Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Ostatnimi laty interesując się tematem zarabiania przez internet natrafiłem na wiele osób które chciały zarobić w internecie ale do końca nie wiedziały jak. Najpopularniejsze były wynalazki takie jak czytanie e-maili czy też klikanie w banery. Jak dobrze wiecie zarobić się na tym nie da a przynajmniej są to symboliczne kwoty i tak naprawdę jest to marnowanie czasu. Idąc dalej na fali popularności e-biznesu pojawił się cały ogrom stron na których to guru marketingu oferowali pomoc w zbudowaniu dochodowego biznesu internetowego oczywiście za skromną opłatą kilkudziesięciu czy nawet kilkuset złotych. Zapewne kilka osób dzięki temu osiągnęło sukces lecz podejrzewam, że tylko kilka... Są oczywiście jeszcze inne metody zarabiania przez internet jak chociażby w duchu tego forum inwestowanie w HYIP ;) Myślę jednak, że tak naprawdę jest to tylko dodatek a nie główny sposób na życie (choć nie przeczę, że najlepsi gracze z pewnością są w stanie się z tego utrzymać).

W lutym w kategorii programy partnerskie na tym forum pisałem o uruchomieniu platformy sprzedażowej Perium.pl której to jestem właścicielem. Wśród dużej liczby moich klientów którzy korzystają z usługi automatycznej sprzedaży plików zauważyłem braki w wiedzy związanej z marketingiem internetowym oraz sprzedażą co niestety przekłada się na ich wyniki sprzedażowe.

Początkowo chciałem stworzyć kilka darmowych szkoleń związanych z tą tematyką. Postanowiłem jednak pójść o krok dalej i w zeszłym tygodniu otworzyłem Klub E-Biznesu. Skierowany jest on nie tylko do klientów Perium ale również do wszystkich innych osób które są zainteresowane budowanie prawdziwej firmy internetowej.

Moim celem jest stworzenie społeczności osób które będą się nawzajem wspierały i współpracowały ze sobą co w ostatecznym rachunku pomoże wszystkim budować swoje e-biznesy dużo szybciej i efektywniej.

Co najważniejsze jednak na stronie Klubu będę zamieszczał publikacje jak krok po kroku zbudować i rozwinąć własny e-biznes. Zacznę od całkowitych podstaw a skończę na najbardziej zaawansowanych aspektach. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Dostęp do najciekawszych artykułów będą mieli wyłącznie członkowie Klubu. Wszystko oczywiście bez żadnych opłat.

Od razu chciałbym zaznaczyć, że Klub nie jest dla leniwych osób które dalej uważają, że internet jest szansą na szybki zarobek. Natomiast zapraszam wszystkich tych którzy są gotowi na ciężką pracę aby w końcu osiągnąć sukces i zbudować prawdziwy e-biznes.

Więcej informacji na temat Klubu możecie znaleźć tutaj:

http://klubebiznesu.pl/o-klubie/

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania chętnie odpowiem.

Serdecznie zapraszam.

Z pierwszej lekcji dowiedzialem sie ze najpierw wybierasz sobie swoj 'dzial' w jakim chcesz dzialac a nastepnie ustalasz slowa kluczowe i sprawdzasz je na adwords.

Cieszę się, że zainteresowaliście się Klubem :)

turboonostrilvision pierwsze lekcje są dla osób które wcześniej nie miały styczności z tematem e-biznesu. Artykuł o którym wspominasz ma cel taki aby osoba wstępnie ukierunkowała się w jakiej branży chce tak naprawdę działać. Adwords pomaga oszacować ile potencjalnych klientów jest nią zainteresowanych (na podstawie haseł z nią związanych które internauci wpisują w wyszukiwarkę). Są to oczywiście podstawowe metody badania rynku ale do zaawansowanych dojdziemy później. Jest to może dość ogólna lekcja ale w połączeniu z kolejnymi dwoma ułoży się w logiczną całość. No ale o tym jeszcze przeczytacie ;)

Póki co w najnowszym artykule dostępnym tylko dla członków Klubu opisałem w jaki sposób możecie zarobić dzisiaj sporo pieniędzy. Podkreślam, że możliwe to będzie tylko dzisiaj przez najbliższe kilka godzin więc zachęcam do rejestracji w Klubie, zapoznania się z tematem i szybkiego działania.

