Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

[SCAM] KBSO - 1.5-3% dziennie - www.kbso.com

Recommended Posts

Aktualnie kilkunastogodzinne (przynajmniej w moim przypadku).

To wyciąg z dzisiejszej historii transakcji:

2012/07/27 03:48:05 AM $2.36 Income from fund KBS GOLD TRIAL

2012/07/27 03:23:30 AM $2.36 Money withdrawn, to Liberty Reserve on account

Dziś o 5:32 rano robiłem wypłatę na LR - 2.36$. Powyższy wpis "Income..." świadczyłby, że naliczyli 25 minut później. To nie do końca prawda, bo w programie zyks pojawił się dopiero przed godziną. Podsumowując mają ok. 15h opóźnienia.

Moim zdaniem nie ma o co drzeć kotów :) Przyznam, że absolutnie nie mam im tego za złe (porównując do niektórych programów, które naliczają jak chcą).

Właśnie zakończyłem golda triala  :) zanim zjadłem kolację kasa była na koncie  O0

Wrzuciłem w zapłaciły  :D

Jestem cały czas  ;) mam jeszcze 2 x silver allocated  O0 

Na dzień dzisiejszy płaci bez problemów, i niebezpieczny jak wszystkie inne  ;D

Nie wiem czy słusznie ale mam obawy co do przyszłości KBSO po wachaniach cen złota. Jeśli program faktycznie działa na tym polu to może być drugi amber gold.

Przecież na wahaniach można zarobić najwięcej.

Patrząc na to co dzieje się w gospodarce to cena złota raczej będzie wzrastać... Wahania rynkowe służą gromadzeniu i cenie złota już od bardzo dawna. Złoto od 12 lat ma tendencje wzrostową! Wystarczy, że ktoś powie o wyrzuceniu Grecji ze strefy euro lub problemach obligacji w Hiszpanii, a już nie wspomnę o dodrukowywaniu dolarów. Jeżeli KBSO zajmuje się tym o czym piszą to możemy długo i spokojnie z nimi zarabiać :) Chociaż słowa "długo  i spokojnie" w świecie HYIP mają zupełnie inne znaczenie...

Admin przedluzyl bannery w m-m na nastepne 2 tygodnie, mozna wiec spac spokojnie ... narazie :)

Codziennie.

Mam maly problem. Skonczyl mi sie w piatek program GOLD TRIAL, zainwestował ponownie kaske w ten sam program przy czym nie nalicza mi teraz zysku w weekend, wczesniej zyski wpadaly codzinnie. Czy ktos mógłby to zweryfikowac u siebie?

no bo zaczyna naliczać dopiero 1-2 dni po wpłaceniu kasy, jak i w poniedziałek nie naliczy to napisz do admina, jednak dzisiaj powinno naliczyć koło 21.

Chciałem tylko potwierdzić, że depozyt nadal jest zwracany bez problemu po zakończeniu okresu inwestycji.

Też się zastanawiam. W sytuacji gdy kilka innych programów trapią kłopoty z błędami w oprogramowaniu może to być dobry wybór. Wprawdzie tu też są błędy i backoffice jest jakiś taki dla Indian zaprojektowany ale przynajmniej tutaj to nie wpłynęło na terminowość naliczania. Z jednym wyjątkiem, liczą za weekendy chociaż nie muszą, ale ten błąd jest akurat na nasza korzyść.

Witam,

Na forum chyba udzielam się pierwszy raz, więc cześć wszystkim :)

Od dłuższego czasu obserwuje forum i dzisiaj właśnie zainwestowałem z refa. mmonitor'a w Silver Allocated 300$.

Dodam, że poza tą inwestycją, inwestuje również w Uinvest oraz Highlinefinance. Niedługo powrzucam kilka dowodów wypłat.

Witamy  ;) Myślę że dobry wybór, choć w tej "branży", to i tak taki mały poker  ;D

Hej, ma ktos pozyczyc/sprzedac 15$ :>? chcialbym uruchomic KBS SILVER UNALLOCATED :)

Witam serdecznie

Rejestrował się może ktoś z konta poczty interia.pl

czekam już jakiś czas i brak maila potwierdzjącego rejestrację

filtr spamowy mam wyłączony, więc ta kwestia odpada

pozdrawiam

założ sobie maila na,,,gmail.com,,,,, to nie będziesz miał problemów z potwierdzeniem rejestracji

a co do,, interia.pl,, to nie wiem bo nie mam maila na tym koncie