Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

31 maj 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam!

 

Dzisiejszy newsletter będzie krótki, gdyż mieliśmy stosunkowo spokojny tydzień. Źaden program nie zwrócił naszej większej uwagi, więc swoją uwagę skupię na monitorowanych programach. Jeden z programów uzyskał status NOT PAYING ale o tym już pod koniec newslettera.

 

 

JUST BEEN PAID RESTART

 

Głównym wydarzeniem mijającego tygodnia był restart w programie JustBeenPaid, który po głośnych zapowiedziach w końcu został zrealizowany. W rezultacie część starych pozycji JSS-triplera przeksztalcilo sie w pozycje JSS. Ponieważ program dodałem zaraz po zapowiedzi restartu, żadne pozycje na moim koncie nie zostały przekonwertowane. Była to więc dobra strategia.

 

Pamiętaj, że otrzymanie nowych przekonwertowanych pozycji w JSS-Triplerze może trwać do 30-60 dni. Sam program oceniam pozytywnie, gdyż poprzedni restart nastąpił wcześniej niż obecny, jest więc nadzieja, że następny zbyt szybko nie nastąpi.

 

 

KREDYTY NA BANNERY

 

MINT w ostatnim newsletterze zapowiedział, iż będzie możliwość transferu kredytów zarobionych w programie na wyświetlanie bannerów. Byłaby to kolejna opcja reklamy w programie i ten kierunek rozwoju jest moim zdaniem jak najbardziej pożądany.

 

 

UKNOW - NOWA SEKCJA DLA UINVESTORÓW

 

Jeżeli zalogujesz się na swoje konto w programie Uinvest, jest tam dostępna nowa sekcja - Uknow. Zawiera ona materiały edukacyjne z dziedzin finansowych  i ekonomicznych. Wkrótce mają być opublikowane nowe artykuły oraz wywiady ekspertami z dziedziny finasowej.

 

Wkrótce dostępny będzie również sklep online z artykułami promującymi Uinvest:

 

http://www.uinveststore.com

 

Na wczorajszym czacie z kierownictwem Uinvest mogliśmy również wyczytać sensacyjną zapowiedź uruchomienia IPO (Initial Public Offering) w 2015 roku lub wcześniej czyli  wprowadzenie po raz pierwszy akcji spółki do obrotu giełdowego. To by było naprawdę wielkie wydarzenie dla tego programu! Na razie jednak są to tylko plany, na szczegóły przyjdzie nam jeszcze pewnie poczekać.

 

 

SOLIDTRUSTPAY DOSTĘPNY W SILVER STRUCTURE

 

SilverStructure udostępnił nowy system płatności dla inwestorów - SolidTrustPay. Tak więc mamy 5 sposobów na zasilenie konta w tym programie:  Liberty Reserve, Perfect Money, SolidTrustPay, Payza przelew bankowy.

 

 

PAYZA ZOSTAŁ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×