Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
lordzuk

[SCAM] bitplam.com- 4 lub 5% dziennie[piggybank]

Recommended Posts

Nazwa programu: bitplam

7c6b8ced57954061med.png

Plany inwestycyjne: 4 % dziennie przez 30 dni  oraz 5% dziennie przez 40 dni (od 5k$) ( depozyt zwracany na koniec okresu ) 
Minimum inwestycyjne:25$
Akceptowane systemy płatności: : Bitcoin, Ethereum, BitcoinCash, Litecoin, DogeCoin, Dash, Ripple, Tron, BNB (BSC BEP20), Stellar, USDT ERC20, USDT TRC20, USDT BEP20.
Wypłaty (manualne/autPerfectMoney, ePayCore, BitcoinCash, Litecoin, DogeCoin, Dash, Ripple, Tron, BNB, Stellar, USDT TRC20, USDT BEP20 - $3
Dla: Bitcoin, Ethereum, USDT ERC20 - $10
bd5688588af41471med.png


Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program mianowicie bitplam, wystartował 16.09.2021 i jest to skarbonka czyli piggybank. W tej skarbonce możemy wycofać depozyt po 24h ale mamy pewne warunki po 24h do 14 dni trwania depo jak wycofamy to płacimy 25% fee po 14 dniach działania depo 15%, po zakończeniu depo możemy go wypłacić bez fee  )Naliczenia mamy co 24h. Program bardzo ładnie wykonany  pod względem technicznym, śliczny tym razem biały desing ;). Amin się postarał  :) Obadałem zasięgnąłem języka i jestem za 300$ (BTC). Na start 4 monitory ale zapewne pojawi się więcej. Krypto sa przeliczne na $  po aktualnym kursie .Multikina są zabronione. Wypłaty są manualne do 24h natomiast depozyty do 48h. Program Ref 5-2-1 wiec ok. TO jest HYIP więc jeśli chcesz zainwestować licz się z ryzykiem potencjalnej starty !! 

Rejestracja

cbbf3d810580634dmed.png

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zleciłem testował wypłata z refków (dźwiękówka) :) Dam znać jak doleci  Edit doleciała na portfel , dowód wrzucę jak dostanę właściwe naliczenie z depo :) 

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsza wypłata naliczeń na portfelu :) dowód ==> TU

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Małe info 

depozyty idą , indeks HL tez rośnie , dochodzą monitory no rozkręca się :) 

+ Nie mogę edytować już tematu wiec takie małe rozszerzenie tyczące fee od depo , no wiadomo w pierwszym palnie jesteśmy na plus od 7 dnia jak byśmy chcieli wyjąc depo. Po 14 dniach spada na 15% wiec też spoko. Admin widać próbuje czegoś nowego a to dobrze 

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Wypłata na portfelu :)

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@wojtek111793 W hyipy najlepiej wchodzić na początku :) Choć ten program może jeszcze pohulać bo administracja  jest dobra a jak nie masz pewności poczekaj na coś nowego :) + wypłata na portfelu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×