Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

slonko

100 zł w pięć minut

Recommended Posts

Niedługo zostanie uruchomiony nowy bank internetowy, teraz jest akcja promocyjna z nagrodami i gwarantowanymi 100zł:

https://ty.i.sync.pl/

Instrukcja:

1. Klikasz w link powyżej

2. Dwukrotnie klikasz w "Odkryj kolejny przełom"

3. Wpisujesz 6 cyfr, które łatwo zapamiętasz (będą one Twoim hasłem)

4. Odpowiadasz na 5 pytań i ... zarabiasz 100 złotych

• Like 1

Co mi szkodzi, moze faktycznie rewolucyjny bedzie ten bank. 100 zl mozna dostac po zarejestrowaniu sie w banku ( 50zl ) oraz po wykonaniu 3 transakcji na karcie ( darmowej ) kolejne 50 zl.

Jeszcze nie dostałam

Dodano o 23:44:43

a może chodzi Ci o mail potwierdzający rejestrację? Logowałam się poprzez facebooka więc nastąpiła automatyczna weryfikacja maila.

Proszę nie pisać postu pod postem.

Własnie tez sie zarejestrowalem ciekawe czy mozna bedzie juz rozpozadzac tym bonusem czy trzeba czekac do uruchomienia bankowosci badz zlozenia jakiegos depo?

to jest chyba dubel albo tamten temat co sie rejestrowałem do AliorSync był dublem..zreszta mniejsza z tym..zrobiłem to wszystko co tam trza było zrobic i co dalej? Mam iść do oddziału Aliora i powiedziec,że załozylem internetowe konto i dawac mi tu karte i kase?

Chyba trzeba czekac na informacje od nich kiedy konta bedzie mozna otwierac.

Juz mozna. Mnie wlasnie idzie karta do domu  8)

Ja już konto założyłem :)

O wiele lepsze warunki niż Mbank i ciut lepsze niż Deutsche Bank. Czemu więc nie założyć konta właśnie tam.

Tego nie wiem.

Procedury są dwie do wyboru. Jeżeli masz już jakieś konto bankowe w Polsce, możesz przelać dowolną kwotę na swoje konto Alior Sync dla potwierdzenia danych. Wtedy dostajesz maila z identyfikatorem i nadajesz hasło.

Druga opcja, tradycyjna, to zamówienie kuriera do domu.

A jak wyglada procedura zakladania konta , moze np. ktos kto mieszka za granica takie konto otworzyc ?

Bez problemu, bo jedna z metod podpisania umowy jest przelew w dowolnej kwocie na podaany numer konta przez Alior Sync. Kwota ta następnie zostaje zaksiegowana na Twoim nowo założonym koncie. W odpowiedzi Alior przesyła 1grosz w tytule podajac nr identyfikacyjny. Pierwsze hasło logowania dostajemy smsem i nastepnie mamy możliwosc zmiany hasła na własne.

Ja juz przeszedłem całą procedurę, po około 2 dniach na moim koncie pojawiło się 50 zł.  :)

Wejdź sobie na http://konto.sync.pl/ i kolejno w porównanie z ofertami innych banków. Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji - znajdziesz je w pliku PDF na stronie z porównaniami.

Brak opłat za prowadzenie, brak za wydanie i użytkowanie karty (oraz co świetne - naklejki na telefon PayPass), wszystkie bankomaty darmowe a także 10 przelewów błyskawicznych w miesiącu jest gratis oraz mamy cashback za dokonywanie płatności kartą w internecie w wysokości 5% :)

Oferta pozamiatała wszystkie inne jak na tę chwilę

Zakładam konto, moje konto w  mbanku przebija po całej linii.

Ostatnio doszedlem do wniosku, ze aktualnie mBank jest baardzo w tyle. Ostatnimi czasy zaczeli podnosic oplaty, co zbytnio nie przyciaga nowych klientow. Chyba zamkne u nich konto.

W sprawie Allior Sync dodam, ze jest on w pelni zintegrowany z allegro.

Fajny, fajny ja też czekam na kartę. Mi osobiście najbardziej podoba się to, że bezproblemowo wszystko można załatwić przez internet, niezależnie od godziny. Kontaktowałem się już dwa razy koło 5 rano i nawet 10 sekund nie czekałem na rozmowę z konsultantem. Oferta karty kredytowej też niezła.

Czy wiecie może jak to będzie wyglądało z tą kartą debetową? Jak ją dostane, to od razu będzie doładowana na 50 zł, czy najpierw sam muszę ją doładować, a później po trzech operacjach dostane dodatkowe 50zł?

I jeszcze jedno? Zwykłe przelewy są darmowe niezależnie od ich ilości w miesiącu, czy tylko pierwsze 10?

Karta debetowa jest do konta, więc 50 zł. jest od razu, wszystko co na koncie to i na karcie, zwykłe przelewy internetowe są wszystkie za darmo, a tylko przy błyskawicznych jest ograniczenie do 10 w miesiącu.

A ja wypelnilem ankiete, zalozylem konto i zero odzewu. Jak dlugo czekaliscie. Proowalem sie czegos dowiedziec przez ich chat ale wyslali mnie do videorozmowy a ja oczywiscie mam za slabe lacze wiec sie nie dogadam. ktos ma jakis pomysl?