Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Kamilson91

kantory internetowe? jakie

Recommended Posts

Witam !

Szukam kantorów nie tylko lilion czy są inne które pozwalają zrobić przelew z LR na banki polskie? Lilion ma cienki kurs jest jakas konkurencja która oferuje wyższe kursy bo tam ładnie tną .

Sa, ale zaden z nich nie posiada konta w PLN, wiec doliczajac przewalutowanie, prowizje + fee za przelew zagraniczny wcale nie musi wychodzic taniej.

a jak zdobyć profity jako uzytkownik forum hyip?

Jakie profity?

a jak zdobyć profity jako uzytkownik forum hyip?

Profitem i przywilejem jest samo korzystanie z hyipforum, pozniej tylko wybrane przez Ciebie inwestycje podladowujesz $ i przelozy sie to na prawdziwe profity ( czyt. $ ). Powodzenia :)

Zapewne chodzi o rejestracje w lilionie z linka forumowego.

ja korzystałam kiedyś z lidera walut. miałam spore opory przed wymianą online ale skończyło się tak, że nie miałąm wyjścia, bo czas naglił a wymiana była szybko potrzebna. wycieczka do miasta to dla mnie kilka godzin więc kantor online bardzo dobrze się sprawdził

Ja polecam stronkę Intransfer24.com bo sam korzystałem nie raz i jestem bardzo zadowolony :)

Kiedy jeszcze mieszkałem w UK też na początku korzystałem z transfer24 bo był najpopularniejszy i wszyscy polecali ale prawda jest taka, że kurs mają mało korzystny... Polecam sprawdzić transferwise, wychodzi znacznie taniej i do tego mają program partnerski gdzie możesz dostać 50 GBP za trzy polecone osoby :)

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/13811-transferwisecom/