Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Projekt w fazie pre-launchu.

W tej chwili możliwa jest:

1/ rejestracja,

2/ wykupienie abonamentu,

3/ zamówienie i testowanie produktu,

4/ budowanie struktury. 

Korzyści:

1/ tańsza eksploatacja pojazdu - badania prowadzone przed wprowadzeniem produktu do sprzedaży dowodzą, że realnie możliwe są oszczędności w kosztach eksploatacji nawet do 25%. 
W uproszczeniu: Poprawia się sprawność paliwa, a w ten sposób na tym samym tankowaniu jesteś w stanie przejechać więcej kilometrów. Wydłuża się też żywotność silinika, co trudno zmonetyzować, ale jeśli masz zamiar jeździć swoim autem dłużej, to jest to punkt godny uwagi.

2/ wynagrodzenie prowizyjne z tytułu poleconych i ich obrotu,

3/ wynagrodzenie ze struktury binarnej.

O szczegółach będę na bieżąco informował, w miarę pojawiania się kolejnych nowości.

Ze względu na strukturę binarną,  z pewnością w pierwszych tygodniach działania, będę rejestrował kolejne osoby równomiernie na prawą i lewą nogę, żeby w krótkim czasie mój udział w projekcie stał się bezkosztowy.

Zatem, kto pierwszy - ten lepszy... :)

Osobiście wybrałem opcję abonamentu miesięcznego za 24.99 USD / m-c (Boost Fuel Tabs Starter Pack, czyli 5 tabletek = 5 tankowań).

Zapraszam do dyskusji i rejestracji: https://www.govvi.com/go/leszk

Proszę daj znać, gdy się zarejestrujesz, sprawdzę, czy wszystko jest ok.

Posted (edited)
4 godziny temu, TRex4eX napisał:

1/ tańsza eksploatacja pojazdu - badania prowadzone przed wprowadzeniem produktu do sprzedaży dowodzą, że realnie możliwe są oszczędności w kosztach eksploatacji nawet do 25%. 

:blink: a niby jak ? w jakich  kosztach eksploatacji ?

poproszę do brzegu ,to jakiś mlm co sprzedajesz magiczne coś czy pozniak ? W końcu na hajpforum jesteśmy :) 

Edited by lordzuk

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kryptokox

Cześć, mam dla was programik znanego admina z projektów takich jak Triton czy Nodebay, które charakteryzowały się niemal identycznymi procentami dziennymi, ale przedewszystkim też tym, że dawały dobrze zarobić. tj. w Triton chyba zrobiłem około 300%, natomiast w Nodebay w 25 dni podwoiłem wkład.
      Aktualne statystyki: DZIEŃ 4 więc jeszcze warto wejść. Szkoda, że nie wiedziałem przed startem o tym projekcie, ale wchodzę za 0.1 BTC

Ciekawym aspektem jest 1 poziom poleceń - 7% od depozytu poleconego.
      Mamy 3 plany inwestycyjne. Wszystkie na 30 dni, a ich naliczenia zależą od kwoty depozytu. Wygląda to tak jak na grafice poniżej:
      MIN. 0.001 BTC

Całkowity zwrot po 30 dniach: 210%; ZYSK 110%
      Nieco więcej w droższych planach. Np całkowity zwrot w drugim 240% a w trzecim 270%
      Firma klasycznie zarejestrowana w UK

CEO: Russel York
      CTO: Paul Lewis
      CMO / CRYPTO TRADER: Freddie Ramirez
      MOŻEMY ZARABIAĆ NAWET TYLKO NA POLECANIU BEZ INWESTYCJI

Tak wyglądają aktualne statystyki:

Dla nowych osób przypominam o ryzyku inwestycyjnym. Jest to program HYIP i inwestujesz na własną odpowiedzialność. Wiąże się to z potencjalnie DUŻYM zarobkiem, ale też DUŻYM ryzykiem utraty części lub całości kapitału.

• By Lorenz
      Witajcie.
      Stworzyłem swoją pierwszą stronę lądującą, w której przedstawiłem mam nadzieję że wystarczająco rzetelnie projekt ReCyclix.
      W programie inwestuje od kilku miesięcy ale dopiero od niedawna postanowiłem rozpocząć aktywną działalność i promować go zarówno w internecie jak i w realnym życiu. Strona jest stworzona dzięki generatorowi WIX.com jednak szablon strony w zupełności został stworzony od zera przeze mnie. Nie miałem do czynienia wcześniej z tego typu przedsięwzięciem więc proszę was o opinie i ewentualne porady. 

EkoZarobek
    • By TRex4eX

Żródło: Onebiz system publikowania treści - www.onebiz.com

• Update #61 Wynik trzeciego tygodnia czerwca: 1,4%.
    • Od 2018 roku obserwuje jak platforma się rozwija i dokłada różne opcje. Tym razem mamy możliwość deponowania PLN Minimalna wpłata za pomocą karty to 100 PLN + 1.2% Fee
    •  a niby jak ? w jakich  kosztach eksploatacji ? poproszę do brzegu ,to jakiś mlm co sprzedajesz magiczne coś czy pozniak ? W końcu na hajpforum jesteśmy  
    • Projekt w fazie pre-launchu. W tej chwili możliwa jest: 1/ rejestracja, 2/ wykupienie abonamentu, 3/ zamówienie i testowanie produktu, 4/ budowanie struktury.  Korzyści: 1/ tańsza eksploatacja pojazdu - badania prowadzone przed wprowadzeniem produktu do sprzedaży dowodzą, że realnie możliwe są oszczędności w kosztach eksploatacji nawet do 25%. 
      W uproszczeniu: Poprawia się sprawność paliwa, a w ten sposób na tym samym tankowaniu jesteś w stanie przejechać więcej kilometrów. Wydłuża się też żywotność silinika, co trudno zmonetyzować, ale jeśli masz zamiar jeździć swoim autem dłużej, to jest to punkt godny uwagi. 2/ wynagrodzenie prowizyjne z tytułu poleconych i ich obrotu, 3/ wynagrodzenie ze struktury binarnej. O szczegółach będę na bieżąco informował, w miarę pojawiania się kolejnych nowości. Ze względu na strukturę binarną,  z pewnością w pierwszych tygodniach działania, będę rejestrował kolejne osoby równomiernie na prawą i lewą nogę, żeby w krótkim czasie mój udział w projekcie stał się bezkosztowy. Zatem, kto pierwszy - ten lepszy... Osobiście wybrałem opcję abonamentu miesięcznego za 24.99 USD / m-c (Boost Fuel Tabs Starter Pack, czyli 5 tabletek = 5 tankowań). Zapraszam do dyskusji i rejestracji: https://www.govvi.com/go/leszk Proszę daj znać, gdy się zarejestrujesz, sprawdzę, czy wszystko jest ok.
    • 'Każdy bocik to sciema , koleś zarabia na waszych pozycjach tnz na prowizji zawarcia itp , jak chcesz grać to graj sam , ucz się od małych kwot itp ' - z mojego doświadczenia zalecam ostrożność przy korzystaniu z płatnych EA. Znam skuteczne rozwiązania tego typu, ale jest ich zdecydowanie niewiele na rynku.