 Dash,10 Doge, 5 USDT, 4 XRP, 0.015 ZEC, 40 TRX, 8 XLM

547049d43a852f0dmed.png

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program defibanking . Program wystartował 15.07.2021 i jest to skarbonka czyli piggybank. W tej skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(5% fee) od zaksięgowania się depozytu :) Po 2 dniach jeśli chcielibyśmy wypłacić depo już jesteśmy na plusie. Skarbonka solidnie wykonana można operować 6 krypto i każdy ma swój osobny dashboard ;)( pewniej później zostanie dodana reszta) , depozyty zostaja w krypto :) Programu póki co nie ma na żadnym monitorze(lata poczta pantoflowa). Reasumując obadałem , popytałem i wszedłem za 0.01BTC (330$) no i mi się generalnej podoba bo wygląda na dobrego admina od skarbonek  :) Program ref 5% . Oczywiście jest to HYIP wiec licz się z ewentualna startą kapitału jeśli zamierzasz wejść !!!!! 

depo

b59272c08ecc67d4med.png

Edited by lordzuk

@BadamkacWitaj na pokładzie + witam resztę :) Pierwsza wypłata poszła instant :) dowód==>TU

Czy ktoś wchodził również za xrp, tron lub usdt? Takie coś mi się wyświetla, support odpisał ale wgl nie na temat tak jakby sami nie wiedzieli o co chodzi. Wygląda jakby chcieli jednak pomniejszyć możliwość wpłat zamiast poszerzyć ;p 

Screenshot_20210717-094500_Brave.jpg

Rano właśnie też tak mailem ale myślałem że to przez mój net , wakacje ;) u mnie teraz działa 

Jak wygląda u was sprawa z naliczeniami? Niby w historii naliczenia są co godzinę, a jednak stan konta jak i historia aktualizowane są 2 razy lub raz dziennie :/ 

Posted (edited)

Mi w historii pokazuje naliczenia ale nie zagłębiałem się ( urlopik  ) loguje się raz dziennie czasem też później  ale suma sumarum to co wypłacam to daje ten dzienny % Jak wrócę to prześledzę te naliczenia :)

Edited by lordzuk

W jaki sposob wypłaca się depozyt? 

Jest informacja że mogę to zrobić i że pobiera mi za to 5% ale opcje wypłaty mam tylko dla naliczeń. 

Btw. wypłata instant 

Jak uwolnisz depozyt to dostaniesz go na balans pomniejszony o 5% fee i wtedy normalnie wypłacisz + wypłata instant 

U mnie dziś BTC i XRP wpadło w pending no ale XRP już dostałem na BTC czekam :)  ( może admin uzupełnia monetki ) 

@Badamkac Jak wyjąc depo. Zakłada invest > view details

image.thumb.png.22c75a5bce313bb8c33b41b44582ad6e.png

Podajemy kwotę i confirm i wraca na balans i wypłacamy 

image.thumb.png.ea443224e4c732a28dc2af60297361cd.png

I BTC właśnie doleciało na portfel :) 

Jeden monitor zgłosił wczoraj problem A dziś zaktualizował na niewyplacalny i 3 blogi czekają na wypłatę. Dlatego wczoraj uwolniłem środki i dziś rano dotarło na portfel.

Moja przygoda zakończona z tym projektem na + 50% ROI

:)

• Like 1

29 minut temu, Badamkac napisał:

Jeden monitor zgłosił wczoraj problem A dziś zaktualizował na niewyplacalny i 3 blogi czekają na wypłatę. Dlatego wczoraj uwolniłem środki i dziś rano dotarło na portfel.

Wydaje mi się, że jakby mieli się zwinąć to byś środków nie dostał :/

jednak strona nie działa. Ma ktoś ich telegram i wiec co się tam dzieje? :)

Edit: Strona już działa. 

Edited by Prymul

10 minut temu, Prymul napisał:

Wydaje mi się, że jakby mieli się zwinąć to byś środków nie dostał :/

jednak strona nie działa. Ma ktoś ich telegram i wiec co się tam dzieje? :)

Edit: Strona już działa. 

