Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

Jestes poczatkujacym inwestorem? Zadaj tutaj pytanie doswiadczonym inwestorom!

Recommended Posts

Nie boj sie zadac pytania, postaramy sie odpowiedziec jak najlepiej.  ;)

Guest matiz

Wczoraj pewien gość zaproponawał mi firmę: 200% w 2 miesiące + depozyt, minimum wynosi 100$, i nie wiem czy to prawda........Oto link do firmy:  https://it4us.net/services.php . MÃłwił jeszcze, że powstała w 2001 roku i że zmniejszyła procent z 250% na 200%; że jest 326 inwestorÃłw i że już innych nie przyjmują..........sam nie wiem co o tym myśleś. Czyli jakbym wpłacił minimalną sumę, czyli 100$, to po 2 miesiącach miałbym 200$+depozyt, czyli razem 300$.........i w związku z tym, że nie przyjmują już nowych inwestorÃłw, ja miałbym mu dać te 100$ i on za dwa miesiące da mi 300$........tzn, tak szczerze to nie mam całych 100$, tylko 60$, więc ja mu daje 60$ i on dorzuca 40$ żeby było minimum, itd......Sam nie wiem, czy to możliwe ? Aha, pisał, że oni inwestują w Forex i w nieruchomości. Bardzo prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź, bo dzisiaj muszę się zgodzić lub nie, tzn. bo on musi się zadeklarować w tej firmie.......Nie wiem czy gościu bajeruje czy co, ale ma dobrą opinię i kilku ludzi wysłało mnie do niego w razie jakiś pytań, jest przeciwny HYIP-om, bo uważa, że nie warto tracić czasu na takie oszustwa........ Z gÃłry dzięki za odpowiedź, pozdro !

Odpowiem krotko: Nie inwestuj w tej firmie. Byla ona hitem ale to dawne czasy. Przestala placic okolo maja, czerwca, ostatnio ruszyly zalegle wyplaty ale w bardzo ograniczonym zakresie.

Ciekaw jestem kto taki ma dobra opinie i namawia Cie na iwestycxje tutaj. Przy okazji napisz czy prosil Cie on bys wplacil na konto programu czy na jego konto osobiste te 60$

Pozdrawiam

Guest matiz

Wielkie dzięki ! Gdyby nie ty, zainwestowałbym w tą firmę i pewnie straciłbym..........A co do wpłaty kasy na konto, to szczegÃłłÃƒłw nie omawialiśmy.......ale pewnie wykiwałby mnie >:(;)

A mÃłgłbyś mi polecić, w jaką firmę najlepiej zainwestować ? Chodzi mi o takie, np. jak ta 200%, 300% w kilka miesięcy, itp, itd.......Mam do zainwestowania 60$...........(sam wiesz ile mam kasy ;))

Pozdrawiam

Wielkie dzięki ! Gdyby nie ty, zainwestowałbym w tą firmę i pewnie straciłbym..........A co do wpłaty kasy na konto, to szczegÃłłÃƒłw nie omawialiśmy.......ale pewnie wykiwałby mnie >:(;)

A mÃłgłbyś mi polecić, w jaką firmę najlepiej zainwestować ? Chodzi mi o takie, np. jak ta 200%, 300% w kilka miesięcy, itp, itd.......Mam do zainwestowania 60$...........(sam wiesz ile mam kasy ;))

Pozdrawiam

Staram sie unikac polecania firm, wole decydowac o swoich pieniadzach, zbyt niepewny jest ten biznes, by spokojnie polecac konkretny program, ja wole raczej mowic gdzie bym na pewno nie zainwestowal :)

Dobra firma jest expinvest gdzie zarobilem juz 3-4 krotnosc inwestycji, ale jak dlugo ten program pociagnie trudno mi oceniac.

Minimum 50$ osiagniesz w takich firmach jak feederfund (opis na forum) ale tam jest maly procent, oraz w fastmarket, gdzie przy inwestycji rzedu 50$ dostajesz bonus 50$, czyli razem na Twoim koncie byloby 100$ (ja mam takie konto). Szczegolnie trudno jest polecac firme kiedy chcesz zainwestowac wiekszosc lub nawet wszystkie swoje pieniadze w jedna firme. Ja np. straty w jakies firmie kompensuje sobie zyskami w drugiej. W ten sposob nie placze zbytnio gdy gdzies "wtopie".

Moze moi koledzy z forum jeszcze Ci podpowiedza. :)

Guest matiz

A mÃłgłbym prosić bardziej szczegÃłłowe dane co do fastmarketu ? Jaki procent i inne ważne informacje.........

