Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

kalosz100

SklepGSM.eu - prośba o opinie

Recommended Posts

hej,

ponad dwumiesięczne prace są już na wykończeniu.

Sklep został stworzony od zera przeze mnie. Dojdzie jeszcze kilkadziesiąt produktów. Hosting na kei.pl - najwyższa klasa - niestety nie załapałem się na promocję ;/ kupiłem po cenie standardowej, ale i tak jestem zadowolony.

Myślę, że dojdzie na górze jakiś slideshow z najlepszymi ofertami.

Kampania AdWords już też prawie gotowa - w końcu jestem uczestnikiem Google dla Agencji ;) to zobowiązuje do pewnych umiejętności - celuję w reklamę tzw. "długich ogonów" i tylko wyszukiwania ścisłe - a do tego kampania wizerunkowa-bannerowa

Dojdzie sprzedaż na allegro - automat integracji ze sklepem już skończony :D

Proszę Was o komentarze, co można jeszcze poprawić, zmienić, dodać, usunąć.

Powiedzcie, czy ceny są ok? Sklep jest w fazie testów - klikajcie, kupujcie bez konsekwencji - róbta co chceta.

Za kilka dni wyjeżdżam na Biznes Camp, więc otwarcie nastąpi dopiero na początku sierpnia.

Czekam na szczere opinie i komentarze - no i życzcie mi sukcesu :D

http://SklepGSM.eu/

Sklep działający w Polsce ma mieć domenę .pl. Jeśli domena SklepGSM.pl została już zajęta, to wymyśl inną, ale w domenie .pl. Tę obecną zostaw do pozycjonowania.

Brakuje danych sklepu. Masz ustawowy obowiązek podać nazwę sklepu, adres, miejsce rejestracji działalności gospodarczej, oraz numer ewidencji. O ile nie prowadzisz tego sklepu sam, to przydał by się numer telefonu stacjonarnego. Może być VOIP, ale numer stacjonarny wzbudza większe zaufanie niż komórka.

Czemu muszę się rejestrować, aby dokonać zakupu?

Na ceny nie patrz. Bardziej liczy się obsługa klienta niż cena. Klienci są gotowi więcej zapłacić, ale mieć zamówiony towar następnego dnia. Przynajmniej tak twierdzą Piotr Majewski i Wanda Loskot.

W jaki sposób masz zamiar przesyłać towar do klienta? Kurier, Poczta Polska, paczkomaty InPostu?

No i najważniejsze - kto jest Twoim idealnym klientem?

dane firmy dojdą w regulaminie - z rejestracją nie ma się co spieszyć

a o domenach nie słuszałem- jak możesz daj podstawę prawną

pro po wysyłek: wszystkie wymienione

nie trzeba się rejestrować - to tylko opcja - jakby ktoś brał faktury i nie chciał za każdym razem danych wpisywać, albo adresu wysyłki (stali klienci)

nr tel (prawdopodobnie freeconet) pojawi się obok G+ na górze strony

KI: 16-25 lat, płaci szybkim przelewem - nie ma tym problemów, rozumie działanie i lubi korzystać z paczkomatów, i jest klientem indywidualnym, a jeśli nie to NIE vatowcem - bo sam fakturki bez vat będę wystawiał

Żle się wyraziłem. Nie ma wymogu prawnego, że musisz mieć domenę .pl. To jest sugestia Pawła Krzyworączki, którą przedstawił na jakimś webinarze. O ile pamiętam chodziło o pozycjonowanie. Prowadzisz firmę w Polsce - musisz mieć domenę .pl, prowadzisz firmę międzynarodową - musisz mieć domenę .com.

Koncowka domeny nie ma znaczenia dla pozycjonowania, raczej dla ogolnego porzadku.

Z punktu potencjalnej klientki, napiszę tak:

Strona sklepu jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. To na "plus"

A na "minus"- mały wybór asortymentu. I faktycznie przydałby się ten slidedhow.

Jak już sklep ruszy i zyskasz pierwszych klientów, możesz pomyśleć o social media na FB.

Dzięki temu zyskasz dwie rzeczy na raz. Zdobędziesz nowych klientów zainteresowanych Twoimi produktami oraz poprawisz wizerunek sklepu.

Tak na szybko co mi się rzuciło w oczy to:

-Strona główna - powinny tam się znajdować jakieś promocje, promowane najciekawsze produkty (później umieścisz tam też najlepiej sprzedające się produkty) aby zainteresować odwiedzającego.

- Brak informacji o sposobie dostawy, danych firmy itp. Napisałeś, że dane umieścisz w Regulaminie jednak według mnie powinny być one bardziej widoczne aby zwiększyć zaufanie potencjalnych klientów czyli innymi słowy obowiązkowe dwa działy "O sklepie" oraz "Dostawa i płatności".

Końcówka .pl powinna być z powodu: główną klientelą są Polacy, z powodu zasad kojarzenia i  występowanie pewnych schematów zachowawczych zachodzących w naszym umyśle.

podoba mi się grafika, z tego co widzę wszystko już działa, może niedługo folię jakąś zamówię

Ostatnio co raz więcej firm, rejestruje domeny z końcówką eu. Końcówka eu jest zaraz po końcówce pl najbardziej porządaną przez firmy końcówką a więc jeśli chodzi o domenę, to nie masz co się martwić.

Pozdrawiam :-)