Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
sanderus911

Cashfile.org

Recommended Posts

21c8tuo.png

Cashfile.org - uploaduj, reklamuj, zarabiaj!

 

Chcesz zarobić konkretne i legalne pieniądze bez wychodzenia z domu? Dołącz do nas na Cashfile.org. Zarejestruj się, załaduj ciekawe pliki i zarabiaj na ich pobieraniu przez innych użytkowników sieci. Każde pobranie to Twój zarobek!

 

Sposobów zarabiania w internecie jest sporo - ale nie każdy skuteczny. My oferujemy Tobie szybkie i pewne zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Cashfile.org to sprawdzony i uznany serwis PPA (pay per action), o którego sile świadczy stale rosnąca liczba użytkowników oraz ilość wypłaconych do tej pory pieniędzy.

Co wyróżnia Cashfile.org od innych serwisów PPA? Stawki za jednorazowe pobranie pliku, przemyślany system ofert, rewelacyjna funkcjonalność serwisu i system bonusów.

 

Płacimy najwięcej w sieci!

 

Cashfile.org to serwis, w którym zarabiasz za każdorazowe popranie Twojego pliku. Zasada działania jest prosta - rejestrujesz się w serwisie, wrzucasz pliki, reklamujesz je w sieci, a za każde ich pobranie otrzymujesz od 0,2$ do 20$, w zależności od kraju. To najwyższa stawka spośród wszystkich serwisów PPA w sieci!

Jesteśmy sprawdzonym i pewnym partnerem w zarabianiu pieniędzy - przez 2 lata funkcjonowania serwisu nasi użytkownicy zarobili już ponad 200 tysięcy dolarów!

 

Wybieraj oferty, zbieraj bonusy

 

Dzięki funkcjonującemu u nas systemowi ofert, każdy użytkownik może dopasować ofertę do załadowanego pliku. Do wyboru masz easyoffers, czyli oferty łatwe oraz trudniejsze do wykonania, za to dużo lepiej płatne Topoffers.

Jako jedyni na rynku posiadamy też system osiągnięć - za każde osiągnięcie otrzymasz bonus. Mamy też konkursy z nagrodami za największe zyski, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

Początkujący u nas nie zginą

 

Dodatkowym atutem Cashfile.org jest przemyślany i dopracowany w szczegółach design strony. Świetny layout i funkcjonalność serwisu oraz prosta nawigacja sprawiają, że doskonale radzą sobie w nim nawet osoby początkujące. Naszym użytkownikom zapewniamy też przyjazny support

Pierwsze słyszysz o PPA? Nie wiesz, od czego zacząć? Bez obaw - specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy Beginners Zone, w której nawet kompletny laik dowie się, jak zarabiać konkretne pieniądze na uploadowaniu swoich plików. Mamy świetnych, doświadczonych nauczycieli, którzy pomogą Tobie postawić pierwsze kroki w serwisie. W krótkim czasie rozwiniesz skrzydła, a na Twoje konto zaczną napływac pierwsze pieniądze. Po rejestracji zapraszamy do działu dla https://forum.cashfile.org/index.php?/topic/101-zarabiasz-na-ppa-zarob-duzo-wiecej-z-cashfile/page__pid__472&do=findComment&comment=472

 

Szybkie i pewne wypłaty

 

Zgromadzone na kocie Cashfile.org pieniądze są jak najbardziej realne i szybko trafiają na Twoje konto. Wypłacamy je dwa razy w miesiącu - od 27 do 31 dnia miesiąca oraz 15 dnia miesiąca. Jednak wychodząc naprzeciw potrzebom naszych użytkowników, już wkrótce wprowadzimy wypłaty tygodniowe. Pieniądze wypłacamy na 3 e-portfele: PayPal, Moneybookers i AlertPay. Tylko u nas - najszybsze wypłaty na rynku!

 

Brzmi ciekawie? Dołącz do nas. Zarejestruj się na: www.Cashfile.org

Zarabiaj z nami realne pieniądze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ile płacą za pobrania z polski??;>

no i czy są jakieś dowody wypłaty??;>;pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Różnie od 0.70$ do 2$ zależy też czy masz jakieś dodatki włączone. Czy są wypłacali? Oczywiście :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×