Zgadza się natomiast też nie wyglada na to żeby się rozwijali. A indeks HL mocno ucierpiał 

U mnie od 2h pending. Dam znać jak dostanę wypłatę 

@Prymul + Reszta, dziś rano mi wypłata wpadła w pending ale dostałem ja w przeciągu 10-15 min wiec uznałem iż luzik  , no ale na szybko posprawdzałem monitory później po południu  itp i były czerwone flagi + na stronie nie szły wypłaty  i na wszelki zleciłem wypłatę  depo i doszła(o 20:45) + wypłaty an stronie ruszyły  niedawno wiec płaci :) No ale wychodzę na wszelki wypadek i czekam na nowy program admina , on może jeszcze pochodzić i to nawet długo ale nie podoba mi się  teraz działanie Adamina, raz manualnie raz instant + monitory nie pomagają bo żonglują statusami a to trochę odstrasza itp. Stoję już z boku  zarobione +45% na czysto wiec ok 

10 godzin temu, Badamkac napisał:

Słuszna decyzja :) Ja podjąłem podobna + te monitory nie raz za szybko ustawia statusy i to potencjalnie odstrasza ( ten admin tez tak trochę ma iż działa jak działa , za bardzo się nie przejmuje monitorami) No ale to i tak na moje ma wpływ na napływ kapitału 

Edit 

Miałem jakieś resztki jeszcze i teraz właśnie doszły :) wiec jak ktoś chce to pewnie na spokojnie wypłaci depo itp + tak jak wspomniałem może jeszcze pochodzić ale pamiętajcie róbcie  jak uważacie :) 

