Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Vocatont

Amazon associates

Recommended Posts

Koledzy interesował się ktoś tematem?

Widzę że poleca go mój kolega który wcześniej nigdy ani nie bawił się w marketing ani inwestowanie w necie chodzi o Amazon Associates ma to coś wspólnego z Amazonem?

Zabawa prosta jak w jakiś rev czy inwestujesz i klikasz reklamy w postaci przedmiotów na Amazon?

 

Kosmiczne zarobki w zależności od sumy wejścia minimum 10zł wtedy jest to 2.5% dziennie najwyższy poziom to 6 od 50 000zł 5% dziennie

Ponadto kosmiczne prowizje dla polecających w 3 liniach  16%,8%, i 4% interesował się ktoś tematem co to za nowy scam :D?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O to screeny z ich strony , widzę że procenty jeszcze bardziej rosną xD

KfUFwha.pngURhpNoU.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Ale żeby wejść na te 5% to nie jest tak łatwo wszystko na papierze wygląda fajnie ale zagłębiając się w szczegóły już tak kolorowo nie jest.

Mogę zrobić mały update bo od ponad tygodnia tam działam i 200 wpłaty się zwróciło na dzien dzisiejszy wygląda to tak:

Dopiero jestem na 2 poziomie tylko pół mb zdj można dodaje screeny

1

2

3

4

Z tego co się oriętuje to działa już ponad mieśiące jak narazie wypłaca kwestia jak długo ale bez ryzyka nie ma zabawy i chyba każdy powinien być tego świadomy.

Tutaj link do strony : Strona

A najlepiej jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam do pogadanki mój FB FB

Screenshot_2021-10-05-12-16-41-740_com.android.chrome.jpg

Edited by wojtek111793
Zmiany

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba coś tam się dzieje stronę wyłączyli pod pretekstem że aplikacja powstanie :D?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Уважаемые издатели! Встречайте « Золотой дракон » - отличное приключение для всех любителей загадочной Азии. Вас ждут крутые кампании для GEO Вьетнам, Шри-Ланка и Филиппины , лучшие предложения и конечно же возможность выиграть для всех. Почему этот конкурс определенно для вас? Это просто: - не требует регистрации - простые правила - переходи в конкурентные предложения и попадай в ТОП - розыгрыш крутых призов. Конкурс продлится 3 месяца, и мы объявим победителей в прямом эфире в марте . Мы ждем вас! Детали акции https://my.leadgid.com/campaigns/1  
  • Update #31 Wyniki drugiego i trzeciego tygodnia listopada to odpowiednio 1,6% i 1,8%. Wynik na koniec listopada: 7,2%. Nowy newsletter:  
  • Nazwa programu: Hyperfund (tutaj OPIS )  - po 10. grudnia zmiana nazwy na HyperVerse Program nie jest w zasadzie HYIP-em, to raczej długoterminowy program inwestycyjny, stworzony przez ludzi znanych w świecie kryptowalut. Można mieć dzięki niemu bardzo dobry dochód pasywny. Minimum inwestycyjne: 300 USD Plan inwestycyjny: 15% miesięcznie, możliwość procentu składanego Akceptowane metody płatności: USDT (Tether)   REJESTRACJA   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Program jest stworzony przez ludzi dobrze znanych w świecie kryptowalut. Hyperfund wchodzi w skład całego ekosystemu rozmaitych produnktów Hyper... jak np. HyperPAY, HyperFIN, HYPERBC, HyperMining itp... Twórcy projekt są również właścicielami giełdy kryptowalutowej HOO. Wszystko to działa w oparciu o branżę kryptowalut. Projekt ma własne tokeny: HC, HyperDAO i MOF. Generalnie może to budzić zaufanie co do tego, że projekt ma solidne i wiarygodne podstawy. Żeby wejść do programu należy kupić "Udział". Udziały są po 300$, 500$ i 1000$. Można je dowolnie składać i np. wejść za 800$ kupując 500$+300$. Minimalnie trzeba wejść za najmniejszy udział, czyli 300$. Udziały kupujemy za USDT (można do tego użyć np. którejś z giełd krypto jak Coinbase albo Binance). Zwrot z inwestycji wynosi 0,5% dziennie (również w soboty, niedziele i święta), co daje ok. 15% miesięcznie. Koszt zakupionych udziałów nie podlega zwrotowi, więc na zero wychodzimy po 200 dniach uczestnictwa. Od 201 dnia mamy czysty profit. Nasz udział pracuje aż do momentu, gdy uzyskamy 300% zwrotu. Jak uzbiera się co najmniej 50$ zysku, to możemy to wypłacić, albo ponownie zainwestować uzyskując procent składany. Program ma rozbudowany system refów. Jest to system 20-poziomowy - 20%, 15%,... 1% Program jest absolutnie MEGA  Jestem w nim już kilka miesięcy i wierzę, że będę w nim jeszcze kilka lat UPDATE!!! SERWIS MA PRZERWĘ TECHNICZNĄ, PONIEWAŻ TRWA KONSERWACJA SERWERÓW - POTRWA TO DO 10 GRUDNIA. SERWIS ZMIENI TEŻ NAZWĘ NA  HyperVerse    
  • Ten program nie działa. Strona jest nieaktywna.  Proszę przenieść do działu SCAM
  • Czy to wszystko jest warte uwagi? Groszowy zarobek wobec konieczności poświęcenia masy czasu, który też ma swoją wartość.
×