Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

[SCAM] coinconnect.biz-3.6% dziennie[piggybank]

Recommended Posts

Instant + info
We are now accepting Tether (USDT) & Cardano (ADA) trough Binance Smart Chain (BSC)!

Hello, dear CoinConnect member! We have some good news to share.

As from today, CoinConnect accepts USDT.BEP20 and ADA.BEP20 crypto payment options for both deposits and withdrawals!

We are constantly looking forward to expand our accepted payment options list and we wish you happy earnings with us!

Thousands of customers worldwide have registered with us and are already enjoying their rewards on trading investments.

Best Regards
CoinConnect Team

na portfelu trx od dwóch dni mi nie wypłacają natomiast na portfelu bnb wczoraj mi wypłacili bez problemu . Czy macie podobnie ? Widze ze na monitorach płaci.

Edited by Bizon345

@Bizon345 jeśli masz bach transakcji to na pewno wypłata poszła , pytanie gdzie trzymasz trony ? +Instant 

Kurde gratulacje programu lordzuk aż żałuje że tak szybko wylazłem poszukujesz jakiegoś nowego programu :D?

3 godziny temu, Vocatont napisał:

Kurde gratulacje programu lordzuk aż żałuje że tak szybko wylazłem poszukujesz jakiegoś nowego programu :D?

Geniex.cc wygląda dobrze moim zdaniem.

@Vocatont cały czas patrzę co nowego jak w jakiś wejdę będzie na forum :) @vikingrus432 patrzałem na ten geniex , niby dobrze sobie radzi ale na starcie to myślałem ze to admin który naśladuje innego admina i zescami szybko i nie wszedłem + instant 

Edited by lordzuk
  • Like 1

Jeszcze rano miałem instant , jop wygląda że its  gone , dobry wynik koło 190% bez ref(a jeszcze 0.005 pracowało) :) Do następnej skarbonki admina ;) zgłaszam do scamu