Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

HB

Touchwood - inwestycja w drewno egzotyczne do 28% / rok

Recommended Posts

Witajcie,

Jakiś czas temu szukając różnych ciekawych alternatywnych sposób lokowania i pomnażania kapitału, natknąłem się na firmę, która proponuje inwestycje długoterminowe w drewno egzotyczne. Są to inwestycje (bardzo) długo terminowe, np kilkudziesięcioletnie. Generalnie w skrócie kupujemy gdzieś jakiś kawałek plantacji, na której rosną sobie drzewka egzotyczne i ktoś się tam nimi zajmuje. Są to raczej drzewa szybko rosnące np bambus i / oraz takie, które potem łatwo sprzedać. Dywidendy zaczynają się gdzieś od 4 roku.

Nie zgłębiałem dalej tematu, nie robiłem dochodzeń. Na stronie piszą, że np przy inwestycji w bambus od 4 roku dywidendy nawet do 28% rocznie.

Temat wydaje się być ciekawy. Jeśli ktoś dowie się coś więcej byłbym wdzięczny za info na forum.

http://www.touchwood.com/pl

Zalecam ostroznosc.

Ja zainwestowalem w agarwood - inwestycja 6-letnia. Touchwood znakomicie kooperowal, zaprosil mnie nawet do odwiedzenia plantacji (choc koszty przejazdu pokrylem sam) do czsu Final Harvest. Po podpisaniu i wyslaniu dokumentow - zamilkl - kompletny brak odpowiedzi na e-maile, telefony - cisza. Zabieram sie do walki, ale mozecie sobie wyobrazic walke z przedsiebiorstwem w Tajlandii?Jjesli jeszcze w ogole istnieje...

Pozdrawiam,

Niewiele się zmieniło od ostatniego postu. Touchwood nadal mmilczy. Zawiedzeni inwestorzy zintegrowali sie na stronie http://touchwoodinvest.com gdzie próbują ustalić strategię działania.

Pozdrawiam

Edited by Bachus2000

Jest ogrom scamow tego rodzaju w internecie i naprawde latwo sie naciac, z drugiej strony sprawdzic tez nie jest latwo czy dane przedsiewziecie jest realne, jakie macie sposoby na sprawdzanie tego typu inwestycji ?

inwestycje w tego typu rzeczy uważam bajką ... lub abstrakcją . Jest sporo innych możliwości i rozwiązań wokół ,, komina "

To  warto inwestować czy nie warto ? Bo patrząc się na Wasze wypowiedzi to lepiej nie :(

Nie wiem co kieruje ludźmi, że w ogóle rozpatrują tego rodzaju pomysły. Jeśli miałbym wybierać, to zamiast przesyłać komuś obcemu kasę na rzekome inwestycje w Tajlandii wolałbym te środki przeznaczyć na zasponsorowanie znajomym jakiejś fajnej imprezy:)