Guest matiz

Cześć, chciałbym się dowiedzieć jak przelać kasę ze swojego E-Gold na inne E-Gold ? Proszę jak najszybciej napisać odpowiedź, bo muszę przelać kasę ;)

Cześć, chciałbym się dowiedzieć jak przelać kasę ze swojego E-Gold na inne E-Gold ? Proszę jak najszybciej napisać odpowiedź, bo muszę przelać kasę ;)

Nic prostszego:

- Zaloguj sie na e-gold

- wcisnij "spend"

- w oknie "pay" wpisz nr e-gold na ktory chcesz przelac $$

- w oknie "amount" wpisz kwote np 2.40

- choose units: wybierz US dollars

- i w "memo" mozesz wpisac co chcesz

- klikasz "preview" i sprawdzasz czy wszystko gra (mozesz sprawdzic nazwe konta na ktore przelewasz $$)

- i zatwierdzasz

Guest Petrop

Na czym polega ta forma inwestowania i czy ze słabym angielskim sobie poradze :D

Na czym polega ta forma inwestowania i czy ze słabym angielskim sobie poradze :D

Inwestycje ktorymi sie zajmujemy sa to inwestycje wysokiego ryzyka. Wysokie ryzyko moze przyniesc ze soba albo wysokie zyski albo wysokie straty. Dlatego jesli juz decydujesz sie na inwestowanie swoich pieniedzy, musisz gleboko rozwazyc czy z ewentualna strata jestes sie w stanie pogodzic. Zadna z firm, ktorymi sie zajmujemy nie jest ani bankiem ani (w 99%) rejestrowana firma.

Ewentualnych strat nikt nie pokrywa, choc czasami w razie upadku i zamkniecia programu administrator takiego programu zwraca calosc lub czesc inwestycji (refund).

Troche zaczynam od straszenia, ale niestety taka jest rzeczywistosc, wiekszosc tych programow upada zanim zdaza sie rozkrecic. To nie oznacza jednak ze w tych firmach nie mozna zarobic, mozna i to sporo. Dlatego wlasnie powstalo to forum,

aby pomagac tym mniej lub bardziej doswiadczonym ktorzy decyduja sie na programy wysokiego ryzyka. Co jest potrzebne aby moc zarabiac?

Najwazniejsze to odpowiednia wiedza (na temat e-gold, form inwestowania, strategii inwestowania http://www.money-monitor.com/forum/index.php/topic,75.0.html ), doswiadczenie i... zwykle szczescie, a jego to chyba najwiecej.  :police:

Jezeli chodzi o j. ang. to podstawy wystarcza, ale oczywiscie czym lepsza znajomosc ang. tym wieksza wiedza na temat danego programu.

Mysle ze to kolejna zaleta inwestowania w takie programy: mozliwosc rozwoju znajomosci j. ang. :)

Guest Petrop

dzienki za podpowiedz  ;D

Guest Pawlo

Może to troche głupie pytanie, ale jak przelać pieniądze te co mam w domu:) na e-gold? Chodzi mi oto że nie mam tam żadnych pieniędzy żeby zainwestować. Chciałem jeszcze zapytać ile tak średnio udaje się Wam zarobić i w jakim czasie, inwestując przykładowo 20$ ;)

Pozdrawiam

Może to troche głupie pytanie, ale jak przelać pieniądze te co mam w domu:) na e-gold? Chodzi mi oto że nie mam tam żadnych pieniędzy żeby zainwestować. Chciałem jeszcze zapytać ile tak średnio udaje się Wam zarobić i w jakim czasie, inwestując przykładowo 20$ ;)

Pozdrawiam

Pytanie nie jest glupie bo wcale nie jest to takie proste.

Mozna zasilic swoj e-gold w trojaki sposob:

Zarobic klikajac w maile itp. - nie polecam, zajmuje bardzo duzo czasu :)

Skorzystac z  serwisu zajmujacego sie sprzedaza walut.

http://wwwInwestycje.org

http://www.kantor.e-gold.com.pl

Osobiscie nie korzystam z tych serwisow lecz z Trzeciej drogi jaka jest wymiana pomiedzy innymi uzytkownikami.

Polega to na tym ze ja wplacam komus okreslona ilosc $$ na e-gold a ten ktos wplaca mi rownowartosc w PLZ na moje polskie konto bankowe. Przy tej metodzie nalezy jednak uwazac na oszustow.

Najlepiej wymieniac sie z kims kto ma autorytet na forum i wiele pomyslnych podobnych transakcji.

Dochod z inwestycji zalezny jest od programu w ktory inwestujesz, jaki procent oferuje.

Guest Pawlo

Dzięki za pomoc.

A czy korzystając z usług kantor.e-gold.com.pl, mam pewność że te pieniądze trafią na moje konto e-gold, czy to napewno nie są oszuści :)?

Dzięki za pomoc.

A czy korzystając z usług kantor.e-gold.com.pl, mam pewność że te pieniądze trafią na moje konto e-gold, czy to napewno nie są oszuści :)?

jak dotychczas slyszalem same pochlebne opinie o tej firmie, dziala juz bardzo dlugo, i dokonala juz bardzo wielu wymian.

Nie dokonasz jednak wymiany w tej firmie w tym momencie.

Ostatni news od admina kantoru:

Przerwa urlopowa 23.08 - 1.09.2005

Wpłaty i wypłaty w tych dniach nie będą wykonywane.

Po 1 września wracam do pracy i nie będzie już więcej takich długich przerw.

Pozdrawiam i przepraszam za utrudnienia

Jezeli potrzebujesz $$ na swoje konto e-gold, moge Ci troche sprzedac.

