Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

marek505

akt.io - Bonus do zgarnięcia nawet do 200€

Recommended Posts

RhAYMZE.png

Dziś mam dla was szybki bonus do zgarnięcia dzięki przetestowaniu aplikacji AKTIO

Możesz zgarnąć do 200€ bonusu, bonus jest przyznawany losowo.

Jak otrzymać bonus?

1. Wejdź w link z kodem referencyjnym, bez niego nie będzie bonusu.

2. Podaj swój nr telefonu

3. Pobierz aplikacje

Ref: https://www.akt.io/app-referral/?referral=a03454fa2070c96209702f24d865db54870fde042449db9523c72e7ae621abae 

Czysty link: https://www.akt.io/

4. Zweryfikuj się-dokument tożsamości + selfie

5.  Potwierdzenie adresu np. wyciąg z polskiego konta (revo itp nie przechodzi)

6. Wpłać 52-55€ z revoluta (lub mniej np. 20€) - środki pojawi się od razu!

7. Wejdź w exchange, wymień te Euro np. na jakiś token, może być to usdt i później znowu to Usdt na Euro Należy zrobić tak by suma wymian przekroczyła 50€, jeśli masz depozyt 20€ wystarczy wymienić go kilka razy, aż zakwalifikujesz się na bonus

Bonus jest przyznawany losowo, poniżej akurat przyznano 33€ w tokenie Aktio

VBagJHa.jpg

Bonus powinien pojawić się od razu lub max do 48h 

Bonus po otrzymaniu można od razu zamienić na euro i wypłacić na konto

Jeśli ktoś będzie problem z weryfikacja to można wysłać na maila aktio wiadomość "hello, may you verify my proof of address? because i'm waiting so long" i w zalacznik dodajcie wyciąg bankowy.

Życzę powodzenia i dajcie znać ile bonusu wylosowaliście.

Bonusy wpadają większość to około 10€, zdarzają się tez takie po 60 i 80€

I11hVEP.jpg

Wiele osób pyta, czy bonus aktualny, także jak widać bonusy w dalszym ciągu wpadają nie tylko 10€, ale też wyższe.

V3sj2p2.jpg

Ciekawy jestem, jak długo jeszcze to potrwa zazwyczaj taka promka trwała max. 2 tygodnie jak już społeczność się rzuciła na bonusy :)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By marek505
      Social Good EXTRA BONUS 200$

Aplikacja, która za zakupy na eBay , AliExpress i wielu innych sklepach płaci Cash back w crypto.
      Obecnie jest promocja i można zgarnąć cashback do 100% wartości naszych zakupów nawet do 10 000$!
      Za zarejestrowanie się dostajesz 25$/50$/100$ a teraz nawet 200$ w tokenie SG. – aby sie zakwalifikować należy zrobić transakcje, czyli kupić coś za minimum 30$ i patrzeć w historii czy się kwalifikujemy, mamy na to 30 dni.
      Transakcje mogą być podzielone na kilka mniejszych i najlepiej aby przekraczały to 30$
      Bonus dostaje się na historie zakupów jako PENDING, a staje się APPROVED po około 60 - 100 dniach od zakupów lub zaakceptowania odbioru przesyłki.

Kod wpisujesz podczas rejestracji, aby odebrac bonus
      Czysty link https://referral.socialgood.inc/
      Referral konieczny, aby otrzymać bonus: https://referral.socialgood.inc/?id=TQ3XHF
      Mój kod: TQ3XHF