Szkoda ze tylko jeden dzien mozna sie zapisywac do tej nowej opcji , nawet nie przeczytalem tego maila jeszcze, pewnie jakas super promocja i bonus. Jestem zdania ze co nagle to po diable.

Niestety ograniczenie czasowe nie zależy ode mnie. Przeczytaj to będziesz wiedział o co chodzi.

Pozdrawiam

Lekka wtopa z tą inwestycją :)

Kolejki ustawiały się pod bankami już w soboty..

Dlaczego wtopa? Mi zakup w sklepie internetowym zajął dzisiaj jakieś 2 godziny (serwery były przeciążone i strasznie ciężko było się zalogować). Jedną z monet można do tej pory bez problemu kupić przez internet.

Na każdej zakupionej monecie w tym momencie mam od ręki zysk 50-100% czyli suma sumarum wychodzi około 5 000 zł minus podatki. Nie piszę tego żeby się pochwalić tylko po prostu chciałbym zaznaczyć, że warto być na bieżąco z tematami na stronie Klubu ponieważ jak już coś piszę ważnego to tylko sprawdzone informacje ;)

Co do stania przed bankiem to w temacie na stronie Klubu napisałem, że istnieje możliwość zakupu przez internet tak więc nie było takiej potrzeby.

rozumiem, że zapisanie do klubu polega na zapisaniu się na listę mailingową, tak?

A co z dostępem do "rozwinięcia artykułu"?

rozumiem, że zapisanie do klubu polega na zapisaniu się na listę mailingową, tak?

A co z dostępem do "rozwinięcia artykułu"?

Dokładnie tak, w przyszłości to trochę rozbuduję ale póki co tak to wygląda. Kod dostępu do artykułu otrzymasz na samym dole wiadomości powitalnej która zostanie wysłana po potwierdzeniu subskrypcji.

tak, dzięki, "długo" szedł mail, dlatego szukałem informacji :) już wszystko ok :)

Takie monety to świetna forma lokowania kapitału. Wprawdzie takie perełki jak teraz zdarzają się rzadko ale same monety okolicznościowe takie jak przykładowo 2zł Nordic Gold z racji, że są prawnym środkiem płatniczym i wymieniane są po cenie nominalnej sprawiają, że można na nich tylko zyskać bez żadnego ryzyka utraty pieniędzy (w końcu zawsze można je wymienić w banku z cenę zakupu ;) ).

Ale żeby nie robić offtopa w wolnej chwili napiszę jeszcze o tym trochę więcej na stronie Klubu.

Aj szkoda, że dopiero teraz o tym czytam. Ciekawy pomysł i ładnie wykonana stronka. Zapisałem się.

Jak często można spodziewać się nowych wpisów czy też takich dodatkowych smaczków jak ten o monetach?

Wpisów będzie ok 2 na tydzień może więcej w zależności jak czas pozwoli. Aktualnie kilka dni zajmie mi kończenie pracy dyplomowej więc może być małe opóźnienie z nowymi publikacjami.

W kwestii jak często pojawi się podobny wpis jak ten z monetami ciężko powiedzieć, na pewno jak będzie kolejna ciekawa okazja inwestycyjna to będę o tym pisał. Niemniej tego typu akcje to jest tylko dodatek, który pozwala zarobić coś ekstra a prawdziwym źródłem dochodu powinien być prężnie działający biznes i to właśnie na jego budowie skupimy się w pierwszej kolejności ;)

Widzę, że jest nowy wpis, a no poczcie nadal nic. Tylko do mnie nie dotarła wiadomość, czy jeszcze nie były wysyłane powiadomienia?

W wiadomości powitalnej napisałem, że z racji że publikacje będą ukazywać się dość często to będę informował tylko o tych najważniejszych chronionych kodem dostępu żeby nie nękać Was zbyt dużą liczbą wiadomości :)

W przypadku serii "pomysł na e-biznes" planowałem przesłać wiadomość podsumowującą dopiero po ukazaniu się trzeciego artykułu. Najprostszym wyjściem jeżeli chcecie być na bieżąco jest odwiedzanie strony przynajmniej raz w tygodniu bądź polubieniu jej na facebooku gdzie zawsze umieszczam informację o nowym artykule.

Czy też wolicie informację o każdej nowej publikacji poprzez e-mail?