Pozdrawiam

Guest Pawlo

Nie, narazie nie potrzebuje. Mam narazie zbyt małą wiedze na temat zarabania ;), ale dzięki za pomoc, być może w niedługim czasie skorzystam :) Chciałem jeszcze zapytać co sądzicie o firmie 4daily ::) Czy ktoś już tam inwestował? Zdaje sobie sprawe że nie jest to połnowartościowy HYIP bo trzeba jeszcze oglądać strony, ale mi to nie przeszkadza. Bardzo proszę o opinie na temat tej firmy 8)

Pozdrawiam i jeszcze raz Wielkie THX:D

W firmie 4daily warto bylo inwestowac ale jakies kilka miesiecy temu...

Teraz firma ma klopoty finansowe i wszystkie wyplaty sa przesuniete w czasie.

Mysle ze to juz koniec tej firmy.

Guest totem

jeśli chodzi o kantor egold to trzeba przyznać, że są pewni, ale niestety drodzy. kupujesz dolary po kursie sprzedaży z BGŻ-tu + dodatkowa prowizja 7%.

jeśli chcesz kupić dolary to polecam ci tranzakcję z ivaho (tutejszym adminem). kilka razy wymieniałem z nim nawet niemałe sumy i zawsze odbyło się to szybko i bez żadnych zgrzytów.

inny temat. jeśli chcesz wysokich dochodów to musisz się liczyć z wysokim ryzykiem. małe ryzyko = mały dochód. najlepiej wybrać taki program, który przyniesie ci akceptowalny dochód przy akceptowalnym ryzyku. mam nadzieję, że to forum rozwinie się na tyle by każdy mógł dowiedzieć się tyle by móc podjąć odpowiednią decyzję. na razie opisałem tutaj tylko feederfund. to program w którym mam zainwestowane największe fundusze. ja w przeciwieństwie do admina mogę polecać. bazuję na 4-letniej historii w necie.

jeśli chodzi o kantor egold to trzeba przyznać, że są pewni, ale niestety drodzy. kupujesz dolary po kursie sprzedaży z BGŻ-tu + dodatkowa prowizja 7%.

jeśli chcesz kupić dolary to polecam ci tranzakcję z ivaho (tutejszym adminem). kilka razy wymieniałem z nim nawet niemałe sumy i zawsze odbyło się to szybko i bez żadnych zgrzytów.

inny temat. jeśli chcesz wysokich dochodów to musisz się liczyć z wysokim ryzykiem. małe ryzyko = mały dochód. najlepiej wybrać taki program, który przyniesie ci akceptowalny dochód przy akceptowalnym ryzyku. mam nadzieję, że to forum rozwinie się na tyle by każdy mógł dowiedzieć się tyle by móc podjąć odpowiednią decyzję. na razie opisałem tutaj tylko feederfund. to program w którym mam zainwestowane największe fundusze. ja w przeciwieństwie do admina mogę polecać. bazuję na 4-letniej historii w necie.

Wreszcie ktos kompetentny sie odezwal :)

Jezeli chodzi o transakcje to juz sie dogadalismy, wiec sprawa zalatwiona

mam nadzieję, że to forum rozwinie się

stosuje metode malych kroczkow  :D

na tyle by każdy mógł dowiedzieć się tyle by móc podjąć odpowiednią decyzję.

Taki jest glowny cel tego forum, i juz wkrotce jak tylko odbedzie sie pewne wazne wydarzenie w moim zyciu (no moze troszke pozniej ;) ), postaram sie rozbudowac pewne dzialy pomocne mlodym inwestorom. (tym starszym mysle rowniez  :police: )

Guest totem

trzymamy kciuki za ciebie w sobotę. mam nadzieję, że nie padniesz z wrażenia jak jeden z moich kolegów. centralnie zemdlał w kościele i ślub odbył się 2 godz. później.

no mam nadzieję, że dla starszych też się coś znajdzie ;)

Nic nie obiecuje ;)

Guest Pawlo

W takim razie nie pozostaje nic innego, jak życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

Ja Ci takiej pewnosci nie dam, ale chyba bylbys pierwszym oszukanym. Duzo osob korzysta z tego serwisu i ma dobra reputacje od wielu miesiecy.

Witam!  :)

Jestem tutaj nowy i niemam pojęcia o inwestowaniu w HYIP.. a wogole to te HYIPy wszystkie troche mnie śmieszą  :2funny: wydaje mi sie że są to zwykłe piramidy finansowe.. moje zainteresowanie HYIPami zaczeło się od tego jak wszedłem na stronę www.gatehyip.com.

Wydało mi się niemożliwe że:

wkladam 1$ i za miesiąc mam już 10$ które znowu wkładam na miesiąć.........

:crazy2: za 6 miesiące miałbym już 1000000$$$$  :crazy2:  :idiot2:

czy ktoś się daje na to nabrać??

wydaje mi się, że oni pozbierają pieniądze i usuną stronę.. Pewnie niejest trudno otworzyć takiego HYIP-a..

a może to jednak prawda ? ;)

co sądzicie o tym ?

milioner (co prawda za 6 miesięcy :D)