Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
danides

Peer2profit - zarabiaj na udostepnianiu internetu

Recommended Posts

Jest to kolejny program płacący za udostępnianie swojego łącza internetowego. 

 
Czym rózni się od swoich poprzedników typu honeigain itd? 
Podstawową rzeczą,możesz go umiescić na wszelkich vps ,działa przez proxy itd co było niemożliwe u innych,a najważniejsze, nie musisz udostępniać swojego domowego ip by móc zarabiać,co jest myslę wazna kwestią i bylo podstawowym problemem jesli chodzi o inne programy tego typu. 
 
Jak zacząć? 
Nic prostszego wchodzimy na stronę,rejestrujemy się,pobieramy program odpowiedni do naszego systemu(działa na windows,linux,android,mac),rozpakowujemy na miejsce docelowe,instalujemy ,wpisujemy nasz adres e-mailowy z rejestracji ,program startuje i zapominamy . Wyplaty realizowane są bardzo szybko i bezproblemowo. 
 
1. Zaloguj się do systemu.
2. Pobierz i zainstaluj aplikację dla swojego systemu operacyjnego na swoim komputerze
3. Uruchom go i wprowadź swój adres e-mail.
 
Zainstaluj aplikację na wszystkich dostępnych urządzeniach podłączonych do Internetu (dom, biuro, miejsca publiczne itp.)
 
Dochód pasywny – wystarczy zainstalować aplikację
 

Minimalna kwota płatności zależy od systemu płatności. Z reguły do ich wypłaty potrzebujesz od 2 do 14 USD. Dokładna kwota jest wyświetlana na Twoim koncie osobistym.

PEER2PROFIT

p2p-banner-468x60.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • met500 https://ltc.bitaps.com/4d197fe1b2c96cc2e315ec3435a8df75523af66e3bee680bb09735e5697a279b
  • Dostałem pierwsze naliczenie, wygląda na to iż wypłaty są manualne , własnej zleciłem dam znać jak dojdzie   Doszła dowód ==> TU 
  • Nazwa programu: met500 Plany inwestycyjne: 1 % do 2,5 % w zależności od planu 
   Minimum inwestycyjne:Bitcoin 0.002 BTC Litecoin 0.4 LTC Dogecoin 350 DOGE Ethereum 0.03 ETH Ripple 80 XRP Tether 25 USDT Tron 600 TRX BNB 0.1 BNB
   Akceptowane systemy płatności: :  BTC, LTC, DOGE, ETH,  XRP, USDT, TRX, BNB
   Wypłaty:   0.0006 BTC, 0.015 LTC,  60 DOGE,  0.01 ETH , 15 XRP,  5 USDT, 100 TRX, 0.025 BNB Komentarz własny i szczegółowy opis programu : Witam po przerwie  Przeglądając odmęty Internetu a dokładnie  azjatyckie strony zarobkowe krypto, trafiłem na ciekawy program. Generalnie tu jest trochę zagadka ale po kolei. Oficjalny start datowany na 5 styczeń .Program oferuje 4 plany stakingowe w tym dopiero 2 z nich są dostępne. Plany są dość sensowne i na moje oko wyważone  co sugeruje dłuższa pracę. Co najważniejsze programu nie uświadczymy na monitorach . Widziałem tez go na youtubie u gości z azji wiec kombinacja tego że nie ma go na monitorach i lata poczta pantoflowa skłoniło mnie to sprawdzenia i testowania w liczbie 6 LTC. Jest tez opcja automatycznej reinwestycji. W miarę rozwoju będę wrzucał więcej info w komentarzach   Oczywiście nie musze tłumaczyć iż każda inwestycja niesie za sobą ryzyko straty !!  Rejestracja  depo  
  • wypłaca instant
×