Edited by lordzuk

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• CoinCasso nadal działa byłem ciekaw jak wygląda kwestia zarobków ze słynnych udziałów, dlaczego słynni naganiacze się wycofali, a przynajmniej nie promują projektu. Pamiętacie te magiczne tabelki z dywidendami    Oczywiście CoinCasso nie wskoczyło ani na TOP10 ani TOP 50 czy nawet TOP 100 Na Coinmarketcap  pod względem wolumenu  24h aktualnie są na 278 pozycji   A co z CCXami? Pamiętacie? Na wszelakich portalach typu Coinmarketcap ani słuchu ani widu o CCXach od CoinCasso na stronie głównej CoinCasso oraz w zakładce Kursy ani widu ani słychu o CCXach a okazuje że są już dostępne na giełdzie...   Jeżeli ktoś jednak liczyłby na tanie udziały i dywidendy to nic z tego napisałem do jednego z liderów B3T.  Bartka Ż. Czy opłaca się kupić CCX? Odpisał mi, że nie że mają za mały volumen i on by teraz ich nie kupił. Spytałem jak wygląda kwestia naliczeń przy aktualnym volumenie. Okazuje się że aktualnie niema żadnych naliczeń, firma stwierdziła  że fundusze dają na rozwój,  dopiero jak będą sensowne obroty to będą naliczenia aktualnie jest ich brak.   
    • No zgadza się. Wg moich subiektywnych przekonań pedofilia jest złem chociażby dlatego, że powoduje krzywdę drugiego człowieka. Zoofilię i kradzież też uważam za zło. Natomiast moje subiektywne poglądy na te, czy inne tematy nie wykluczają obiektywnego poglądu, że różne zjawiska mogą być częścią natury. Zarówno te zjawiska, które człowiek uznaje za pozytywne, jak i te które uznaje za negatywne. Nie mamy przecież żadnych obiektywnych powodów aby sądzić że jest tak, lub tak. Z drugiej jednak strony broń Boże, niech nikt nie myśli, że popieram takie zjawiska jak pedofilia, czy zoofilia, absolutnie nie popieram i uważam to za zło. Tym bardziej że ja nie twierdzę że jest tak jak mówię, a jedynie mam taką myśl odnośnie różnych zjawisk, w momencie, kiedy próbuję odrzucić wszelkie subiektywne powody i pojawia się pytanie: Jakie źródło ma przykładowo zjawisko homoseksualizmu? I wówczas, kiedy brakuje tych wszystkich subiektywnych powodów, to pozostaje to co jest powyżej tego wszystkiego, czyli natura, Stwórca, siły wyższe niepojęte dla człowieka,... itp. A poza tym równie dobrze można podawać inne przykłady: Wielu ludzi uważa, że najgorszą rzeczą jaka może ich spotkać to ich własna śmierć lub śmierć kogoś bliskiego. Masę razy słyszałem mówienie o śmierci, jako że wydarzyło się coś złego. No tak, z punktu widzenia człowieka, to jest coś złego, przecież śmierć jest zaprzeczeniem życia. Tyle tylko, że śmierć jest zgodna z naturą i jest jej częścią. Albo wspomniany przeze mnie wcześniej przykład zachowań homoseksualnych u zwierząt. Niby homoseksualizm jest zły. Czy zatem u zwierząt też jest zły i niezgodny z naturą skoro naturalnie w tej naturze występuje? No właśnie o tym pisałem wcześniej. Człowiek uważa że pozjadał wszystkie rozumy i jest na tyle mądrzejszy od natury, że decyduje sobie co jest niezgodne z naturą. Tyle tylko, że w pewnym momencie pojawia się problem chociażby z tego powodu, że różne kultury, różne religie, traktują różne kwestie  światopoglądowe w różny sposób, a czasem nawet w sposób sprzeczny ze sobą. I wtedy pojawia się pytanie: czy to ta kultura, ta religia ma rację, czy może tamta? I oczywiste jest, że poszczególne kultury, religie będą obstawały za swoimi światopoglądami.  Ale to nic złego, gdyż uważam że nawet ten fakt istnienia różnych poglądów przez różne kultury też jest elementem natury. Tak więc ludzie mogą w różny, nawet sprzeczny ze sobą sposób próbować opisywać  mechanizmy działania świata, co nie wyklucza że te mechanizmy są częścią natury. Pewnie, że naturalne. Tyle tylko, że skala szkodliwości człowieka zaczyna osiągać takie rozmiary, że natura być może zaczyna włączać kolejne guziki uruchamiające kolejne mechanizmy samoobrony przed działalnością człowieka. I to przecież też może być naturalne, że układ, w którym jeden czynnik (człowiek) powoduje zachwianie tego układu, to ten układ próbuje się tego czynnika pozbyć lub przynajmniej ograniczyć jego wpływ... I w zasadzie to by było na tyle z mojej strony jeśli chodzi o przekazanie moich przemyśleń na temat homoseksualizmu...
