Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

estem ciekaw do jakich surfów wpłacacie, ja wpłacam tylko do tych do których mam pewność. Moje surfy do których wpłacam:

ocecnie tylko jedna

50cent2surf.com

wpłacałem:

12dailypro.com

4daily.com

A wy d jakich wpłacacie  ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość pete7

estem ciekaw do jakich surfów wpłacacie, ja wpłacam tylko do tych do których mam pewność. Moje surfy do których wpłacam:

ocecnie tylko jedna

50cent2surf.com

wpłacałem:

12dailypro.com

4daily.com

A wy d jakich wpłacacie  ;D

jak to nie tajemnica to dlaczego przestałeś wpłacać do 12dailypro ?

czyzbys mial jakies przecieki kiedy padnie  ???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość revelation

Ja inwestuje w wiele surfow, hyipow i innych programow na ktorych mozna cosik zarobic.

Nie bede tu wymieniac dokladnie w jakie (niektore mam umieszczne na stronie), poniewaz z czasem pewnie wiele z nich bedzie historia, a na stronie w miare mozliwosci staram sie pisac jak ktorys ma problem badz sie zwinal.

W roznego typu programy staram sie inwestowac tyle aby w miare krotkim czasie wyplacic wklad (dotyczy to szczegolnie surfow ktore ustalaja min wyplat na takim poziomie ze nie zawsze szybko da sie wyplacic pierwsze pieniadze). Nastepnie po wyplacie zostawiam to co wplacilam i czesc zysku, a reszte staram sie w czesci reinwestowac a czesc jezeli cos jeszcze zostanie idzie na nowe programy itd. w mysl dywersyfikacji i hasla pieniadz robi pieniadz.

Co do 12daily jestem tam od poczatku i naprawde do tej pory jestem mile zaskoczona ta firma - choc nie inwestuje w niej duzych sum zarabiam calkiem niezle. A jak dlugo beda ciagnac to jak to w necie pytanie na ktore odpowiedz padnie jak juz nie beda ciagnac :)

Inwestujac kieruje sie takim drobnym mottem wymyslonym przez mojego faceta: zainwestowane pieniadze traktuj jakbys je juz stracil i ciesz sie z kazdej wyplaty jak z nieoczekiwanej niespodzianki.

Pozwala to na samym starcie nie inwestowac zbyt duzych sum (skoro mam je stracic) w jeden program, nie zalowac jezeli firma okaze sie niewyplacalna i cieszyc sie jak cokolwiek na niej zarobie.

Jestem tez wspoladminka Hitech-Surf.com (szerszy opis niebawem)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość aa12zz

50cent2surf.com

1dollarpts.com - ten podoba mi sie szczegolnie, inwestuje tak, aby co 4 dni robic wyplate 20$ (wyplata w ciagu 24 h) czesc      idzie na reinwest, a czesc na inne

PayDaily - caly czas wyplaca po 2-3 $

12dailypro

TitanSurf

Space-Surf - czekam na wyplate od wczoraj

Surf4Gold- surfuje aby odebrac kaske, niestety placi tylko po 3 $ miesiecznie

rozpoznaje inne, ale bez wyplatki nie ma co o nich wspominac

Nie ma pewnych, bo kazdy moze upasc i trzeba brac to pod uwage

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość adimg19

12DailyPro - www.12daily.prv.pl

Jak narazie 2 wyplaty i mam nadzieje dostac jutro kolejna (wplata 36$, wyplata 57,6$ oraz wp 60$ i wyplata 86,4 - ale to dopiero za tydzien).

Poza tym 50cent2surf - zainwestowalem 10$ - 15 listopada powinna byc wyplata na kwote 15$

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Xavit

www.moneymakersurf.com <= nieźle wygląda, wpłacone 4$ się okaże co będzie..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość CuDlacz

Widze że temacik zaniedbany  :coolsmiley: no odświeżmy

13dailypro.net

11surfpro.com

gladiatorsurf.com

surfsgold.com

luxury-surf.com

narazie tyle ale jest więcej tylko jestem w nich od niedawna więc nie pisze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wątek stary (większości w/w. surfów już pewnie w ogóle nie ma), ale materia dla mnie nowa, a wątek (paradoksalnie) nie jest jeszcze zamknięty, stąd pytanie do bardziej doświadczonego w materii koleżeństwa: może ktoś się pochwalić aktualną listą surfów (bardziej manual niż auto), w których uczestniczycie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SPAM

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam na to sił...
Dlaczego ludzie próbują zarabiać w programach, na temat których nie przeczytali w internecie ani jednej opinii? Czy to zdanie ma poprawną budowę? :cheesy:

vide: regulamin -> ostrzeżenia -> off topic. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ asicqa  jako doświadczony użytkownik tego surfa odradzam marnowania czasu pradu i energii na 20$2surf bo kasy nie zobaczysz. Ten program nie placi. Niestety. A gier juz nie ma bo zlikwidowali. Poczytaj trochę nawet u nas na hyip jest post na ten temat.

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/7402-kasa-z-20dollars2surf/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na grach i tak nie dało się zarobić :)
Na 100 kręceń kołem wypadało może z 0,10$ śmiech...

Ze swojej strony polecam 12dailypro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

AdBlast, polecam.

Świetna opcja do zarabiania w internecie zarabiania w internecie,
polega to na tym, że rejestrujesz się na darmowej stronie AdBlast  [---], rejestracja jest całkowicie darmowa i jedyne co musisz zrobić to klikać 10 reklam dziennie
aby zacząć zarabiać w internecie. Pierwsze co musisz zrobić to zakupić tzw. AdPack 10$, 50$ lub 100$
który umożliwi Ci zarabianie z klikania w reklamy i pomnoży Twój kapitał. Wystarczy kliknąć 10 reklam
dziennie, aby zacząć zarabiać on-line bez wychodzenia z domu lub nawet przez Smartfona. Zajrzyj koniecznie
i daj znać ile zarobiłeś! Pozdrawiam :)

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta