Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Sign in to follow this  
Ivaho

V-money - opis założenia konta

Recommended Posts

V-money

 

vmoney_logo2.gif

 

V-money jest systemem platnosci on-line, firma offshore zalozona w Panamie przez Globyte S.A. - kompanie rowniez zarejestrowana w Panamie.

Platnosci są nieodwołalne co oznacza, że nie mogą być unieważniane. Płatności są dokonywane natychmiastowo.

System platnosci posiada rozbudowany system bezpieczenstwa, dzieki czemu transakcje sa wyjatkowo bezpieczne. Akceptuje hyipy/hyip monitory.

Akceptuje automatyczne systemy platnosci (SCI).

 

 

 

Rejestracja:

 

Link:

V-money

 

c.d. wkrotce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest romus

witam

mam problem z rejestracja w v-money.wszystko jest ok do momentu oczekiwania na maila z linkiem aktywacyjnym. wyslalem zgloszenie rejestracyjne kilka razy i podalem rozne adresy e-mail ale na zaden nie przyszedl link aktywacyjny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Chrumps

sprawdziłeś spam box?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogl byc tez problem z ich serwerem. Poczekaj kilka dni i sprobuj z adresu @gmail.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Posts

  • Dzieci zabijać, zwierząt nie zabijać - logika lewicy  

    
  • Można i tak to ująć.  Osobiście miałem z panami od Kwaśniewskiego w górę do czynienia. Żaden, podkreślam ŻADEN nie wykazał się niczym oprócz napasienia własnego kałduna.  Ja swoje podejście uważam jako apolityczne choć można jak wskazałeś uważać jako antypolityczne.  Moim zdaniem od czasów rządu Olszewskiego nie było nikogo kto na mój głos zasłużył. A co i kto zrobił z rządem Olszewskiego to niech sobie młodzi wyguglają.  Choć z drugiej strony antypolityzm wiąże się z chęcią wprowadzenia anarchii i pochodnych. Dalekim od tego.  Nie przeszkadza mi to uważać, że polityk wybrany przez naród do reprezentowania interesu narodu, nie powinien reprezentować własnego interesu. A jeśli takowy reprezentuje ponad społeczeństwem, powinien zostać osadzony i osadzony lub rozstrzelany ku uciesze gawiedzi.  A cytując za wiki według Arystotelesa U Arystotelesa polityka jest rozumiana jako rodzaj sztuki rządzenia państwem, której celem jest dobro wspólne. W starożytności i średniowieczu dominowała idealizacja polityki i polityków oraz wywodzenie jej źródeł z praw natury bądź woli sił nadprzyrodzonych, służąca uzasadnianiu nierównoprawnych podziałów na uprzywilejowanych rządzących i podporządkowanych ich interesom poddanych. I niech mi ktoś teraz wyjaśni w sposób zrozumiały dla idioty gdzie i kiedy nastąpiły rządy które miały na celu "dobro wspólne".  Dla mnie bardziej druga część zacytowanego fragmentu pasuję do tego co mieliśmy i mamy.  A polityczność a antypolitycznosc cienką ma granice @pepperoniss i to nie mnie jej strzec i bronić. To tym co za wolą ludu po drugiej stronie siedzą powinno zależeć abym ten granicy nie przekroczył.  Nie przekroczył ponieważ to niesie za sobą pewne działania, a przynajmniej powinno. A działania te to wywiezienie rzędu na taczkach pośród kanonady cegieł.  To komu tu powinno zależeć? 
  • YouGov to jeden z najpopularniejszych na świecie paneli sondażowych. Opis platformy: Podobnie jak w przypadku większości innych witryn z ankietami zarabiamy na wypełnianiu prostych ankiet na takie tematy jak gospodarka, społeczeństwo, finanse, produkty codziennego użytku i marki. Yougov prowadzi badania sondażowe na całym świecie, więc każdy może z niego korzystać po prostu bez żadnych problemów bez względu na to gdzie się znajduje. Zasada działania na platformie jest prosta - za wypełnianie ankiet otrzymujemy punkty od 25 - 100, które można później wymienić na gotówkę lub karty podarunkowe. W Polsce dostępna jest tylko opcja wymiany punktów na karty podarunkowe allegro o wartości 100 PLN i 250 PLN, jednakże jest to całkiem atrakcyjna opcja jeżeli zbieramy na przykład na nowy telefon. Dodatkowo w opisie ankiet zawsze podany jest czas w jakim można wypełnić daną ankietę. Jest to zazwyczaj od 5 - do 7 minut. System YouGov wysyła e-maile, gdy są dostępne nowe ankiety, więc nie musimy czekać ani sprawdzać strony internetowej. Wypełniamy ankiety kiedy mamy czas i przy sprawdzaniu skrzynki pocztowej więc nawet nie musimy specjalnie myśleć o tym kiedy będziemy mogli wreszcie wypłacić pieniądze. Po otrzymaniu wiadomości e-mail z nową ankietą najlepiej wypełnić ją jak najszybciej, w przeciwnym razie nie będzie ona dostępna i zniknie w ciągu kilkunastu godzin od pojawienia się. W YouGov działa system kto pierwszy ten lepszy a pula respondentów zawsze jest ograniczona. Program partnerski: Firma niedawno wprowadziła program partnerski, w którym dzieli się zyskami z uczestnikami panelu. Za każdą zaproszoną przez nas osobę, która wypełni co najmniej sześć ankiet otrzymujemy 200 punktów. Strona główna panelu: yougov.com
×