    • Ależ jasne... Jakby się dobrze zastanowić to medycynie akademickiej bliżej do pseudonauki niż nauki... A psychiatrii w szczególności... To także kwestia umowna. Dość przypomnieć, że nie tak dawno jeszcze lekiem na prawie wszysko było upuszczanie krwi a lekarze uznawani byli za uczonych od zarania dziejów... Owszem...  Tyko co do zasady bycie syfilitykiem, schizofrenikiem albo pozamedycznie prostytutką także nie powinno być powodem do ich piętnowania. A, że czasami jest wynika właśnie z tego, że ludzie, i tylko ludzie, wytworzyli jakieś zasady moralne i obyczajowe, które do pewnych zjawisk czy chorób nastawiają w taki sposób. Co dość istotne nie zawsze te zasady moralne muszą przekładać się na zakazy.  Ludzie są ludźmi... I od wieków nie nauczyli się bby rozróżniać grzech od grzesznika, prostytucję od prostytutki, homoseksualizm od homoseksualisty...  I mówiąc za siebie... Ja nie oczekuję wprowadzenia jakichkolwiek przepisów wymierzonych w homoseksualistów. Bardziej oczekwiwałbym egzekwowania onbecnych oraz zaostrzenia obecnych przeepisów w zakresie obyczajności... Bo możesz mo wierzyć, że jak oburza mnie to co dzieje się na tzw. paradach równości tak samo oburzałoby mnie gdyby równie wyuzdane zachowanie prezentowały grupy moherowe czy jakiekolwiek inne. Zresztą aż mi się śmiać chciało z oburzenia na Korwina w gaciach w sklepie wyrażane przez tych, którym w ogóle nie przeszkadzają gołe dupy na gejowskich paradach.       
    • Nauka akademicka skupiona jest na świecie materialnym i co najwyżej może badać struktury w mózgu lub wydzielanie hormonów. W tym przypadku takie badanie jest niewystarczające gdyż to zjawisko związane jest z odwróconą bądź zmienioną polaryzacją energetyczną. Nie jest to stan pożądany, bo powoduje zaburzenie pola świadomości, równocześnie sam jest pochodną zaburzonej tożsamości. Tak, ale nie znane były ani powody tego zaburzenia, ani jak je korygować. Ostatecznie nawet samo uznanie tego stanu za zaburzony nie doczekało się fundamentu. Proponuję zapoznać się z pracą Barbary Ann Brennan. Ukazuje ona, iż istnieją całe dziedziny wiedzy zupełnie poza zasięgiem akademickiej nauki, a jednocześnie wciąż nie dają jeszcze odpowiedzi na wiele pytań. Homoseksualizm ewidentnie jest zaburzeniem, jednocześnie nie jest to powód dostateczny napiętnowania osób tego doświadczających. Zaburzenie to może być odczuwane przez inne osoby jako dyskomfort. To w tej drugiej osobie powoduje mniej lub bardziej uświadomioną potrzebę reakcji na czynnik, który negatywnie wpływa na jej własną organizację energetyczną, czyli zarówno samopoczucie jak i zdolność do sprawnego osiągania celów. Ogólnie jednak inne czynniki mogą łagodzić wzajemny kontakt.    
    • Jasne... Dokładnie z tego samego powodu nie ma powodu uznawać za coś złego zdrady, kradzieży. Czy podobną miarę winniśmy przyłożyć do zoofilii a nawet pedofilii?...  Bo w sumie dlaczegóżby nie?  Bo niby dlaczego zofilia/pedofilia miałby być złe. Wszak jedyne powody, dlaczego zofilia/pedofilia jest oceniany jako zło, to powody subiektywne osób, środowisk, społeczności, które je tak oceniają i na które istotny wpływ mają te różne czynniki kulturowo-środowiskowo-religijno-itp... NIeprawdaż? Owszem... Co wcale nie wyklucza, że człowiek wporwadza pewne zasady i tworzy zakazy właśnie dlatego, że jakieś zjawisko jest sprzeczne z naturą... I oczywiście można się upierać i twierdzić, że stosunki homoseksualne są tak samo naturalne jak heteroseksualne. Można się też upierać, że adocja jest tak samo naturalną metodą posiadania potomstwa jak klayczny (aż boję się użyć tego określenia) sposób oparty na prokreacji. Można, choć nie tylko brzmi ale jest to p[o prostu idiotyczne... Zresztą, nie chodzi tu o to czy coś uważamy za zło. Bo tu rzeczywiście duży wpływ na to będzie miało nasze podejście do moralności czy kwestii religijnych. Aczkolwiek żadna z nich nie będzie jeszcze przesądzała tego jak traktujemy homoseksualizm. Mimo, iż dla mnie czynny homoseksualizm jest czymś złym - podobnie jak np. prostytucja - to nie domagam się jego penalizacji a już na pewno nie domagam się jego zakazania. I chyba mało kto w Polsce czegoś takiego się domaga. Natomiasst sprzeciwiam się promowani tej i innych szkodliwych ideologii. Tylko tyle i aż tyle... Hm... To chyba dość naturalne ? Bo niby kto miałby sobie rościć pretenje do decydowania i tworzenia norm? Kaczka? Szympans? Koń? Bo o ile zdaje mi się to homo sapiens sapiens  jest jedyną rozumną istotą do tego też jedyną, która wytworzyła jakieś zasady moralne czy też obyczajowe... Co ciekawe w judaiźmie i chrześciajaństwie śmiertelność człowieka i jego wypędzenie z raju są skutkiem chęci samodzielnego decydowania co jest dobre a co złe. Czyż to nie drzewo poznania dobra i zła rosło w centrum raju? Na marginesie progresiści w niczym się w tym zakresie nie różnią... Wszak to oni - a i Ty także - próbują tak przedefiniować pojęcie normalności i naturalności by było kompletną odwrotnością klasycznego rozumienia... Widzisz...  Jakoś do 1990 roku (SIC!) homoseksualizm dość powszechnie w całym świecie traktowany był jak choroba bądź zaburzenie. Czyli coś niezbyt naturalnego. I co się nagle od 1990 roku stało, że w ciągu ledwo 31 lat homoseksualizm jest nie tylko czymś normalnym i zupełnie naturalnym ale nienormalnym jest myslenie inaczej... Paranoja...