Sprawdź nagrania na  kanale YT

FAQ https://socialgood.inc/
      Q1.Czy można zaufać firmie operacyjnej? Czy naprawdę mogę dostać krypto za darmo?
      Jako członek grupy FinTech Group of Japan założonej w 2005 roku, działalność kryptograficzna The SocialGood Foundation została zatwierdzona i jest publicznie wspierana przez rząd metropolitalny Tokio w Japonii.
      SocialGood posiada kilka patentów dotyczących sposobu, w jaki kryptowaluta jest wykorzystywana do zapewniania konsumentom zwrotu gotówki, nagród i wymiany punktów.
      Firma dostarczyła krypto z powrotem wszystkim użytkownikom, którzy dokonali zakupów w aplikacji, która spełnia warunki zwrotu kryptowalut.
      Jeśli nie otrzymałeś krypto z powrotem po określonym okresie zatwierdzenia SG, skontaktuj się z obsługą klienta tutaj.
      Q2.Ile dostanę krypto, jeśli dokonam zakupu powyżej 10 000 USD?
      Maksymalna wartość zwrotu kryptowalut SG jest ograniczona do 10 000 USD za zakup.
      Q3.Kiedy zakończy się kampania 100% Crypto Back?
      Ceny i warunki mogą ulec zmianie. Sprawdź aplikację, aby uzyskać najnowsze informacje.
      Ciesz się zakupami praktycznie za darmo i powiedz wszystkim swoim znajomym o tej kampanii, abyś mógł otrzymać Bonus SG za każde
      Q4.Niektórzy ludzie w mediach społecznościowych twierdzą, że nie otrzymali krypto. Czemu?
      Wartość zwrotu kryptowalut może potrwać kilka dni, zanim pojawi się na koncie SocialGood.
      Po zweryfikowaniu danych zakupowych ze sklepu przez aplikację SocialGood, wartość kryptowalut SG Twojego zakupu pojawi się w zakładce Aktywa w aplikacji w obszarze Własne SG.
      Więcej informacji o zakupach z aplikacją znajdziesz tutaj. FAQ
      Jeśli nie otrzymałeś krypto z powrotem po określonym okresie zatwierdzenia SG, skontaktuj się z obsługą klienta tutaj.
      Dla tych, którzy już otrzymali krypto z powrotem, będziesz miał jeszcze więcej możliwości uzyskania SG!
      Aby wziąć udział, opublikuj zrzut ekranu swoich zarobionych zasobów SG na dowolnej z platform społecznościowych wymienionych powyżej z hashtagiem #SocialGoodApp_CryptoBack.
      Zrzuty ekranu SG uzyskane dzięki kampaniom polecającym, przeszłym kampaniom i regularnym zakupom również kwalifikują się do tej kampanii.
      Trzech szczęśliwych uczestników kampanii zostanie wybranych z postów społecznościowych i otrzyma w prezencie SG o wartości 1000 USD.
      Dozwolonych jest wiele postów z różnymi zarobkami SG, więc publikuj więcej, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.
      Q5.Jeśli zaproszę znajomego przez system poleceń w aplikacji, czy mogę otrzymać SG o wartości do 200 USD?
      Tak, udostępnij swój kod zaproszenia w serwisach społecznościowych lub rodzinie i przyjaciołom. Gdy użyją Twojego kodu, aby się zarejestrować i dokonają zakupu na 30 USD kwalifikujących się zakupów, otrzymasz bonus w SG o wartości 200 USD.
      Osoby, które zarejestrują się za pomocą Twojego kodu zaproszenia, również zarobią BONUS w USD SG po pierwszych kwalifikujących się zakupach powyżej 30 USD.
      Twój kod zaproszenia może być użyty nieograniczoną ilość razy.
    • By NomenOmen
      Honeygain to podmiot, który umożliwia nam osiąganie pasywnego dochodu dzięki udostępnianiu firmie naszego łącza internetowego, a konkretnie wolnego transferu danych. Legenda działania firmy opiera się na sprzedaży naszego transferu danych klientom firmy, najczęściej są to firmy z branży badania rynku i handlu elektronicznego. Z informacji dostępnych na stronie można dowiedzieć się, że firmy te pozyskują informacje z sieci w celu badania rynku, zapobieganiu oszustwom reklamowym, ochrony marek firm, analizy cen oraz agregacji opłat za podróże i usługi monitoringu SEO. Zestaw działań jest spory, jednakże nie mamy pewności do końca czym się firma zajmuje i w jakim celu ten nasz pakiet danych jest wykorzystywany.
      Minimum do wypłaty wynosi 20 dolarów. Zlecenie wypłaty możliwe jest tylko przez konto Tipalti i konieczne jest zarejestrowanie się w tym serwisie z linku dostępnego w serwisie honeygain. W każdym razie proces zbierania tych 20 dolarów jest dosyć powolny. Są różne wyliczenia ile danych trzeba przesłać, aby uzyskać te 20 USD. Zależne jest to od indywidualnej wyceny, jednakże w internecie pojawiają się wyliczenia iż jeżeli w ciągu każdego dnia prześlemy po 1 GB to w ciągu miesiąca możemy uzyskać nawet 3 USD. Istnieją także czynniki, które mogą sprawić że przesył danych będzie mniejszy lub większy, a co za tym idzie także nasz zarobek.
      Chociaż na początku proces zarabiania może wydawać się powolny, istnieje wiele sposobów na zwiększenie i ustabilizowanie zarobków. Istnieją pewne czynniki, które określają, ile ruchu przechodzi przez określonego użytkownika:
      Liczba aktywnych użytkowników Honeygain, którzy jednocześnie współdzielą swój internet. Zapotrzebowanie na ruch w kraju, z którego pochodzi użytkownik. Jednak pomimo wyżej wymienionych zmiennych czynników, sposobów na zwiększenie zarobków jest kilka. Aby uzyskać jak najlepsze korzyści warto wykonać poniższe kroki:
      Instalowanie i używanie Honeygain na wielu urządzeniach w wielu sieciach. Korzystanie z jednego urządzenia na adres IP, ponieważ byłby to najbardziej optymalny sposób wykorzystania ruchu. Przełączanie się na połączenie z siecią komórkową w celu rozproszenia ruchu. Korzystanie z programu poleceń Honeygain. W ten sposób otrzymasz bonus 10% wszystkich zarobków osób, które zarejestrują się  w Honeygain z Twojego reflinku. Zapraszam do przetestowania tej appki. Może komuś się spodoba.
      Życzę wszystkim wysokich transferów.

