Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

coinconnect.biz-3.6% dziennie[piggybank]

Recommended Posts

Nazwa programucoinconnect

8c211b7e48850c9emed.png

Plany inwestycyjne: 0.15% godzinowo = 3,6 dziennie na zawsze tnz ''forever'' ( naliczania godzinowe) ( możliwość wyjecia depo 5% fee po 24h od zaksięgowania sie depo )
Minimum inwestycyjne: 0.0005 BTC, 0.02 BCH, 0.01 ETH, 0.05 LTC, 50 Doge, 0.05 Dash, 100 USDT, 20 XRP, 0.1 ZEC, 25 XLM, 100 TRX
Akceptowane systemy płatności: .Bitcoin, BitcoinCash, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, Dash, Tether, Ripple, ZCash, Tron and Stellar
Wypłaty: Instant do 100$ powyżej manualnie do 24 h. Min do wypłaty 0.0001 BTC, 0.002 BCH, 0.005 ETH, 0.005 LTC, 5 Doge, 0.005 Dash, 10 USDT, 2 XRP, 0.01 ZEC, 3 XLM, 10 TRX

81a3acc8a1bde679med.png
Komentarz własny i szczegółowy opis programu:  Witam i przedstawiam nowy program Coinconnect. Program wystartował 11.10.2021 i jest to skarbonka czyli piggybank. W tej skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(5% fee) od zaksięgowania się depozytu :) Program dobrze wykonany , dla każdego krypto osobny dashboard ;) Na start 2 monitory wiec promocja po powoli.  Program od znanego admina skarbonek więc jestem za 0.01 BTC. Program ref 7-3-1%. Oczywiście jest to HYIP wiec licz się z ewentualna startą kapitału jeśli zamierzasz wejść !!!!

0946546cdd58ac14med.png

Edited by lordzuk

@Vocatont witam na pokładzie :) + wypłata z refków instant ( dziękówka ) + wypłata naliczeń też instant :) 

Też otrzymałem instant wypłatę dzisiaj, 

Jak myślicie ile program o takiej strukturze może pociągnąć? Jest dużo rzeczy które działa na plus:

Instant wypłaty do 100$, dowody wypłaty z odnośnikami do transakcji, 

Instant :)  @panmartino to juz sam admin wie :) pamiętaj że możesz wyjąć depo kiedy chcesz 5% potrącają jak np nie masz pewności to zrób np 50% zysku wyjmij depo

Jak dla mnie coin connect wygląda obiecująco na tle innych hyip (niż np Bitplam)

Jaki jest wasz plan na inwestycje? Z taką stopą zwrotu nie prognozuje dłużej niż 2-3 miesiące ale chciałem poznać wasze zdanie.

Do kiedy zostajecie? Jakie będą dla was oznaki że trzeba uciekać?