Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

steelwaves.co- ruchome naliczenia aż do 150% ROI

Recommended Posts

Nazwa programu: steelwaves 

image.thumb.png.0c54672854fd77f568b9b9c7a0685186.png

Plany inwestycyjne: 0,5%do 3,5% z fal+ Zmienne naliczenia az do 150% ROI
Minimum inwestycyjne: 10$
Akceptowane systemy płatności: BTC póki co później zostaną dodane nowe 
Wypłaty:  do 24h 
Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam po przerwie i przedstawiam nowy program , steelwaves wystartował 0.1.09.2022 . Program sam w sobie jest zrobiony bardzo dobrze i przemyślanie. Sam go dopiero testuje od wczoraj ale widać że tu admin włożył  groma pracy i widać ma pomysł. Obadałem, zasięgnąłem języka i wszedłem za 300$ w BTC. Generalnie jeśli chodzi o plany to tu jest koncepcja ''fal'' tnz w zależności w jaki dzień tygodnia składamy depo dostajemy najpierw depozyt na 1-5 dni i naliczenia i naliczenia są w przedziale  0.5-3,5%, po zakończeniu planu depozyt jest automatyczne reivestowany i pracuje aż uzyska 150% ROI( jest to trochę zawiłe ale będę upadatował temat z info na bieżąco , bo od wczoraj jestem )

przykład planu ze strony +  

''For instance: If a $100 deposit bet made by Tuesday (Red Wave Group) can generate 2% of DDR every day until Friday with its initial $100 forwarded into the Tsunami plan, the total revenue made out of 4 days (Tuesday-Friday) will credit your available balance with $8.00 ready to withdraw, making the initial bet working for you and banking the available balance with $3.00 every day. Such an offer will result in you reaching breakeven in under 39 days, yet leaving you with a confident payout of $3.00 every day, as long as this website is operational.

Note, that if you continue placing Expanding Bets inside of a particular Wave Investment Package, all Expanding Bets will become a part of the package's principal. As a result, your total Wave’s DDR may become up to 2 times higher, depending on the number of bets made.''  

+ wyjaśnienie katany bo od niej tez zależą naliczenia a dokładnie od temperatury katany 

''Katana Temperature Community Status is a profile activity metric that allows you to expand the functionality of the profile not only by acquiring new Wave Investment Packages but doing actions such as: taking a part in the Affiliate Program, scheduling your Payouts, keeping the available balance high at all times and becoming an active part of the Community Groups & Chats. Having a really Hot Katana will allow you to attain greater DDR from any Wave, place smaller Expanding Bets resulting in a higher booster, and can expand Tsunami’s Maturity. Discover Status & Benefits...''

+ wyjaśnienie planu tsunami 

Steel Waves Tsunami is a 150% Lifetime Return Plan that you can only join by placing Wave deposits, as by the end of the business week all your initial bets will join Tsunami’s Melting Pool. When the Height reaches 150%, the deposit closes, no matter how long it remained active. You can achieve the greatest Height of the revenue as fast as your Maturity Speed will allow.

Więcej informacji do poczytania w FAQ ===>TU

Reasumując 

Ja wszedłem wczoraj w plan biały za 300$ i liczę na zarobek gdyż z tego co wiem to nie jest byle jaki admin(raczej ''oldskulowi'' gracze powinni raczej skojarzyć kogo tu podejrzewam:))

+ sam program jest zrobiony z pomysłem i dużym zaangażowaniem, dawno takiego nie było  :) , Program ref też jest rozbudowany  , więcej info ==>TU . Co do promocji , nie jest na wariata , dopiero pojawia się na monitorach:)

Oczywiście to HYIP mimo iż dobrze wykonany ryzyko utarty środków istnieje !!!

Depo

image.png.86f25ed66c9813a9bee5c83d409f9232.png

Edited by lordzuk

Pierwsze naliczenia na portfelu :) dowód ==>TU

Edited by lordzuk

Skończył mi się plan 5 dniowy, zaczął się plan tsunami :)

image.png.e1f13fc44ccb9a586a9522854f28122b.png 

Edited by lordzuk

Update 

Naliczenia widać ze w tusmani(w weekendy)  średnia naliczeń to 7% wiec elegancko :) 

image.thumb.png.a28ee77e2c16e361d21886183885c89f.png
Od poniedziałku wchodzi 3 % 
image.png.9178734f0542d401104a8f2f85d8456b.png
Info z telegramu :) 
image.png.1e6c1467fd03e1c562f6d8f8a81bfb90.png

Edited by lordzuk

Upadte 

A wiec tak , jako ze mam depozyt rowno tydzien w programie dla bialego planu wyglada to tak

-naliczenia przez 5 dni w planie bialym to miedzy 2% a 3% dziennie (w tym czasie moglem betowac depozyt)

- na weekend kazdy depozyt wpada w plan tsunami i przez weekend mamy naliczenia 7% dziennie  

- Po tsunami nadal depo dziala w dni robocze i dzienne naliczenia 3% ( betowanie depo juz nie jest aktywne wiec wnioskuje ze mozemy sobie doivestowac depo tylko przez te pierwsze 5 dni , w innych planach analogicznie tylko mniejsza ilosc dni )

Po tygodniu mam wyplacone 28% depozytu wiec ladnie :)

No i wyplata na portfelu ( dzis dostalem naliczenia 3,5%) :)   

Edited by lordzuk

Info 

Zostal dodany USDT(trc20) :) Nastepny bedzie LTC , podoba mi sie powolny nie na wariata rozwoj 

Edited by lordzuk

Na portfelu :) 55% ROI
image.png.1334c355c2bec0a6ab504d62725fab70.png

Edited by lordzuk