• By pietras1984
      No to mamy kolejną opcje na zarobienie dodatkowych pieniędzy. 15 euro do zgarnięcia za rejestracje (jest KYC) i wykonanie jednej transakcji, aczkolwiek tak naprawdę poźniej i tak wszystko wraca do naszego portfela, więc koszt transakcji będzie jedyną opłatą jako ponosimy.   Jak otrzymać wspomnianą sume niżej zieloną trzcionką. W tym miejsce dwa słowa o danym serwisie. Nie jest to nowość mimo tego co głoszą  promotorzy w internecie. Jak zdązyłem zauważyć Luno istniało już w  2013 roku, a może nawet 2012. Sam ich profil na Facebooku został założony jak sprawdziłem właśnie w 2013 roku, a według informacji na stronie firma powstała w 2012 roku.   Czym jest luno (tutaj kopia opisu z ich profilu na Facebooku) Luno jest wiodącą globalną firmą zajmującą się walutami cyfrowymi, z zespołem ponad 70 ekspertów w dziedzinie technologii i finansów, działającą w ponad 30 krajach. Nasze produkty i usługi sprawiają, że ludzie i firmy mogą bezpiecznie i łatwo przechowywać, kupować, używać i uczyć się o walutach cyfrowych, takich jak Bitcoin. Naszą wizją jest wzmocnienie pozycji miliardów ludzi poprzez dostarczanie cyfrowych walut wszystkim, wszędzie.  (Dla szukających więcej info o firmie na dole link do bloga).  
      Jak otrzymać bonusa 15 euro. Instrukcja        
        1. Pobieramy aplikacje luno wallet na smartfon lub odpalamy na PC przez przeglądarkę  czysty link -https://www.luno.com/ Reflink- https://www.luno.com/invite/F4SPYZ 2. Rejestrujemy się i potwierdzamy podany email   3. Weryfikujemy swoją tożsamość - standardowo Paszport lub ID oraz Selfie. ( Weryfikacja trwa od kilku minut do 48 godzin) 4. Wchodzimy w zakładkę rewards i wpisujemy kod: F4SPYZ   5. Po udanej weryfikacji przechodzimy do zakładki „Walleta” kilkamy i dodajemy minimum 15 EUR na saldo lub odrazu dokonujemy zakupu BTC za to 15€   6. Zakupu możemy dokonać przelewem bankowym lub kartą.   7. Gdy już kupimy BTC dostaniemy na portfel dodatkowe BTC o wartości 15 EUR   8. Konwertujemy wszystko na EUR i wypłacamy na swoje konto.     Bardziej szczegółowo na dany temat na moim blogu https://piotrswist.blogspot.com/2019/12/luno-rozdaje-15-euro.html#more  

• By pietras1984
      Moje usługi, to dość młody serwis którego włascicielem jest ING Bank. Wystartował on w październiku 2019 i służy do automatyzacji podczas płacenia naszych rachunków. Możemy więc korzystając z tego serwisu opłacic prąd, gaz, internet czy nawet czynsz, a co najważniejsze już za samą rejestrację otrzymamy 30zł, które możemy wykorzystać na opłacenie naszych rachunków. Poza bonusem za rejestrację "Moje usługi" dają możliwość zgarnięcia dodatkowych 300zł z programu poleceń. Za każdą zaproszoną osobę również otrzymamy 30zł, a łącznie z programu poleceń możemy zgarnąć 300zł.. Myslę że całkiem przyjemna suma pozwalająca opłacic nasze rachunki bez ponoszenia kosztów i uszczuplenia własnego portfela.
      Jak otrzymać darmowego bonusa? (sama promocja dostępna do odwołania).
       -Należy zarejestrować się TUTAJ podając kod polecający (można skorzystać z mojego :8VWN-K45J  -Następnie trzeba opłacić co najmniej jedną z tzw. zweryfikowanych opłat (np. za prąd, gaz, czynsz czy inne media).   W tym miejscu należy też dodać że dokonując płatnosci z wykorzystaniem bonusa w pierwszej kolejnosci opłata za dany rachunek pobierana jest w calości z naszego konta , a następnie w ciągu 2-3 dni otrzymujemy zwrot na nasze konto kwoty bonusowej.   Czym jest "zweryfikowana opłata"? To rachunek lub faktura, której dane zostały pobrane automatycznie poprzez serwis Moje Usługi ze zweryfikowanego źródła, które wskaże użytkownik. Może być to połączenie z dostawcą usług poprzez eBOK albo połączenie ze skrzynką e-mail. W ten sposób operator usługi chce weryfikować czy faktycznie chcemy płacić za usługi dostarczane przez dostawców.   Rejestracja z bonusem 30zl TUTAJ Bardziej szczegółowy opis na moim blogu TUTAJ
    • By marek505
      Remitly to usługa płatnicza, która pozwala w szybki sposób robić przelewy międzynarodowe i rozdaje bonus za 1 transakcje. 

Mój Link Podaje na PM z uwagi na to, że za każdym razem jest inny! 
      Dokładną instrukcję krok po kroku oraz link promocyjny wysłać na PM.
      Czysty link:  https://www.remitly.com

