Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

15 czerwiec 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Na początku chciałbym przeprosić za brak publikacji newslettera tydzień temu. Było to spowodowane moim wyjazdem ale również brakiem ciekawych informacji dla inwestorów. Wakacje zbliżają się wielkimi krokami co jest coraz bardziej odczuwalne i wiąże się z mniejszą aktywnością inwestorów w tym czasie.

 

Niektórzy celowo zawieszają swoją aktywność, gdyż admini programów również są mniej aktywni i w przypadku czystych struktur ponzi zamykają swoje programy z powodu mniejszego przypływu nowych inwestorów. Czas wakacji to w końcu czas urlopów oraz spędzania czasu na zewnątrz. HYIP maniaków zachęcam również do odpoczynku!

Obecny czas to również czas euro 2012 w Polsce i na Ukrainie, a więc święto piłkarskie w każdym kraju Europy ale i na świecie. Mnie również ogarnia ta atmosfera a moim celem jest obejrzenie wszystkich meczów piłkarskich! Zobaczymy czy mi się uda :)

 

Dzisiaj zaprezentuję wam jeden nowy program w money-monitorze. Jego nazwa to IMTrust, program który oferuje niskie zwroty inwestycji w porównaniu z podobnymi programami. Przyjrzyjmy się więc bliżej programowi, czy to realny projekt czy tylko pod taki się podszywa?

 

Na pierwszy rzut oka program może się podobać, program wygląda schludnie i profesjonalnie. Generalnie duży nacisk położono tutaj na słowo „zaufanieâ€. Już sama nazwa zachęca do tego, by programowi zaufać. Czy słusznie?

Na stronie podane są aż 3 numery telefonu oferujące wsparcie klienta w j. angielskim, francuskim i rosyjskim. Opublikowane jest również logo Mastercard, choć nie widzę opcji używania. Możemy również przeczytać iż program istnieje od 1985 roku. Jednak historia zapisana w google nie sięga aż tak daleko, a przecież firma która istnieje 27 lat powinna zostawić sporo śladów w internecie. Mamy podane również 3 biura programu, na Cyprze, w Moskwie i Paryżu. Zapoznając się z ofertą programu czytamy, iż program oferuje:

 

investment products,

life insurance,

mortgage loan,

deposit account,

credit cards,

employment services,

retirement plans

etc.

 

 

Etc? A więc mam się domyśleć co ten program ma mi do zaoferowania? To chyba jakiś żart, i brak profesjonalizmu. Podsumowując skłaniam się raczej do oceny, że mamy tutaj do czynienia z nadużyciem słowa trust i próbą podszycia się pod finansową firmę.

 

Planów inwestycyjnych jest wiele, ale wszystkie są typu długoterminowego. Miesięczne zyski wahają się pomiędzy 6 a 20%. Czym dłużej zamrażamy nasz depozyt tym wyższe zyski program nam oferuje. Minimalny depozyt to $25 i przy takiej inwestycji nasz czysty zysk po 1 miesiącu to $1.5

Niewiele, więc warto mocno rozważyć stopień ryzyka do oferowanych zysków.

 

Akceptowane systemy płatności to LR, PM, wire, Webmoney a nieoficjalne na stronie są tez loga paypal i MoneyBookers, ale brak jest informacji na stronie w jaki sposób skorzystać z tych systemów płatności.

 

4fdaeb9d8e89e.png

 

 

 

UINVEST ZAPRASZA NA EURO2012 NA UKRAINIE

 

Uinvest to projekt ukraiński a jako że Ukraina jest jednym z krajów gospodarzy Euro2012 to Uinvest ma do zaoferowania … kubek darmowej kawy dla swoich inwestorów! W każdy dzień, w którym rozgrywany jest mecz w Kijowie przedstawiciele Uinvest będą częstować kawą spragnionych kibiców.

 

Uinvest utworzył również kanał czat, na którym na żywo będzie można komentować wydarzenia z boisk Polski i Ukrainy.

 

https://uinvest-ua.webex.com/uinvest-ua

hasło: euro2012

 

 

 

MINT - 3 MIESIĄCE ONLINE

 

MINT z okazji 3-miesięcznego funkcjonowania zaoferował nowy promocyjny token - Mint o’Clock (PROMO). Mint o’Clock (PROMO) różni się tym od Mint o’Clock, iż zyski są naliczane do osiągnięcia 250% ROI. Ten token jest więc aktywny dłużej niż jego poprzednik.

 

 

BENSON UNION I ZMIANA SERWERA

 

Benson Union przenosi swoją stronę na nowy serwer w serwisie Dragonara. Ma to związek z ostatnimi atakami DDoS i potrzebą zwiększenia ochrony serwera.

 

 

DIVIDEND SERVICE DOSTĘPNY W NOWYCH JĘZYKACH

 

Dividend Service istnieje już 100 dni online i rozwój programu zaowocował nowym dostępnym tłumaczeniem strony na język francuski. Strona jest więc dostępna w j. angielskim, rosyjskim i francuskim. Planowane są również nowe tłumaczenia strony.

 

 

PRIME ALLIANCE MA PROBLEMY Z KONTEM PAYZA

 

Konto Payza programu Prime Alliance w wyniku masowych skarg ze strony cyber przestępców i konkurencyjnych programów zostało zablokowane. Przedstawiciele programu czują się pokrzywdzeni, i proszą inwestorów o kontakt z Payza i wysłanie żądania odblokowania konta. Jednocześnie PrimeAlliance umożliwia przekonwertowanie środków na system płatności SolidTrustPay.

 

 

NOWY KONKURS OD NEWGNI

 

NewGni zachęca do udziału w nowym konkursie, w którym należy wytypować wynik meczów EURO2012.

 

Zwyciężca otrzyma $300, za drugie miejsce przewidziano $200 i za trzecie $100.

 

 

PROBLEMATYCZNE PROGRAMY

 

The Wealths przestał płacić i otrzymał status NOT PAYING. Pliki na serwerze zostały usunięte.

 

Podobny los spotkał program Fair Liberty, z powodu braku wypłat program stracił status PAYING.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×