Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

24 maj 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam!

4fbdf55dd60f1.png

Dzisiaj mam dla was kilka informacji na temat monitorowanych programów oraz 2 nowe programy do opisania. Przez ten mijający tydzień w żadnym monitorowanym programie nie miałem problemów z wypłatami, jest to dla mnie pozytywny sygnał na to, ze nasza lista programów przedstawia się wyjątkowo stabilnie, przez co prezentowane programy są bardziej dochodowe niż w przypadku innych monitorów. 

Różne fundusze i programy inwestycyjne inwestują w złoto, waluty, papiery wartościowe, srebro, akcje. A czy słyszałeś aby ktokolwiek inwestował w … wodę? Taki właśnie pomysł na swój image ma program Prime Alliance. Jest to całkiem nowy projekt, który prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Program ten zwraca uwagę na to, iż czysta woda staje się produktem deficytowym więc warto w nią inwestować. Taka inwestycja musi przynosić znaczne dochody, bo plany w tym programie dają wysokie zyski, od 7% do 8% dziennie przez 20 dni kalendarzowych. Czyste ROI to więc 40-60% po niecałym miesiącu. Nigdy nie sądziłem, że woda to aż tak dochodowy produkt :)

A oto szczegóły wszystkich planów:

4fbdf7ebae293.gif

We wszystkich więc planach nasz depozyt pracuje 20 dni kalendarzowych. Po tym okresie nie jest on zwracany, gdyż jest wliczony w nasze ROI. Minimalny depozyt jaki możemy złożyć to $15 a max. $100k.

Strona programu posiada zainstalowany SSL oraz hostowana jest na serwerze KoDDos.

Akceptowane systemy płatności to Liberty Reserve, Perfect Money, SolidTrustPay i Payza (wkrótce).

Drugim nowym programem jest Extra-Return. Strona internetowa programu niczym nie zaskakuje, mamy tu raczej do czynienia ze standardowym projektem jakich wiele o typowo ponzi planach. W moim przekonaniu w tym programie tylko pierwszy plan zasługuje na uwagę, gdyż inwestycja w pozostałe wydaje się zbyt ryzykowna (plan 2000% po 25 dniach to chyba jakiś żart).

Pierwszy plan jest dostępny od $10 i otrzymujemy 5% czystego dziennego zysku + depozyt. Takie warunki są przy inwestycji do $500. Oceniam, że kilka cykli powinien popłacić.

Program akceptuje LR oraz PM.

4fbdf8e702016.gif

PRZELEWY BANKOWE W MINT

Inwestorzy którzy posiadają poziom członkostwa Premier w programie MINT mają dostęp do wpłat poprzez bank oraz Swift. Pozostali inwestorzy wciąż mogą wpłacać poprzez: Liberty Reserve, Perfect Money, Payza (Alertpay),  Visa card, Master card, Amex, SolidTrustPay, OKpay.

DIVIDEND SERVICE NIEDOSTĘPNY Z HTTPS

Strona programu Dividend Service była niedostępna z poziomu protokołu zabezpieczonego https. Miało mieć to związek z implementacją nowej wersji językowej strony. Z naszych obserwacji wynika, że problem został już rozwiązany.

ZAKOŃCZONA INTEGRACJA PAYZA W BENSON UNION

Benson Union informuje, że integracja ich programu z systemem płatności Payza została zakończona. Trzeba przyznać, że zmiana nazwy systemu wywołała nie małe zamieszanie wśród administratorów stron internetowych akceptujących ten system płatności.

NOWY PROJEKT UINVEST - SPA SALOONS CHAIN - WYPRZEDANY!

Wielką popularnością cieszą się nowe projekty w Uinvest. W ciągu kilku dni sprzedano wszystkie 4000 udziały nowego projektu Spa Saloons Chain! Sam skusiłem się na kilka :)

BRAK SZANS NA WYŹSZE ROI W PROGRAMIE NEWGNI

NewGNI poinformowało w swoim newsletterze, iż mimo sygnałów ze strony inwestorów nie zamierza powiększać zysków dziennych czy też tygodniowych. Obecne plany są bowiem wynikiem głębokiej analizy, i nie mogą się zmienić nawet jeśli weźmie się pod uwagę wyższe inwestycje.

PROBLEMATYCZNE PROGRAMY

Jak wspomniałem na początku wszystkie monitorowane programy płacą regularnie, nie ma więc powodu do ostrzeżeń.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.