Dzięki tej usłudze możemy szybko i bezpiecznie wysłać pieniądze np. Z Wielkiej Brytanii, Austrii, Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Australii, Francji, Holandii, Irlandii, Kanady, Niemiec, Norwegii, Danii, Szwecji, Włoch i Stanów Zjednoczonych do Polski.
      Remitly, aby zachęcić klientów do korzytania z ich usług daje zniżki na 1 przelew jako bonus, który odejmie od przelewu, czyli finalnie wysyłając 2001 zapłacimy o 150 mniej czyli 1851. 
      Bonus ten jest w walucie rodzimej kraju, z którego wysyłamy pieniądze.
      Wysyłając korony z kraju Skandynawskiego, takich jak Norwegia, Dania, Szwecja należy wysłać minimum 2001 (około 1000-1200 PLN )kr wtedy zostanie nam naliczony rabat w wysokości 150 kr (około 60-80 pln)
      Wysyłając z Niemiec, Holandii, Austrii - gdzie walutą jest EURO, należy wysłać min 2001 Euro (około 8600 pln), gdzie otrzymamy rabat w wysokości 150€ (645 pln).
      Wysyłając z Wielkiej Brytanii - wszystko odbywa się w Funtach GBP.
      Jest to opcja dla tych, którzy mają wystarczająco wolnych środków, aby taki przelew wykonać!
      Można do tego użyć karty Revolut lub Monese
      Najszybciej damy rade wykonać przelew w koronach, używając do tego Revoluta.
      Podczas wysyłki należało podać adres zagraniczny, ja taki posiadam!
      (nie podawałbym losowego adresu tak jak w niektórych akcjach się robiło! Niestety nie wiem, czy nie będą tego weryfikować także podawajcie przypadkowe adresy na własną odpowiedzialność)
      Przelew na kwotę minimalną możemy oczywiście wysłać sami do siebie.
      Za przelew płacimy kartą.
      Ja widać ja sam robiłem to karta metalową Revolut z DKK do Polskiego banku.

Aby zakwalifikować się do otrzymania zniżki na pierwszy przelew, należy użyć linku z promokodem.

Dokładną instrukcję krok po kroku oraz link promocyjny wysłać na PM.

-

• Update #68 Wynik pierwszego tygodnia sierpnia: 1,4%. Wypłata punktualnie na koncie, jak zawsze ósmego dnia miesiąca - dowód tutaj. Najnowszy newsletter:  
    • Bux na skrypcie BitScript.

dane dla konta Standard
      ilość reklam : 8
      wartość: 3 - 1 satoshi
      klik poleconego: 10%
      max. DR: No limit
      max. RR: //////
      minimum do wypłaty: 200 satoshi
      metody wypłat: FaucetPay
      czas oczekiwania: Instant
      odstęp między wypłatami: 0
      dzienny zarobek: 20+ satoshi

link polecający: ADSATOSH  
    • COINBASE - Dzięki koncie na tej platformie można w łatwy sposób zacząć przygodę z kryptowalutami a dodatkowo co jakiś czas zdobyć darmowe kryptowaluty Moim zdaniem bardzo dobry kantor, systematycznie dodaje możliwość QUIZow, gdzie możesz zbierać kryptowaluty nawet za kilka stówek! Chociaż ostatnio jest głośno wokół stable coinów jak Theter. Jego konkurentem jest USDC, który znowu jest powiązany z Coinbase  https://www.centre.io/usdc https://www.coinbase.com/pl/usdc Coinbase już w 2012 roku pojawił się z radykalnym pomysłem, że każdy, niezależnie od miejsca, powinien być w stanie łatwo i bezpiecznie wysyłać i odbierać bitcoiny. Dziś oferują zaufaną i łatwą w użyciu platformę dostępu do kryptowalut. Coinbase też oferuje swoje usługi instytucją, które jak można się tego spodziewać nie są łatwym klientem. O coinbase: https://www.coinbase.com/pl/about Każda platforma jest tak dobra jak długo nie dzieje się nic złego, dlatego zakupione kryptowaluty warto trzymać na swoich portfelach i najlepiej, aby to był portfel sprzętowy taki który nie ma cały czas ekspozycji w internecie. Obecnie można korzystać też z quizów i zdobywać darmowe kryptowaluty.   Kto nie ma konta, a chce mieć okazje zbierać nagrody z quizow można założyć tutaj Ref: https://coinbase.com/join/porwo_r?src=ios-link Czysty Link: https://coinbase.com #Coinbase #Quiz #Aleph #Coinbase #Quiz #Aleph  
    • Dziś dla was konkretny update, bo w bitpanda dużo się dzieje. Ogólnie mam takie wrażenie że Bitpanda we Wiedniu to takie Crypto com w Londynie co można zobaczyć na tym wideo Dziś spojrzymy jakie benefity płyną z posiadania tokenu Best 2.0. Ja token posiadam od bardzo dawna, praktycznie od chwili jego pojawienia się na Bitpanda. A mój wpis tutaj pojawił się w październiku 2018 roku. Czym dziś jest token BEST 2.0     BEST to token ekosystemu Bitpandy, dzięki któremu rosnąca społeczność milionów użytkowników Bitpandy może otrzymać szereg nagród i korzyści w naszym ekosystemie. BEST to program lojalnościowy Bitpandy. Mówiąc krótko, im więcej BEST posiada dany użytkowników, tym więcej nagród może otrzymać. Z technologicznego punktu widzenia BEST jest emitowany na łańcuchu blokowym Ethereum jako token ERC20. Łącznie stworzono 1 miliard BEST (liczba ta nigdy nie zostanie zwiększona), a 500 000 000 tokenów BEST zostało zaoferowanych podczas IEO. Pozostała część jest przechowywana przez Bitpandę jako rezerwa. Zebrane fundusze są wykorzystywane do realizacji celów Bitpandy, tj. demokratyzacji inwestycji, dalszego rozwoju platformy i ekspansji na kolejne kraje. Trzymaj BEST odbieraj nagrody : Zyskaj dodatkowo ponad 15% BEST każdego roku.
      Im więcej handlujesz i im więcej BEST posiadasz, tym więcej możesz zarobić. Lojalność zostaje nagrodzona Nagrody BEST są częścią naszego ekskluzywnego programu lojalnościowego, zaprojektowanego po to, aby podarować Ci więcej. To Twój dostęp do ekosystemu Bitpandy i nasz sposób na zaoferowanie ekskluzywnych udogodnień i korzyści dla naszych najbardziej lojalnych użytkowników. Instant Trade Bonus Jako BEST VIP, otrzymasz nagrodę w BEST za każdym razem, gdy handlujesz. W zależności od poziomu VIP, możesz dostać do 0,25% swojego wolumenu handlowego z powrotem w BEST — przyznane natychmiastowo. Na przykład przy inwestycji 1000 € w Bitcoina, dostaniesz 2,5 € z powrotem w BEST. Whitepaper BEST i Bitpanda - https://cdn.bitpanda.com/media/documents/best/best-vision-paper-pl.pdf?_ga=2.219262041.1701957766.1659523761-1455437045.1658913927   Dlaczego ja kupiłem BEST? Jeśli chodzi o to dlaczego zdecydowałem się na jego kupowanie, odpowiedź jest prosta:
