Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
tomek019

REFFBACK $20 od Binance ($10 + $10)

Recommended Posts

$10 od Binance do zgarnięcia + $10 ode mnie (minus prowizja za wysłanie).
Promocja ważna do 31.08 lub wyczerpania puli bonusu.

1. Zarejestruj się ze specjalnego linku aby dostać bonus:
https://www.binance.com/en/activity/limited-referral/1/claim?ref=LIMIT_KBOXQJ99

Kod Polecającego: LIMIT_KBOXQJ99

2. Zrób depozyt i kup kryptowaluty za $50

3. Zrób weryfikacje KYC, średniozaawansowaną lub zaawansowaną aby odebrać nagrodę. 

4. Gdy nagroda przyjdzie już na Twoje konto, napisz do mnie podając Twój User ID na Binance oraz wysyłając screen z odebrania nagrody oraz potwierdzający że to Twoje konto.

239506382-4393866404004713-6261792404304

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.  • Posts

    • IMHO wypowiedź Korwina jest bardzo jasna i wynika z niej, że Jego zdaniem Braun mówił o tym, że dziłania ministra mogą dla niego skączyć się samosądem. Ergo, wcale niczym nie groził panu ministrowi... Mniejsza czy można się taką oceną wypowiedzi Srauna zgodzicz czy nie. Problem leży w tym, pani redaktor oczekuje by jej gość potępił Brauna w czambuł a inna od niej ocena słów Brauna jest niedopuszczalna i prowadzi so przerwania rozmowy. Bezsens. I znów kolejna manipulacja... Nie zauważyłem bowiem by Korwin w jakiejkolwiek wypowiedzi bronił pedofili.  Natomiast wypowiada swoje zdanie w kwestii tzw. wieku zgody i wskazuje dość racjonalną argumentację za swoim stanowiskiem. Nie musimy się z jego opinią w tej kwestii zgadzać ale nie można nie zauważać, że dokładnie takie - wynikające z natury - podejście obowiązywało w wielu kulturach przez stylecia a prawo zezwalające na małżeństwa osób w tym wieku było tego naturalną konsekwencją.  Tzw. Wiek zgody -ustalony na 12-13 lat jeszcze dziś gdzieniegdzie występuje (Meksyk, Japonia, Argentyna).
    • https://www.tvp.info/55906220/posel-korwin-mikke-zwolennikiem-obnizenia-wieku-zgody-na-seks-broni-pedofilii-jestem-zwolennikiem-natury
×