Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

marcin82

Kalkulator zysków w programie Wealth4allTeam

Recommended Posts

Witam,

stworzyłem arkusz kalkulacyjny, który obrazuje możliwe do osiągnięcia zyski w programie W4AT. Będzie na pewno pomocny przy planowaniu inwestycji. Mam nadzieję, że przyda się komuś (poza mną;>).

bezpośredni link do kalkulatora: http://www.pasywne-dochody.pl/pliki/w4at_kalkulator.xls

dokładny opis obsługi: http://www.pasywne-dochody.pl/wealth4allteam_kalkulator.html

Dzięki! Na pewno pomoże mi to na obranie odpowiedniej taktyki.

@Marcin82: serdeczne dzięki; świetne narzędzie; przez dłuższy czas szukałem czegoś w tym stylu; czasami potencjalnie zainteresowani pytają mnie, ale ile tak naprawdę mogę zarobić; no to już teraz nie będę musiał się "produkować"; szacunek  za wkład pracy i koncepcję O0

dzięki;)

miło, że praca włożona w stworzenie tego kalkulatora przydaje się również innym;)

Ja tam nic nie obliczam , wciaz reinwestuje i doplacam , ile tylko sie da, kiedys po prostu wyplace $, nie chce sobie narobic nadziei ze bedzie tyle i tyle gdyz to moze sie zmienic , ile bedzie to bedzie. Byle byc do przodu.  ;)

według mnie to błąd. jestem zdania, że każda inwestycja (czy to w HYIPy, czy bezpieczniejsze programy, czy nawet w lokaty) powinna być z góry zaplanowana. tylko w ten sposób nie działasz pod wpływem emocji, które przy inwestowaniu (w cokolwiek) są najgorszym możliwym doradcą.

inna sprawa, że również jestem zdania, że nie można się nastawiać na zasadzie 'za 3 miesiące wypłacę z programu $10.000 i kupię sobie auto'. Nie traktuje tych pieniędzy jakbym już je miał, bo wiem, że mogę się zawieść. Dopiero jak będą na moim koncie bankowym, zacznę myśleć na co je wydać (albo w co je dalej zainwestować;>)

Wlasnie ze nie traktuje ich jakbym juz je mial bo moge ich wcale nie miec, wiec po co mi kalkulowanie ile ich moglbym miec. Mam troche inny poglad na inwestycje. Umiec opanowac emocje to jest prawdziwa sztuka, lepiej o pieniadzach przy tych probach nie myslec. Wole sie trzymac planu, widze sygnal wizualny - wchodze, widze kolejny sygnal wizualny - wychodze. Pieniadze to tylko cyferki. Patrze na to w skali osiagnietego zwrotu procentowego, dopiero jak juz fizycznie mam te % czyli po zakonczeniu transakcji.

Wlasnie ze nie traktuje ich jakbym juz je mial bo moge ich wcale nie miec, wiec po co mi kalkulowanie ile ich moglbym miec. Mam troche inny poglad na inwestycje. Umiec opanowac emocje to jest prawdziwa sztuka, lepiej o pieniadzach przy tych probach nie myslec. Wole sie trzymac planu, widze sygnal wizualny - wchodze, widze kolejny sygnal wizualny - wychodze. Pieniadze to tylko cyferki. Patrze na to w skali osiagnietego zwrotu procentowego, dopiero jak juz fizycznie mam te % czyli po zakonczeniu transakcji.

ok - ale nie mając planu nie wiesz co zrobić. prosty przykład fx7pro (o ile się nie mylę również masz tam gotówkę) - w tym momencie program jest na pograniczu - albo padnie w ciągu kilku dni, albo będzie działał (i dawał nam zarabiać) jeszcze spory kawałek czasu. szanse (według mnie) 50:50 - pomyśl sam co zrobiłbyś pod wpływem emocji, a co zrobiłbyś bez nich?

faktem jest, że na GPW traci absolutna większość 'inwestorów'. czemu? bo kupują, jak ceny idą w górę (czyli jak kupują inni) i sprzedają, jak sprzedają inni (czyli jak ceny lecą w dół). że brzydko powiem - podążają za 'bydłem' - to typowi dawcy gotówki dla ludzi, którzy nie kierują się nie emocjami, a czystą kalkulacją.

rozmawiałem kiedyś z kolesiem, który na GPW  dorobił się fortuny. stwierdził, że nawet najlepsi inwestorzy na 10 otwieranych pozycji mają 5 wtop. to, co wyróżnia ich od reszty to fakt, że na 5 pozostałych potrafią zarobić tyle, że straty zwracają im się z mega nawiązką, bo działają według planu (i nie tylko, ale to dłuższa dyskusja;>).

w necie działają dokładnie te same prawa

ale kalkulator jest naprawdę świetny ;)

trochę Koledzy zjechaliście z tematu ;)

Dzięki wielkie!! Kalkulator mi naprawdę ułatwi sprawę. :)

Jeszcze raz dzięki.

niestety ze względów regulaminowych kalkulator zniknął z mojej strony;/

ok., rozumiemy ;)

jeśli pojawią się nowe wersje, proszę daj znać, to jakoś się porozumiemy