      kupiłem go tylko i wyłącznie z sympatii i ciekawości co z niego będzie. Raz zrobiłem większe zakupy- było to 9 lipca 2019 roku w cenie 0.1$/0.09€ za token, wydając 500€ ,otrzymałem fajną kwotę 5555.555… tokenów  gdzie później moja cierpliwość była testowana, bo następstwem tego zakupu był systematyczny spadek ceny tego tokena.   Dzięki temu, że skumulowałem tokeny i jestem aktywnym użytkownikiem platformy Bitpanda, systematycznie wpadają mi jakieś benefity. Wygląda na to, że praktycznie każdy będzie mógł stać się częścią tego ekosystemu, i korzystać z nagród. Wszystko, co trzeba zrobić to trzeba zrobić, to posiadać minimum 10 tokenów BEST i zrobić minimum 1 trade tygodniowo, aby odebrać dodatkowe BEST. Aby w tym uczestniczyć wystarczy: Posiadać konto na Bitpanda Aktywnie korzystać z konta tzn. wykonać minimum 1 trade tygodniowo
      (wiele osób korzysta z pandy, aby robić tam swoje cotygodniowe zakupy) Posiadać na saldzie zaledwie 10 BEST co daje nam VIP level 1 (czyli dziś to jakieś 4.5$) Cotygodniowe „Claimowanie” nagród  
    • Zaktualizuje troszkę temat jeśli chodzi o wypłaty Dziś przyjrzymy się jak wygląda wypłata tokenów SG z aplikacji, na której zbieramy cashback na portfel metamask lub trust wallet. Twórcy tej aplikacji wprowadzili bardzo duże zmiany, a wszystko to aby zapobiec temu by nieuczciwi uzytkownicy nie oszukiwali i nie wypłacali tokenów, które im zostały przyznane, ale nie spełnili oni warunków, by stać się ich właścicielami. Po wprowadzeniu zmian, które miały zapobiec oszustom, aby wypłacić tokeny należy: Posiadać zweryfikowane konto, czyli przejść KYC Podpiąć portfel do aplikacji cashback, na który będziemy wypłacać tokeny Podczas wypłaty zapłacić FEE – To oczywiste, bo wcześniej te fee także było, ale było pobierane z salda tokenów SG. Wypłaty SG są płatne. Dlatego na pokrycie tych kosztów wszyscy dostaliśmy specjalny bonus
      „WITHDRAW FEE COVERAGE”
      Znajdziecie go w historii Płacenie FEE w inny sposób ma pomóc walczyć z nieuczciwymi użytkownikami i płacąc np. karta, która jest podpięta pod sklep Apple lub Google może być podpięta tylko do jednego konta. Czy jednak to coś pomoże ?   Postanowiłem to sprawdzić ! Dziś 2.08.2022 roku o godzinie 14.37 zleciłem testowo wypłatę. Chodzą słuchy, że nie działa. A ja z tego co się orientowałem to w dalszym ciągu użytkownicy oszukują firmę SocialGood wykorzystując do tego apple pay i google pay. Spójrzmy: Za wypłatę 50$ w tokenach SG tj. około 500 szt. zapłaciłem 88.06 zł używając apple pay i revoluta – pewnie zależy od kursu ile to kosztuje, podczas wypłaty pisało, że zapłacę jakoś 16$ Czekam na tokeny, które mają zostać zdeponowane na mój portfel który mam połączony z aplikacją do CashBack. Dam znać jak pojawią się na portfelu. Następnie na Bittrex wymieniłem sobie 220 wcześniej wypłaconych już tokenów SG na 20$ USDT, by pokryć ten koszt. Więc na czysto mam około 280 szt. co daje mi 26$ Niespodzianka, bo wypłata doszła do mnie jeszcze tego samego dnia 2.08.2022 o godzinie 17.18  Aktualnie limit wypłaty to 50$ w SG i wypłatę można zlecić co 24h. Jutro sprawdzę, czy będzie można znowu zlecic.
      Co do tych opłat to nie wiem, czy pamiętacie, ale dostaliśmy tokeny na ich pokrycie. Było to 30 maja i ja otrzymałem 4480 tokenów, gdzie obecnie płace 220 tokenów za 1 wypłatę, bo tyle zamieniłem na USDT na giełdzie by pokryć sobie fee   Szału nie ma, ale w końcu tokeny dostałem za darmo mimochodem kupując produkty, które i tak chciałem kupić na Aliexpress czy Ebay. Tak więc ja nie widzę tutaj żadnego oszustwa, tym bardziej że nawet 1 ich tokenu nie kupiłem na giełdzie a zebrałem je wszystkie za darmo. Szkoda tylko, że przez nieuczciwe osoby nałożyli limity i nie można już wypłacać całości jednorazowo jak to było kiedyś. źródło: https://marekporwol.pl/2022/08/02/social-good-wyplata-sg-na-portfel/ W czerwcu 2022 roku miały też miejsce 2 update, z którymi warto się zapoznać, a znajdziecie je na ich blogu. Jeden z nich to update dotyczący ekosystemu SocialGood
      https://socialgood.inc/socialgood-ecosystem-updates/ Kolejny znowu to update dotyczący algorytmu cashback i tego, że będzie on przyznawany losowo
      https://socialgood.inc/algorithm-update/ Najważniejsze informacje pojawiają się tutaj
      https://socialgood.inc/blog/